Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programma1

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

02:00
FOX Sports
Maple Leafs - Devils
NHL

04:30
FOX Sports
Texas Tech Red Raiders - Mississippi Valley State
NCAA College Basketball

09:30
Eurosport 2
Καλλιτεχνικό πατινάζ: NHK Trophy
Καλλιτεχνικό πατινάζ

14:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Κολονία-Ντιναμό Δρέσδης
Bundesliga

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ-Έιμπαρ
LaLiga Santander

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Κάρντιφ-Μπράιτον
Premier League

15:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Άβτοντορ-Τσμόκι Μινσκ
VTB United League

16:00
Novasports 2HD
Τορίνο - Πάρμα
Serie A

16:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ-Χέρτα
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Χόφενχαϊμ-Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Βέρντερ Βρέμης-Γκλάντμπαχ
Bundesliga

17:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Τσεχία-ΗΠΑ
Fed Cup by BNP Paribas

17:00
Novasports 3HD
Ρέντινγκ - Ίπσουϊτς
Championship

17:15
COSMOTE SPORT 1 HD
Χετάφε-Βαλένθια
LaLiga Santander

17:15
Novasports 1HD
ΑΕΛ - ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

18:00
COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ-Χολαργός
Basket League

18:00
Novasports 4HD
Γκινγκάμπ - Λιόν
Ligue 1

18:50
COSMOTE SPORT 5 HD
FORMULA 1 GRANDE PREMIO HEINEKEN DO BRASIL, Κατατακτήριες Δοκιμές
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

19:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Γκραν Κανάρια-Τενερίφη
ACB Liga Endesa

19:00
Novasports 3HD
ΣΠΑΛ - Κάλιαρι
Serie A

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπιλμπάο
LaLiga Santander

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Κρίσταλ Πάλας-Τότεναμ
Premier League

19:30
Novasports 2HD
Λεβαδειακός - ΟΦΗ
Super League

19:30
Novasports 1HD
Γουέστ Μπρόμιτς - Λιντς
Championship

20:45
Novasports 4HD
Ντε Γκράαφσαπ - Αϊντχόφεν
Eredivisie

21:00
FOX Sports
Stars - Predators
NHL

21:30
Novasports 1HD
Τζένοα - Νάπολι
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Τζιρόνα-Λεγανές,
LaLiga Santander

22:00
OPEN TV
Μπόκα Τζούνιορς - Ρίβερ Πλέιτ
Τελικός Copa Libertadores

22:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ούσικ-Μπέλιου, WBC, IBF, WBA, WBO & Ring Magazine World Titles
Αγώνας Πυγμαχίας

22:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Πόρτο-Μπράγκα
Liga NOS

22:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Los Angeles Clippers-Milwaukee Bucks
NBA Regular Season

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

NARCOS: MEXICO
16/11/18

F IS FOR FAMILY
Σεζόν 3
30/11/18

ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
THE FINAL TABLE
20/11/18

Η ΜΕΘΟΔΟΣ ΚΟΜΙΝΣΚΙ
THE KOMINSKY METHOD
16/11/18

1983
30/11/18

BABY
30/11/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΜΠΑΛΑΝΤΑ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΣΚΡΑΓΚΣ
THE BALLAD OF BUSTER SCRUGGS
16/11/18

Η ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
THE OTHER SIDE OF THE WIND
11/2/18

ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
THE CHRISTMAS CHRONICLES
22/11/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΣΙΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ ΤΩΝ ΜΑΧΗΤΩΝ
SHE-RA AND THE PRINCESSES OF POWER
16/11/18

Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΗΣ ΠΙΟΡΙΑ
PRINCE OF PEORIA
16/11/18

Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΗΣ ΜΟΤΑΟΥΝ
MOTOWN MAGIC
20/11/18


BABY IT'S COLD OUTSIDE!

Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
BEAUTY AND THE BEAST

Η ΑΠΑΓΩΓΗ
THE MISSING
26/11/18

Η ΖΩΗ ΜΟΥ
MY LIFE
26/11/18

T2: TRAINSPOTTING
19/11/18

ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΣΟΥ ΗΡΩΕΣ

ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
DC'S LEGENDS OF TOMORROW
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

Ο ΦΛΑΣ
THE FLASH
Σεζόν 5
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΒΙΚΙΝΓΚ
VIKINGS
Σεζόν 5
30/11/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
17:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
17:50 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: Α.Ο ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΙΑΣ
23:50 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΟΥ, Η ΖΩΗ ΜΟΥ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:10 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: Α.Ο ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
03:05 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
04:05 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
05:05 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
05:55 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ




06:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ)
07:00 ΣΕΦ ΠΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ
08:00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
08:30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
09:00 ΓΙΑΚΑΡΙ
09:30 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
10:00 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΘΗΣΑΥΡΩΝ
10:30 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
11:30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
12:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΤΣΑΡΛΙ ΤΣΑΠΛΙΝ
12:30 ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ ΚΑΙ ΑΦΗ ΦΛΟΓΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ
13:30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ
14:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
15:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
15:30 BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
18:00 BASKET LEAGUE : ΠΑΟΚ - ΚΥΜΗ
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
21:00 SILENT - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
22:45 ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ - μικροΦΙΛΜ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 59o ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
23:55 BUENA VISTA SOCIAL CLUB - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:15 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
03:15 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:00 BASKET LEAGUE : ΠΑΟΚ - ΚΥΜΗ
06:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ



  

06:00 Καθρέφτη, Καθρεφτάκι Μου (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Λίτσα.com - 1oς Κύκλος (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Κάθε Μέρα Αξίζει
14:00 Η Ωραία Του Κουρέα
15:45 Beat Buzzer (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Το Ταίρι Ξέρει
19:30 Ant1 News
20:45 Nomads - 2ος Κύκλος
23:30 Ένα Εξοχικό Παρακαλώ
00:45 Το Ταίρι Ξέρει (Ε)
01:45 Vice - 7ος Κύκλος
02:45 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
03:30 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
05:15 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)





06:20 Η ζωή που δεν έζησα
07:10 Κρις κρος
07:50 Γοργόνες
08:40 Ασυνήθεις ύποπτοι
09:30 Μπουκιά και συχώριο
10:20 Αμαρτίες γονέων
11:00 Εσύ φταις
12:10 Ψίθυροι Καρδιάς
13:00 Οι άνδρες δεν υπάρχουν πια
13:50 Κανείς δε λέει σ' αγαπώ
14:20 Ήρθε και έδεσε
15:10 Μάλιστα, Σεφ!
15:50 Όμορφος κόσμος 2
16:40 Με λένε Βαγγέλη
17:30 Αν Υπήρχες θα σε Χώριζα
18:20 Taxi Girl
19:10 Η Νύφη Κ2
21:00 Τρεις ευχές
22:20 Άνω κάτω το Σαββάτο
23:10 Safe sex
00:10 Σκορπιός
01:00 Πες το και θα Γίνει
02:10 Απίστευτα κι όμως ελληνικά
02:50 Ο επισκέπτης της ομίχλης
03:30 Ροζαλία
04:20 Η δίψα
05:00 Για μια θέση στον ήλιο



06:15 The Land Before Time
06:45 Γούντι Ο Τρυποκάρυδος (New Woody Woodpecker)
07:15 Tom & Jerry Kids
07:40 Ben And Holly
08:10 Robocar Poli
08:40 Χταποδοναύτες (Octonauts)
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:25 Κλίο Και Κουκίν (Cleo & Cuquin)
09:45 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
10:15 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep) - 5ος Κύκλος
10:45 The Garfield Show
11:15 Barbie: Η Μπαλαρίνα Με Τις Μαγικές Πουέντ - Α' Μέρος (Barbie In The Pink Shoes)
12:00 Ben 10
12:30 Mecard
13:00 MasterChef Junior (Ε)
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 1ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος
16:30 How I Met Your Mother - 7ος Κύκλος
17:00 How I met your mother - 7ος Κύκλος
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Επιστροφή Στο Ρίνγκ (Grudge Match)
19:55 Star News
21:00 Η Εποχή Των Παγετώνων 2: Η Απόψυξη (Ice Age: The Meltdown)
22:50 MasterChef Junior (Ε)
00:30 Μια Ελληνίδα Στο Χαρέμι
01:30 Αόρατος Συγγραφέας (Ghost Writer)
02:45 Η Μηχανή Του Χρόνου (The Time Machine)
04:00 Justice League: Doom
04:45 30 Rock - 1ος Κύκλος




06:00 TV Mall
06:30 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West), I
07:10 Amore Mio (Ε)
08:00 Για Πάντα Φίλες, I (Ε)
09:00 Νόστιμη Γη (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Kitchen Lab
18:00 Επανάληψη Ελληνικού Προγράμματος
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Πάμε Πακέτο
22:00 Maleficent
00:00 Checkpoint Alpha , V
01:30 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
03:10 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VIII (Keeping Up With The Kardashians, VIII)
04:00 Αυτές Είναι οι Kardashians Κ8
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Miss Νταίζη (Ε)
05:15 Miss Νταίζη Κ1
06:00 TV Mall




06:00 Καλημέρα
10:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση
12:00 Goal Χωρίς Σύνορα
13:45 Icarus Action 2018
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Δελτίο Στη Νοηματική
14:40 Ooh La La!
16:20 Θαλασσόλυκοι
17:20 Dot.
18:40 Food Ν' Friends
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
00:30 Happy Traveller (Ε)
00:45 Θαλασσόλυκοι (Ε)
01:30 The Alphas - 1ος Κύκλος
01:45 The Alphas - 1ος Κύκλος
02:30 My Style Rocks Gala (Ε)
02:45 Dark Minds - 1ος Κύκλος
03:45 Dot. (Ε)
04:45 Σαββατοκύριακο Με Δράση (Ε)
05:30 Ακραίως
06:00 Καλημέρα





