Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

02:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ΑTP 250 Winston-Salem
1ος Ημιτελικός

03:00
FOX Sports
BIG3 BASKETBALL 2018
Τελικός

04:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ΑTP 250 Winston-Salem
2ος Ημιτελικός

12:50
COSMOTE SPORT 5 HD
FORMULA 1 JOHNNIE WALKER BELGIAN GRAND PRIX,
3ες Ελεύθερες Δοκιμές

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Κολονία-Άουε
Bundesliga 2

14:15
Eurosport 1
Tour de l'avenir
Ποδηλασία

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουλβς-Μάντσεστερ Σίτι
Premier League

15:50
COSMOTE SPORT 5 HD
FORMULA 1 JOHNNIE WALKER BELGIAN GRAND PRIX
Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00
Eurosport 1
Tour Of Germany
Ποδηλασία

16:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Βόλφσμπουργκ-Σάλκε
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ-Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Βέρντερ Βρέμης-Ανόβερο
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Χέρτα Βερολίνου-Νυρεμβέργη
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Φράιμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga

17:00
Novasports 4HD
Νόριτς - Λιντς
Championship

17:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Άρσεναλ-Γουέστ Χαμ
Premier League

17:45
Eurosport 2
SUMMER BIATHLON
World Championship

18:00
Novasports 2HD
Παρί Σεν Ζερμέν - Ανζέ
Πρωτάθλημα Γαλλίας

18:00
Novasports 3HD
Άλταχ - Σάλτσμπουργκ
Πρωτάθλημα Αυστρίας

19:00
Novasports 1HD
Γιουβέντους – Λάτσιο
Πρωτάθλημα Ιταλίας

19:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές-Μπέτις
LaLiga Santander

19:15
Novasports 1HD
ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης
Super League

19:15
ΕΡΤ1
Παναιτωλικός - Ατρόμητος
Super League

19:30
Novasports 5HD
Νότιγχαμ Φόρεστ - Μπέρμιγχαμ
Championship

19:30
Novasports 4HD
Άγιαξ - Έμεν
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ-Λεβερκούζεν
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ-Μπράιτον
Premier League

19:45
Eurosport 2
SUMMER BIATHLON
World Championship

20:00
Eurosport 1
Tour of Spain
Ποδηλασία

20:00
FOX Sports
Orioles - Yankees
MLB

20:30
ΕΡΤ2
Ελλάδα - Ουκρανία
Προκριματικά Ευρωπαϊκού (Γ)

21:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπενφίκα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας
LIGA NOS

21:00
Novasports 3HD
Μονπελιέ – Σεντ Ετιέν
Πρωτάθλημα Γαλλίας

21:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης-Ράγιο Βαγεκάνο
LaLiga Santander

21:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Φούλαμ-Μπέρνλι
Premier League

21:30
Novasports 2HD
ΑΕΚ - ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

21:30
Novasports 1HD
Νάπολι - Μίλαν
Πρωτάθλημα Ιταλίας

21:30
ΕΡΤ1
Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΛ
Super League

21:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπόρνμουθ-Έβερτον
Premier League

21:45
Novasports 4HD
Τσβόλε - Αϊντχόφεν
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

23:00
FOX Sports
Giants - Rangers
MLB

23:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Πόρτο-Γκιμαράες
LIGA NOS

23:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ-Μπαρτσελόνα
LaLiga Santander


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

OZARK
Σεζόν 2
31/8/18

Α.Τ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
PARADISE PD
31/8/18

ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
INSATIABLE

Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΤΕΡΑΤΟΣ: Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ
ULTIMATE BEASTMASTER: SURVIVAL OF THE FITTEST
31/8/18


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΖΑΪΟΝ ΚΛΑΡΚ
ZION


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΝΙΣΙΤΕΡΣ
THE PONYSITTERS CLUB


ΣΕΙΡΕΣ ΓΙΑ BINGE-WATCH ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

HOW TO GET AWAY WITH MURDER
HOW TO GET AWAY WITH MURDER
Σεζόν 4
28/8/18

YOUR SUMMER CHILL-OUT

ΒΑΪΑΝΑ ΤΗΣ DISNEY
DISNEY'S MOANA



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



06:00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ
06:30 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
10:15 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ
10:50 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
11:30 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ
13:20 ΝΤΑΪΑΝΑ, ΕΠΤΑ ΔΡΑΜΑΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΕΡΤ REPORT
17:00 28 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ – 28 EUROPE
18:00 LOOKING FOR BARCELONA
18:30 PRE GAME - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE
19:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
21:15 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
21:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - Α.Ε.Λ. (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
23:30 INDIAN SUMMERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
01:10 ΟΙ ΙΠΠΟΠΟΤΑΜΟΙ ΤΟΥ ΠΑΜΠΛΟ
02:30 ΝΤΑΪΑΝΑ, ΕΠΤΑ ΔΡΑΜΑΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ
04:05 INDIAN SUMMERS (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
05:40 28 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ - 28 EUROPE





