Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-kanali-new

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις

15:00
ΕΡΤ1
Κολομβία - Ιαπωνία
Παγκόσμιο κύπελλο

18:00
ΕΡΤ1
Πολωνία - Σενεγάλη
Παγκόσμιο κύπελλο

21:00
ΕΡΤ1
Ρωσία - Αίγυπτος
Παγκόσμιο κύπελλο

22:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπασκόνια - Ρεάλ Μαδρίτης
Liga Endesa - 4ος τελικός

Οι ταινίες της ημέρας 

PATERNO
Novacinema1HD στις 22:00
Η ιστορία του Τζο Πατέρνο, επιτυχημένου προπονητή μιας πανεπιστημιακής ομάδας φούτμπολ, το όνομα του οποίου ενεπλάκη στο σκάνδαλο σεξουαλικής κακοποίησης αθλητών από τον βοηθό του. (Αληθινή ιστορία, Ράιλι Κίο, Αλ Πατσίνο)

Η ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΒΑΣΤΙΛΗΣ (BASTILLE DAY)
STAR, 22.00
Ο Μάικλ είναι μετρ σε μικροκλοπές και ξαφρίζει τους πάντες χωρίς να αντιληφθούν τίποτα, παρά μόνο όταν είναι πλέον πολύ αργά. Μια μέρα όμως θα κάνει το μεγάλο λάθος! Κλέβει μια τσάντα, που δεν έπρεπε και μπαίνει αυτόματα στο στόχαστρο τρομοκρατών αλλά και της Interpol. Και ενώ προσπαθεί να ξεμπερδέψει με όλο αυτό το απίστευτο μπέρδεμα, ένας πρώην πράκτορας της CIA θα βρεθεί στο δρόμο του...

Η ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΤΩΝ ΔΕΚΑΤΡΙΩΝ (OCEAN’S 13)
ALPHA, 24.00
Μόνο για ένα λόγο θα αποφάσιζαν ο Ντάνι Όσιαν και η συμμορία του να οργανώσουν ξανά μια ριψοκίνδυνη ληστεία καζίνο: για να υπερασπιστούν έναν από την ομάδα τους. Όταν ο αδίστακτος ιδιοκτήτης καζίνο Γουίλι Μπανκ εξαπατά τον Ρούμπεν Τίσκοφ, μέλος της αρχικής συμμορίας των 11, ο Ντάνι και η υπόλοιπη συμμορία δεν έχουν άλλη επιλογή από το να συνεργαστούν για άλλη μια φορά, ώστε να βάλουν τα πράγματα στη θέση τους. Όμως, το σχέδιο του Γουίλι Μπανκ, είναι λίγο πιο περίπλοκο από όσο αρχικά νόμιζαν… Μπραντ Πιτ, Ματ Ντέιμον, Τζόρτζ Κλούνεϊ, Αλ Πατσίνο, Ντον Τσιντλ


Οι πρεμιέρες του Netflix για τον Ιούνιο

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
SENSE8: ΤΟ ΦΙΝΑΛΕ
SENSE8: THE SERIES FINALE


Ο ΛΟΥΚ ΚΕΪΤΖ ΤΗΣ MARVEL
MARVEL'S LUKE CAGE
Σεζόν 2
22/6/18

GLOW: ΟΙ ΛΑΜΠΕΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ ΤΟΥ WRESTLING​
GLOW
Σεζόν 2
29/6/18

13 ΝΟΕΜΒΡΗ: ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ​
NOVEMBER 13: ATTACK ON PARIS

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ
YOU ME HER
Σεζόν 3

ΦΙΛΑ ΜΕ ΠΡΩΤΑ
KISS ME FIRST
29/6/18

ΜΑΡΤΣΕΛΑ​
MARCELLA
Σεζόν 2

ΠΑΚΙΤΑ ΣΑΛΑΣ​
PAQUITA SALAS
Σεζόν 2
29/6/18

ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ​!
NAILED IT!
Σεζόν 2
29/6/18


UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
18/6/18

ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ
LA FORÊT
29/6/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Ο ΑΛΕΞ ΨΑΧΝΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ​
ALEX STRANGELOVE


