Άννα Βίσση - Δέσποινα Βανδή: Είναι επίσημο - Μαζί στον τελικό του J2US
H τηλεοπτική συνάντηση της χρονιάς, το ερχόμενο Σάββατο 26 Δεκεμβρίου στο OPEN
Μια πολυαναμενόμενη μουσική συνάντηση θα γίνει πραγματικότητα, καθώς η Άννα Βίσση και η Δέσποινα Βανδή θα συμπράξουν στο τηλεοπτικό πλατό.
Οι δυο καταξιωμένες τραγουδίστριες, με τη δική τους ξεχωριστή και επιτυχημένη διαδρομή στην ελληνική μουσική, ετοιμάζουν μια εμφάνιση - έκπληξη στον τελικό του «Just The 2 Of Us», το ερχόμενο Σάββατο 26 Δεκεμβρίου στο OPEN.
Ιδιαίτερο ρόλο στη σύμπραξη Άννας Βίσση - Δέσποινας Βανδή διαδραμάτισε και ο CEO της Panik Entertainment Group, Γιώργος Αρσενάκος, καθώς και οι δύο τραγουδίστριες ανήκουν στο δυναμικό της εταιρείας. H επί σκηνής συνάντησή τους στο λαμπερό και επιτυχημένο σόου του Νίκου Κοκλώνη προβλέπεται να είναι η μεγάλη τηλεοπτική και μουσική στιγμή της χρονιάς.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.