Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

11:00
Novasports 1HD
The Open Championship
4η ημέρα

11:00
Novasports 1HD
The Open Championship
4η μέρα

16:00
ΕΡΤ1
Diamond League
Μεγάλη Βρετανία

16:00
Novasports 7HD
Ελλάδα - Μολδαβία
Euro Beach Soccer League Ανδρών

16:00
Novasports 2HD
ΑΪΚ Στοκχόλμης - Μπρομαποϊκάρνα
Πρωτάθλημα Σουηδίας

16:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ελλάδα - Μολδαβία
Euro Beach Soccer League

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Γερμανία
Αγώνας

16:10
ΕΡΤ2
Grand Prix Γερμανία
Formula 1

21:00
COSMOTE SPORT 7 HD
NASCAR Cup Series
New Hampshire Foxwoods Resorts Casino 301

22:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Ατλάντα Ντριμ - Σιάτλ Στορμ
WNBA

23:05
Novasports 2HD
Λίβερπουλ - Ντόρτμουντ
International Champions Cup


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ORANGE IS THE NEW BLACK
Σεζόν 5

ΕΛ ΤΣΑΠΟ (EL CHAPO)
Σεζόν 3
Προσεχώς

ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ (AMAZING INTERIORS)
Σεζόν 2

ΠΕΡΝΑΜΕ... ΖΑΧΑΡΗ! (SUGAR RUSH)

ΡΩΜΑΪΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ: Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ (ROMAN EMPIRE: REIGN OF BLOOD: MASTER OF ROME)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΤΣΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΛΑ (HOW IT ENDS)

Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (FATHER OF THE YEAR)

ΕΞΟΝΤΩΣΗ (EXTINCTION)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΒΑΡΩΝΟΙ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ (DRUG LORDS)
Σεζόν 2


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ & ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΟΙ ΕΠΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΡΑΚΑ (THE EPIC TALES OF CAPTAIN UNDERPANTS)

ΛΟΥΝΑ ΠΕΤΟΥΝΙΑ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΜΕΖΙΑ (LUNA PETUNIA: RETURN TO AMAZIA)
Σεζόν 2


ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΑ ΜΑΓΙΣΣΑ (THE WORST WITCH)
Σεζόν 2
27/7/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

SUITS

Σεζόν 6


ΒΡΑΒΕΥΜΕΝΟ ΜΕ ΟΣΚΑΡ

ΕΜΠΟΔΙΑ (FENCES)


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




06:05 Μουσική παντού
07:00 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
10:15 Αιγαίο Νυν και Αεί - κύκλος 1
10:50 Τα μυστικά του απόλυτου γαλάζιου
11:30 Πρόβα γάμου Γιαννιτσά
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30 Από Πέτρα και Χρόνο
13:00 Το αλάτι της Γης
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Στίβος: IAAF Diamond League LIVE
18:00 The Love Market
19:00 Μουσική παντού
20:00 Οίνος ο Αγαπητός
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Ποδόσφαιρο: Γαλλία - Κροατία (Μ)
00:15 Οίνος ο Αγαπητός
01:00 Το αλάτι της Γης
03:00 Μουσική παντού
04:00 Πρόβα γάμου Γιαννιτσά
04:30 Τα μυστικά του απόλυτου γαλάζιου
05:05 Αιγαίο Νυν και Αεί - κύκλος 1
05:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:55 Πρώτη Είδηση





06:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8
07:00 Pajanimals
07:15 Pajanimals
07:30 Γουίσπερ
07:35 Γουίσπερ
07:40 Γουίσπερ
07:50 Γουίσπερ
08:00 Αρχιερατική θεία λειτουργία
10:30 Φωτεινά Μονοπάτια Κ2 Φωτεινά Μονοπάτια
11:00 Φωτεινά Μονοπάτια Κ2 Φωτεινά Μονοπάτια
11:30 ΟΜΜΑ Στις Τέχνες
12:00 Εν Συνόλω
13:00 Αρχαίων Δράμα
14:00 Auto Moto ΕΡΤ
15:00 Formula 1 2018 - Grand Prix Γερμανίας Δοκιμαστικά
16:10 Formula 1 2018 - Grand Prix Γερμανίας (Ζ) Αγώνας
18:10 Art week
19:10 The Retro Revolution
20:05 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8
21:00 SummERTime (Ζ) Μελοποιημένη ποίηση
00:00 Η έκρηξη
01:30 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8
02:15 Art week
03:15 ΟΜΜΑ Στις Τέχνες
03:45 Εν Συνόλω
04:45 Αρχαίων Δράμα



