Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

programma21

Οι ταινίες που προτείνουμε - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι ταινίες της ημέρας


Κράμερ εναντίον Κράμερ

19:40 MEGA

Ο Κράμερ είναι ένας πετυχημένος διαφημιστής, που παραμελεί την όμορφη γυναίκα του. 'Ετσι, ύστερα από επτά χρόνια γάμου, η κυρία Κράμερ αποφασίζει να βρει μόνη της το δρόμο της, μακριά από την "αδιαφορία" του συζύγου της, αλλά και μακριά από τις σκοτούρες του εξάχρονου γιου τους Μπίλι, που τον αφήνει υπό την κηδεμονία του πατέρα του. 'Ετσι, ο Κράμερ αναγκάζεται να μοιράσει το χρόνο του ανάμεσα στις επαγγελματικές του υποχρεώσεις (όταν το παιδί είναι στο σχολείο) και τη φροντίδα του γιου του (όταν ο Μπίλι βρίσκεται στο σπίτι). Το "Κράμερ εναντίον Κράμερ" είναι ένα μια απλή, ανθρώπινη ιστορία, αλλά κι ένα συγκλονιστικό κοινωνικό δράμα, που τιμήθηκε με πέντε 'Οσκαρ: καλύτερης ταινίας, σκηνοθεσίας, διασκευασμένου σεναρίου (στον Ρόμπερτ Μπέντον, που βασίστηκε στο μυθιστόρημα του 'Αβερυ Κόρμαν), πρώτου αντρικού και πρώτου γυναικείου ρόλου (στους Ντάστιν Χόφμαν και Μέριλ Στριπ αντίστοιχα).


Still Alice: Κάθε στιγμή μετράει

17:50 SKAI

Η Δρ. Alice Howland (Julianne Moore) έχει τα πάντα. Είναι μία καταξιωμένη ακαδημαϊκός γλωσσολογίας στο Πανεπιστήμιο Κολούμπια, μία ευτυχισμένη σύζυγος και μητέρα τριών, μεγάλων πια, παιδιών. Όταν η μνήμη της αρχίζει να την προδίδει, αρχικά δεν δίνει σημασία. Αντιλαμβάνεται ότι κάτι δεν πάει καλά όταν χάνεται στην ίδια της τη γειτονιά. Ο προσωπικός αγώνας με αντίπαλο τη μη αναστρέψιμη νόσο του Αλτσχάιμερ μόλις ξεκινά.

Ο μονομάχος

21:00 STAR

Σε μια προσπάθειά του να παραχωρήσει περισσότερες εξουσίες στο λαό, ο Μάρκος Αυρήλιος επιλέγει ως διάδοχό του τον Μάξιμο, στρατηγό του ρωμαϊκού στρατού και επιστήθιο φίλο του, αντί του γιου του, του άπληστου και αριβίστα Κόμοδου. Παρόλα αυτά, μετά τον αιφνίδιο θάνατο του Μάρκου Αυρήλιου, ο Κόμοδος διατάζει την εκτέλεση του Μάξιμου και της οικογένειάς του προκειμένου να εξαλείψει κάθε πιθανότητα παραμονής του στο θρόνο. Ο Μάξιμος γλιτώνει από την απόπειρα δολοφονίας εναντίον του, όταν όμως επιστρέφει στο σπίτι του στην Ισπανία μαθαίνει πως η σύζυγος και το παιδί του έχουν ήδη βρει φρικτό θάνατο. Συντετριμμένος και χωρίς δύναμη για ζωή, καταλήγει να πουληθεί ως σκλάβος και να γίνει μονομάχος στις αρένες κάτω από τη σκληρή εκπαίδευση του Πρόξιμου.Η επιβλητική ιστορική υπερπαραγωγή του Ρίντλεϊ Σκοτ που σημείωσε τεράστια εισπρακτική και καλλιτεχνική επιτυχία και κέρδισε τα Όσκαρ καλύτερης ταινίας, ηχοληψίας, κοστουμιών και οπτικών εφέ. Πρωταγωνιστής ο Ράσελ Κρόου σ’ έναν δυναμικό ρόλο, που του χάρισε το Όσκαρ α’ ανδρικού ρόλου.



Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

15:00
COSMOTESPORT 4

Κλίβελαντ Καβαλίερς-Ουάσινγκτον Γουίζαρντς
NBA


19:00
NOVASPORTS 2

Ολυμπιακός-Ζαλγκίρις Κάουνας Ευρωλίγκα

21:45
NOVASPORTS 1

Σεντ Ετιέν-Παρί Σεν Ζερμαίν
Ligue 1


22:00
NOVASPORTS 2


Ρεάλ Μαδρίτης-Μπάμπεργκ
Ευρωλίγκα


22:05
COSMOTESPORT 2

Ντεπορτίβο Λα Κορούνια-Μάλαγα
La Liga



Οι πρεμιέρες της εβδομάδας στο Netflix

Πρωτότυπες σειρές

Τροία: Η Πτώση μιας Πόλης: Σεζόν 1 (6/4/2018) Troy: Fall of a City
Αυτή η επική ιστορία πάθους, εκδίκησης και ίντριγκας καταγράφει τα γεγονότα του Τρωικού Πολέμου και τον έρωτα του Πάρη και της Ελένης.

Η Τέλεια Ληστεία: Μέρος 2 (6/4/2018) La casa de papel (Money Heist)
Η αστυνομία είναι σχεδόν βέβαιη ποιος είναι ο Καθηγητής, ο οποίος αδυνατεί να μιλήσει με το Νομισματοκοπείο, γεγονός που οδηγεί σε ανταρσία και στη σύλληψη ενός ληστή.

Ο Επόμενος Καλεσμένος μου δεν Χρειάζεται Συστάσεις με τον Ντέιβιντ Λέτερμαν: Jay-Z (6/4/2018) My Next Guest Needs No Introduction With David Letterman: JAY-Z Ο Jay-Z παραδίδει μαθήματα hip-hop και δικαιοσύνης στον Ντέιβ, ο οποίος, στη συνέχεια, κάνει “έφοδο” στο στούντιο του παραγωγού Ρικ Ρούμπιν στο Μαλιμπού.

Πρωτότυπες ταινίες

6 Μπαλόνια (6/4/2018) 6 Balloons
Μέσα σε μία νύχτα, μια γυναίκα γυρίζει με το αυτοκίνητο όλο το Λος Άντζελες, αναζητώντας κέντρο αποτοξίνωσης για τον αδερφό της. Μαζί τους έχουν την κόρη του.

Πρωτότυπες παιδικές σειρές
Αρχηγός από Κούνια: Ο Αρχιμπόμπιρας Επιστρέφει: Σεζόν 1 (6/4/2018) The Boss Baby: Back in Business
Με λίγη βοήθεια από τον αδερφό του και έναν συνεργό, τον Τιμ, ο Αρχιμπόμπιρας προσπαθεί να συνδυάσει αρμονικά την οικογενειακή ζωή με τη δουλειά στους Μπόμπιρες ΑΕ.

Εβδομαδιαία επεισόδια
Ο Επιζών της Επόμενης Μέρας: Σεζόν 2  Designated Survivor
Με τη συνωμοσία να μπαίνει σε πιο επικίνδυνα μονοπάτια, ένας δυναμικός δικηγόρος γίνεται μέλος της ομάδας του προέδρου Κέρκμαν, ενώ η Γουέλς συμμαχεί με έναν κατάσκοπο.

Τα Χρονικά των Κυνηγών Σκιών: Θανάσιμα Εργαλεία: Σεζόν 3 Shadowhunters: The Mortal Instruments
Η ζωή της έφηβης Κλέρι Φρέι ανατρέπεται όταν μαθαίνει ότι ανήκει σε μια φυλή ανθρώπων που κυνηγούν δαίμονες και έχουν στις φλέβες τους αίμα αγγέλων.



