Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι ταινίες της ημέρας 

Ίζυ: Το μεγάλο ταξίδι (Μεταγλ.)
COSMOTE CINEMA 1HD 21:00
Αγνοώντας τους κινδύνους του ωκεανού, ένα ψάρι ενυδρείου δραπετεύει για να γλιτώσει από τα συνεχή πειράγματα που υφίσταται. Με τη βοήθεια άλλων 'απροσάρμοστων' πλασμάτων, θα βρει τελικά το θάρρος να αντιμετωπίσει τους φόβους του.

ΡΙΟ
STAR, 21.00
Ο Μπλου, ένας παπαγάλος, που ανήκει σε σπάνιο είδος, ζει μια προστατευμένη ζωή στη Μινεσότα, αφού όταν ήταν μωρό, τον είχαν αρπάξει λαθρέμποροι από το τροπικό δάσος της Βραζιλίας. Ο Μπλου, που δεν έμαθε ποτέ να πετάει, πιστεύει ότι είναι ο τελευταίος του είδους του αλλά ανακαλύπτει ότι υπάρχει κι άλλος σαν κι αυτόν και μάλιστα θηλυκού γένους, η Τζούελ. Αποδεικνύεται όμως πως ο οικόσιτος Μπλου και η εντελώς ανεξάρτητη παπαγαλίνα Τζούελ, δεν είναι φτιαγμένοι ο ένας για τον άλλον. Απροσδόκητα θα βρεθούν μαζί για να ζήσουν μια περιπέτεια - εμπειρία ζωής στο Ρίο, κατά τη διάρκεια της οποίας μαθαίνουν πολλά για τη φιλία, την αγάπη, το θάρρος και τις προκλήσεις της ζωής…

THE TWILIGHT SAGA: ΕΚΛΕΙΨΗ
STAR 22.50
Ενώ η Μπέλα περιμένει την αποφοίτησή της για να ζήσει πια ελεύθερη τον έρωτα της με τον Έντουαρντ, ο Τζέικομπ αποφασίζει να τη διεκδικήσει. Από τη μια στιγμή στην άλλη βρίσκεται διχασμένη ανάμεσα στον έρωτά της για τον Έντουαρντ και τη φιλία της με τον Τζέικομπ. Το δίλλημα είναι τεράστιο και η απόφασή της θα μπορούσε να αποτελέσει την αφορμή για την αναζωπύρωση του μίσους μεταξύ λυκανθρώπων και βρικολάκων, ακόμα και να προκαλέσει ένα νέο πόλεμο. Παράλληλα, μία σειρά από μυστηριώδεις εξαφανίσεις στο Σιάτλ, γεννούν την ιδέα στον Έντουαρντ πως η Μπέλα μπορεί να βρίσκεται σε μεγάλο κίνδυνο. Η Μπέλα θα πρέπει να πάρει τη σημαντικότερη απόφαση της ζωής της...


Οι αθλητικές μεταδόσεις

 02:30
FOX Sports
BIG3
Week 1 - Houston


05:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Λας Βέγκας Έισις - Νιου Γιορκ Λίμπερτι
WNBA


11:00
Eurosport 2
Sellaronda Hero
Val Gardena, Italy


12:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Gerry Weber Open, ημιτελικά


13:00
Novasports 1HD
Πανελλήνιο πρωτάθλημα


13:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Γαλλία
3ες ελεύθερες δοκιμές


15:00
COSMOTE SPORT 7 HD
ATP 500
Fever Tree Championships, ημιτελικά


15:00
ΕΡΤ1
Βέλγιο - Τυνησία
Παγκόσμιο κύπελλο


15:15
FOX Sports
Παγκόσμιο κύπελλο
Τελικός ανδρών


16:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Γαλλία
Κατατακτήριες δοκιμές


17:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Red Bull Air Race
Hungary, Budapest


18:00
ΕΡΤ1
Νότια Κορέα - Μεξικό
Παγκόσμιο κύπελλο


20:00
Eurosport 1
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Speedway
Πολωνία


21:00
ΕΡΤ1
Γερμανία - Σουηδία
Παγκόσμιο κύπελλο


23:00
FOX Sports
Braves - Orioles
MLB


23:45
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike
Laguna Seca, USA



Οι πρεμιέρες του Netflix για τον Ιούνιο

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
SENSE8: ΤΟ ΦΙΝΑΛΕ
SENSE8: THE SERIES FINALE


