Ερωτευμένοι στη Σαντορίνη ο Μοράτα και η σύζυγός του μετά την περιπέτεια στο αεροδρόμιο
O Άλβαρο Μοράτα και η σύζυγός του απολαμβάνουν ολιγοήμερες διακοπές στη Σαντορίνη μετά το θρίλερ που βίωσαν στο αεροδρόμιο
Αν και η πρώτη τους απόπειρα να ταξιδέψουν στην Ελλάδα για διακοπές ήταν... φιάσκο, ο Άλβαρο Μοράτα και η σύζυγός του τα κατάφεραν.
Από χθες ο Ιταλός φορ της Γιουβέντους και η σύζυγός του βρίσκονται στη Σαντορίνη και δεν κρύβουν τόσο τον έρωτά τους, όσο και τον ενθουσιασμό τους για το πανέμορφο νησί.
«Παράδεισος, ένα από τα πιο όμορφα μέρη που έχω πάει», έγραψε η Αλίς Καμπέλο στο Instagram, ενώ ανάλογα ήταν και τα λόγια του του Μοράτα, ο οποίος σύντομα θα πρέπει να ενσωματωθεί στην προετοιμασία της Ισπανίας για το Euro 2020.
Ο Άλβαρο Μοράτα αποφάσισε μαζί με την σύζυγό του να ταξιδέψουν στην χώρα μας για ολιγοήμερες διακοπές. Ωστόσο, όπως γνωστοποίησε μέσω Instastories ο επιθετικός των «μπιανκονέρι» τα πλάνα δεν πήγαν βάσει σχεδίου.
Κι αυτό διότι η σύζυγος του Μοράτα, Αλίς Καμπέλο, δεν είχε συμπληρώσει τα απαραίτητα έγγραφα που απαιτούνται εν καιρώ πανδημίας, με αποτέλεσμα να μην τους επιτραπεί η επιβίβαση στην πτήση για Αθήνα. «Μου έσπασες τα… νεύρα για να πάμε στην Ελλάδα, αλλά δεν είχες συμπληρώσει τα απαραίτητα έγγραφα πριν την πτήση. Τώρα επιστρέφουμε σπίτι μας έχοντας κοιμηθεί μόνο τέσσερις ώρες μετά το ματς με την Μπολόνια και αφού οδηγήσαμε δύο ώρες. Είσαι φαινόμενο, σκέτη καταστροφή. Σε σώζει μόνο ότι είσαι όμορφη», είπε χαρακτηριστικά στην Αλίς ο Μοράτα, ενώ από την πλευρά της η σύζυγος του 28χρονου απάντησε «Σε αγαπώ, σε ευχαριστώ που με ανέχεσαι».
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.