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX
Η ΣΚΑΛΑ
THE STAIRCASE

ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΠΕΞΑΡΤΗΣΗΣ
RECOVERY BOYS
29/6/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
ΟΙ ΑΡΚΟΥΔΟΝΤΕΤΕΚΤΙΒ
TREEHOUSE DETECTIVES


ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΕΝΟ
THE HOLLOW

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΧΑΡΒΕΪ
HARVEY STREET KIDS
29/6/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
Ο ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ
SHOOTER
Σεζόν 3
22/6/18

iZOMBIE
iZOMBIE
Σεζόν 4 Φινάλε

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 3

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΣΕΛ ΓΟΥΛΦ
THE BREAK WITH MICHELLE WOLF

ΣΕ ΠΙΑΣΑΜΕ!
BUSTED!

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ
DOCTOR STRANGE
DOCTOR STRANGE
30/6/18

ΟΙ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ
FRIENDS WITH MONEY

ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ 2
BAD NEIGHBOURS 2

ΓΚΑΝΤΙ
GANDHI

WARCRAFT: Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΔΥΟ ΚΟΣΜΩΝ
WARCRAFT
26/6/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 


08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΚΟΛΟΜΒΙΑ - ΙΑΠΩΝΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 - ΡΩΣΙΑ)
17:00 ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ
18:00 ΠΟΛΩΝΙΑ - ΣΕΝΕΓΑΛΗ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 - ΡΩΣΙΑ)
20:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
21:00 ΡΩΣΙΑ - ΑΙΓΥΠΤΟΣ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 - ΡΩΣΙΑ)
23:00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
01:00 ΚΟΛΟΜΒΙΑ - ΙΑΠΩΝΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 - ΡΩΣΙΑ)
02:50 ΠΟΛΩΝΙΑ - ΣΕΝΕΓΑΛΗ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 - ΡΩΣΙΑ)
04:40 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ



 


06:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
07:00 Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ - A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:25 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
07:50 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:15 ΖΟΥ
08:40 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIE
09:00 ANIMALS IN FOCUS
10:00 IVORY WARS - Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
11:00 ΟΡΚΙΣΤΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 GREAT MYSTERIES & MYTHS OF THE 20th CENTURY
14:30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
16:30 ΟΙ ΚΟΛΑΣΜΕΝΟΙ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 LA SENORA
20:00 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ
21:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
00:40 ΠΑΡΑΛΑΒΑΤΕ ΔΙΟΡΙΣΜΟΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 ΟΡΚΙΣΤΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
04:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
05:15 IVORY WARS - Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
06:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ


 


06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
06:30 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 1ος Κύκλος
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Το Καφέ Της Χαράς - 1ος Κύκλος (Ε)
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
21:10 Μια Ζωή - Kadin
22:30 The Game Of Love
00:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια
01:45 Λόλα (Ε)
02:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:45 Η Καλή Πεθερά (Ε)
05:00 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)


 


06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:40 Το Σόι Μας (Ε)
08:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
08:30 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
09:20 Αέρινες Σιωπές (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:00 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:20 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Οι Βασιλιάδες (Ε)
16:00 Οι Βασιλιάδες
16:40 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
17:25 Η ώρα η καλή
18:10 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
19:00 Singles 2 (Ε)
19:50 Δέκα Λεπτά Κήρυγμα (Ε)
20:50 Ήρθε Κι Έδεσε (Ε)
21:40 Η Πολυκατοικία (Ε)
22:30 Η Ζωή Μας Μια Βόλτα (Ε)
23:20 Οι Μάγισσες Της Σμύρνης (Ε)
00:10 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
01:00 Η Γενιά Των 592 Ευρώ (Ε)
01:50 Η Αγάπη Της Γάτας (Ε)
02:10 Η Αγάπη Της Γάτας (Ε)
02:30 Πειρασμός (Ε)
02:40 Πειρασμός (Ε)
02:50 Πειρασμός (Ε)
03:20 Οι Χρηματιστές
03:30 Το Μυστικό Του Άρη Μπονσαλέντη (Ε)
03:40 Το Μυστικό Του Άρη Μπονσαλέντη (Ε)
04:00 Το τελευταίο αντίο
04:20 Σκορπιός (Ε)
04:40 Φιλοδοξίες
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)


 

