Η Ζέτα Μακρυπούλια καλωσόρισε στον κόσμο το έκτο της ανίψι, όπως έκανε γνωστό μέσα από τα social media.
Η ηθοποιός και παρουσιάστρια δημοσίευσε μία φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram με το βρέφος.
Όπως αναφέρει πάνω στο story της, ο αδερφός της, Άκης Μακρυπούλιας απέκτησε ένα ακόμα παιδί, το οποίο είναι αγόρι.
Συγκεκριμένα έγραψε: «Καλώς μας ήρθες! Να μας ζήσει! Έκτη φορά θεία». Στη συνέχεια, πρόσθεσε: «Να μας ζήσει», ενώ επισήμανε τα ονόματα των γονιών του μωρού.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.