Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

09:55
COSMOTE SPORT 5 HD
GP Σαν Μαρίνο, 1ες ελεύθερες δοκιμές
Moto3

10:50
COSMOTE SPORT 5 HD
GP Σαν Μαρίνο, 1ες ελεύθερες δοκιμές
MotoGP

11:50
COSMOTE SPORT 5 HD
GP Σαν Μαρίνο, 1ες ελεύθερες δοκιμές
Moto2

12:55
FOX Sports
Broncos - Roosters
NRL

14:05
COSMOTE SPORT 5 HD
GP Σαν Μαρίνο, 2ες ελεύθερες δοκιμές
Moto3

15:00
COSMOTE SPORT 5 HD
GP Σαν Μαρίνο, 2ες ελεύθερες δοκιμές
MotoGP

15:15
Eurosport 2
Γύρος της Βρετανίας, 6ο ετάπ
Ποδηλασία

16:00
Eurosport 1
Γύρος της Ισπανίας, 19ο ετάπ
Ποδηλασία

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
GP Σαν Μαρίνο, 2ες ελεύθερες δοκιμές
Moto2

19:00
Eurosport 1
US Open, ημιτελικά μικτού διπλού
Τένις

19:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ντινάμο Δρέσδης - Γκρόιτερ Φιρτ
Bundesliga 2

20:00
Novasports 3HD
Λιλ - Μπορντό
Ligue 1

21:00
FOX Sports
Cubs - Brewers
MLB

21:00
Eurosport 2
Grand Prix
Quebec

21:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Αμβούργο - Λειψία
Bundesliga

21:45
Novasports 1HD
Μετς - Παρί Σεν Ζερμέν
Ligue 1

21:45
Novasports 2HD
Ντέρμπι - Χαλ
Championship

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγκανές - Χετάφε
La Liga

23:00
Eurosport 1
US Open, Ημιτελικά ανδρών
Τένις

02:15
Eurosport 1
US Open, Ημιτελικά ανδρών
Τένις


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΜΑΝΙΑΚΟΣ: ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ
MANIAC: LIMITED SERIES
21/9/18

Ο ΚΑΛΟΣ ΜΠΑΤΣΟΣ
THE GOOD COP
21/9/18

ΜΠΟΤΖΑΚ ΧΟΡΣΜΑΝ
BOJACK HORSEMAN
Σεζόν 5
14/9/18

ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΒΑΝΔΑΛΟΣ
AMERICAN VANDAL
Σεζόν 2
14/9/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΝΥΧΤΑ ΤΩΝ ΛΥΚΩΝ
HOLD THE DARK
28/9/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟΥ ΣΕΦ
CHEF'S TABLE
Μέρος 5
28/9/18

ΚΟΥΙΝΣΙ ΤΖΟΟΥΝΣ
QUINCY
21/9/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΔΡΑΚΟΣ
THE DRAGON PRINCE
14/9/18

ΧΙΛΝΤΑ
HILDA
21/9/18

Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΚΑΪΛΑΝΤΕΡΣ
SKYLANDERS ACADEMY
Σεζόν 3
28/9/18

ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΟΥ ΚΟΛΛΗΜΑ

SUITS
Σεζόν 6 & 7
27/9/18

BROOKLYN NINE-NINE
Σεζόν 4
20/9/18

ΡΟΥ ΠΟΛ: ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΓΟΒΕΣ
RUPAUL'S DRAG RACE
Σεζόν 10
30/9/18

ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΣΙΝΕΜΑ... ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!

Η ΕΚΛΟΓΗ ΤΗΣ ΣΟΦΙ
SOPHIE'S CHOICE
8/9/18

ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ
OUT OF AFRICA
8/9/18

ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
THE UNTOUCHABLES
15/9/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