06:00 JAMIE'S 30 MINUTE MEALS
07:00 PAJANIMALS
07:25 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
07:55 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
08:25 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:50 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
09:10 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
09:40 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
10:10 ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΡΑΚΩΝ
10:40 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
11:10 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
11:40 Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ - A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 ΧΟΥΜΠΑ: Η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΜΑΡΣΟΥΠΙΛΑΜΙ
15:30 SELFIE
15:40 SELFIE
16:30 ΑΝΙΜΕΡΤ
17:00 CLOSE UP
18:00 ΑΡΧΑΙΩΝ ΔΡΑΜΑ
19:00 JUST MARRIED
20:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
20:30 ΕΛΛΑΔΑ - ΟΥΚΡΑΝΙΑ (ΒΟΛΟΣ) - ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ 2019
22:30 ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ - μικροΦΙΛΜ
22:45 MONDAY - μικροΦΙΛΜ
23:00 SOUNDBREAKING
00:00 CLOSE UP
01:00 ΑΡΧΑΙΩΝ ΔΡΑΜΑ
02:00 JUST MARRIED
03:00 SOUNDBREAKING
04:00 SELFIE
05:00 ΑΝΙΜΕΡΤ
05:30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)


  

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Λίτσα.com - 1oς Κύκλος (Ε)
12:00 My Way
13:00 Ant1 News
13:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε) - 1ος Κύκλος
15:30 Με Το Δεξί (Ε) - 1ος Κύκλος
16:30 Πλάκα Κάνεις (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Το Κορίτσι Του Μπέβερλυ Χιλς (Clueless)
20:00 Ant1 News
21:00 Το Ταίρι Ξέρει (Ε)
23:30 Bam Bam
02:00 Vice Specials - 6ος Κύκλος (Ε)
03:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Tα Φιλαράκια (Ε)
05:00 Έρωτας (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)





06:00 Λένη (Ε)
06:10 Λένη (Ε)
06:50 Κρις Κρος (Ε)
07:40 Γοργόνες (Ε)
07:50 Γοργόνες (Ε)
08:30 Ο Κακός Βεζίρης (Ε)
09:10 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
10:00 Πολυθρόνα Για Τρεις (Ε)
10:50 Οι Μικρομεσαίοι (Ε)
12:10 Τηλεμπόρα (Ε)
13:00 Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20 Κλινική Περίπτωση (Ε)
15:10 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
15:45 Με τα παντελόνια κάτω
16:20 Ακούνα Ματάτα (Ε)
17:10 Ποιος Μας Πιάνει! (Ε)
18:00 Αν Υπήρχες Θα Σε Χώριζα (Ε)
18:40 Μ + Μ (Ε)
19:30 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:20 Safe Sex (Ε)
00:00 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:50 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
01:40 Απόσταση αναπνοής
01:50 Σκυλίσια Ζωή (Ε)
02:20 Άφρικα
02:50 Παλίρροια (Ε)
03:00 Οι Τελευταίοι Εγγονοί
03:10 Παλίρροια (Ε)
03:40 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
03:50 Ο μεγάλος θυμός
04:30 Ξενοδοχείο Αμόρε (Ε)
05:30 Φιλοδοξίες (Ε)
05:50 Γη και ουρανός
06:00 Λένη (Ε)




06:15 The Land Before Time
06:45 Dinotrux
07:15 Μπομπ, Ο Μάστορας (Bob, The Builder)
07:45 Timmy Time
08:15 Tom & Jerry Kids
08:40 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:00 Ben And Holly
09:30 Bobby And Bill
10:00 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep) - 5ος Κύκλος
10:50 Οι Περιπέτειες Του Γάτου Σπιρουνάτου (Puss In Boots)
11:20 Barbie Η Πριγκίπισσα Των Μαργαριταριών (Barbie The Pearl Princess) - Α' Μέρος
12:00 Ben 10
12:30 Scooby Doo: Mystery Incorporated
13:00 Γούντι Ο Τρυποκάρυδος (New Woody Woodpecker)
13:30 Tom & Jerry Show
14:00 Η Μαμά Λείπει Ταξίδι Για Δουλειές
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 9ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος
16:30 The Big Bang Theory - 9ος Κύκλος
17:00 The Big Bang Theory - κύκλος 9
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 How I Met Your Mother - 6ος Κύκλος
18:15 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος
18:45 Two And A Half Men - 11ος Κύκλος
19:20 Two and a Half Men - season 11
19:55 Star News
21:00 Μαζί Με Το Ζόρι (Blended)
23:30 Χάρηκα Που Σε Γνώρισα (Seeking A Friend For The End Of The World)
01:45 Step Up Revolution 4
02:45 Ομάδα NCIS
04:00 Money Drop (Ε)
04:30 Covert affairs
05:00 Traction (Ε)






06:30 TV Mall
07:00 Η 'Ελενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor), Ι
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), Ι
08:00 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
09:00 Μυστικά Και Λάθη (Ε)
10:00 Πες Μου Ναι (Ε)
11:00 Μου Το Κρατάς Μανιάτικο (Ε)
12:00 Όλα Στην Ταράτσα (Ε)
12:30 Όλα στην ταράτσα - 1ος κύκλος
13:00 Ειδήσεις
13:50 60' Ελλάδα, IV (Ε)
15:50 Έλα Ν' Αγαπηθούμε Ντάρλινγκ
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία Βραδιάτικα (Ε)
21:30 Μερικοί Το Προτιμούν Κρύο
23:45 Ασανσέρ Για 2 (5 Flights Up)
01:40 10η Εντολή, Ι (Ε)
01:45 10η Εντολή, Ι (Ε)
02:10 Τρελός είμαι ότι θέλω κάνω
02:30 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
02:45 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
02:50 Τρελός είμαι ότι θέλω κάνω
03:50 Φύγε εσύ, έλα εσύ - 1ος κύκλος
04:00 Φύγε Εσύ, Έλα Εσύ (Ε)
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες
05:10 Εικόνες, I (Ε)
05:50 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)





06:00 Happy Traveller (Ε)
07:00 Ενημέρωση
10:00 Η Γυναίκα Μου Τρελάθηκε
12:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Γαμπρός Από Το Λονδίνο
16:15 It's Your Life
17:15 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά! (Ε)
01:30 Κονσέρτο Για Πολυβόλα
03:30 Σκάσε & Κολύμπα (Ε)
04:30 Hemlock Grove - 2oς Κύκλος
05:00 Icarus Action (Ε)
05:15 It's Your Life (Ε)
06:00 Happy Traveller (Ε)





06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:30 Vivere (Ε)
14:00 Η Αγορά Σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
18:30 Άγγιγμα Ψυχής
19:15 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Το Φιλί Της Ζωής
23:00 Το Φιλί Της Ζωής
00:00 Close Up (Ε)
00:30 Η Αγορά Σήμερα
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Vice
02:30 Mayday (Ε)
03:00 Mayday
03:30 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
04:00 Φιλί ζωής
04:30 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:00 Φιλί ζωής
05:45 Close Up (Ε)





06:00 Circo (E)
06:15 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
07:00 Σαββατοκύριακο Παντού
11:00 Παιδιά Από Σπίτι
14:45 E News
15:00 Picture This
17:00 E News Στη Νοηματική
17:10 Τρελός, Παλαβός Και Βέγγος
19:00 Live News Weekend
20:00 Ο Φανούρης Και Το Σόι Του
21:45 Οι Λέξεις (The Words)
23:50 Whitney
01:30 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
02:30 Παιδιά Από Σπίτι (Ε)





06:00 BALKAN EXPRESS
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
09:00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΥ BBC ΣΤΟ ROYAL ALBERT HALL ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΧΗΣΤ
10:30 ΣΤΗ ΣΚΑΛΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΝΟΥ
11:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
14:30 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ
15:30 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
16:30 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
17:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
18:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
20:30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
21:00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:45 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ
01:30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
02:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
06:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00 RUSTY RIVETS
10:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 KUU KUU HARAJUKU
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 WINX
14:00 REGAL ACADEMY
14:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
17:30 THE MOJICONS
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 LEGO FRIENDS
21:30 Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
10:00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ: ΚΛΕΗ ΚΑΙ ΠΑΘΗ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΤΟ ΣΑΡΑΝΤΑ
11:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
11:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
12:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:00 ΤΕΤΡΑΔΙΑ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:00 ΧΟΡΟΣ
18:00 Η ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
19:00 Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΒΟΥΔΑ
20:00 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ
20:30 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
23:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης