Άναυδοι έμειναν το πρωί της Τετάρτης όσοι οδηγοί κινούνταν στηνΠεριφερειακή οδό Θεσσαλονίκης όταν είδαν έναν νεαρό με ηλεκτρικό πατίνι να κινείται με περισσότερα από 90 χιλιόμετρα την ώρα!
Όπως φαίνεται στα βίντεο που κατέγραψε ο δημοσιογράφος Άγγελος Αγγελίδης και δημοσιεύει το protothema.gr, ο νεαρός άνδρας με τη βερμούδα και το κοντομάνικο μπλουζάκι, κινείται με περισσότερα από 90 χιλιόμετρα, κάνει ελιγμούς και προσπεράσεις, χωρίς να φοράει κράνος.
Σημειώνεται ότι η περιφερειακή Οδός Θεσσαλονίκης είναι δρόμος ταχείας κυκλοφορίας και το γεγονός ότι ο αναβάτης δεν φέρει κανένα ατομικό μέσο προστασίας, τον έκανε περισσότερο ευάλωτο σε ενδεχόμενους κινδύνους.
Δείτε το βίντεο:
Κλείσιμο
Δείτε βίντεο: Θεσσαλονίκη: Νεαρός με πατίνι πηγαίνει με περισσότερα από 90 χλμ. στον περιφερειακό
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.