06:40     Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
06:55     Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00     Ένα μήλο την ημέρα
10:15     Οι δρόμοι του Θρύλου  
Επ.4  Αιτωλοακαρνανία - Μονοπάτια της Ιστορίας
10:50     Ελληνικοί παραδοσιακοί οικισμοί
Επ.8  Μακρυνίτσα
11:30     Πρόβα γάμου  Γιαννιτσά
12:00     ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30     Επτά
13:30     Παίζοντας με τη φωτιά
15:00     ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00     Προσωπικά
17:00     28 φορές Ευρώπη
Επ.11  Κέλτικο Σταυρόλεξο
18:00     Πικρά Σταφύλια - Σκλαβιά στους Αμπελώνες
19:00     Μουσική παντού  
19:50     Οίνος ο Αγαπητός  
Επ.3  Σαντορίνη
20:55     Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00     Μια τυχαία συνάντηση
23:30     Indian Summers Κ2
00:20     Indian Summers Κ2
01:10     Θανατηφόρα Ψεύτικα Φάρμακα
02:10     Οίνος ο Αγαπητός  
03:10     Μουσική παντού  
04:00     Indian Summers Κ2
04:50     Indian Summers Κ2
05:40     Οι δρόμοι του Θρύλου





06:00     Grand Tours of Scotland
06:30     I love Lucy
07:00     Pajanimals  
07:15     Pajanimals  
07:25     Πάφιν Ροκ
07:30     Πάφιν Ροκ
07:35     Πάφιν Ροκ
07:45     Πάφιν Ροκ
07:55     O Γκρίζι και τα Λέμινς
08:00     O Γκρίζι και τα Λέμινς
08:05     O Γκρίζι και τα Λέμινς
08:15     O Γκρίζι και τα Λέμινς
08:25     Ο ανυπόφορος Χένρυ
08:40     Ο ανυπόφορος Χένρυ
08:50     Το σχολείο της Έλεν
09:00     Το σχολείο της Έλεν
09:10     Γουίσπερ
09:15     Γουίσπερ
09:20     Γουίσπερ
09:30     Γουίσπερ
09:40     Ο Σίντμπαντ και οι Εφτά Γαλαξίες
09:55     Ο Σίντμπαντ και οι Εφτά Γαλαξίες
10:10     Κυνηγοί δράκων  
10:40     Ο Λούκι Λουκ σε Νέες Περιπέτειες  
11:10     Οι περιπέτειες του Τεν Τεν
11:40     Η όαση του Όσκαρ
11:45     Η όαση του Όσκαρ
11:50     Η όαση του Όσκαρ
12:00     Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ4
13:00     Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ4
14:00     Ο Αστερίξ λεγεωνάριος μονομάχος
15:30     Selfie
16:30     Άνιμερτ  
Επ.10  Cine Anima
17:00     Close Up Γιάννης Καστρίτσης: Ο άνθρωπος και ο ίσκιος του.
18:00     Αρχαίων δράμα - κύκλος 1 Αισχύλου 'Αγαμέμνων' - Κώστας Γεωργουσόπουλος
19:00     Μπάσκετ: Μαυροβούνιο - Ελλάδα LIVE
21:00     Πέντε λεπτά ακόμα
22:35     Μικροφίλμ Αποθυμιά
23:00     ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:45     Soundbreaking


  


06:00     Πάτερ ημών
07:00     Ελλάς το μεγαλείο σου
08:00     Ιδιαιτέρα για κλάματα
09:00     Θα βρεις τον δάσκαλό σου - 2ος κύκλος
10:00     Φίλα το βάτραχό σου
11:00     Λίτσα.com - 1ος κύκλος
12:00     My Way
13:00     Ant1 news
13:45     Εκείνες κι εγώ - 1ος κύκλος
15:15     Γάμος αλά ελληνικά
17:30     ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45     Οι θησαυροί του βασιλιά Σολομώντα
20:00     Ant1 news
21:00     Κορίτσια για φίλημα
23:15     Το δώρο
01:45     Ιστορίες από την απέναντι όχθη
02:45     Το καφέ της Χαράς
04:30     Τα φιλαράκια
05:15     Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας



06:20     Λένη
07:10     Κρις κρος
07:50     Γοργόνες
08:40     Ο κακός βεζίρης
09:20     Μπουκιά και συχώριο
10:10     Αμαρτίες γονέων
11:00     Οι μικρομεσαίοι
12:10     Ψίθυροι Καρδιάς
13:00     Εμείς και εμείς
14:20     Κλινική περίπτωση
15:10     Με τα παντελόνια κάτω
15:50     Με τα παντελόνια κάτω
16:30     Ακούνα Ματάτα
17:10     Ποιος μας πιάνει!
18:00     Αν Υπήρχες θα σε Χώριζα  
18:40     Μ και Μ  
19:30     Το κόκκινο δωμάτιο
20:20     Το κόκκινο δωμάτιο
21:10     7 θανάσιμες πεθερές
22:50     Safe sex
23:40     Safe sex
00:30     Κάψε το σενάριο
01:00     Απίστευτα κι όμως ελληνικά
02:00     Σκυλίσια ζωή
02:50     Στους 31 δρόμους
03:30     Ο επισκέπτης της ομίχλης
04:10     Σκιές Πάνω από την Πόλη
04:40     Η δίψα
05:20     Για μια θέση στον ήλιο




