Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programma1

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

02:00
FOX Sports
Maple Leafs - Devils
NHL

04:30
FOX Sports
Texas Tech Red Raiders - Mississippi Valley State
NCAA College Basketball

09:30
Eurosport 2
Καλλιτεχνικό πατινάζ: NHK Trophy
Καλλιτεχνικό πατινάζ

14:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Κολονία-Ντιναμό Δρέσδης
Bundesliga

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ-Έιμπαρ
LaLiga Santander

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Κάρντιφ-Μπράιτον
Premier League

15:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Άβτοντορ-Τσμόκι Μινσκ
VTB United League

16:00
Novasports 2HD
Τορίνο - Πάρμα
Serie A

16:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ-Χέρτα
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Χόφενχαϊμ-Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Βέρντερ Βρέμης-Γκλάντμπαχ
Bundesliga

17:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Τσεχία-ΗΠΑ
Fed Cup by BNP Paribas

17:00
Novasports 3HD
Ρέντινγκ - Ίπσουϊτς
Championship

17:15
COSMOTE SPORT 1 HD
Χετάφε-Βαλένθια
LaLiga Santander

17:15
Novasports 1HD
ΑΕΛ - ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

18:00
COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ-Χολαργός
Basket League

18:00
Novasports 4HD
Γκινγκάμπ - Λιόν
Ligue 1

18:50
COSMOTE SPORT 5 HD
FORMULA 1 GRANDE PREMIO HEINEKEN DO BRASIL, Κατατακτήριες Δοκιμές
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

19:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Γκραν Κανάρια-Τενερίφη
ACB Liga Endesa

19:00
Novasports 3HD
ΣΠΑΛ - Κάλιαρι
Serie A

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπιλμπάο
LaLiga Santander

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Κρίσταλ Πάλας-Τότεναμ
Premier League

19:30
Novasports 2HD
Λεβαδειακός - ΟΦΗ
Super League

19:30
Novasports 1HD
Γουέστ Μπρόμιτς - Λιντς
Championship

20:45
Novasports 4HD
Ντε Γκράαφσαπ - Αϊντχόφεν
Eredivisie

21:00
FOX Sports
Stars - Predators
NHL

21:30
Novasports 1HD
Τζένοα - Νάπολι
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Τζιρόνα-Λεγανές,
LaLiga Santander

22:00
OPEN TV
Μπόκα Τζούνιορς - Ρίβερ Πλέιτ
Τελικός Copa Libertadores

22:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ούσικ-Μπέλιου, WBC, IBF, WBA, WBO & Ring Magazine World Titles
Αγώνας Πυγμαχίας

22:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Πόρτο-Μπράγκα
Liga NOS

22:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Los Angeles Clippers-Milwaukee Bucks
NBA Regular Season

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

NARCOS: MEXICO
16/11/18

F IS FOR FAMILY
Σεζόν 3
30/11/18

ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
THE FINAL TABLE
20/11/18

Η ΜΕΘΟΔΟΣ ΚΟΜΙΝΣΚΙ
THE KOMINSKY METHOD
16/11/18

1983
30/11/18

BABY
30/11/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΜΠΑΛΑΝΤΑ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΣΚΡΑΓΚΣ
THE BALLAD OF BUSTER SCRUGGS
16/11/18

Η ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
THE OTHER SIDE OF THE WIND
11/2/18

ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
THE CHRISTMAS CHRONICLES
22/11/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΣΙΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ ΤΩΝ ΜΑΧΗΤΩΝ
SHE-RA AND THE PRINCESSES OF POWER
16/11/18

Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΗΣ ΠΙΟΡΙΑ
PRINCE OF PEORIA
16/11/18

Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΗΣ ΜΟΤΑΟΥΝ
MOTOWN MAGIC
20/11/18


BABY IT'S COLD OUTSIDE!

Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
BEAUTY AND THE BEAST

Η ΑΠΑΓΩΓΗ
THE MISSING
26/11/18

Η ΖΩΗ ΜΟΥ
MY LIFE
26/11/18

T2: TRAINSPOTTING
19/11/18

ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΣΟΥ ΗΡΩΕΣ

ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
DC'S LEGENDS OF TOMORROW
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

Ο ΦΛΑΣ
THE FLASH
Σεζόν 5
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΒΙΚΙΝΓΚ
VIKINGS
Σεζόν 5
30/11/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
17:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
17:50 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: Α.Ο ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΙΑΣ
23:50 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΟΥ, Η ΖΩΗ ΜΟΥ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:10 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: Α.Ο ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
03:05 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
04:05 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
05:05 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
05:55 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ




06:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ)
07:00 ΣΕΦ ΠΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ
08:00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
08:30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
09:00 ΓΙΑΚΑΡΙ
09:30 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
10:00 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΘΗΣΑΥΡΩΝ
10:30 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
11:30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
12:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΤΣΑΡΛΙ ΤΣΑΠΛΙΝ
12:30 ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ ΚΑΙ ΑΦΗ ΦΛΟΓΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ
13:30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ
14:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
15:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
15:30 BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
18:00 BASKET LEAGUE : ΠΑΟΚ - ΚΥΜΗ
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
21:00 SILENT - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
22:45 ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ - μικροΦΙΛΜ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 59o ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
23:55 BUENA VISTA SOCIAL CLUB - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:15 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
03:15 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:00 BASKET LEAGUE : ΠΑΟΚ - ΚΥΜΗ
06:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ



  

06:00 Καθρέφτη, Καθρεφτάκι Μου (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Λίτσα.com - 1oς Κύκλος (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Κάθε Μέρα Αξίζει
14:00 Η Ωραία Του Κουρέα
15:45 Beat Buzzer (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Το Ταίρι Ξέρει
19:30 Ant1 News
20:45 Nomads - 2ος Κύκλος
23:30 Ένα Εξοχικό Παρακαλώ
00:45 Το Ταίρι Ξέρει (Ε)
01:45 Vice - 7ος Κύκλος
02:45 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
03:30 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
05:15 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)





06:20 Η ζωή που δεν έζησα
07:10 Κρις κρος
07:50 Γοργόνες
08:40 Ασυνήθεις ύποπτοι
09:30 Μπουκιά και συχώριο
10:20 Αμαρτίες γονέων
11:00 Εσύ φταις
12:10 Ψίθυροι Καρδιάς
13:00 Οι άνδρες δεν υπάρχουν πια
13:50 Κανείς δε λέει σ' αγαπώ
14:20 Ήρθε και έδεσε
15:10 Μάλιστα, Σεφ!
15:50 Όμορφος κόσμος 2
16:40 Με λένε Βαγγέλη
17:30 Αν Υπήρχες θα σε Χώριζα
18:20 Taxi Girl
19:10 Η Νύφη Κ2
21:00 Τρεις ευχές
22:20 Άνω κάτω το Σαββάτο
23:10 Safe sex
00:10 Σκορπιός
01:00 Πες το και θα Γίνει
02:10 Απίστευτα κι όμως ελληνικά
02:50 Ο επισκέπτης της ομίχλης
03:30 Ροζαλία
04:20 Η δίψα
05:00 Για μια θέση στον ήλιο



06:15 The Land Before Time
06:45 Γούντι Ο Τρυποκάρυδος (New Woody Woodpecker)
07:15 Tom & Jerry Kids
07:40 Ben And Holly
08:10 Robocar Poli
08:40 Χταποδοναύτες (Octonauts)
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:25 Κλίο Και Κουκίν (Cleo & Cuquin)
09:45 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
10:15 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep) - 5ος Κύκλος
10:45 The Garfield Show
11:15 Barbie: Η Μπαλαρίνα Με Τις Μαγικές Πουέντ - Α' Μέρος (Barbie In The Pink Shoes)
12:00 Ben 10
12:30 Mecard
13:00 MasterChef Junior (Ε)
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 1ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος
16:30 How I Met Your Mother - 7ος Κύκλος
17:00 How I met your mother - 7ος Κύκλος
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Επιστροφή Στο Ρίνγκ (Grudge Match)
19:55 Star News
21:00 Η Εποχή Των Παγετώνων 2: Η Απόψυξη (Ice Age: The Meltdown)
22:50 MasterChef Junior (Ε)
00:30 Μια Ελληνίδα Στο Χαρέμι
01:30 Αόρατος Συγγραφέας (Ghost Writer)
02:45 Η Μηχανή Του Χρόνου (The Time Machine)
04:00 Justice League: Doom
04:45 30 Rock - 1ος Κύκλος




06:00 TV Mall
06:30 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West), I
07:10 Amore Mio (Ε)
08:00 Για Πάντα Φίλες, I (Ε)
09:00 Νόστιμη Γη (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Kitchen Lab
18:00 Επανάληψη Ελληνικού Προγράμματος
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Πάμε Πακέτο
22:00 Maleficent
00:00 Checkpoint Alpha , V
01:30 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
03:10 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VIII (Keeping Up With The Kardashians, VIII)
04:00 Αυτές Είναι οι Kardashians Κ8
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Miss Νταίζη (Ε)
05:15 Miss Νταίζη Κ1
06:00 TV Mall




06:00 Καλημέρα
10:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση
12:00 Goal Χωρίς Σύνορα
13:45 Icarus Action 2018
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Δελτίο Στη Νοηματική
14:40 Ooh La La!
16:20 Θαλασσόλυκοι
17:20 Dot.
18:40 Food Ν' Friends
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
00:30 Happy Traveller (Ε)
00:45 Θαλασσόλυκοι (Ε)
01:30 The Alphas - 1ος Κύκλος
01:45 The Alphas - 1ος Κύκλος
02:30 My Style Rocks Gala (Ε)
02:45 Dark Minds - 1ος Κύκλος
03:45 Dot. (Ε)
04:45 Σαββατοκύριακο Με Δράση (Ε)
05:30 Ακραίως
06:00 Καλημέρα





06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Στον Ήλιο Του Αιγαίου (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
10:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
11:00 Top Gear (Ε)
12:00 Top gear
13:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Chicago Fire (Ε)
19:00 Chicago Fire
21:00 The Blacklist (Ε)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 The Pacific
00:00 Shades Of Blue (Ε)
01:00 Satisfaction (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)





09:45 Έλα Χαμογέλα
12:50 Για Την Παρέα (Ε)
14:00 Open News
14:20 Αποκαλυπτικά
17:45 Open News Στη Νοηματική
18:00 Project Runway (Ε)
19:00 Open News
20:00 Celebrity Travel
21:45 Τελικός Copa Libertadores «Boca Juniors - River Plate»
00:00 Μισθοφόρος: Άφεση Αμαρτιών (Mercenary Absolution)
02:00 Το Μεγάλο Σορτάρισμα (The Big Short)
04:30 Ελληνικό Πρόγραμμα (Ε)
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει





06:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
07:00 ΑΚΟΥΩ ΦΩΝΕΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:30 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΒΕΡΜΠΙΕΡ 2015
10:00 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ "30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3" - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
11:00 'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ'
11:30 "ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3" - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
12:00 ΑΓΡΟWEEK
12:30 i LAB
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
14:30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
15:00 FOOTBALL LEAGUE: ΒΟΛΟΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
18:30 RUN GREECE - ΠΑΤΡΑ
19:00 ΣΟΥΚΟΥΤΟΥ του ΑΠΟΥΘΟΥ
20:00 ΣΤΗ ΡΟΤΟΝΤΑ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 59o ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
22:45 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ
00:15 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
01:15 FOOTBALL LEAGUE: ΒΟΛΟΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
03:00 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
04:00 ΣΤΗ ΡΟΤΟΝΤΑ
06:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ




06:00 Drake & Josh
06:30 Big Time Rush
07:00 Bubble Guppies
07:30 Kid E Cats
08:00 Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
08:30 Η Κίβα Μπορεί
09:00 Paw Patrol
09:30 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
10:00 Top Wing
10:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Η Μέρα Της Σάνη
12:00 Lego Friends: Friends On A Mission
12:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
13:30 Το Ρομπότ Και Το Τέρας
14:00 Winx Club
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Star Falls
16:00 Ομάδα Ιπποτών
16:30 Μουσική Ομάδα Κατασκόπων
17:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
17:30 Rusty Rivets
18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
18:30 Paw Patrol
19:00 Μπάνσεν Το Τέρας
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Fan Boy And Chum Chum
20:30 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
21:00 Μαραθώνιος: Τα Χρονικά Του Ζορρό
22:00 Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
22:30 Χένρι O Επικίνδυνος
23:00 Victorious
23:30 iCarly
00:00 iCarly
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Drake & Josh
01:50 Μπαμπάς Στο Σπίτι
02:15 True Jackson
02:40 True Jackson
03:05 The Thundermans
03:30 The Haunted Hathaways
03:55 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:20 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:45 Supah Ninjas
05:10 Supah Ninjas
05:35 Max & Shred
06:00 Drake & Josh




09:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
09:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
10:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
17:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
18:30 ΚΟΝΤΑΚΤ
19:00 ΔΑΡΒΙΝΟΣ
20:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 Η ΑΓΕΛΑΔΑ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ
23:30 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΣΤΟ BBC: ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

Οι οδοντίατροι διεκδικούν συμβάσεις με τον ΕΟΠΥΥ - Μετ’ εμποδίων οι διαπραγματεύσεις

Η Ελληνική Οδοντιατρική Ομοσπονδία ζητά την στήριξη της Επιτροπής Ευρωπαϊκών υποθέσεων της Βουλής - Διαβεβαιώσεις πως θα βηθήσει, έδωσε ο Καθηγητής Διεθνών Σχέσεων και Αντιπρόεδρος Α’ της Επιτροπής Ευρωπαϊκών Υποθέσεων της Βουλής, κ. Δημήτριος Καιρίδης