Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-ekinoa-ew

 Οι ταινίες της ημέρας - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι ταινίες της ημέρας


ΦΡΑΝΚΕΝΣΤΑΪΝ _ (I, FRANKEΝSTEIN)
STAR 23.30
Ο Άνταμ Φράνκεσταϊν, το φριχτό δημιούργημα του επιστήμονα Βίκτορ Φράνκεσταϊν, περιπλανιέται μόνος του για αιώνες, σε σκιές και σε μονοπάτια απερπάτητα, σκοτώνοντας δαίμονες και προστατεύοντας την ανθρωπότητα. Μαζί του έχει και το μυστικό της αναγέννησης των ανθρώπων, ένα μυστικό, που οι δαίμονες θέλουν απεγνωσμένα να αποκτήσουν ενώ το τάγμα των Gargoyles να καταστρέψει. Έτσι, ο Άνταμ, θα βρεθεί στη μέση ενός πολέμου, όπου θέλοντας και μη, θα κληθεί να πάρει θέση. Τότε θα συνειδητοποιήσει ότι η μοίρα της ανθρωπότητας θα κριθεί από τη δική του αποφασιστικότητα. Στην απόλυτη σύγκρουση του καλού με το κακό, αυτός κρατάει το κλειδί της σωτηρίας… Άαρον Έκχαρτ, Μπιλ Νάι, Μιράντα Ότο, Ιβόν Στραχόφσκι, Τζέι Κόρτνεϊ

MAX PAYNE
ΣΚΑΪ, 00.30

Ο Μαξ Πέιν είναι ένας σκληροτράχηλος αστυνομικός που αναζητά τους δολοφόνους της οικογένειας και του συναδέλφου του. Όσο πλησιάζει στην αλήθεια, τόσο πιο σύντομα θα βρεθεί αντιμέτωπος με τρομακτικές υπερφυσικές δυνάμεις. Μαρκ Γουόλμπεργκ, Μίλα Κούνις, Μπο Μπρίτζες κ.ά.

7ος Όροφος
ΠΡΕΜΙΕΡΑ COSMOTE CINEMA 1HD, 21:00
Ένας διαζευγμένος Αργεντινός δικηγόρος αναζητά απεγνωσμένα τα δύο παιδιά του, που εξαφανίστηκαν ενώ κατέβαιναν από τον έβδομο όροφο της πολυκατοικίας τους. Όταν δέχεται ένα τηλεφώνημα για λύτρα, η αντίστροφη μέτρηση ξεκινά... Ρικάρντο Νταρίν, Μπελέν Ρουέδα, Λουίς Ζιεμπρόφσκι



Οι αθλητικές μεταδόσεις

12:00
Eurosport 1
Ρολάν Γκαρός

12:50
FOX Sports
Sharks - Rabbitohs
NRL

15:15
ΕΡΤ2
Ράλι Ακρόπολις

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ (ΝΕΑ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ)
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕ
18:30 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - FIFA FILMS
20:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
20:20 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
00:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
01:10 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ
02:40 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
04:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
05:45 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ





06:00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
07:00 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
07:25 ΠΙΠΗ ΦΑΚΙΔΟΜΥΤΗ
07:50 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:15 ΖΟΥ
08:40 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIE
09:00 CREATURES INSIDE US
10:00 ΦΥΛΕΣ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
11:00 ΟΔΟΣ ΑΝΘΕΩΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
14:00 ΚΑΜΑΜΠΕΡ: ΓΕΥΣΗ ΓΑΛΛΙΑΣ
15:00 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
15:15 ΡΑΛΛΥ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ 2018
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:35 LA SENORA
20:00 CLOSE UP
21:00 ΧΟΥΝΤΙΝΙ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
22:00 ΙΚΑΡΟΣ μικροΦΙΛΜ
22:45 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:50 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
01:50 ΟΔΟΣ ΑΝΘΕΩΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:50 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:50 ΦΥΛΕΣ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
04:50 CREATURES INSIDE US
05:50 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ



06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
06:30 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 1ος Κύκλος
14:55 G Tech Trends
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing (Ε)
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 The Wall
22:30 Ο Ιντιάνα Τζόουνς Και Το Βασίλειο Του Κρυστάλλινου Κρανίου (Indiana Jones And Th
00:00 Βινύλιο Με Τον Αντώνη Κανάκη (Ε)
01:00 Vice Specials - 6oς Κύκλος
02:00 Λόλα (Ε)
02:15 Vice - 6ος κύκλος
03:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Η Καλή Πεθερά (Ε)
04:15 Η Καλή Πεθερά (Ε)
04:45 Έρωτας (Ε)
05:00 Έρωτας (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)