06:15     The Land Before Time
06:45     Dinotrux
07:15     Μπομπ ο μάστορας
07:45     Timmy Time
08:15     Τομ και Τζέρι
08:40     Πέππα: Το γουρουνάκι
09:00     Ben and Holly
09:30     Μπόμπι και Μπιλ
10:00     Baby Looney Tunes
10:30     Σον, το πρόβατο
10:50     Garfield
11:20     Barbie: Η βασίλισσα της μόδας
12:00     BEN 10
12:30     Scooby-Doo! Mystery Incorporated
13:00     Γούντι ο τρυποκάρυδος
13:30     Tom and Jerry Show
14:00     Η μαμά λείπει ταξίδι για δουλειές
15:00     STAR News
15:30     Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος
Επ.23  The One In Barbados, Part 1
16:00     Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος
Επ.24  The One In Barbados, Part 2
16:30     The Big Bang Theory Κ10
17:00     The Big Bang Theory Κ10
17:30     Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:45     How I Met Your Mother - 6ος κύκλος
18:15     How I Met Your Mother - 6ος κύκλος
18:45     Two and a Half Men - season 11
19:20     Two and a Half Men - season 11
19:55     STAR News
21:00     Σρεκ
22:50     Ο Χάρι Πότερ και το κύπελλο της φωτιάς
02:00     Ο πρίγκιπας και εγώ 3: Μήνας του μέλιτος για βασιλιάδες
04:00     Ζίνα Ζίνα - 4ος κύκλος
05:00     Traction




06:30     TV Mall
07:00     Η φρουρά των λιονταριών
08:00     Μυστικά και Λάθη - κύκλος 1
09:00     Νόστιμη γη
10:00     Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00     Ειδήσεις
13:50     Στα ίχνη του χαμένου θησαυρού: Το βιβλίο με τα μυστικά
16:30     Βασικά... καλησπέρα σας
17:30     Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:35     Βασικά... καλησπέρα σας
19:00     Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00     Νότα Μία Βραδιάτικα
21:40     Μια κυρία στα μπουζούκια
23:40     Η ζωή όπως την ξέρουμε
02:00     Χόμπιτ: Η μάχη των πέντε στρατών
04:50     Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10     Εικόνες
05:50     Οδός Παραδείσου 7




06:00     Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00     Σαββατοκύριακο με δράση
12:00     Goal χωρίς σύνορα
14:00     Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30     Kitchen Lab
15:15     Kara Sevda Κ2
17:00     Δελτίο στη Νοηματική
17:15     Kara Sevda Κ2
19:45     Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00     Στην Υγειά μας ρε Παιδιά
01:30     Δύο έρωτες
03:30     Ο άλλος μου εαυτός
05:00     Σαββατοκύριακο με δράση





06:00    Black List (Ε)
06:30    Close Up Biography
07:00    Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00    Η Αγορά Σήμερα
09:00    Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
10:00    Η Αγορά Σήμερα
11:00    Vivere Εκπομπή
12:00    Μπρούσκο (Ε)
13:00    Η Αγορά Σήμερα
15:00    Η αγορά σήμερα
16:00    Η αγορά σήμερα
17:00    Chicago Fire
18:00    Άγγιγμα Ψυχής
19:00    Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00    Μπρούσκο
21:00    Suits
22:00    Το Φιλί Της Ζωής
23:00    The blacklist
00:00    Mayday (Ε)
01:00    Φυγόκεντρος (Ε)
02:00    Vice (Ε)
03:00    Mayday (Ε)
04:00    Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:00    Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45    Close Up (Ε)
06:00    Mayday (Ε)




