Η Σοφία Φυρούανέβασε ένα νέο βίντεο στον προσωπικό της λογαριασμό στο TikTok.
Η ίδια είναι ιδιαίτερα ενεργή στα κοινωνικά δίκτυα και συχνά, μοιράζεται υλικό από την καθημερινότητά της με το κοινό της.
Στο κλιπ η Instagrammer φαίνεται να περπατάει στον δρόμο, ενώ προτρέπει το κοινό της να δει το βίντεο μέχρι το τέλος. Στη μέση της οθόνης γράφει «Wait till the end».
Την επόμενη στιγμή, η σύντροφος του Αλέξανδρου Κοψιάλη γυρνάει να κοιτάξει την κάμερα, όμως έχει ένα μικρό ατύχημα. Όπως φαίνεται, η Σοφία Φυρού σκοντάφτει και αμέσως, χαμογελά στην κάμερα.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.