07:30 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
08:10 Το Σόι Μας (Ε)
08:50 Αέρινες Σιωπές (Ε)
10:20 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Οι Βασιλιάδες (Ε)
15:50 Οι Βασιλιάδες
16:30 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
17:10 Η ώρα η καλή
17:50 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
18:40 Singles (Ε)
19:30 Απαγορευμένη Αγάπη (Ε)
20:00 Απαγορευμένη αγάπη
20:20 Παιδική Χαρά (Ε)
20:50 Ήρθε Κι Έδεσε (Ε)
21:40 Η Πολυκατοικία (Ε)
22:30 Να Με Προσέχεις (Ε)
23:20 Οι Μάγισσες Της Σμύρνης (Ε)
00:10 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
00:40 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
01:00 Ο 3ος Νόμος (Ε)
01:10 Αμάν (Ε)
01:50 Φύγαμε (Ε)
02:30 Μπελάδες Για Δύο (Ε)
02:40 Φεύγα (Ε)
03:10 Κούκλες (Ε)
03:30 Οι Χρηματιστές (Ε)
04:10 Σκορπιός (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:20 Βέρα Στο Δεξί (Ε)




06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Οι Αναλώσιμοι 3 (The Expendables 3)
23:30 Φρανκενστάιν (Frankenstein)
01:00 Orphan
01:15 American Pie: Ένα Τρελό Τρελό Σαββατοκύριακο
03:30 Third Watch - 3ος Κύκλος
04:30 Ζίνα - 5ος Κύκλος
05:00 Ζίνα - 5ος Κύκλος
05:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)






06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες, II
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το Σόι Σου, IΙ (Ε)
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Deal, II
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, V (Ε)
21:50 Νότα Μία Βραδιάτικα
23:30 Φως Στο Τούνελ
01:15 Checkpoint Alpha
02:00 Αυτές Είναι οι Kardashians Κ4
02:20 Αυτές Είναι Οι Kardashians, IV
02:30 Αυτές Είναι οι Kardashians Κ4
03:00 Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα - 1oς κύκλος
03:15 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
03:20 Deal, II (E)
04:10 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:15 Κόκκινος κύκλος
04:45 Εντιμότατοι... κερατάδες
05:00 Εικόνες (Ε)
05:10 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:45 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. (Ε)





06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Power Of Love Gala
00:30 Max Payne
00:45 Το Ξέφωτο (The Clearing)
02:30 Power Of Love (Ε)
03:00 Why Planes Crash
04:00 DOT (Ε)
04:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
05:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση (Ε)
06:00 Καλημέρα





06:30 Όλα Καλά
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Κάρμα (Ε)
13:00 Κάρμα
14:00 Όλα Καλά
15:00 Vivere
15:30 Η Αγορά Σήμερα
18:00 Είναι Στιγμές
19:00 Είναι Στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κάρμα
23:00 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:00 Είναι Στιγμές (Ε)





06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω
12:45 Εμείς
14:50 Anamesa
15:30 E news
15:45 Τατιάνα Live
18:30 Live News
19:50 E News Στη Νοηματική
20:00 Έξω Φτώχεια Και Καλή Καρδιά
21:50 Τελευταία Έξοδος: Ρίτα Χέιγουορθ (The Shawshank Redemption)
00:50 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
01:20 Circo Special
01:50 Circo
02:50 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
03:00 Annita Gr (Ε)
03:45 Style Rules (E)
04:30 Anamesa (Ε)
05:30 Τώρα Ο,τι Συμβαίνει






06:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
Eπεισόδιο 315
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
15:00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ, ΣΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΤΑ ΜΙΣΑ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΔΙΓΑΜΜΑ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΡΑ
23:30 ΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΡΑΜΑΖΟΦ
00:30 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
01:30 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
02:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
Παιδική σειρά
08:00 PAW PATROL
08:30 BUBBLE GUPPIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ZACK AND QUACK
10:00 THE NEW TELETUBIES
10:30 TEAM UMIZOOMI
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΤΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:30 MYSTICONS
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 THE LOUD HOUSE
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 Ο ΚΥΡΙΟΣ ΑΡΚΑΝΤΙΝ
23:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ (2)

σελεκτ

Lethal weapon, detectiv Monk, criminal minds, detectiv merdoch τα αγαπημενα μου , καθημερινα.

ΣΠΟΡΤ ΚΑΣΤΕΡ

Η ΕΡΤ καλό θα ητο, να κανει ενα ειδικο τηλεοπτικο καναλι ΜΟΝΟΝ για αθλητικες μεταδοσεις, πχ ΕΡΤ ΣΠΟΡ... και να δειχνει εκει ολα τα αγωνισματα ματς και λοιπα. Μη χαλαει καθε μερα το προγραμμα της για τα αθλητικα.

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης