Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι ταινίες που προτείνουμε - Οι πρεμιέρες του Netflix - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα



Οι αθλητικές μεταδόσεις



17:00
ΕΡΤ 3 Άρης-Πανσερραϊκός Football League

18:00
NOVASPORTS 1 Ευρωλίγκα-Final 4 Μικρός Τελικός

19:00
ΕΡΤ 3 ΑΕΚ-Ποτάισα Τούρντα Χάντμπολ-Challenge Cup-2ος τελικός

19:00 COSMOTESPORT 1 Μίλαν-Φιορεντίνα Serie A

21:00 NOVASPORTS 1 Ευρωλίγκα-Final 4 Τελικός

21:45 COSMOTESPORT 2 Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga


Οι πρεμιέρες του Netflix


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX 

H ΑΧΤΥΠΗΤΗ ΚΙΜΙ ΣΜΙΝΤ
UNBREAKABLE KIMMY SCHMIDT
Σεζόν 4
30/5/18

ΧΑΟΣ
FAUDA
Σεζόν 2
24/5/18

ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ
THE TOYS THE MADE US
Σεζόν 2
25/5/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX 

ΦΟΡΤΙΟ
CARGO


ΜΕΤΑΔΟΤΙΚΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ​
CATCHING FEELINGS


ΙΜΠΙΖΑ
IBIZA
25/5/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΚΥΝΗΓΟΙ ΤΡΟΛ
TROLLHUNTERS
Μέρος 3
25/5/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
THE BLACKLIST
THE BLACKLIST
Σεζόν 5 Φινάλε


O ΚΥΝΗΓΟΣ: Η ΜΑΧΗ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ
THE HUNTSMAN: WINTER'S WAR
21/5/18

Ο ΠΙΤ ΚΑΙ Ο ΔΡΑΚΟΣ ΤΟΥ 
PETE'S DRAGON



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:






07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
18:00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
18:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
19:00 ΣΤΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΙΓΚ ΜΠΕΝ (ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ)
20:00 ΜΑΗΣ ΤΟΥ '68- 50 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ : ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ
20:20 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
23:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
00:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
01:00 ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟΙ
02:00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
02:30 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
04:15 ΣΤΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΙΓΚ ΜΠΕΝ
04:20 ΣΤΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΙΓΚ ΜΠΕΝ
05:10 ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΤΡΙΔΑ
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





06:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
07:10 PAJANIMALS
07:30 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:00 ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΟ ΣΥΛΛΕΙΤΟΥΡΓΟ
11:00 Η ΔΕ ΠΟΛΙΣ ΕΛΑΛΗΣΕΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
11:30 ΟΜΜΑ ΣΤΙΣ ΤΕΧΝΕΣ: Η ΕΡΤ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
12:00 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ
12:05 ΕΝ ΣΥΝΟΛΩ
12:55 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
13:00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
13:45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΡΤΙ
13:55 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΡΤΙ
15:40 ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
15:45 ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
17:00 ΜΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ – ΑΥΤΟΒΙΟΓΡΑΦΙΑ, ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΤΟΥ
17:05 ΜΝΗΜΕΣ ΧΑΡΑΣ (OΤΑΝ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕ)
18:00 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
18:10 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
19:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
19:05 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ (A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
22:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΞΑΦΝΙΚΟΣ ΕΡΩΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
01:30 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
02:30 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
03:30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
04:30 ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
06:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)






06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Τύχη Βουνό (Ε)
09:00 Βότκα Πορτοκάλι (Ε)
10:00 40 Κύματα (Ε)
11:00 Ονειροπαγίδα - 1ος Κύκλος (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Απ' Όλα - 6ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 The Truman Show
15:45 Celebrity Travel (Ε)
16:15 Εγκλήματα (Ε)
16:45 Εγκλήματα (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Η Σωφερίνα
20:00 Ant1 News
21:00 Hell's Kitchen
00:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:15 Ράδιο Αρβύλα - 11ος Κύκλος
01:00 Vice Specials (Ε)
01:45 Fazilet
02:00 Λόλα (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Αδελφές Ψυχές (Ε)
04:30 Αδελφές Ψυχές (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)




06:50 Στο Φως Του Φεγγαριού (Ε)
07:40 Η Απλή Μέθοδος Των Τριών (Ε)
08:30 Εσύ Φταις (Ε)
09:20 Λάκης Ο Γλυκούλης (Ε)
11:10 Όλα Στον Αέρα (Ε)
12:00 Τηλεμπόρα (Ε)
12:50 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
14:20 Ευτυχισμένοι Μαζί (Ε)
15:10 Ευτυχισμένοι μαζί
15:50 Πενήντα Πενήντα (Ε)
16:50 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
17:20 Δύο Ξένοι (Ε)
18:10 Δυο ξένοι
19:00 Τί Ψυχή Θα Παραδώσεις Μωρή; (Ε)
19:40 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:30 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:00 Safe Sex (Ε)
23:50 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:10 Δικαίωση (Ε)
00:30 Ουκ Αν Λάβεις Παρά Του Μη Έχοντος (Ε)
00:40 Ουκ Αν Λάβεις Παρά Του Μη Έχοντος (Ε)
01:00 Αμάν (Ε)
01:10 Ελληνική Σειρά (Ε)
01:40 Μίλα Μου Βρώμικα (Ε)
01:50 Μίλα Μου Βρώμικα (Ε)
02:30 Ένοχη Αγάπη (Ε)
02:40 Φεύγα (Ε)
03:10 Κούκλες (Ε)
03:20 Κούκλες
03:30 Οι Χρηματιστές (Ε)
04:00 Στη Σκιά Του Πολέμου (Ε)
04:10 Το Τελευταίο Αντίο (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:20 Βέρα στο δεξί
05:50 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)