GLOW: ΟΙ ΛΑΜΠΕΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ ΤΟΥ WRESTLING​
GLOW
Σεζόν 2
29/6/18

13 ΝΟΕΜΒΡΗ: ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ​
NOVEMBER 13: ATTACK ON PARIS

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ
YOU ME HER
Σεζόν 3

ΦΙΛΑ ΜΕ ΠΡΩΤΑ
KISS ME FIRST
29/6/18

ΜΑΡΤΣΕΛΑ​
MARCELLA
Σεζόν 2

ΠΑΚΙΤΑ ΣΑΛΑΣ​
PAQUITA SALAS
Σεζόν 2
29/6/18

ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ​!
NAILED IT!
Σεζόν 2
29/6/18



ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ
LA FORÊT
29/6/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Ο ΑΛΕΞ ΨΑΧΝΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ​
ALEX STRANGELOVE


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX
Η ΣΚΑΛΑ
THE STAIRCASE

ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΠΕΞΑΡΤΗΣΗΣ
RECOVERY BOYS
29/6/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
ΟΙ ΑΡΚΟΥΔΟΝΤΕΤΕΚΤΙΒ
TREEHOUSE DETECTIVES


ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΕΝΟ
THE HOLLOW

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΧΑΡΒΕΪ
HARVEY STREET KIDS
29/6/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

iZOMBIE
iZOMBIE
Σεζόν 4 Φινάλε

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 3

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΣΕΛ ΓΟΥΛΦ
THE BREAK WITH MICHELLE WOLF

ΣΕ ΠΙΑΣΑΜΕ!
BUSTED!

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ
DOCTOR STRANGE
DOCTOR STRANGE
30/6/18

ΟΙ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ
FRIENDS WITH MONEY

ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ 2
BAD NEIGHBOURS 2

ΓΚΑΝΤΙ
GANDHI

WARCRAFT: Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΔΥΟ ΚΟΣΜΩΝ
WARCRAFT
26/6/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 


06:35 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
07:00 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Πάμε Αλλιώς
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30 Επτά
13:30 Europe
15:00 Ποδόσφαιρο: Βέλγιο - Τυνησία LIVE
17:00 Μικτή Ζώνη
18:00 Ποδόσφαιρο: Νότια Κορέα - Μεξικό LIVE
20:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά
21:00 Ποδόσφαιρο: Γερμανία - Σουηδία LIVE
23:00 Ώρα Μουντιάλ
01:00 Ποδόσφαιρο: Βέλγιο - Τυνησία (Μ)
02:50 Ποδόσφαιρο: Νότια Κορέα - Μεξικό (Μ)
04:40 Επτά
05:30 Europe



 


06:00 Προορισμοί του Ονείρου Κ2
07:10 Pajanimals
07:30 Η όαση του Όσκαρ
08:05 O Γκρίζι και τα Λέμινς
08:25 Λούλου Ζίπαντου
08:50 Ζου
09:15 Κυνηγοί δράκων
09:45 Ο Λούκι Λουκ σε Νέες Περιπέτειες
10:00 Οι περιπέτειες του Τεν Τεν
10:25 Ο Μικρός Πρίγκιπας Κ3
10:55 Μόμπι Ντικ
11:20 Ίντι
12:00 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ2
14:00 Επιχειρήματα
15:00 Μονόγραμμα
15:30 Ένα παραμύθι για δύο κουνουπάκια
17:00 Close Up Γιάννης Καστρίτσης: Ο άνθρωπος και ο ίσκιος του.
18:00 Η αυλή των χρωμάτων
20:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8
21:00 Το Μινόρε της Αυγής Κ2
22:00 Παρασκήνιο Blog: Ένας δημόσιος χώρος
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:40 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ
03:40 Μονόγραμμα
04:10 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8
04:50 Το Μινόρε της Αυγής Κ2
05:30 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ2



 


06:00 Πάτερ ημών
07:00 Ελλάς το μεγαλείο σου
08:00 Ιδιαιτέρα για κλάματα
09:00 Βότκα πορτοκάλι
10:00 Φίλα το βάτραχό σου
11:00 Υγεία πάνω απ΄όλα Κ6 Υγεία Πάνω απ' Όλα
12:00 Super Μουντιάλ
13:00 Ant1 news
13:45 Γκριζ
16:15 Εγκλήματα - 2ος κύκλος
17:45 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Ούτε γάτα, ούτε ζημιά
20:00 Ant1 news
21:00 The Wall
22:30 Celebrity Game Night
00:00 Hell's Kitchen
02:30 VICE Κ6 VICE
03:30 Το καφέ της Χαράς
04:30 Η Καλή Πεθερά
05:00 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας



