Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-control1

Οι ταινίες που προτείνουμε - Οι πρεμιέρες του Netflix - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι προτάσεις της ημέρας

My Favorite Wedding
COSMOTE CINEMA 2HD 22:00

Μια φιλόδοξη γιατρός, που απολαμβάνει μια ήρεμη και τακτοποιημένη ζωή, αναλαμβάνει την οργάνωση του γάμου της καλύτερής της φίλης. Η γνωριμία της με τον κολλητό του γαμπρού θα τη φέρει αντιμέτωπη με ένα μεγάλο δίλημμα...


ΟΙ ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ 2
STAR, 21.00

Ο Μπάρνεϊ Μπος, ο Λι Κρίστμας, ο Γιν Γιανγκ, ο Γκούναρ Γιένσεν, ο Τολ Ρόουντ και ο Χέιλ Σίζαρ επανενώνονται, καθώς ο Κύριος Τσερτς προετοιμάζει τους Αναλώσιμους για μία φαινομενικά απλή αποστολή. Τα σχέδιά τους όμως πάνε στράφι όταν ένας από αυτούς δολοφονείται από τον Ζαν Βιλέν. Έχοντας πλέον στο πλευρό τους δύο νέα μέλη, τους Μπίλι Δε Κιντ και Μάτζι, οι Αναλώσιμοι καλούνται να σταματήσουν την απειλή, που εγκυμονεί ένα θανάσιμο όπλο αλλά και να πάρουν εκδίκηση για τον χαμένο αδελφό τους... Οι ειδικοί ταινιών δράσης Σιλβέστερ Σταλόνε, Τζέισον Στέιθαμ, Τζετ Λι και Μπρους Ουίλις επιστρέφουν στους ρόλους των παράτολμων μισθοφόρων, με την πιο επικίνδυνη αποστολή, που έχουν αναλάβει ποτέ. Στο all-star cast προστίθενται οι Ζαν Κλοντ Βαν Νταμ, Ντολφ Λούντγκρεν και Τσακ Νόρις.


Ο ΦΥΓΑΣ
STAR, 23.15
Ο δρ Ρίτσαρντ Κιμπλ, διακεκριμένος χειρουργός του Σικάγο, δεν έχει παράπονα απ’ τη ζωή: κατέχει μια εξέχουσα θέση στην ιατρική κοινότητα, ένα υπέροχο σπίτι στο πιο ακριβό προάστιο και μια πανέμορφη σύζυγο, την Έλεν. Όλα είναι πράγματι τέλεια, μέχρι τη στιγμή που η Ελεν δολοφονείται. Ο Κιμπλ κατηγορείται για τη δολοφονία της και καταδικάζεται σε θάνατο. Όμως, η τύχη τον βοηθά να δραπετεύσει. Από εκείνη τη στιγμή, αρχίζει ένα αμείλικτο ανθρωποκυνηγητό. Ο Κιμπλ προσπαθεί με κάθε τρόπο ν’ ανακαλύψει τον πραγματικό δολοφόνο και παράλληλα να ξεφύγει από τον διώκτη του, τον ομοσπονδιακό πράκτορα Σαμ Τζέραρντ, ο οποίος έχει ορκιστεί να τον οδηγήσει στη δικαιοσύνη...  Παίζουν:Χάρισον Φορντ, Τόμι Λι Τζόουνς, Τζερόεν Κράμπε, Σίλα Γουόρντ, Τζο Παντολιάνο, Αντρέας Κατσούλας


Οι αθλητικές μεταδόσεις

19:00
Novasports 1HD
Φενέρμπαχτσε - Ζάλγκιρις
Turkish Airlines EuroLeague - Ημιτελικός

19:15
COSMOTE SPORT 1 HD
Καρλσρούη - Άουε
Bundesliga 2 - Μπαράζ

22:00
Novasports 1HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ρεάλ Μαδρίτης
Turkish Airlines EuroLeague - Ημιτελικός

03:00
FOX Sports
Golden Knights - Jets
NHL - Stanley Cup Playoffs
Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

