Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

fotot-vt1

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας


17:00
Eurosport 1
Τουρνουά WTA: Αυστρία
Λιντς, 2η ημέρα

19:00
Novasports 1HD
Μπάνβιτ - Λούντβικσμπουργκ
Basketball Champions League

19:30
ΕΡΤ2
ΑΕΚ - Χάποελ Ιερουσαλήμ
Basketball Champions League

19:30
Eurosport 1
Τουρνουά WTA: Αυστρία
Λιντς, 2η ημέρα

19:30
COSMOTE SPORT 8 HD
VEF Ρίγα-Πάρμα
VTB United League

20:00
Novasports 3HD
Άνκαρα - Βαλένθια
Eurocup

20:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ράιν Νέκαρ-Κρίστιασταντ
VELUX EHF Champions League

21:00
Novasports 2HD
Μπάμπεργκ - Φουενλαμπράντα
Basketball Champions League

21:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Αλβανία-Ιορδανία
Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου

21:30
Novasports 1HD
Οστάνδη - Προμηθέας Πατρών
Basketball Champions League

21:30
Eurosport 1
Τουρνουά WTA: Αυστρία
Λιντς, 2η ημέρα

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Ιταλία-Ουκρανία
Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΛΙΤ
ÉLITE
5/10/18

ΟΙ ΔΑΙΜΟΝΕΣ ΤΟΥ ΧΙΛ ΧΑΟΥΖ
THE HAUNTING OF HILL HOUSE
12/10/18

ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ
HAUNTED
19/10/18

ΟΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΑΜΠΡΙΝΑ
CHILLING ADVENTURES OF SABRINA
26/10/18

TERRACE HOUSE: ΝΕΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ
TERRACE HOUSE: OPENING NEW DOORS
Μέρος 4
9/10/18

Ο DAREDEVIL ΤΗΣ ΜΑΡΒΕΛ
MARVEL'S DAREDEVIL
Σεζόν 3
19/10/18

ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΙΔΗΣΗΣ
GREAT NEWS
Σεζόν 2
25/10/18

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΜΑΖΙ
WANDERLUST
19/10/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

22 ΙΟΥΛΙΟΥ
22 JULY
10/10/18

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
APOSTLE
12/10/18

Η ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΤΩΝ ΛΥΚΩΝ
ILLANG: THE WOLF BRIGADE
19/10/2018

ΠΑΕΙ ΚΑΙΡΟΣ
BEEN SO LONG
26/10/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΦΟΝΙΚΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ
MAKING A MURDERER
Μέρος 2
19/10/18

ΦΕΜΙΝΙΣΤΡΙΕΣ: ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΝ;
FEMINISTS: WHAT WERE THEY THINKING?
12/10/18

ΑΛΑΤΙ, ΛΙΠΑΡΑ, ΟΞΕΑ, ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ
SALT FAT ACID HEAT
11/10/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ.
BEST.WORST.WEEKEND.EVER.: LIMITED SERIES
Σειρά μίας σεζόν
19/10/18

ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑ: Ο ΑΡΧΙΜΠΟΜΠΙΡΑΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ
THE BOSS BABY: BACK IN BUSINESS
Σεζόν 2
12/10/18

ΤΑΡΖΑΝ ΚΑΙ ΤΖΕΪΝ
TARZAN AND JANE
Σεζόν 2
12/10/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΡΙΒΕΡΝΤΕΪΛ
RIVERDALE
Σεζόν 3
11/10/18

ΜΑΥΡΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
BLACK LIGHTNING
Σεζόν 2
16/10/18

ΔΥΝΑΣΤΕΙΑ
DYNASTY
Σεζόν 2
13/10/18

ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ


ΓΚΟΘΑΜ
GOTHAM
Σεζόν 4
24/10/18

Ο ΦΛΑΣ
THE FLASH
Σεζόν 5

HOME CINEMA

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ
GHOST IN THE SHELL
26/10/18

Ο ΚΟΥΜΠΟ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΧΟΡΔΕΣ
KUBO AND THE TWO STRINGS
13/10/18




Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕ
18:30 SNAPSHOTS OF HISTORY
19:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΣΤΟ ΑΝΑΠΗΡΙΚΟ ΜΟΥ ΑΜΑΞΙΔΙΟ
20:00 UNDERWATER PLANET
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
23:15 ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
00:15 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ,Η ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΚΑΘΡΕΦΤΗ
01:15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
03:25 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΣΤΟ ΑΝΑΠΗΡΙΚΟ ΜΟΥ ΑΜΑΞΙΔΙΟ
04:15 SNAPSHOTS OF HISTORY
04:45 UNDERWATER PLANET
05:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ







06:00 ΖΩΟΓΡΑΦΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
07:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
07:25 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
07:50 ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ ΠΑΤ
08:15 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
09:00 ΖΩΟΓΡΑΦΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
10:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
11:00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
13:30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
14:00 COOK THE BOOKS - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
16:30 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΠΙΑΤΣΑΣ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
18:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ - ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ
19:00 PEDAL
19:30 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUΕ: ΑΕΚ - ΑΠΟΕΛ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ
21:30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ
22:00 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 THE WIRE - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:45 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
01:15 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ - ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ
01:45 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:45 Η ΑΓΑΠΗ ΑΡΓΗΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
04:30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
05:30 COOK THE BOOKS - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
06:00 ΖΩΟΓΡΑΦΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)



  


06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Η Επιστροφή (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
16:30 Πέτα Τη Φριτέζα (Ε)
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Η Επιστροφή
21:45 Κάνε Γονείς Να Δεις Καλό
22:45 Indiana Jones: Οι Κυνηγοί Της Χαμένης Κιβωτού (Indiana Jones: Raiders Of The Los
00:45 Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
01:00 Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
01:45 Της Αγάπης Μαχαιριά (Ε)
02:00 Της Αγάπης Μαχαιριά (Ε)
02:45 Entourage
03:00 Entourage
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα





06:30 Μετράω Στιγμές (Ε)
06:40 Μετράω στιγμές
07:20 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
08:20 Μάνα Είναι Μόνο Μία (Ε)
09:10 Ο Ιός Του Πατέρα (Ε)
10:10 Αν Θυμηθείς Τ' Όνειρό Μου (Ε)
10:50 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
13:55 Βέρα στο δεξί
14:40 Βέρα στο δεξί
15:20 Η Ζωή Της Άλλης (Ε)
16:00 Η ζωή της άλλης - 1ος κύκλος
16:40 Πίσω Στο Σπίτι (Ε)
17:30 Big Bang (Ε)
18:10 Μοντέρνα Οικογένεια (Ε)
19:00 Δύο Ξένοι (Ε)
19:50 Η Νταντά (Ε)
20:20 Η νταντά
20:50 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
21:40 Πενήντα Πενήντα (Ε)
22:30 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
23:10 Το Σημάδι Του Έρωτα (Ε)
00:00 L.A.P.D. (Ε)
00:50 Με Θέα Στο Πέλαγο (Ε)
01:40 Φόνος Χωρίς Ταυτότητα (Ε)
02:20 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
03:00 Οι Φρουροί Της Αχαΐας (Ε)
03:50 Στη Σκιά Του Πολέμου (Ε)
04:40 Η Δίψα (Ε)
05:10 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:50 Έτσι Ξαφνικά (Ε)





06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 8ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Suicide Squad
23:30 Greece's Next Top Model (Ε)
01:30 American Pie: Τρελές, Τρελές Διακοπές (American Pie Presents: Band Camp)
01:45 Τρελή Κούρσα (Stretch)
03:45 The Following - 2oς Κύκλος
04:00 Ομάδα NCIS
04:45 30 Rock - 1ος Κύκλος
05:00 30 Rock Κ1
05:30 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος






06:00 TV Mall
06:30 Μικρή Γιατρός (Doc McStuffins), III
07:20 Ο Κάπτεν Τζέικ Και Οι Πειρατές Της Χώρας Του Ποτέ (Captain Jake And The Neverlan
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
21:50 Το Τατουάζ, II
23:00 Το Τατουάζ Κ2
00:00 Μετά Τα Μεσάνυχτα
01:40 Kourtney & Kim Take New York, I
01:50 Kourtney & Kim Take New York, I
02:40 Χορεύοντας Στη Σιωπή (Ε)
03:00 Χορεύοντας Στη Σιωπή (Ε)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal, III (Ε)
05:15 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, Ι (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης





06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
15:10 My Style Rocks
18:45 Όσο Έχω Εσένα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 The Voice Of Greece
00:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
01:30 My Style Rocks (Ε)
04:30 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Σήμερα







06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Στον Ήλιο Του Αιγαίου
09:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
10:00 Άγγιγμα Ψυχής
11:00 Chicago Fire (Ε)
12:00 Chicago Fire
13:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Chicago Fire
19:00 Shades Of Blue
20:00 Suits
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 The Blacklist
00:00 Mr Robot
01:00 Satisfaction
02:00 The Blacklist (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)