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



 



06:40 ΤΑ ΑΓΙΑ ΠΑΘΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
07:15 Ο ΤΥΦΛΟΣ ΨΑΡΑΣ / ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
07:50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
08:10 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ
09:00 ΔΩΔΕΚΑ ΜΗΝΕΣ
10:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
11:00 ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΡΟΚΑΘΗΜΕΝΩΝ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
13:05 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:20 Η ΒΙΒΛΟΣ: ΓΕΝΕΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ
17:50 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΧΟΡΕΥΤΗΣ ΤΟΥ ΜΑΟ
19:45 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΫΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 BEST OF THE MITSI SHOW
23:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
23:45 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΕΩΣ
00:15 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
02:45 ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ
03:35 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ
05:35 ΔΩΔΕΚΑ ΜΗΝΕΣ



 


06:45 ΕΠΙΚΡΑΝΘΗ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
07:00 PAJANIMALS
07:30 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
08:00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ ΚΑΙ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11:15 ΦΩΤΕΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
12:15 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΙ ΥΜΝΟΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:30 ΕΠΙΚΡΑΝΘΗ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
15:00 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ...
15:30 ΑΔΙΚΗ ΚΑΤΑΡΑ
18:00 ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ, ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΥΩ… ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΓΙΟΣ
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ (A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
22:45 ΧΑΜΟΜΗΛΙ - μικροΦΙΛΜ
23:00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΕΩΣ
00:30 ΕΡΩΤΑΣ ΑΛΑ ΙΣΠΑΝΙΚΑ
02:15 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ (A΄ ΤΗΛ. ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
03:00 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
04:30 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
05:30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)



 


06:00 Η Βίβλος - Δ' Μέρος (The Bible)
08:45 Οι Δέκα Εντολές (The 10 Commandments)
13:00 Ant1 News
13:45 Celebrity Game Night
15:15 Σάρλοτ, Η Αραχνούλα (Charlotte's Web)
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Μια Ζωή Την Έχουμε
20:00 Ant1 News
21:00 Ο Ιησούς Από Τη Ναζαρέτ - Τελευταίο Μέρος (Jesus Of Nazaret)
22:00 El Greco
23:55 Ανάσταση
00:10 El Greco
00:45 Ιερά Οδός: Ν. Θεοδωρίδου, Μ. Ασλανίδου, Γ. Παπαδόπουλος
03:30 Θέατρος Πέτρας: 40 Χρόνια Βασίλης Καρράς (Ε)
04:00 Μια Χώρα Μια Φωνή (Ε)
05:00 Σοφία ορθή
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)





06:10 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:40 Soccer Dog 2: European Cup
09:00 Ανθισμένες Μανόλιες (Steel Magnolias)
10:50 Καλπάζοντας στη ζωή
11:00 Καλπάζοντας Στη Ζωή (Running Free)
12:10 Κράμερ εναντίον Κράμερ
12:20 Κράμερ Εναντίον Κράμερ (Kramer VS Kramer)
14:00 Καράτε Κιντ 3 (Karate Kid 3)
15:50 Ρωξάνη (Roxanne)
17:30 2012
17:40 2012
20:00 Τρελές Διακοπές Σε Τέσσερις Τροχούς (RV)
21:40 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:50 Ανάσταση 2018
00:00 Κοίτα ποιος μιλάει
00:10 Κοίτα Ποιος Μιλάει (Look Who's Talking)
01:30 House Of Cards
01:40 Ένα Αστείο Κορίτσι (A Funny Girl)
03:10 Νίντζα 900 Κυβικών (Beverly Hills Ninja)
03:20 Παλίρροια (Ε)
03:50 Παλίρροια
04:10 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
04:30 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
04:40 Στην κόψη του ξυραφιού
04:50 Φιλοδοξίες (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:20 Φιλοδοξίες
05:40 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
05:50 Βέρα στο δεξί


 

06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Φωτιά, Πυροσβέστες! (Firehouse Tales)
07:45 Tom & Jerry Kids
08:15 Super Wings
08:40 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν - 2ος Κύκλος
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι - 7ος Κύκλος
09:30 Bobby And Bill
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, Το Πρόβατο - 5ος Κύκλος
10:50 The Garfield Show
11:10 DC Super Hero Girls - 2ος Κύκλος
11:20 Barbie Στο Μυστικό Βασίλειο - Α Μέρος
12:00 Ben 10
12:30 Beyblade Burst
13:00 Hop
15:00 Star News
15:30 Back To The Future
17:50 Ο Πρίγκιπας Της Αιγύπτου (The Prince Of Egypt)
19:55 Star News
21:00 Η Κιβωτός Του Νώε (Noah's Ark)
00:30 Μουσικό Πρόγραμμα Έναστρον
01:00 Ο Απίστευτος Μπαρτ Γουόντερστοουν (The Incredible Burt Wonderstone)
02:45 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
03:15 Το Ταξίδι Του Μονόκερου (Voyage Of The Unicorn)
04:45 Ο Σκούμπι Ντου Και Η Μάγισσα Φάντασμα (Scooby Doo And The Witch's Ghost)




 



06:30 TV Mall
07:00 Η Έλενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor)
08:00 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας
09:00 Η Φρουρά Των Λιονταριών: Η Μεγάλη Επιστροφή, (The Lion Guard: Return Of The Roar)
10:00 Νόστιμη Γη (Ε)
11:00 60' Ελλάδα (Ε)
13:00 Ειδήσεις
13:50 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙV (Ε)
14:45 Ψάχνοντας Τον Νέμο, (Finding Nemo)
16:45 Αλίμονο Στους Νέους
17:30 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Αλίμονο Στους Νέους
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Αλαντίν, (Aladdin)
22:00 Μερικοί Το Προτιμούν Κρύο
00:00 Ανάσταση
00:15 Στα Ίχνη Του Χαμένου Θησαυρού: Το Βιβλίο Με Τα Μυστικά, (National Treasure: Book Of Secrets)
00:30 Μιχάλης Χατζηγιάννης Στο Βεάκειο
02:30 Νόστιμη Γη (Ε)
03:00 Νόστιμη Γη (Ε)
03:30 Patras Aller Retour (Ε)
04:00 Patras Aller Retour (Ε)
04:15 Σφηνάκια (Ε)
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες (Ε)
05:45 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, II (Ε)




 

06:00 Καλημέρα
10:00 Ιστορίες
11:00 Happy Traveller (Ε)
12:00 Γλυκές Αλχημείες (Ε)
13:00 Kitchen Lab (Ε)
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Ένα Τραπέζι Ελλάδα (Ε)
15:00 Κλεοπάτρα (Cleopatra)
17:40 Δελτίο Στη Νοηματική
17:50 Κλεοπάτρα (Cleopatra - συνέχεια)
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:50 Ραντεβού Για Παντρεμένους (Date Night)
22:30 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
23:55 Σύνδεση Με Τον Ιερό Ναό Αγίου Δημητρίου Του Λουμπαρδιάρη
00:05 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
01:30 Η Τελευταία Σφαίρα (Cold In July)
02:30 The Next Best Thing
03:15 Κουβανέζικος Έρωτας (Cuban Fury)
03:45 Διψασμένη Γη
04:15 Happy Traveller (Ε)
05:00 Happy Traveller (Ε)
05:15 Ιστορίες (Ε)
06:00 Frozen Planet



 


06:30 Η Πόλη Μου (Ε)
07:30 Vivere (Ε)
08:30 Close To Jesus (Ε)
10:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
12:00 Close Up (Ε)
12:30 Γεύσεις Και Οίνος (Ε)
13:30 Jamie's 15 Minute Meals (Ε)
14:00 Jamie's 15' Meals
14:30 Celebrity Legacies (Ε)
15:30 Celebrity Legacies
16:30 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
16:45 Close Up (Ε)
18:00 Lady Tabares (Ε)
19:00 Lady Tabares
20:00 Lady Tabares
21:00 Lady Tabares
22:00 Close To Jesus (Ε)
23:55 Ανάσταση
00:00 Close Up (Ε)
00:10 Close Up (Ε)
00:30 Φυγόκεντρος (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Mayday
02:30 Celebrity Legacies (Ε)
03:00 Celebrity Legacies
03:30 Close Up (Ε)
04:30 Mayday (Ε)
05:30 Close Up (Ε)






06:00 Hulk Εναντίον Thor (Hulk Vs Thor)
07:00 Τοσοδούλικα: Η Κοιλάδα Των Χαμένων Μυρμηγκιών (Minuscule)
08:30 Σον Το Πρόβατο: Η Ταινία (Shaun The Sheep)
09:45 Άριστη Γεύση
10:45 Η Κιβωτός ( The Ark)
12:45 Βαραββάς - Δ' Μέρος (Barabbas)
13:40 Αποκαλυπτικά
17:30 Ο Κώτσος Στην ΕΟΚ
19:40 Live News Weekend
21:05 Ειδήσεις Στη Νοηματική
21:15 Killing Jesus
00:00 Ανάσταση
00:15 Βαραββάς (Barabbas)
01:45 Μουσικό Πρόγραμμα Vox
03:30 Circo (Ε)
04:30 Hulk Εναντίον Thor (Hulk Vs Thor), Hulk Εναντίον Wolverine (Hulk Vs Wolverine
06:00 Τα (Γ)λυκάκια (Alpha & Omega)




 

06:40 ΤΑ ΑΓΙΑ ΠΑΘΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
07:15 Ο ΤΥΦΛΟΣ ΨΑΡΑΣ / ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
07:50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
08:10 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ
09:00 ΔΩΔΕΚΑ ΜΗΝΕΣ
10:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
11:00 ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΡΟΚΑΘΗΜΕΝΩΝ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
13:05 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:20 Η ΒΙΒΛΟΣ: ΓΕΝΕΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ
17:50 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΧΟΡΕΥΤΗΣ ΤΟΥ ΜΑΟ
19:45 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΫΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 BEST OF THE MITSI SHOW
23:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
23:45 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΕΩΣ
00:15 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
02:45 ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ
03:35 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ
05:35 ΔΩΔΕΚΑ ΜΗΝΕΣ



 

07:00 ΠΑΝΩ ΑΠ’ ΟΛΑ ΤΟ ΕΡΓΟ
08:00 ΙΕΡΑ ΠΑΘΗ
09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΚΡΑΤΙΚΗΣ ΟΡΧΗΣΤΡΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΗ ΡΟΤΟΝΤΑ
10:00 ΠΑΣΧΑ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ
11:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
12:00 Η ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 7 ΗΜΕΡΕΣ ΕΡΤ3
14:00 ΑΓΡΟWEEK
14:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
15:00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ
16:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
17:00 ΑΓΙΟΤΑΦΙΤΕΣ
18:00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΨΥΧΕΣ ΤΩΝ ΣΥΝΟΡΩΝ
20:30 ΑΠΟΔΟΧΗ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ: ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΚΟΜΑ
22:00 Ο ΠΑΤΕΡΑΣ
23:30 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΕΩΣ
00:30 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
01:30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
02:30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
03:30 Η ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ
04:30 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΚΡΑΤΙΚΗΣ ΟΡΧΗΣΤΡΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΗ ΡΟΤΟΝΤΑ
05:30 7 ΗΜΕΡΕΣ ΕΡΤ3
06:00 ΑΓΡΟWEEK





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 WALLYKAZAM!
08:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09:00 RUSTY RIVETS
09:30 PAW PATROL
10:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
10:30 SUNNY DAY
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 LEGO FRIENDS
12:00 REGAL ACADEMY
12:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ WINX
13:00 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
13:30 PUMPKIN REPORTS
14:00 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
14:30 TOON MARTY
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 GAME SHAKERS
17:30 MAGGIE & BIANCA
18:00 THE MOJICONS
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
19:30 PAW PATROL: ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ
20:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
21:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH





09:00 ΧΑΙΝΤΝ ''ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΚΙΚΙΛΙΑΣ''
10:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
11:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
11:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
12:00 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
13:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
15:00 Ο Λόγος της Γραφής
16:00 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
16:30 ΧΟΡΟΣ
18:30 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
19:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
20:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
21:30 Η ΕΛΛΗ ΛΑΜΠΕΤΗ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΚΕΙΜΕΝΑ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
22:00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΒΙΒΛΟΥ
23:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
00:30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΜΑ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ (2)

Μπραβο

Καλη δουλεια. Χρειαζεται αυτη η ενοτητα.

αλ

Προτεινω να υπαρχει το προγραμμα της tv καθε μερα, αν δεν εχει ηδη καθιερωθει.

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

kouklatzisgoneis15518

Ο  Νίκος Κούκλατζης και η σύζυγός του Σοφία εκφράζουν ένα δημόσιο ευχαριστώ σε όλους όσοι τους στήριξαν στην περιπέτειά τους αλλά και σε όσους συνέβαλαν στην απελευθέρωση του  γιου τους