Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

programma_hmeras

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

NOVASPORTS 1
The Open Championship, 1η μέρα
Γκολφ 08:30

Οι πρεμιέρες του Netflix


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ORANGE IS THE NEW BLACK
Σεζόν 5

ΕΛ ΤΣΑΠΟ (EL CHAPO)
Σεζόν 3
Προσεχώς

ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ (AMAZING INTERIORS)
Σεζόν 2
20/7/18

ΠΕΡΝΑΜΕ... ΖΑΧΑΡΗ! (SUGAR RUSH)

ΡΩΜΑΪΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ: Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ (ROMAN EMPIRE: REIGN OF BLOOD: MASTER OF ROME)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΤΣΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΛΑ (HOW IT ENDS)

Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (FATHER OF THE YEAR)
20/7/18

ΕΞΟΝΤΩΣΗ (EXTINCTION)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΒΑΡΩΝΟΙ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ (DRUG LORDS)
Σεζόν 2


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ & ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΟΙ ΕΠΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΡΑΚΑ (THE EPIC TALES OF CAPTAIN UNDERPANTS)

ΛΟΥΝΑ ΠΕΤΟΥΝΙΑ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΜΕΖΙΑ (LUNA PETUNIA: RETURN TO AMAZIA)
Σεζόν 2
20/7/18

ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΑ ΜΑΓΙΣΣΑ (THE WORST WITCH)
Σεζόν 2
27/7/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

SUITS

Σεζόν 6


ΒΡΑΒΕΥΜΕΝΟ ΜΕ ΟΣΚΑΡ

ΕΜΠΟΔΙΑ (FENCES)


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΓΑΛΛΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
17:00 Η ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
19:00 ΜΙΣ ΜΑΡΠΛ - B΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 THE AFFAIR (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
00:00 ΜΙΣ ΜΑΡΠΛ - B΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
03:45 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
04:40 THE AFFAIR (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





06:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΣΤΟ ΑΝΑΠΗΡΙΚΟ ΜΟΥ ΑΜΑΞΙΔΙΟ
06:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
07:00 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
07:25 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
07:50 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:15 ΟΛΙΒΙΑ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
09:00 ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
10:00 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΓΟΡΑ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
11:00 ΚΑΘΕ ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
16:30 Ο ΜΑΓΚΟΥΦΗΣ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 ΟΜΙΛΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΚΙΝΑΛ κας ΦΩΦΗΣ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ
19:00 ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΥΖΙΝΕΣ
19:30 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ - ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
20:00 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ
21:00 ΑΠΟ ΤΟ ΖΑΠΠΕΙΟ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΤΗΣ ΕΡΤ - ΜΕΛΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΠΟΙΗΣΗ
00:00 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:00 ΚΑΘΕ ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:00 ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:00 Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:30 ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
04:45 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
05:00 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΓΟΡΑ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
05:30 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΓΟΡΑ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
06:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΣΤΟ ΑΝΑΠΗΡΙΚΟ ΜΟΥ ΑΜΑΞΙΔΙΟ


  


06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
13:45 Μια Ζωή (Kadin)
15:30 Άκρως Οικογενειακόν (Ε) - 1ος Κύκλος
16:30 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
17:30 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
18:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε) - 1ος Κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 Το Ταίρι Ξέρει
23:30 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:30 Κάτι χωρισμένα παλικάρια
01:00 Vice Specials - 5ος Κύκλος (Ε)
01:30 Το Ταίρι Ξέρει (Ε)
02:00 True Blood - 4ος Κύκλος
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 True Blood - 4ος Κύκλος
04:30 Η Καλή Πεθερά (Ε)
05:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)






06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:20 Εκμέκ Παγωτό (Ε)
08:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
08:30 Και Οι Τέσσερις Ήταν Υπέροχες (Ε)
09:20 Love Sorry (Ε)
10:10 Βίος Ανθόσπαρτος (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Οι Βασιλιάδες (Ε)
16:00 Οι Βασιλιάδες
16:40 Ένας Μήνας Και Κάτι (Ε)
17:30 Μπαμπά Μην Τρέχεις (Ε)
18:10 Σαββατογεννημένες (Ε)
19:00 Singles 2 (Ε)
19:50 Δέκα Λεπτά Κήρυγμα (Ε)
20:50 Η Πολυκατοικία (Ε)
21:40 Η πολυκατοικία - 2ος κύκλος
22:30 Μαύρα Μεσάνυχτα (Ε)
23:20 Η Αίθουσα Του Θρόνου (Ε)
00:10 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
01:00 Άγρια Παιδιά (Ε)
01:40 Μη Φοβάσαι Τη Φωτιά (Ε)
02:10 Μην φοβάσαι τη φωτιά
02:30 Άφρικα (Ε)
02:50 Άφρικα
03:10 Οι Τελευταίοι Εγγονοί (Ε)
03:20 Οι Τελευταίοι Εγγονοί
03:40 Οι Τελευταίοι Εγγονοί
04:00 Έρωτας Και Πάθος (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)






