Σασμός: Δημήτρης Λάλος και Στέλιος Μάινας φωτογραφίζονται μαζί στα γυρίσματα
Δείτε την πρώτη κοινή τους φωτογραφία, μετά την ένταξη του Στέλιου Μάινα στη σειρά
Ο δεύτερος κύκλος του «Σασμού» έχει αρχίσει να ετοιμάζεται και οι ηθοποιοί δίνουν στους θαυμαστές της σειράς μικρές γεύσεις από τα γυρίσματα.
Νωρίτερα, ο Δημήτρης Λάλος ανάρτησε μία φωτογραφία με το νέο μέλος της σειράς, τον Στέλιο Μάινα. Μέσα από το προφίλ του στο Instagram, ο «Μαθιός» ανέβασε ένα story, με μία κοινή τους φωτογραφία.
Δείτε το στιγμιότυπο
Υπενθυμίζεται, ότι ο χαρακτήρας που αναμένεται να υποδυθεί ο Στέλιος Μάϊνας θα παίξει πολύ σημαντικό ρόλο στην έκβαση της υπόθεσης. Ο νεοαφιχθείς στην παρέα του «Σασμού» θα υποδυθεί τον Παύλο Βρουλάκη, ο οποίος επιστρέφει από τους… νεκρούς για να πάρει εκδίκηση για τον φόνο του Πετρή. Ο Παύλος Βρουλάκης είναι ανιψιός της γιαγιάς Ειρήνης και το βασικότερο είναι ότι η οικογένεια των Βρουλάκηδων τον θεωρούσε για χρόνια νεκρό.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.