06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Φωτιά, Πυροσβέστες! (Firehouse Tales)
07:45 Timmy Time
08:15 Μπομπ, Ο Μάστορας (Bob, The Builder)
08:40 Ben And Holly
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι - 7ος Κύκλος
09:40 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος - 3ος Κύκλος
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, Το Πρόβατο
10:50 The Garfield Show
11:10 DC Super Hero Girls
11:20 Barbie: Η Σούπερ Πριγκίπισσα (Barbie In Princess Power) B' Μέρος
12:00 Miraculous Lady Bug
12:30 Wabbit
12:40 Tom And Jerry: Back To Oz
14:15 Traction
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια - 7ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος
16:30 The Big Bang Theory - 11ος Κύκλος
17:00 The Big Bang Theory Κ11
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Fantastic Four
19:55 Star News
21:00 Money Drop
22:10 Η Θεία Απ' Το Σικάγο
23:45 Ο Φυγάς (The Fugitive)
02:00 Money Drop (Ε)
02:30 Money Drop (Ε)
03:15 Grimm - 1ος Κύκλος
03:45 Third Watch - 3ος Κύκλος
04:45 Third Watch Κ3
05:00 Οι Χασογκόληδες (Slapshot 3: The Junior League)
05:30 Psych Κ3






06:30 Tv Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες, II
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι
08:00 Φύγε Εσύ, Έλα Εσύ (Ε)
09:00 Νόστιμη Γη (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Αν Ήταν Το Βιολί Πουλί
15:50 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, III (Ε)
16:10 Πήρα Κόκκινα Γυαλία (Ε)
16:40 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
16:50 Ο Ξυπόλητος Πρίγκηψ
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Το Σόι Σου, IV (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία
21:00 Οι Πειρατές Της Καραϊβικής: Η Κατάρα Του Μαύρου Μαργαριταριού
00:00 American Gangster
02:20 Αυτές Είναι Οι Kardashians, III
03:20 Αν Ήταν Το Βιολί Πουλί
04:30 Σφηνάκια (Ε)
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
05:45 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. (Ε)




06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραίως
11:45 7 Ημέρες
13:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:45 Kitchen Lab (Ε)
17:40 Δελτίο Στη Νοηματική
17:50 DOT
18:50 Happy Traveller
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Fatal Vows - 2ος Κύκλος
01:30 Ο Έρωτας Του Φεγγαριού (Moonrise Kingdom)
03:15 Why Planes Crash
04:15 DOT (Ε)
05:00 7 Ημέρες (Ε)
06:00 Σήμερα




06:30 Όλα καλά
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
11:45 Κάρμα (Ε)
12:30 Γεύσεις Και Οίνος
13:30 Όλα Καλά (Ε)
15:00 Η Αγορά Σήμερα
18:30 Είναι Στιγμές
19:15 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Είναι στιγμές
05:00 Είναι στιγμές





09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Annita Gr
19:35 Live News Weekend
21:00 E News Στη Νοηματική
21:10 Άγιος Με Το Ζόρι
23:00 Απόλυτη Εκδίκηση 6: Μια Σφαίρα Μια Ζωή
00:00 Criminal Minds
01:00 Τεκμήριο Ενοχής
02:00 Criminal Minds
03:00 Diana In Her Own Words
03:10 Annita Gr (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί






06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
06:30 ΑΓΡΟWEEK
07:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
08:00 BALKAN EXPRESS
09:00 ESA-PEKKA SALONEN ΚΑΙ DAVID FRAY- ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΤΟΥ ΠΑΡΙΣΙΟΥ
10:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
11:00 BORDERS
12:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
16:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
17:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE:ΑΡΗΣ- ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
19:00 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ Challenge Cup:ΑΕΚ- ΠΟΤΑΪΣΑ ΤΟΥΡΝΤΑ (ΡΟΥΜΑΝΙΑ)
21:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΣΙΒΗΡΙΑ
22:00 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
23:00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ
00:00 BORDERS
01:00 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
02:00 ESA-PEKKA SALONEN ΚΑΙ DAVID FRAY- ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΤΟΥ ΠΑΡΙΣΙΟΥ
03:30 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΣΙΒΗΡΙΑ
04:30 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
05:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09:00 RUSTY RIVETS
09:30 PAW PATROL
10:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
10:30 SUNNY DAY
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
Παιδική σειρά
11:30 LEGO FRIENDS
12:00 REGAL ACADEMY
12:30 WINX
13:00 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
13:30 PUMPKIN REPORTS
14:00 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
14:30 TOON MARTY
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 GAME SHAKERS
17:30 MAGGIE & BIANCA
18:00 THE MOJICONS
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 Μαραθώνιος: Δύο Φανταστικοί Γονείς
21:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ WINX
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΕΠΙΓΕΝΕΤΙΚΗ
14:30 Η Βιβλιοθήκη της Βουλής των Ελλήνων
15:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
16:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
17:00 ΛΟΛΑ, ΕΝΑ ΜΠΙΖΕΛΙ ΓΙΑ ΣΠΙΤΙ
18:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
21:00 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ
22:00 ΟΠΕΡΑ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης