Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-1

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

15:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Απόλλων Σμύρνης-Απόλλων Παραλιμνίου
Kύπελλο Ελλάδας

15:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Κασσιόπη ΑΟ-Ξάνθη
Kύπελλο Ελλάδας

17:15
COSMOTE SPORT 1 HD
Παναχαϊκή ΓΕ-Ολυμπιακός ΣΦΠ
Kύπελλο Ελλάδας

18:00
Novasports 5HD
Ροστόφ - Ζενίτ
Ρωσικό Κύπελλο

19:00
Novasports 2HD
ΤΣΣΚΑ - Ολυμπιακός
EuroLeague

19:30
Novasports 3HD
Μπασκόνια - Νταρουσάφακα
EuroLeague

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
ΠΑΣ Γιάννινα-Θύελλα Καμαρίου
Kύπελλο Ελλάδας

19:45
Novasports 1HD
Φενέρμπαχτσε - Μπάγερν
EuroLeague

20:00
FOX Sports
Panthers - Jets
NHL

20:00
Novasports 4HD
Έστερσουντς - ΑΪΚ Στοκχόλμης
Σουηδικό πρωτάθλημα

21:45
Novasports 3HD
Μάντσεστερ Σίτι - Φούλαμ
Carabao Cup

22:00
Novasports 1HD
Μπαρτσελόνα - Μακάμπι
EuroLeague


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

HOUSE OF CARDS
Σεζόν 3
2/11/18

NARCOS: MEXICO
16/11/18

F IS FOR FAMILY
Σεζόν 3
30/11/18

ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
THE FINAL TABLE
20/11/18

ΓΟΥΕΣΤ ΣΑΙΝΤ
WESTSIDE
9/11/18

Η ΜΕΘΟΔΟΣ ΚΟΜΙΝΣΚΙ
THE KOMINSKY METHOD
16/11/18

1983
30/11/18

BABY
30/11/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΜΠΑΛΑΝΤΑ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΣΚΡΑΓΚΣ
THE BALLAD OF BUSTER SCRUGGS
16/11/18

Η ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
THE OTHER SIDE OF THE WIND
11/2/18

ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
THE CHRISTMAS CHRONICLES
22/11/18

ΕΠΙΚΗΓΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ
OUTLAW KING
9/11/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΚΑΝΕ FOLLOW
FOLLOW THIS
Μέρος 3
1/11/18

REMASTERED: TRICKY DICK & THE MAN IN BLACK
2/11/18

ΘΑ ΜΕ ΑΓΑΠΗΣΟΥΝ ΟΤΑΝ ΠΕΘΑΝΩ
THEY'LL LOVE ME WHEN I'M DEAD
2/11/18

ΤΙΜΗΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
MEDAL OF HONOR
9/11/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΣΙΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ ΤΩΝ ΜΑΧΗΤΩΝ
SHE-RA AND THE PRINCESSES OF POWER
16/11/18

Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΗΣ ΠΙΟΡΙΑ
PRINCE OF PEORIA
16/11/18

Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΗΣ ΜΟΤΑΟΥΝ
MOTOWN MAGIC
20/11/18

ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΙ ΕΓΩ
BRAINCHILD
2/11/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΡΙΒΕΡΝΤΕΪΛ
RIVERDALE
Σεζόν 3
8/11/18

ΔΥΝΑΣΤΕΙΑ
DYNASTY
Σεζόν 2
3/11/18

ΜΑΥΡΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
BLACK LIGHTNING
Σεζόν 2
6/11/18

BABY IT'S COLD OUTSIDE!

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ
AS GOOD AS IT GETS
1/11/18

ΔΕΣΜΟΙ ΣΤΟΡΓΗΣ
PARENTHOOD
9/11/18

Η ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
BEAUTY AND THE BEAST
21/11/18

ΔΡΑΚΟΥΛΑΣ
BRAM STOKER'S DRACULA
1/11/18

Η ΑΠΑΓΩΓΗ
THE MISSING
26/11/18

Η ΖΩΗ ΜΟΥ
MY LIFE
26/11/18

ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΙΣ ΦΟΝΟΙ ΣΤΟ ΜΑΝΧΑΤΑΝ
MANHATTAN MURDER MYSTERY
1/11/18

ΔΕΣΜΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΛΛΙΓΓΟΥ
VERTIGO
9/11/18

T2: TRAINSPOTTING
19/11/18

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
CHILDREN OF MEN
1/11/18

ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
WATERWORLD
9/11/18

ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΣΟΥ ΗΡΩΕΣ

ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
DC'S LEGENDS OF TOMORROW
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

Ο ΦΛΑΣ
THE FLASH
Σεζόν 5
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 4
Νέα επεισόδια κάθε εβδομάδα

ΒΙΚΙΝΓΚ
VIKINGS
Σεζόν 5
30/11/18

OUTLANDER
Σεζόν 4
5/11/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕ
18:30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
19:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
19:50 SCHOOL REVOLUTION 1918 - 1939
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 FOCUS
23:30 BIG LITTLE LIES - ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:30 NOMAD CHEF
01:20 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
02:25 SCHOOL REVOLUTION 1918 - 1939
03:30 BLEAK HOUSE
04:30 BIG LITTLE LIES - ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
05:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





