Ντέιβις και ΛεΜπρόν βρέθηκαν και τα είπαν στα playoffs του WNBA

2_28

Οι ΛεΜπρον Τζέιμς και Άντονι Ντέιβις βρέθηκαν στον αγώνα των playoffs του WNBA και φυσικά τράβηξαν όλα τα βλέμματα

Mystics και Aces έδωσαν την δική τους «μάχη» για την συνέχεια των playoffs και την πρόκριση στην επόμενη φάση και στην πρώτη σειρά του γηπέδου, βρέθηκαν παίκτες των Λέικερς με τον ΛεΜπρον και τον Ντέιβις να έχουν την ευκαιρία να σχολιάσουν και φυσικά να τραβούν όλα τα βλέμματα πάνω τους. Στην παρέα και ο Ντουάιτ Χάουαρντ.

Εκτός έδρας δοκιμασία για τους ερυθρόλευκους χωρίς Σπανούλη στην 13η αγωνιστική της Euroleague - Με 21-10 προηγήθηκαν οι Ισπανοί στο φινάλε της Α' περιόδου, με το σκορ να φτάνει και στους 16 πόντους, αλλά το ημίχρονο έκλεισε με 41-30 - Σε εξέλιξη η 3η περίοδος