H ΑΧΤΥΠΗΤΗ ΚΙΜΙ ΣΜΙΝΤ
UNBREAKABLE KIMMY SCHMIDT
Σεζόν 4
30/5/18

ΧΑΟΣ
FAUDA
Σεζόν 2
24/5/18

ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ
THE TOYS THE MADE US
Σεζόν 2
25/5/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΦΟΡΤΙΟ
CARGO
18/5/18

ΜΕΤΑΔΟΤΙΚΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ​
CATCHING FEELINGS
18/5/18

ΙΜΠΙΖΑ
IBIZA
25/5/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΚΥΝΗΓΟΙ ΤΡΟΛ
TROLLHUNTERS
Μέρος 3
25/5/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
THE BLACKLIST
THE BLACKLIST
Σεζόν 5 Φινάλε
19/5/18

O ΚΥΝΗΓΟΣ: Η ΜΑΧΗ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ
THE HUNTSMAN: WINTER'S WAR
21/5/18

Ο ΠΙΤ ΚΑΙ Ο ΔΡΑΚΟΣ ΤΟΥ
PETE'S DRAGON



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕ
18:30 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
19:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
19:30 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
20:20 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ (ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ)
01:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ
02:40 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
03:20 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ (ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ)





06:00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
07:00 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
07:25 ΠΙΠΗ ΦΑΚΙΔΟΜΥΤΗ
07:50 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:15 ΖΟΥ
08:40 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIE
09:00 REINVENTING FORESTS
10:00 ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
11:00 ΟΔΟΣ ΑΝΘΕΩΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 GREAT MYSTERIES & MYTHS OF THE 20th CENTURY
13:30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
14:30 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΤΗΣΗ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 LA SEÑORA
20:00 CLOSE UP
21:00 ΑΣΤΕΡΙΞ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΚΑΙΣΑΡΑ
22:45 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:50 Ο ΜΙΛΟΥ ΤΟ ΜΑΗ
01:30 ΟΔΟΣ ΑΝΘΕΩΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
04:15 ΚΟΥΒΑ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
05:00 ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
06:00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Β' ΚΥΚΛΟΣ





06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
07:00 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
14:55 G Tech Trends
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Το Καφέ Της Χαράς - 1ος Κύκλος (Ε)
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing (Ε)
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 The Wall
22:30 Ιντιάνα Τζόουνς Και Ο Ναός Του Χαμένου Θησαυρού (Indiana Jones And The Temple O
01:00 Vice Specials - 6ος κύκλος
01:15 Vice - 6ος κύκλος
02:00 Fazilet
02:15 Λόλα (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Αδελφές Ψυχές (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)



06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:40 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
08:20 Το Σόι Μας (Ε)
08:50 Αέρινες Σιωπές (Ε)
10:20 Μονάχους Μονάχους (Ε)
10:50 Κρις Κρος (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Η Οικογένεια Βλάπτει (Ε)
16:30 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
17:15 Η ώρα η καλή
17:50 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
18:40 Singles (Ε)
19:30 Η Νταντά (Ε)
19:55 Η νταντά
20:20 Παιδική Χαρά (Ε)
20:50 Ήρθε Και Έδεσε (Ε)
21:40 Η Πολυκατοικία (Ε)
22:30 Να Με Προσέχεις (Ε)
23:20 Λόγω Τιμής (Ε)
00:10 Δικαίωση (Ε)
00:40 Ουκ Αν Λάβεις Παρά Του Μη Έχοντος (Ε)
01:00 Δικαίωση
01:10 Αμάν (Ε)
01:30 Μπελάδες Για Δύο (Ε)
01:40 Μπελάδες Για Δύο (Ε)
02:00 Μίλα Μου Βρώμικα (Ε)
02:30 Ένοχη Αγάπη (Ε)
02:50 Φεύγα (Ε)
03:20 Κούκλες (Ε)
03:40 Οι Χρηματιστές (Ε)
04:00 Στη Σκιά Του Πολέμου (Ε)
04:10 Το Τελευταίο Αντίο (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:20 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
05:40 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
05:50 Βέρα στο δεξί