06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Στον Ήλιο Του Αιγαίου (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
10:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
11:00 Top Gear (Ε)
12:00 Top gear
13:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Chicago Fire (Ε)
19:00 Chicago Fire
21:00 The Blacklist (Ε)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 The Pacific
00:00 Shades Of Blue (Ε)
01:00 Satisfaction (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)





09:45 Έλα Χαμογέλα
12:50 Για Την Παρέα (Ε)
14:00 Open News
14:20 Αποκαλυπτικά
17:45 Open News Στη Νοηματική
18:00 Project Runway (Ε)
19:00 Open News
20:00 Celebrity Travel
21:45 Τελικός Copa Libertadores «Boca Juniors - River Plate»
00:00 Μισθοφόρος: Άφεση Αμαρτιών (Mercenary Absolution)
02:00 Το Μεγάλο Σορτάρισμα (The Big Short)
04:30 Ελληνικό Πρόγραμμα (Ε)
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει





06:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
07:00 ΑΚΟΥΩ ΦΩΝΕΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:30 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΒΕΡΜΠΙΕΡ 2015
10:00 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ "30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3" - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
11:00 'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ'
11:30 "ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3" - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
12:00 ΑΓΡΟWEEK
12:30 i LAB
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
14:30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
15:00 FOOTBALL LEAGUE: ΒΟΛΟΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
18:30 RUN GREECE - ΠΑΤΡΑ
19:00 ΣΟΥΚΟΥΤΟΥ του ΑΠΟΥΘΟΥ
20:00 ΣΤΗ ΡΟΤΟΝΤΑ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 59o ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
22:45 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ
00:15 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
01:15 FOOTBALL LEAGUE: ΒΟΛΟΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
03:00 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
04:00 ΣΤΗ ΡΟΤΟΝΤΑ
06:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ




06:00 Drake & Josh
06:30 Big Time Rush
07:00 Bubble Guppies
07:30 Kid E Cats
08:00 Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
08:30 Η Κίβα Μπορεί
09:00 Paw Patrol
09:30 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
10:00 Top Wing
10:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Η Μέρα Της Σάνη
12:00 Lego Friends: Friends On A Mission
12:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
13:30 Το Ρομπότ Και Το Τέρας
14:00 Winx Club
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Star Falls
16:00 Ομάδα Ιπποτών
16:30 Μουσική Ομάδα Κατασκόπων
17:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
17:30 Rusty Rivets
18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
18:30 Paw Patrol
19:00 Μπάνσεν Το Τέρας
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Fan Boy And Chum Chum
20:30 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
21:00 Μαραθώνιος: Τα Χρονικά Του Ζορρό
22:00 Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
22:30 Χένρι O Επικίνδυνος
23:00 Victorious
23:30 iCarly
00:00 iCarly
00:40 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Drake & Josh
01:50 Μπαμπάς Στο Σπίτι
02:15 True Jackson
02:40 True Jackson
03:05 The Thundermans
03:30 The Haunted Hathaways
03:55 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:20 Μπαμπάς Στο Σπίτι
04:45 Supah Ninjas
05:10 Supah Ninjas
05:35 Max & Shred
06:00 Drake & Josh




09:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
09:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
10:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
17:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
18:30 ΚΟΝΤΑΚΤ
19:00 ΔΑΡΒΙΝΟΣ
20:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 Η ΑΓΕΛΑΔΑ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ
23:30 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΣΤΟ BBC: ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

rbc0000

Η υπουργός Εργασίας ήταν ομιλήτρια σε εκδήλωση τοπικής οργάνωσης του ΣΥΡΙΖΑ σε καφέ της πλατείας  Πλαστήρα - Ρουβίκωνας: «Συγχαίρουμε  την κυρία Αχτσιόγλου για την επιτυχή ολοκλήρωση του τελευταίου μνημονίου - Τίποτα δεν μας έχει πείσει ότι η δεξιά θα τα κατάφερνε καλύτερα»

20
eldorado-skouries__1_

Η εταιρεία έχει αποστείλει εξώδικο, τον περασμένο Αύγουστο, προς την κυβέρνηση και τους συναρμόδιους υπουργούς, με το οποίο ζητά αποζημίωση ύψους 750 εκατ. ευρώ για αποκατάσταση της ζημιάς που -όπως υποστηρίζει- υπέστη εξαιτίας των καθυστερήσεων

1
school20

Μέχρι στιγμής δεν έχει εξακριβωθεί τι ήταν αυτό που οδήγησε τον 15χρονο σε αυτή την ακραία απόφαση ωστόσο οι αρχές δεν αποκλείουν το ενδεχόμενο και σε αυτή την περίπτωση να κρύβεται ο σχολικός εκφοβισμός

Hazzard

Ο μεσοεπιθετικός της Τσέλσι, Εντέν Αζάρ, τάχθηκε υπέρ των αποκαλύψεων από το Football Leaks και τόνισε ότι «δεν είναι μόνο οι μάνατζερ το πρόβλημα»