06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 NCIS - 14ος Κύκλος
22:00 The Hunger Games: Φωτιά (The Hunger Games: Catching Fire)
00:45 Φόνος Στο Λευκό Οίκο (Murder At 1600)
01:00 American Pie: Τρελές, τρελές διακοπές (American Pie Presents: Band Camp)
03:00 Το Σώμα (The Host)
03:15 Εξιλέωση (Atonement)
04:00 The Vampire Diaries - 3ος Κύκλος
05:00 Ζίνα
05:30 Psych - 3ος Κύκλος


 

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 TV Mall
07:00 Η Έλενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor)
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το Σόι Σου, IΙ (Ε)
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Deal, II
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00 Το Σόι Σου, IV
21:50 Το Τατουάζ
22:50 Το Τατουάζ
00:00 Η Συμμορία Των Δεκατριών (Ocean's 13)
01:50 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VI
02:30 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VI
02:40 Αυτές είναι οι Kardashians Κ6
03:00 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
03:10 Αυτές είναι οι Kardashians Κ6
03:30 Deal, II (E)
03:45 Deal
04:15 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:45 Εικόνες (Ε)
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Εικόνες
05:45 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. (Ε)



 


06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Ιστορίες
01:45 Facing Evil - 4ος Κύκλος
02:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
04:15 Μαστορέματα (Ε)
05:00 1000 Μίλια Γέυσεις (Ε)
06:00 Σήμερα


 

06:30 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Κάρμα (Ε)
13:00 Κάρμα
14:00 Όλα Καλά
15:00 Η Αγορά Σήμερα
18:00 Επιθυμίες
19:00 Επιθυμίες
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κάρμα
23:00 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Επιθυμίες (Ε)
05:00 Επιθυμίες (Ε)


 

06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω
12:45 Εμείς
14:45 Κάθε Μέρα Chef
15:30 E News
15:45 Τατιάνα Live
18:30 Live News
19:50 E News Στη Νοηματική
20:00 Τρελοί Πολυτελείας
22:00 Μίνι Πράκτορες (Spy Kids 1)
00:00 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
00:10 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:15 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
02:00 Trainspotting
02:15 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω (Ε)
04:00 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
05:00 Off Camera (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί



 


06:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
Eπεισόδιο 155 - ΑΥΘΟΡΜΗΤΕΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
11:00 ΒΕΛΓΙΟ- ΠΑΝΑΜΑΣ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:00 ΚΑΙΡΟΣ
17:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:00 ALLERT3
18:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
22:00 ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΡΟΥΧΩΝ, ΜΙΑ ΤΟΞΙΚΗ ΑΠΕΙΛΗ-Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΑΠΕΝΑΝΤΙ
00:00 ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
01:00 ΡΩΣΙΑ- ΑΙΓΥΠΤΟΣ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
06:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

 

06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 ZACK AND QUACK
Παιδική σειρά
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 ΑΒΑΤΑΡ
16:00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 LEGO FRIENDS
18:30 KUU KUU HARAJUKU
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH


 

09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
23:00 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

seis

Η σεισμική δόνηση σημειώθηκε  15 χιλιόμετρα Νοτιοανατολικά της Αρχαίας Ολυμπίας, ενώ το εστιακό της βάθος ήταν 2 χιλιόμετρα

Matsios

«Ποτέ δεν περίμενα να δεχτώ τέτοιο bullyίng από έναν αριστερό πρωθυπουργό, τον οποίο είχα  ψηφίσει» ανέφερε ο Θωμάς Μάτσιος που έγινε αντικείμενο αντιπαράθεσης ανάμεσα στον πρωθυπουργό και τον πρόεδρο της ΝΔ

34
simaia_main

Εκτεταμένα επεισόδια στην περιοχή των Εξαρχείων - Κουκουλοφόροι έσπασαν και έκαψαν τα πάντα - Βροχή από μολότοφ με ορμητήριο το Πολυτεχνείο - Χημικά και ρίψεις νερού από «αύρα» για να σβήσουν οι φωτιές μέσα στο χώρο του ιδρύματος - Επεισόδια και στη Λ.Αλεξάνδρας με έναν τραυματία και οκτώ προσαγωγές

162