Μόνο προνόμιο μπορούν να θεωρηθούν οι άδειοι δρόμοι της Αθήνας για όσους έμειναν πίσω: Κηφισιά – Γλυφάδα περίπου 20’, εύκολο παρκάρισμα στην Πανόρμου.
Λίγος κόσμος μόνο στο Σύνταγμα και το ιστορικό κέντρο, καθώς βρισκόμαστε στην καρδιά της τουριστικής περιόδου.
Κλείσιμο
Για τους Αθηναίους, που εργάζονται, οι ‘ανώδυνες’ μετακινήσεις στην πρωτεύουσα ισορροπούν κάπως την έλλειψη διακοπών. Για τους αδειούχους, που επέστρεψαν, αληθινό δώρο!
Ο καύσωνας, ευτυχώς, υποχώρησε. Το βραδάκι, ραντεβού σε κανένα θερινό σινεμά ή φιλικό κάλεσμα για κοκτέιλ στην ταράτσα – ιδανική συνάντηση για όσους έμειναν στην άδεια Αθήνα.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.