06:00 Τροχός Της Τύχης (Ε)
06:45 Sylvester And Tweety Mysteries
07:15 Tom & Jerry Kids
07:45 Super Wings
08:15 Ένας Σκύλος Που Τον Έλεγαν Σκούμπι Ντου (A Pup Named Scooby Doo)
09:00 Ben And Holly
09:30 Bobby And Bill
10:00 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο
11:00 The Garfield Show
11:30 Dragons: Οι Καβαλάρηδες Του Μπερκ (Dragons Riders Of Berk)
12:00 Τα Χρονικά Του Ματ Χάτερ (Matt Hatter)
12:30 Duck Dodgers
13:00 The Flash - 1ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star (Ε)
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης (Ε)
19:55 Star News
21:00 NCIS - 14ος Κύκλος
22:00 Kon - Tiki
00:30 Scream 4
00:45 Όμορφα Πλάσματα (Beautiful Creatures)
03:00 Grimm - 1ος Κύκλος
03:15 Supernatural - 9ος Κύκλος
05:00 Psych - 4ος Κύκλος
06:00 Τροχός Της Τύχης (Ε)







06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γοργόνα (The Little Mermaid)
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
08:00 Alpha Παντού
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Τρελλάδικο Πολυτελείας
14:50 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
21:00 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
21:50 Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:40 Αστέρας Ραχούλας (Ε)
00:40 World Party, II (Ε)
01:50 Τρελός Είμαι Ό,τι Θέλω Κάνω
02:30 Τρελλάδικο Πολυτελείας
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:10 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Εικόνες, IV (Ε)
04:40 Εικόνες IV (Ε)
05:10 Οδός Παραδείσου 7
05:20 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)
05:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης






06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Σκάσε & Κολύμπα (Ε)
16:45 Happy Traveller (Ε)
17:35 Δελτίο Στη Νοηματική
17:45 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can
22:15 Σκάσε και κολύμπα
23:30 Σκάσε & Κολύμπα
00:30 Λεωφορείο 657 (Heist)
01:00 Dark Minds - 2ος Κύκλος
02:00 Kara Sevda - 2ος Κύκλος (Ε)
02:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος (Ε)
04:00 Hemlock Groove - 2oς Κύκλος
04:15 Hemlock Grove - 1oς Κύκλος
04:45 Traction (Ε)
05:15 1000 Μίλια Γεύσεις (Ε)
06:00 Σήμερα







06:00 Close Up (Ε)
06:30 Close Up
07:00 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Όλα Καλά
13:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Η αγορά σήμερα
18:00 Ζευγάρια
19:00 Τρικυμία
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Έρωτας Κλέφτης
23:00 Μαύρος Ωκεανός
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
05:00 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
06:00 Close Up (Ε)






06:00 Circo (Ε)
07:00 Ξυπνάμε Μαζί
11:00 Splash
14:45 E News
15:00 Style Rules
15:45 Καταιγίδα - 1ος Κύκλος (E)
16:45 E News Στη Νοηματική
17:00 Ο Άνθρωπος Ρολόι
19:00 Live News
20:00 Ερωτικά Παιχνίδια
22:20 Γυναίκα Από Πάνω (Woman On Top)
00:00 Criminal Minds - 1ος Κύκλος
00:15 Criminal Minds - 1ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 1ος Κύκλος
01:15 Criminal Minds - 1ος Κύκλος
02:00 Απόλυτη Εκδίκηση 5: Θανάσιμη Πτώση (True Justice 5: Dead Drop)
02:15 Απόλυτη Εκδίκηση 6: Μια Σφαίρα Μια Ζωή (True Justice 6: One Shot One Life)
03:45 Splash (Ε)
04:00 Style Rules (Ε)
04:40 Style Rules (Ε)
05:15 Off Camera (Ε)
06:00 Circo (Ε)





06:00 ΑΓΡΟWEEK
06:30 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
Eπεισόδιο 10 - ΟΚΙΝΑΒΑ (Okinawa)
09:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
09:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
10:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
11:00 BALKAN EXPRESS
12:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
15:00 ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΙΣΡΑΗΛ- ΕΛΛΑΔΑ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
16:15 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑΓΗΣ ΦΩΦΗΣ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ
20:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
21:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
22:00 ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
23:00 Η ΥΙΟΘΕΣΙΑ
00:30 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
01:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
02:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
06:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ



06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
Παιδική σειρά
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 ΑΒΑΤΑΡ
16:00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 LEGO FRIENDS
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
19:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
20:00 GAME SHAKERS
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
09:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
13:00 ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ: "ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΩΝ ΠΡΕΣΠΩΝ: ΝΟΜΙΚΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ"
21:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
23:00 ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

childs

Τα επίσημα ποσοστά δεν είναι αντιπροσωπευτικά του προβλήματος, καθώς τα περισσότερα θύματα δεν αναφερούν ποτέ την εμπειρία τους, ανέφερε η οργάνωση κατά την παρουσίαση της καμπάνιας «Μένει Μυστικό»

kiparisia_paidia_main

Τα τρία αγόρια έφυγαν από το σχολείο μετά την πρώτη ώρα - Πήγαιναν προς τα Φιλιατρά με το αυτοκίνητο του πατέρα του ενός που είχαν πάρει κρυφά - Ήταν αθλητές της ποδοσφαιρικής ομάδας στον Αθλητικό Όμιλο Κυπαρισσίας και θεωρούνταν ταλέντα

13