06:00 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΛΕ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
07:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
07:25 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
07:50 ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ ΠΑΤ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
09:00 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΛΕ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
10:00 SHAANXI: CHINA GREAT GATEWAY
11:00 ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΑΔΗ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
14:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
15:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ - ΝΤΟΧΑ 2018
17:50 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΤΣΑΡΛΙ ΤΣΑΠΛΙΝ
18:30 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ
19:00 ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΞΕΝΟΣ
19:30 ON THE ROAD
20:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
21:00 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 THE WIRE - Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:45 ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:45 ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΑΔΗ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:45 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:45 SHAANXI: CHINA GREAT GATEWAY
04:30 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ
05:00 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
06:00 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΛΕ ΠΛΑΝΗΤΗΣ



  


06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
16:30 Η Επιστροφή (Ε)
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:45 Nomads - 2ος Κύκλος
23:30 Ήμασταν Κάποτε Στρατιώτες (We Were Soldiers)
02:30 Entourage
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα






07:10 Αυθαίρετοι (Ε)
07:30 Αριστοτέλης Ο Άριστος (Ε)
08:10 Παντρεμένοι Ανύπαντροι (Ε)
08:30 Φάε Τη Σοκολάτα Σου (Ε)
09:10 Ο Πέτρος Και Τα Κορίτσια Του (Ε)
09:40 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
10:30 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:10 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
13:50 Η Ζωή Της Άλλης (Ε)
14:20 Πίσω Στο Σπίτι (Ε)
15:10 Σ' Αγαπώ Μ' Αγαπάς (Ε)
15:50 Μοντέρνα Οικογένεια (Ε)
16:40 Δύο Ξένοι (Ε)
17:40 Η Νταντά (Ε)
18:00 Η Νύφη
19:50 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
20:50 Πενήντα Πενήντα (Ε)
22:20 Το Σημάδι Του Έρωτα (Ε)
23:10 Στο Παρά Πέντε (Ε)
00:00 Τζιβαέρι (Ε)
00:50 Φόνος Χωρίς Ταυτότητα (Ε)
01:40 Οι Χρηματιστές (Ε)
02:00 Οι Φρουροί Της Αχαΐας (Ε)
02:50 Πειρασμός (Ε)
03:40 Η Δίψα (Ε)
04:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
04:50 Στο Φως Του Φεγγαριού (Ε)
05:30 Αέρινες Σιωπές (Ε)







06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:40 Elif - 2ος Κύκλος
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 MasterChef Junior
22:45 Κωδικό Όνομα U.N.C.L.E. (The Man From U.N.C.L.E.)
01:15 Μαθήματα Αμερικάνικης Ιστορίας (American History X)
03:30 NCIS - 12ος Κύκλος
05:00 30 Rock - 3ος Κύκλος
05:30 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος







06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Μικρή Γιατρός (Doc McStuffins), III
07:20 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West), I
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
21:50 Το Τατουάζ, II
00:00 360°
01:10 10η Έντολη, Ι (Ε)
03:00 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VII (Keeping Up With The Kardashians, VII)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal, III (Ε)
05:15 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, IΙ (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης




06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
15:10 My Style Rocks
18:45 Όσο Έχω Εσένα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 The Voice Of Greece
00:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
01:30 My Style Rocks (Ε)
04:15 Fatal Vows - 1ος Κύκλος
05:15 Μαζί Σου (Ε)
06:00 Σήμερα



06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Chicago Fire (Ε)
09:00 Στον Ήλιο Του Αιγαίου
10:00 Άγγιγμα Ψυχής
11:00 Της Αγάπης Μαχαιριά
12:00 Η Αγορά Σήμερα
17:00 Chicago Fire
19:00 Shades Of Blue
20:00 Suits
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 The Blacklist
00:00 Shades Of Blue
01:00 Satisfaction
02:00 The Blacklist (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)




07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Eυτυχείτε
13:00 Ελεύθερη Σχέση (Ε)
14:00 Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Για Την Παρέα
16:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
17:00 Κουζίνα Για Δύο (Ε)
18:00 Ο Πρίγκιπας Της Φωτιάς (Ε)
19:00 Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Κουζίνα Για Δύο
21:00 Ο Πρίγκιπας Της Φωτιάς
22:00 Για Πάντα Παιδιά
23:00 Project Runway - 1ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 7ος Κύκλος
02:00 Criminal Minds - 7ος Κύκλος
03:00 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30





06:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
07:00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΣΥΝΟΡΑ: ΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΤΟΥ ΦΟΒΟΥ
08:00 "ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ"
08:30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ '30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3' - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
09:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ «30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3» - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
12:30 "ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3 - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ"
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ-Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:55 ΣΥΝΤΟΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19:00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ- ΠΕΙΡΑΜΑΤΟΖΩΑ ΣΤΗΝ ΙΝΔΙΑ
20:00 ΜΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ
21:00 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
22:53 59o ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
23:00 ΑΝΤΙΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΠΕΤΟΒΕΝ
01:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:30 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ-Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
06:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
Παιδική σειρά
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 KUU KUU HARAJUKU
11:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
11:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
12:00 GAME SHAKERS
12:30 FANBOY AND CHUM CHUM
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 VICTORIOUS
23:30 THE THUNDERMANS
00:00 HUNTER STREET
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 BIG TIME RUSH
01:50 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
02:15 ICARLY
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
23:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
00:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
02:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

elu25

Ο ένοπλος έχοντας καλυμμένα τα χαρακτηριστικά του προσώπου του ζήτησε από τον υπάλληλο να του δώσει τις εισπράξεις του ταμείου - Ο υπάλληλος αρνήθηκε με αποτέλεσμα ο δράστης να τραπεί σε φυγή