06:00    Project Runway
07:00    Σαββατοκύριακο Παντού
10:00    Παιδιά Από Σπίτι
13:20    E News
13:40    Αποκαλυπτικά Plus
17:00    E News Στη Νοηματική
17:15    Ο Θαλασσόλυκος
18:55    Live News Weekend
19:45    Τύφλα Να ΄Χει Ο Μάρλον Μπράντο
21:15    Pre Game
21:45    Αγώνας Ποδοσφαίρου Εσθονία - Ελλάδα UEFA Nations League 18-19
23:45    Post Game
00:30    ΧΧΧ Ο Απόλυτος Πράκτορας
01:45    Criminal Minds - 4ος Κύκλος
02:45    Παιδιά Από Σπίτι (Ε)
03:00    Criminal Minds - 4ος Κύκλος
04:00    H Συνταγή Της Καταστροφής (Recipe For Disaster)
06:00    Project Runway - 14oς Κύκλος







06:00    ALLERT3
06:30    ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
07:00    Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:45    ΣΤΟ ΝΗΣΙ
08:40    ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗΣ ΟΡΧΗΣΤΡΑΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚ
10:00    ΕΚΤΑΚΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ- 83η ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
13:00    ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30    Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
14:30    ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣΗ
15:30    ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
16:30    ΔΙΑΛΟΓΟΣ
17:00    ΕΚΤΑΚΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ- ΤΕΛΕΤΗ ΕΓΚΑΙΝΙΩΝ 83ΗΣ ΔΙΕΘΝΟΥΣ
22:00    ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30    ΚΙ ΑΝ ΦΥΓΩ....ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΩ
00:00    ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
00:30    ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ΤΟ ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
00:50    ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: 2
01:00    ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣΗ
02:00    ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗΣ ΟΡΧΗΣΤΡΑΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚ
03:30    Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
04:30    ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
05:30    ΣΤΟ ΝΗΣΙ



06:00     Drake and Josh
06:30     Drake and Josh
07:00     Big time rush
07:30     Kid e Cats
08:00     Η Κίβα Μπορεί
08:30     Team Umizoomi
09:00     Paw patrol
09:30     Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
10:00     Rusty Rivets
10:30     Νελλα, η πριγκίπισσα ιπποτης
11:00     Σίμερ και Σάιν
11:30     Kuu Kuu Harajuku
12:00     Lego friends
12:30     Τα Μυστικά της Αβύσσου
13:00     Μπομπ ο Σφουγγαράκης
13:30     Winx Club: Το μυστήριο του ωκεανού
14:00     Regal Academy
14:30     Τα μυστικά της φάρμας
15:00     Maggie Bianca
15:30     Star Falls
16:00     Game shakers
16:30     Χένρι ο επικίνδυνος
17:00     Νίκι, Ρίκι, Ντίκι Νταν
17:30     Ο θρύλος της Κόρρα
18:00     Μπομπ ο Σφουγγαράκης
18:30     Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
19:00     Paw patrol
19:30     Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
20:00     Μαραθώνιος Ninjago
21:30     Οι περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00     Χελωνονιντζάκια
22:30     Χελωνονιντζάκια
23:00     Ένα σχολείο πολύ ροκ
23:30     Hunter Street
00:00     Drake and Josh
00:40     Drake and Josh
01:00     Big time rush
01:25     Victorious
01:50     iCarly
02:15     Οι στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς





09:00    ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00    ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ
11:00    ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
11:30    ΕΝΑ ΚΤΗΡΙΟ ΑΦΗΓΕΙΤΑΙ
12:30    ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:00    Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
14:00    ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00    ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30    ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
16:00    Η ΑΠΟΒΑΣΗ ΣΤΗ ΝΟΡΜΑΝΔΙΑ
17:00    ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

tsak-london

Ο υπουργός Οικονομικών επανέλαβε σε επενδυτές το... ανατριχιαστικό επιχείρημα που είχε χρησιμοποιήσει πρώτος ο Αλέξης Τσίπρας στη ΔΕΘ - Σφοδρή αντίδραση της ΝΔ: Προσπαθούν να πείσουν ότι η ακύρωση της περικοπής συντάξεων αφορά μελλοθάνατους και δεν ντρέπονται

106
kocaqi

Αναφερόμενη στον πρωθυπουργό είπε: «Αλβανοί όπως ο μοντέρνος Έλληνας πρωθυπουργός, Αλέξης Τσίπρας, που έχει παγιδευτεί, όμως, στην παλαιοπολιτική» - Ισχυρίστηκε ότι τους Τούρκους από την Ελλάδα τους έδιωξαν οι Αλβανοί και ότι υπάρχουν τσάμηδες ακόμη και στη Θήβα.

139