Η Σίσσυ Χρηστίδου μοιράστηκε την άποψή της για τον γάμο στον αέρα της εκπομπής «Χαμογέλα και πάλι!» το πρωί του Σαββάτου 23 Δεκεμβρίου.
Με αφορμή ένα θέμα για διάφορα χριστουγεννιάτικα έθιμα, και πιο συγκεκριμένα ένα έθιμο που ακολουθούν οι ανύπαντρες γυναίκες για να δουν αν τη νέα χρονιά θα φορέσουν νυφικό, η παρουσιάστρια έδειξε τον δισταγμό της στην προοπτική ενός δεύτερου γάμου.
«Εγώ δεν είμαι ανύπαντρη, τον έχω κάνει αυτόν τον κύκλο, είμαι ντάξει» σχολίασε.
Και εν συνεχεία τόνισε: «Είμαι καλά, στη Βάλια το πλάνο, στη Βάλια».
Δείτε το βίντεο
Κλείσιμο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cxvjha6xyt9d)
Η παρουσιάστρια ήταν παντρεμένη με τον Θοδωρή Μαραντίνη για δέκα χρόνια από το 2009-2019, με τον οποίο μοιράζονται δύο γιους.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.