Καθώς τα Χριστούγεννα πλησιάζουν, είναι ολοένα και περισσότεροι εκείνοι που ανεβάζουν στιγμιότυπα από τη διαδικασία στολίσματος ή τα ήδη στολισμένα τους σπίτια και μπαίνουν σιγά-σιγά σε εορταστική διάθεση.
Ανάμεσά τους είναι και ο Παντελής Τουτουντζής ο οποίος στόλισε το χριστουγεννιάτικο δέντρο στο σπίτι του και το μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς του φίλους.
Ο make-up artist, που συχνά αναρτά στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης οικογενειακές στιγμές, δημοσίευσε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram μία φωτογραφία με τον σύντροφό του και τα παιδιά τους, όπου ποζάρουν χαμογελαστοί μπροστά από το στολισμένο δέντρο.
«Καλά Χριστούγεννα. Αγάπη ανεμπόδιστη και άνευ όρων», έγραψε στην ανάρτησή του ο Παντελής Τουτουντζής.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.