  

06:00 Πάτερ ημών
07:00 Ελλάς το μεγαλείο σου
08:00 Ιδιαιτέρα για κλάματα
09:00 Θα βρεις τον δάσκαλό σου - 2ος κύκλος
10:00 Φίλα το βάτραχό σου
11:00 Λίτσα.com - 1ος κύκλος
12:00 My Way
13:00 Ant1 news
13:45 Αννέ
16:30 Πλάκα κάνεις
17:30 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Γοργόνες και μάγκες
20:00 Ant1 news
21:00 The Wall
22:30 Allou fun Mark
01:45 VICE Specials Κ6 VICE Specials
02:45 Μεταφυσική δραστηριότητα 3
04:30 Η Καλή Πεθερά
05:15 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας





06:00 Βέρα στο δεξί
07:00 Στο φως του φεγγαριού
07:50 Η απλή μέθοδος των τριών
08:40 Ο κακός βεζίρης
09:20 Μπουκιά και συχώριο
10:10 Πολυθρόνα για τρεις
10:50 Οι αταίριαστοι
12:00 Τηλεμπόρα
12:50 Εμείς και εμείς
14:20 Οι Βασιλιάδες
14:50 Οι Βασιλιάδες
15:20 Οι Βασιλιάδες
16:10 Ταξιδεύοντας
17:10 Είσαι το ταίρι μου
17:55 Είσαι το ταίρι μου
18:40 Μ και Μ - κύκλος 1
19:30 Το κόκκινο δωμάτιο
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 7 θανάσιμες πεθερές
23:20 Safe sex
00:00 Safe sex
00:50 Απίστευτα κι όμως ελληνικά
01:50 Πάλι από την αρχή
03:00 Παλίρροια
03:50 Ο επισκέπτης της ομίχλης
04:30 Ξενοδοχείο αμόρε
05:00 Φιλοδοξίες




06:15 The Land Before Time
06:45 Transformers Rescue Bots
07:15 Μπομπ ο μάστορας
07:45 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν
08:15 Τομ και Τζέρι
08:40 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:00 Η Μία κι εγώ
09:30 Η Μάσα και ο Αρκούδος Κ3 Η Μάσα και ο Αρκούδος
10:00 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, το πρόβατο
10:50 Garfield
11:20 Η Μπάρμπι στις 12 βασιλοπούλες
12:00 BEN 10
12:30 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
13:00 Γούντι ο τρυποκάρυδος
13:30 Tom and Jerry Show
14:00 Ηρακλής
15:00 STAR News
15:30 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:30 Modern Family - 1ος κύκλος
17:00 Modern Family - 1ος κύκλος
17:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 30 Rock - 3ος κύκλος
18:15 30 Rock - 3ος κύκλος
18:45 Money Drop
19:55 STAR News
21:00 Στα καλά καθούμενα
23:15 Οδηγός αισιοδοξίας
01:45 The paperboy
04:00 Το γουρουνάκι Γουίλμπουρ η Αράχνη Σάρλοτ
05:30 Traction






06:30 TV Mall
07:00 Η μικρή γοργόνα
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Πήρα κόκκινα γυαλιά
09:00 Μυστικά και Λάθη - κύκλος 1
10:00 Μου το κρατάς μανιάτικο
11:00 Πες μου Ναι - κύκλος 1
12:00 Όλα στην ταράτσα - 1ος κύκλος
13:00 Ειδήσεις
14:00 60 λεπτά Ελλάδα
15:50 Τι τριάντα, τι σαράντα, τι πενήντα
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ1
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Νότα Μία Βραδιάτικα
21:40 Χόμπιτ 2: Η ερημιά του Νοσφιστή
00:50 Αν μείνω
03:00 10η εντολή - 1ος κύκλος Cherchez la femme
04:00 Κόκκινος κύκλος Η μέρα της γυναίκας
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Εικόνες
05:50 Οδός Παραδείσου 7





06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραίως
11:45 7 Ημέρες
13:00 Ιστορίες
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 Ξένη ταινία
16:30 Dot.com
17:30 Δελτίο στη Νοηματική
17:45 Happy traveller
18:45 Kitchen Lab
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Super Music Awards 2018
00:45 Drones: Θάνατος από ψηλά
02:45 Ένας εντιμότατος κλέφτης
04:30 Goldman Sachs: Η Εξουσία του Χρήματος
05:30 7 Ημέρες





06:00 Close Up
06:30 Close Up
07:00 Όλα καλά
08:00 Τρικυμία
09:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
12:00 Μπρούσκο
13:00 Γεύσεις και Οίνος
14:00 Όλα καλά
15:00 Η αγορά σήμερα
18:30 Ζευγάρια
19:15 Τρικυμία
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ
22:10 Έρωτας κλέφτης
23:00 Μαύρος ωκεανός
00:00 Mayday
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Έρωτας κλέφτης
05:00 Μαύρος ωκεανός





06:00 Circo (E)
07:00 Από Νωρίς
09:15 Style Rules
10:00 Παιδιά Από Σπίτι
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:00 E News Στη Νοηματική
17:15 Κάλλιο Πέντε Και Στο Χέρι
19:00 Live News Weekend
20:00 Ποιος Θανάσης
21:45 Χορεύετε; (Shall We Dance?)
23:45 Ένοχο Μυστικό (What Lies Beneath)
02:15 Off Camera (Ε)
03:15 Παιδιά Από Σπίτι (Ε)
06:00 Circo (E)






06:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
07:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
08:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
09:00 Ο DVORÁK ΣΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΒΕΡΜΠΙΕΡ
10:30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΗΣ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
11:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
12:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
16:00 BORDERS
17:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018- ANTIRRION MASTERS
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
20:30 ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗEπεισόδιο 13
23:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
00:00 VOLUME
01:00 BORDERS
02:00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΗΣ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ





06:30 Drake and Josh
07:00 Big time rush
07:30 Kid e Cats
08:00 Η Κίβα Μπορεί
08:30 Team Umizoomi
09:00 Paw patrol
09:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
10:00 Rusty Rivets
10:30 Ντόρα η μικρη εξερευνητρια
11:00 Σίμερ και Σάιν
11:30 Kuu Kuu Harajuku
12:00 Lego friends
12:30 Τα Μυστικά της Αβύσσου
13:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
13:30 Winx Club
14:00 Regal Academy
14:30 Τα μυστικά της φάρμας
15:00 Μπάνσεν το Τέρας
15:30 Ομάδα Ιπποτών
16:00 Hunter Street
16:30 Χένρι ο επικίνδυνος
17:00 Ένα σχολείο πολύ ροκ
17:30 The Mojicons
18:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
18:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
19:00 Paw patrol
19:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
20:00 Liar, Liar, Vampire
21:30 Οι περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00 Χελωνονιντζάκια
22:30 Χελωνονιντζάκια
23:00 Ένα σχολείο πολύ ροκ
23:30 Hunter Street
00:00 Drake and Josh
05:35 The troop
06:00 Drake and Josh





10:30 Βουλή επί 7
12:00 Από Τόπο Σε Τόπο
13:30 Καινοτομία Κ2
14:00 Φωτογραφία
14:30 Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
15:00 Βουλής Βήμα
16:30 Στο ακαδημαϊκό τέταρτο Street Art
17:00 Μητέρα, Σ'Αγαπώ
18:30 Μαγικός Φανός Αιμίλιος Χειλάκης: Αυτό μπορεί να είναι (Επ)Ανάσταση
19:00 Συνάντηση Αλέκος Αλεξανδράκης
01:00 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος



ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

rbc0000

Η υπουργός Εργασίας ήταν ομιλήτρια σε εκδήλωση τοπικής οργάνωσης του ΣΥΡΙΖΑ σε καφέ της πλατείας  Πλαστήρα - Ρουβίκωνας: «Συγχαίρουμε  την κυρία Αχτσιόγλου για την επιτυχή ολοκλήρωση του τελευταίου μνημονίου - Τίποτα δεν μας έχει πείσει ότι η δεξιά θα τα κατάφερνε καλύτερα»

48
eldorado-skouries__1_

Η εταιρεία έχει αποστείλει εξώδικο, τον περασμένο Αύγουστο, προς την κυβέρνηση και τους συναρμόδιους υπουργούς, με το οποίο ζητά αποζημίωση ύψους 750 εκατ. ευρώ για αποκατάσταση της ζημιάς που -όπως υποστηρίζει- υπέστη εξαιτίας των καθυστερήσεων

11
school20

Μέχρι στιγμής δεν έχει εξακριβωθεί τι ήταν αυτό που οδήγησε τον 15χρονο σε αυτή την ακραία απόφαση ωστόσο οι αρχές δεν αποκλείουν το ενδεχόμενο και σε αυτή την περίπτωση να κρύβεται ο σχολικός εκφοβισμός