06:00 Μην Πυροβολείτε Τη Γιαγιά: Πατέρας Και Γιος Εν Δράσει (Big Mommas)
08:00 Ο Πρωτάρης Μπάτσος Και Η Τροτέζα
10:00 Μπαμπάς Με Το Ζόρι - 1ος Κύκλος
11:00 Δέκα Μέρες Στο Παρίσι
13:00 Ο Τελευταίος Άντρας
15:15 Μπαμπάς Με Το Ζόρι - 1ος Κύκλος
16:15 Γνωρίζοντας Τον Ντέιβ (Meet Dave)
18:00 Η Παριζιάνα
20:00 Μια Κυρία Στα Μπουζούκια
22:00 Ο Πλανήτης Των Πιθήκων: Η Αυγή (Dawn Of The Planet Of Apes)
00:45 Criminal Minds - 6ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 6ος Κύκλος
01:45 Criminal Minds - 6ος Κύκλος
02:00 Criminal Minds - 6ος Κύκλος
02:45 Επικίνδυνες Παρέες (Knight And Day)
05:00 Criminal Minds - 6ος Κύκλος
06:00 Γνωρίζοντας Τον Ντέιβ (Meet Dave)







06:00 REACTING
07:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
08:00 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ "30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3"-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑΣ
08:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ «30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3» - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
09:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ "30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3" - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
12:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ "30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3" - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ, ΣΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΤΑ ΜΙΣΑ
20:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
21:00 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
00:00 ΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΡΑΜΑΖΟΦ
01:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΡΑΜΑΖΟΦ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 Zack & Quack
08:30 The New Teletubbies
09:00 Team Umizoomi
09:30 Little Charmers
10:00 Σίμερ & Σάιν
10:30 Kuu Kuu Harajuku
11:00 Με Λένε Φράνκη
11:30 Χένρι O Επικίνδυνος
12:00 Game Shakers
12:30 Fan Boy And Chum Chum
13:00 Οι Περιπέτειες Του Jimmy Neutron
13:30 Danny Phantom
14:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Regal Academy
16:00 Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw Patrol
18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
18:30 Σίμερ & Σάιν
19:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
20:30 Mysticons
21:00 Lego Ninjiago
21:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Καλώς Ήρθες Στο Γουέιν
23:00 Make It Pop
23:30 The Thundermans
00:00 Hunter Street
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Big Time Rush
01:50 Victorious
02:15 iCarly
02:40 The Haunted Hathaways
03:05 The Haunted Hathaways
03:30 The Thundermans
03:55 Supah Ninjas
04:20 Supah Ninjas
04:45 True Jackson
05:10 True Jackson
05:35 The Troop
06:00 Drake & Josh




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ
11:00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
12:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
15:00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ: ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ - EΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑ
16:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
19:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
20:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
21:00 ΧΑΡΤΟΓΡΑΦΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
22:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
23:30 ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ: ΜΙΑ ΕΞΕΛΙΓΜΕΝΗ ΜΗΧΑΝΗ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

carbattery

Τους τελευταίους μήνες έχουν αυξηθεί οι καταγγελίες για κλοπές μπαταριών, σε σταθμευμένα οχήματα. Είναι η νέα μόδα των διαρρηκτών, αφού η ζήτηση για οικονομική-μεταχειρισμένη μπαταρία έχει αυξηθεί πολύ.

food_arthro

Την τελευταία οκταετία, σύμφωνα με το ΙΕΛΚΑ, οι Έλληνες τρώνε κατά 10% περισσότερα όσπρια για πρόσληψη πρωτεϊνών, ενώ μείωσαν το μοσχάρι κατά 24% και το αρνί-κατσίκι κατά 25% - Αύξηση κατανάλωσης σε ζυμαρικά και ρύζι κατά 14% και 8% αντίστοιχα για πρόσληψη υδατανθράκων - Μείωση σε φρούτα και λαχανικά κατά 23% και 20%

4
arxaiaarxaia

Εκτός από τα 14,97 γραμμάρια ακατέργαστης κάνναβης και τους 172 σπόρους κάνναβης που βρέθηκαν στο γκαράζ του σπιτιού του δράστη, οι αστυνομικοί ανακάλυψαν κρυμμένα και 24 αρχαία αντικείμενα που πιθανότατα προέρχονται από την Βυζαντινή περίοδο