06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Οι Αναλώσιμοι 2 (The Expendables 2)
23:15 Leon
01:30 Μακρυκωσταίοι Και Κοντογιώργηδες
02:00 Το Σώμα (The Host)
03:15 Vampire Diaries - 3ος Κύκλος
04:30 Third Watch - 3ος Κύκλος
05:00 Το Γουρουνάκι Γουίλμπουρ & Η Αράχνη Σαρλότ
05:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)





06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες, II
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το Σόι Σου, IΙ (Ε)
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές Ιστορίες
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Deal, II
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, V (Ε)
21:50 Νότα Μία Βραδιάτικα
23:15 Φως Στο Τούνελ
23:30 Φως στο τούνελ
01:00 Checkpoint Alpha
01:10 Checkpoint Alpha
02:00 Αυτές Είναι Οι Kardashians, III
03:00 Deal, II (E)
03:10 Κλεφτρόνι Και Τζέντλεμαν
03:50 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:00 Κόκκινος κύκλος
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Εντιμότατοι... κερατάδες
05:20 Σφηνάκια (Ε)
05:45 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. (Ε)




06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Power of Love
15:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Power Of Love Gala
00:30 Drones: Θάνατος Από Ψηλά (Good Kill)
00:45 Ερωτικό Στοίχημα (The Truth About Love)
02:30 Power Of Love (Ε)
02:45 Φθηνές Ανατριχίλες (Cheap Thrills)
04:15 DOT (Ε)
04:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
05:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση (Ε)
06:00 Καλημέρα





06:30 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Κάρμα (Ε)
13:00 Κάρμα
14:00 Όλα Καλά
15:00 Vivere (Ε)
15:30 Η Αγορά Σήμερα
18:00 Είναι Στιγμές
19:00 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:00 Είναι στιγμές





06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω.
12:45 Εμείς
14:50 Anamesa
15:30 E News
15:45 Tatiana Live
18:30 Live News
19:50 E News Στη Νοηματική
20:00 Ο Αλεπούς
21:50 Τεκμήριο Ενοχής (Conviction)
23:50 Criminal Minds
00:50 Circo
01:50 Criminal Minds
02:00 Circo Special
02:50 Circo (Ε)
03:45 Ο Αλεπούς
03:50 Άριστη Γεύση (Ε)
04:30 Anamesa (Ε)
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει




06:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
Eπεισόδιο 133 - ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΔΙΓΑΜΜΑ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
23:45 ΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΡΑΜΑΖΟΦ
00:45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
02:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 PAW PATROL
Παιδική σειρά
08:30 BUBBLE GUPPIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ZACK AND QUACK
10:00 THE NEW TELETUBIES
10:30 TEAM UMIZOOMI
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΤΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:30 MYSTICONS
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH





09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΟΤΑΝ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΛΕΙΠΕΙ ΣΕ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ (2)

Συμπληρωση...

Μια ακομα καλη ιδεα ειναι να κανατε μια πιο ειδικη αναλυση ΟΛΩΝ των ταινιων που παιζονται.

Μπραβο ΠΘ

Πολυ καλη ιδεα να βαλετε σελιδα με το προγραμμα και τις ταινιες της τν.

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

marokinos01

Το περιστατικό σημειώθηκε το περασμένο Σάββατο στις 13:30 - Όπως κατέθεσε ο αστυνομικός εκτός υπηρεσίας, που ανταποκρίθηκε στις φωνές των πολιτών και τις εκκλήσεις του θύματος κλοπής, είδε τον αλλοδαπό να αφαιρεί ένα αντικείμενο μέσα από σταθμευμένο αυτοκίνητο

F1_Rafina

Εκτεθειμένα σε επικίνδυνα υλικά που έχουν ξεμείνει στις αυλές καμμένων σπιτιών αλλά και στις στάχτες είναι τα παιδιά του 3ου Νηπιαγωγείου Ραφήνας - ΟΙ γονείς ζητούν από την Γενική Γραμματεία Υποδομών την άμεση απομάκρυνση

4070242

Με προσωπικό ασφαλείας οι επείγουσες υποθέσεις στα δικαστήρια - Διεκδικούν  την επίλυση και τη δρομολόγηση λύσεων στα προβλήματα που έχουν άμεση ή και έμμεση σχέση με τις οξυμένες, ειδικές και ιδιαίτερες συνθήκες εργασίας