Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-program-new

Οι πρεμιέρες του Netflix - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα




Οι αθλητικές μεταδόσεις

12:00
Eurosport 1
Ρολάν Γκαρός

18:30
ΕΡΤ1
ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός
Stoiximan.gr Basket League - Playoffs

20:30
ΕΡΤ2
Προμηθέας - Ολυμπιακός
Stoiximan.gr Basket League - Playoffs

20:45
COSMOTE SPORT 7 HD
Ουνικάχα - Μπασκόνια
Liga Endesa - Playoffs


Οι πρεμιέρες του Netflix


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX 

H ΑΧΤΥΠΗΤΗ ΚΙΜΙ ΣΜΙΝΤ
UNBREAKABLE KIMMY SCHMIDT
Σεζόν 4
30/5/18



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ (ΝΕΑ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ)
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
18:30 ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (BASKET LEAGUE PLAYOFFS 2018)
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΡΑΧΟΥ ΤΩΝ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΩΝ (Α΄ΚΥΚΛΟΣ) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 28 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ – 28 EUROPE (ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ)
00:00 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
00:50 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΡΑΧΟΥ ΤΩΝ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΩΝ (Α΄ΚΥΚΛΟΣ) - Α΄ ΤΗΛΕΟ
01:50 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
02:50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
03:10 28 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ - 28 EUROPE
03:40 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
04:00 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
04:30 THE MITSI SHOW
04:50 ΚΙΒΩΤΟΣ.GR
05:40 THE MITSI SHOW
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
06:00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ





06:00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
07:00 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
07:25 ΠΙΠΗ ΦΑΚΙΔΟΜΥΤΗ
07:50 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:15 ΖΟΥ
08:40 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIE
09:00 AUSTRALIAN PENGUINS
10:00 ΦΥΛΕΣ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
11:00 ΟΔΟΣ ΑΝΘΕΩΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 GREAT MYSTERIES & MYTHS OF THE 20th CENTURY
13:30 ΟΜΙΛΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ κ. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ Σ
14:30 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
16:30 Η ΔΙΚΗ ΕΝΟΣ ΑΘΩΟΥ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 LA SENORA
20:00 BASKET LEAGUE PLAYOFFS 2018 - PRE GAME
20:30 BASKET LEAGUE PLAYOFFS 2018: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
22:30 BASKET LEAGUE PLAYOFFS 2018 - POST GAME
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:40 ΕΚΤΟΣ ΠΟΡΕΙΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 ΟΔΟΣ ΑΝΘΕΩΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
04:15 AUSTRALIAN PENGUINS
05:00 ΦΥΛΕΣ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
06:00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ




06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
06:30 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 1ος Κύκλος
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Το Καφέ Της Χαράς - 1ος Κύκλος (Ε)
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
21:10 Game Of Love
23:15 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια
00:15 Ράδιο Αρβύλα - 11ος Κύκλος
01:45 Λόλα (Ε)
03:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Αδελφές Ψυχές (Ε)
04:45 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)




06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:40 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
08:20 Το Σόι Μας (Ε)
08:50 Αέρινες Σιωπές (Ε)
10:20 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Οι Βασιλιάδες (Ε)
15:50 Οι Βασιλιάδες
16:30 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
17:10 Η ώρα η καλή
17:50 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
18:40 Singles (Ε)
19:30 Απαγορευμένη Αγάπη (Ε)
20:00 Απαγορευμένη Αγάπη
20:20 Παιδική Χαρά (Ε)
20:50 Ήρθε Κι Έδεσε (Ε)
21:40 Η Πολυκατοικία (Ε)
22:30 Να Με Προσέχεις (Ε)
23:20 Οι Μάγισσες Της Σμύρνης (Ε)
00:10 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
01:00 Ο 3ος Νόμος (Ε)
01:50 Φύγαμε (Ε)
02:30 Μπελάδες Για Δύο (Ε)
02:40 Μπελάδες Για Δύο (Ε)
03:10 Κούκλες (Ε)
03:20 Κούκλες (Ε)
04:10 Σκορπιός (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)



06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Lethal Weapon - 1ος Κύκλος
22:00 San Andreas: Επικίνδυνο Ρήγμα (San Andreas)
00:15 Κάθαρση (The Purge)
00:30 Gamer
02:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Gambit)
02:15 Νομοταγείς Τύποι (Stand Up Guys)
03:45 Third Watch - 3ος Κύκλος
04:00 Third Watch - 3ος Κύκλος
05:30 Psych - 3ος Κύκλος






06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες, II
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το Σόι Σου, IΙ (Ε)
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Deal, II
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00 Το Σόι Σου, IV
21:50 Το Τατουάζ
22:50 Το Τατουάζ
23:50 Αποστολή Στον Άρη (Mission To Mars)
00:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
02:00 Αυτές Είναι Οι Kardashians, IV
02:15 Αυτές Είναι Οι Kardashians, IV
02:45 Αυτές Είναι οι Kardashians Κ4
03:15 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
03:20 Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα - 1oς κύκλος
03:30 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
04:30 Deal, II (E)
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
05:15 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:45 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. (Ε)





06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Ιστορίες
01:30 Dracula - 1ος Κύκλος
02:30 Power Of Love (Ε)
04:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
06:00 Σήμερα




06:30 Όλα καλά
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Κάρμα (Ε)
13:00 Κάρμα
14:00 Όλα Καλά
15:30 Η Αγορά Σήμερα
18:00 Είναι Στιγμές
19:00 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κάρμα
23:00 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Είναι στιγμές
05:00 Είναι στιγμές




06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω
12:45 Εμείς
14:45 Κάθε Μέρα Chef
15:30 E news
15:45 Τατιάνα Live
18:30 Live News
19:50 E News Στη Νοηματική
20:00 Οικογένεια Παπαδοπούλου
22:00 Τρομοκρατική Επίθεση (Taj Mahal)
23:45 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
00:45 Circo
00:50 Circo
01:45 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
01:50 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
02:40 Τρομοκρατική Επίθεση (Taj Mahal)
02:50 Circo (Ε)
03:50 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
04:30 Style Rules (E)
04:45 Off Camera (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί





06:00 ΠΑΝΑΓΙΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
06:30 ΑΓΡΟWEEK
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
Eπεισόδιο 140 - ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30 ALLERT3
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΗΣ ΠΥΞΙΔΑΣ
23:00 ΑΠΕΝΑΝΤΙ
00:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
01:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
02:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
06:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ



06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 PAW PATROL
Παιδική σειρά
08:30 BUBBLE GUPPIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ZACK AND QUACK
10:00 THE NEW TELETUBIES
10:30 TEAM UMIZOOMI
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΤΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:30 MYSTICONS
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 THE LOUD HOUSE
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
23:00 Η ΟΨΗ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

az

Ο Αζμάτ Ουλάχ  έχει μαύρα μαλλιά, σκούρα καστανά μάτια, έχει ύψος 1,70 μ. και είναι αδύνατος - Φορούσε μοβ μπουφάν, πράσινο καρό πουκάμισο, μουσταρδί παντελόνι και μαύρα αθλητικά παπούτσια, ενώ φοράει σκουλαρίκι στο αριστερό αυτί

2