NBA: Παίχτης των Λέικερς πήγε με φωτογραφική μηχανή για φάουλ στον Λεμπρόν που δεν δόθηκε - Δείτε βίντεο

Ο Πατ Μπέβερλι βρήκε ένα φοβερό τρόπο για να δείξει το φάουλ που δεν σφυρίχθηκε πάνω στον Λεμπρόν Τζέιμς στην τελευταία φάση της 4ης περιόδου κόντρα στους Σέλτικς

beverli
Παράπονα από τη διαιτησία έχουν οι Λέικερς στην ήττα τους από τους Σέλτικς στην παράταση και θεωρούν πως οι διαιτητές έκριναν τον νικητή.

Με το σκορ στο 105-105, ο Λεμπρόν Τζέιμς (τελείωσε με 41 πόντους) πήρε την ευθύνη κόντρα στους Σέλτικς, πήγε προς τα μέσα για να τελειώσει τη φάση, όμως απέτυχε, αφού ο Τέιτουμ του βρήκε το χέρι, ένα δευτερόλεπτο για τη λήξη.

Οι διαιτητές δεν έδωσαν φάουλ και το ματς πήγε στην παράταση, κάτι που έκανε έξαλλο τον «Βασιλιά» που δεν μπορούσε να ησυχάσει με τίποτα. Στη συνέχεια οι λιμνάνθρωποι ηττήθηκαν στην παράταση.

Πάντως την παράσταση έκλεψε ο Πατ Μπέβερλι που μετά το τέλος της 4ης περιόδου βρήκε μια camera και την πήγε στον διαιτητή για να του δείξει το φάουλ που έγινε. Αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να χρεωθεί με τεχνική ποινή και οι Σέλτικς να ξεκινήσουν την παράταση, σουτάροντας μια βολή.

Πηγή: gazzetta.gr

Έως και 3,5 δισ. βαρέλια οι δυνητικοί πόροι υδρογονανθράκων στην Ελλάδα

Έρχεται έξτρα μπόνους για τους συνταξιούχους πριν από το Πάσχα - Ποιες ομάδες θα επωφεληθούν

Ο ασυγκράτητος Παπαφλέσσας και η συνέλευση της Βοστίτσας στις 26 - 29 Ιανουαρίου 1821 που πυροδότησε την Επανάσταση