 


06:00 Βέρα στο δεξί
06:50 Στο φως του φεγγαριού
07:40 Η απλή μέθοδος των τριών
08:30 Ο κακός βεζίρης
09:20 Μπουκιά και συχώριο
10:10 Πολυθρόνα για τρεις
10:50 Οι αταίριαστοι
12:00 Τηλεμπόρα
12:50 Εμείς και εμείς
14:20 Οι Βασιλιάδες
14:50 Οι Βασιλιάδες
15:20 Οι Βασιλιάδες
16:10 Ταξιδεύοντας
17:10 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
18:00 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
18:40 Μ και Μ
19:40 Το κόκκινο δωμάτιο
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 7 θανάσιμες πεθερές
23:20 Safe sex
00:00 Κάψε το σενάριο
00:50 Απίστευτα κι όμως ελληνικά
01:50 Μίλα μου Βρώμικα
02:40 Παλίρροια
03:30 Ο επισκέπτης της ομίχλης
04:10 Το τελευταίο αντίο
05:00 Φιλοδοξίες



 

06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Τομ και Τζέρι
08:15 Super Wings!
08:40 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν Κ2 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν
09:10 Πέππα, το Γουρουνάκι Κ7 Πέππα, το Γουρουνάκι
09:30 Μπόμπι και Μπιλ
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, το Πρόβατο Κ5 Σον, το Πρόβατο
10:50 Garfield
11:10 DC Superhero Girls Κ2 DC Superhero Girls
11:20 Η Μπάρμπι και ο μαγεμένος Πήγασος
12:00 BEN 10
12:30 Beyblade Burst
13:00 Tom and Jerry Show
13:45 Looney Tunes: Reality Check
15:00 STAR News
15:30 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:30 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος
17:00 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος
17:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Η μαγική νταντά
19:55 STAR News
21:00 Ρίο
22:50 The twilight saga: Έκλειψη
01:30 Αγέννητος
03:15 The Vampire Diaries - 3ος Κύκλος
05:00 Ζίνα Ζίνα - 5ος κύκλος



 

06:30 TV Mall
07:00 Η Έλενα του Άβαλορ
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Φύγε εσύ, έλα εσύ - 1ος κύκλος
09:00 Νόστιμη γη
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Hachiko: Η ιστορία ενός σκύλου
15:50 Πήρα κόκκινα γυαλιά
16:50 Πάτερ γκομένιος
17:30 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:40 Πάτερ γκομένιος
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Νότα Μία
21:00 Το δόλωμα
23:10 Ένα μωρό για τρεις
01:15 Πάτερ γκομένιος
03:15 10η Εντολή Κ3 Ψίθυροι
04:10 Κόκκινος κύκλος Η μέρα της γυναίκας
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Εικόνες
05:45 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - Β' κύκλος



 


06:00 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00 Σαββατοκύριακο με δράση
12:00 Goal χωρίς σύνορα
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:45 Kitchen Lab
17:40 Δελτίο στη Νοηματική
17:50 Dot.com
18:50 Γλυκές αλχημείες
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά μας ρε Παιδιά
00:45 Ο άλλος μου εαυτός
02:45 Η γέφυρα των κατασκόπων
05:00 Σαββατοκύριακο με δράση


 

06:30 Όλα καλά
08:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Μπρούσκο
12:00 Κάρμα
13:00 Vivere
13:30 Όλα καλά
15:00 Η αγορά σήμερα
18:30 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Επιθυμίες
05:00 Επιθυμίες



 

09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Annita Gr
19:35 Live News Weekend
21:00 E News Στη Νοηματική
21:10 Μίνι Πράκτορες 2: Το Νησί Των Χαμένων Ονείρων
23:30 Ο Αρχηγός Του Εγκλήματος (Force Of Execution)
01:30 Αποστολή Αυτοκτονίας (Cleanskin)
02:15 Ανάμεσα (Ε)
03:00 Αποκαλυπτικά (Ε)
03:30 Annita Gr (Ε)
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει




 


06:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ-Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:45 ΡΟΜΠΕΡΤ ΣΟΥΜΑΝ- ΚΟΝΤΣΕΡΤΑ ΓΙΑ ΣΟΛΙΣΤ
10:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
11:00 ΝΙΓΗΡΙΑ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 7 ΗΜΕΡΕΣ ΕΡΤ3
14:00 ΑΓΡΟWEEK
14:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
15:00 ΑΓΩΝΑΣ BEACH VOLLEY-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
15:30 ΑΓΩΝΑΣ BEACH VOLLEY-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
17:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΠΑΕΙ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
18:00 ΑΔΕΙΟΙ ΟΥΡΑΝΟΙ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
20:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
01:00 ΓΕΡΜΑΝΙΑ-ΣΟΥΗΔΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ-Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
05:30 7 ΗΜΕΡΕΣ ΕΡΤ3
06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ



 

06:30 Drake and Josh
07:00 Big time rush
07:30 Kid e Cats
08:00 Η Κίβα Μπορεί
08:30 Team Umizoomi
09:00 Paw patrol
09:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
10:00 Rusty Rivets
10:30 Ντόρα η μικρη εξερευνητρια
11:00 Sunny Day
11:30 Toon Marty
12:00 Οι περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
12:30 Τα Μυστικά της Αβύσσου
13:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
13:30 Winx Club
14:00 Regal Academy
14:30 Τα μυστικά της φάρμας
15:00 Μπάνσεν το Τέρας
15:30 Ομάδα Ιπποτών
16:00 Hunter Street
16:30 Χένρι ο επικίνδυνος
17:00 Ένα σχολείο πολύ ροκ
17:30 Maggie & Bianca
18:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
18:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
19:00 Paw patrol
19:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
20:30 Μαραθώνιος: Harvey Beaks
21:30 Δυο φανταστικοί γονείς
22:00 Χελωνονιντζάκια
22:30 Χελωνονιντζάκια
23:00 Ένα σχολείο πολύ ροκ
23:30 Hunter Street
00:00 Drake and Josh
00:30 Drake and Josh
05:35 The troop
06:00 Drake and Josh




 

09:00 Κάμερα Ζιζάνιο
10:00 Κάρτα Μέλους / Διαβουλεύσεις
11:30 Έλληνες αειναύτες - κύκλος 1 Γρηγόρης Καλλιμανόπουλος
12:00 Βουλή επί 7
13:30 Καινοτομία
14:00 Χάριν Ευφωνίας
15:00 Μαγικός Φανός Αιμίλιος Χειλάκης: Αυτό μπορεί να είναι (Επ)Ανάσταση
15:30 Αστικό τοπίο
16:00 Θεατροσκόπιο
16:30 Χορός
18:00 Ο λόγος της γραφής
19:00 Ιστορία της Νότιας Αφρικής
19:30 Από το μικρό στο μεγάλο
20:00 Φωτογραφία
20:30 Λόγω τέχνης - κύκλος 1 Εθνικό Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης
21:00 Ιστορίες Καθημερινών Ανθρώπων
22:00 Ώρες κοινής ησυχίας
23:30 Μουσικές μορφές - κύκλος 1 Αλεξία Βουλγαρίδου, Υψίφωνος
00:30 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

bitcoin_arthro

Μια απίστευτη καταγγελία για τον εντοπισμό μηχανημάτων δημιουργίας bitcoin με τη μέθοδο «mining» στο εργαστήριο του ΚΕΕΛΠΝΟ στη Βάρη φέρνει στο φως το «ΘΕΜΑ» - Ποιοι έστησαν την κομπίνα, ποιοι άλλοι εμπλέκονται και γιατί κινδύνεψαν να πάρουν φωτιά οι εγκαταστάσεις!

scorpios_arthro

Πώς το ψάρεμα του Ρώσου μεγιστάνα και ιδιοκτήτη του Σκορπιού οδηγεί στην εκπόνηση μελέτης-ασπίδας για την προστασία του θαλάσσιου οικοσυστήματος μαζί με την επένδυση-μαμούθ των 165 εκατ. ευρώ που ετοιμάζει για το θρυλικό νησί του Ωνάση

arthro_plegma

Η κατολίσθηση στο Ναυάγιο της Ζακύνθου φέρνει στο φως κρυμμένους κινδύνους στις πιο δημοφιλείς παραλίες των Επτανήσων - Ποιες βρίσκονται στο κόκκινο και ποια μέτρα δρομολογούνται από την Περιφέρεια προκειμένου να μην κινδυνέψουν ανθρώπινες ζωές