Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

03:00
FOX Sports
Texas Longhorns - USC Trojans
NCAA College Football

08:55
Eurosport 1
Masters in Shanghai
Τουρνουά σνούκερ, τελικός

13:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ - Αλαβές
LaLiga Santander

13:00
COSMOTE SPORT 7 HD
WRC Τουρκία
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

13:15
Novasports 2HD
Άλκμααρ - Φέγενοoρντ
Eredivisie, 5η αγωνιστική

13:30
Novasports 1HD
Ρόμα - Κιέβο Βερόνα
Serie A, 4η αγωνιστική

14:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Κολονία - Πάντερμπορν
Bundesliga 2, 5η αγωνιστική

14:45
COSMOTE SPORT 5 HD
FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

15:10
ΕΡΤ2
FORMULA 1 GRAND PRIX ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗΣ
Αγώνας

15:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουλβς - Μπέρνλι
Premier League

16:00
Novasports 5HD
Ουντινέζε - Τορίνο
Serie A, 4η αγωνιστική

16:00
Novasports 1HD
Νόρκεπινγκ - ΑΪΚ Στοκχόλμης
Σουηδικό πρωτάθλημα, 21η αγωνιστική

16:00
Novasports 3HD
Τζένοα - Μπολόνια
Serie A, 4η αγωνιστική

16:00
Novasports 1HD
Γιουβέντους - Σασουόλο
Serie A, 4η αγωνιστική

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ.-ΠΑΕ Ηρακλής ΑΕΠ 1908
Κύπελλο Ελλάδας

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Βέρντερ Βρέμης - Νυρεμβέργη
Bundesliga, 3η αγωνιστική

17:00
ΕΡΤ1
Ξάνθη - Παναιτωλικός
Super League

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Μακάμπι Τελ Αβίβ - ΑΕΚ
ΟΠΑΠ Basketball Tournament

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Εσπανιόλ - Λεβάντε
LaLiga Santander, 4η αγωνιστική

18:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον-Γουέστ Χαμ
Premier League

18:00
Novasports 4HD
Ραπίντ Βιέννης - Αούστρια Βιέννης
Bundesliga Αυστρίας, 7η αγωνιστική

18:00
ΕΡΤ2
Γεωργία - Ελλάδα
Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου

18:15
Eurosport 1
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ισπανίας
21ο ΕΤΑΠ

18:15
Novasports 2HD
ΑΕΛ - Παναθηναϊκός
Super League, 3η αγωνιστική

18:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Νίκη Βόλου-ΠΑΕ Δόξας Δράμας
Κύπελλο Ελλάδας

19:00
Novasports 3HD
Έμπολι - Λάτσιο
Serie A, 4η αγωνιστική

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Φράιμπουργκ - Στουτγκάρδη
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Χίμκι
ΟΠΑΠ Basketball Tournament

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγανές - Βιγιαρεάλ
LaLiga Santander, 4η αγωνιστική

20:00
ΕΡΤ1
Ατρόμητος - Λαμία
Super League

20:00
FOX Sports
Packers - Vikings
NFL

20:30
Novasports 1HD
Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης
Super League, 3η αγωνιστική

21:30
Novasports 3HD
Κάλιαρι - Μίλαν
Serie A, 4η αγωνιστική

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Σεβίλη-Χετάφε
LaLiga Santander, 4η αγωνιστική

22:00
Novasports 2HD
Μαρσέιγ - Γκινγκάμπ
Ligue 1, 5η αγωνιστική

22:00
COSMOTE SPORT 7 HD
NASCAR Cup Series
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

23:00
FOX Sports
Jaguars - Patriots
NFL

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΧΙΛΝΤΑ
HILDA
21/9/18

Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΚΑΪΛΑΝΤΕΡΣ
SKYLANDERS ACADEMY
Σεζόν 3
28/9/18


ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΟΥ ΚΟΛΛΗΜΑ

SUITS
Σεζόν 6 & 7
27/9/18

BROOKLYN NINE-NINE
Σεζόν 4
20/9/18

ΡΟΥ ΠΟΛ: ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΓΟΒΕΣ
RUPAUL'S DRAG RACE
Σεζόν 10
30/9/18



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
08:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:10 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
10:50 ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ
11:30 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
13:00 83η ΔΕΘ - ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
18:00 SUPER LEAGUE DAY
19:00 SUPER LEAGUE DAY
20:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
00:30 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
02:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
04:30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
05:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ
05:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ




06:30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
07:00 PAJANIMALS
07:25 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
08:00 ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
11:30 ΟΜΜΑ ΣΤΙΣ ΤΕΧΝΕΣ
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
13:00 AUTO MOTO ΕΡΤ
14:00 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗΣ (ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ)
15:10 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗΣ (ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ)
17:15 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
18:00 ΓΕΩΡΓΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ / ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Β΄ΚΥΚΛΟΣ
21:00 ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΥΝΟΛΑ ΕΡΤ : ΟΠΕΡΑ ΤΑΝΚΡΕΝΤΙ
22:30 TRAVEL EXPRESS - μικροΦΙΛΜ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΝΕΡΟ
01:30 20ός ΑΙΩΝΑΣ - ΕΠΙΛΟΓΕΣ
01:45 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
02:30 ΟΜΜΑ ΣΤΙΣ ΤΕΧΝΕΣ
03:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Β΄ΚΥΚΛΟΣ
04:00 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
05:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
05:30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
06:00 PAJANIMALS


  

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Λίτσα.com - 1oς Κύκλος (Ε)
12:00 My Way
13:00 Ant1 News
14:45 Κάθε Μέρα Αξίζει
15:00 Εκείνες Κι Εγώ (Ε) - 1ος Κύκλος
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Κορίτσια Για Φίλημα
20:00 Ant1 News
21:00 Άλλος Για Survivor
00:15 Ρόδα, Τσάντα Και Κοπάνα Νο 4
01:00 Κοινή Λογική (Ε)
01:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
02:15 Ιστορίες Από Την Απέναντι Όχθη (Ε)
02:30 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:45 Entourage
04:15 Τα Φιλαράκια (Ε)
04:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα




06:20 Λένη (Ε)
07:10 Κρις Κρος (Ε)
07:50 Γοργόνες (Ε)
08:40 Ασυνήθεις Ύποπτοι (Ε)
09:20 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
10:10 Αμαρτίες Γονέων (Ε)
11:00 Οι Μικρομεσαίοι (Ε)
12:10 Ψίθυροι Καρδιάς (Ε)
13:00 Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20 Κλινική Περίπτωση (Ε)
15:10 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
16:10 Όμορφος Κόσμος (Ε)
17:00 Ποιος Μας Πιάνει! (Ε)
17:10 Ποιος Μας Πιάνει! (Ε)
17:50 Αν Υπήρχες Θα Σε Χώριζα (Ε)
18:00 Αν Υπήρχες Θα Σε Χώριζα (Ε)
18:40 Το Σημάδι Του Έρωτα (Ε)
19:30 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:20 Safe Sex (Ε)
00:00 L.A.P.D. (Ε)
00:50 Ίχνη (Ε)
01:00 Στους 31 Δρόμους (Ε)
01:20 Στους 31 δρόμους
01:40 Απόσταση Αναπνοής (Ε)
01:50 Και Πάλι Φίλοι (Ε)
02:10 Και πάλι φίλοι
02:20 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
02:40 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
03:00 Οι Φρουροί Της Αχαΐας (Ε)
03:30 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
04:00 Θύματα Ειρήνης (Ε)
04:10 Σκιές Πάνω Από Την Πόλη (Ε)
04:40 Η Δίψα (Ε)
04:50 Η Δίψα (Ε)
05:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:50 Γη Kαι Ουρανός (Ε)




06:15 Xiaolin Showdown
06:45 Γούντι Ο Τρυποκάρυδος
07:15 Tom & Jerry Kids
07:40 Super Wings
08:10 Polly Pocket
08:40 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:25 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος - 3ος Κύκλος
09:45 Bobby And Bill
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:20 Η Barbie Και Οι Αδελφούλες Της Σε Ένα Απίθανο Κουταβο-Κυνηγητό (Barbie And Her S
12:00 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
12:30 Be Cool Scooby Doo
12:50 Wabbit: New Looney Tunes
13:00 Τομ Και Τζέρι: Ο Χαμένος Δράκος (Tom And Jerry The Lost Dragon)
14:00 Η Μαμά Λείπει Ταξίδι Για Δουλειές
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 10ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος
16:30 New Girl
16:55 New Girl - 1ος κύκλος
17:20 New Girl - 1ος κύκλος
17:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Ο Ψευταράς (Liar, Liar)
19:55 Star News
21:00 Η Χαρτοπαίκτρα
23:15 Το Τελεσίγραφο Του Μπορν (The Bourne Ultimatum)
01:30 Elizabeth: Η Χρυσή Εποχή (Elizabeth: The Golden Age)
02:45 Εξιλέωση
03:45 Ζίνα (Xena: Warrior Princess) - 4oς Κύκλος
04:00 Ζίνα (Xena: Warrior Princess) - 4oς Κύκλος
04:45 Ηρακλής (Ηercules: The Legendary Journeys) - 3ος Κύκλος
05:15 Traction (Ε)
05:30 Μαύρο Τριαντάφυλλο Κ4
06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος




06:00 TV Mall
06:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), Ι
07:10 Amore Mio (Ε)
08:00 Για Πάντα Φίλες, I (Ε)
09:00 Νόστιμη Γη (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:10 Ζωντανή Σύνδεση Με Δ.Ε.Θ. - Συνέντευξη Τύπου Κ. Μητσοτάκη
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
15:00 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:50 Μια Κυρία Στα Μπουζούκια
17:30 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:35 Μια Κυρία Στα Μπουζούκια
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία Βραδιάτικα (Ε)
20:45 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ1
21:30 Το Τατουάζ, II
22:40 Το Τατουάζ Κ2
23:50 Το Χρώμα Της Νύχτας (Color Of Night)
01:10 World Party (Ε)
02:10 Η Λέξη Που Δε Λες (Ε)
02:15 Κόκκινος Κύκλος, II (Ε)
03:15 Κλεφτρόνι & Τζέντλεμαν
03:20 Χορεύοντας Στη Σιωπή (Ε)
04:10 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:40 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Miss Νταίζη
06:00 TV Mall




06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραίως
12:00 Happy Traveller (Ε)
13:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:30 Δελτίο Στη Νοηματική
16:45 Η Νύφη - 2oς Κύκλος
16:50 Δελτίο Στη Νοηματική
17:00 My Man Can (Ε)
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Jack Reacher: Ποτέ Μη Γυρίζεις Πίσω (Jack Reacher: Never Go Back)
23:30 Pain And Gain
02:15 My Style Rocks (Ε)
03:15 Η Νύφη - 2oς Κύκλος (Ε)
04:15 Ενημερωτική Εκπομπή (Ε)
04:30 Happy Traveller (Ε)
05:15 Ακραίως (Ε)
06:00 Σήμερα




06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Κλεμμένη Ζωή
09:00 Η Αγορά Σήμερα
10:00 Το Κλειδί Του Παραδείσου
11:00 Top Gear
12:00 Top gear
13:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Suits (Ε)
19:00 Suits
21:00 The Backlist (Ε)
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 The Backlist (Ε)
23:00 Accidentally Switch
00:00 The Blacklist (Ε)
01:00 Satisfaction
02:00 Accidentally Switch (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Mayday (Ε)




06:00 Σαββατοκύριακο Παντού
10:00 Παιδιά Από Σπίτι
12:55 E News
13:00 Συνέντευξη Κυριάκου Μητσοτάκη Στη Δ.Ε.Θ
13:15 E News
13:30 Αποκαλυπτικά Plus
15:15 Αποκαλυπτικά Plus
15:30 E News Στη Νοηματική
17:15 Φίφης Ο Αχτύπητος
18:55 Live News Weekend
20:00 Βοήθεια Ο Βέγγος (Φανερός Πράκτορας 000)
21:30 Safe Sex
00:00 Future World
00:30 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
01:30 Criminal Minds - 5ος Κύκλος
01:45 Διακοπές Στο Λας Βέγκας (Honeymoon In Vegas)
02:30 Αμέλια (Amelia)
03:45 Παιδιά Από Σπίτι (Ε)
04:30 Project Runway - 14oς Κύκλος
05:45 Project Runway - 14oς Κύκλος




06:00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
07:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
07:30 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
08:15 ΦΕΣΤΙΒΑΛ WALDBUHNE 2015- ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ
10:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ '30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3' - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
10:30 'ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3'-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
11:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ '30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3'-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:00 83Η ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ- ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡ
15:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
16:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
16:30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΓΟΡΓΟΝΕΣ
17:30 ΑΠΟΔΟΧΗ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ: ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΚΟΜΑ
19:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
19:30 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
20:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
00:00 VOLUME
01:00 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΓΟΡΓΟΝΕΣ
02:00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ WALDBUHNE 2015- ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ
03:30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
04:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
05:00 VOLUME
06:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:20 DRAKE AND JOSH
06:40 BIG TIME RUSH
07:00 BUBBLE GUPPIES
07:30 KID E CATS
08:00 Η Κίβα Μπορεί
08:30 WALLYKAZAM!
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00 RUSTY RIVETS
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 SUNNY DAY
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
14:00 WINX
14:30 REGAL ACADEMY
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 STAR FALLS
16:00 GAME SHAKERS
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
17:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 JINXED
21:30 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 MAKE IT POP
23:30 THE THUNDERMANS
00:00 HUNTER STREET
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 BIG TIME RUSH
01:50 VICTORIOUS
02:15 ICARLY
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH



09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ
14:30 Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
15:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
16:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
17:00 Η ΖΩΗ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΝΙΝΟ
18:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ
22:00 ΟΠΕΡΑ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ


ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης