H Ελένη Μενεγάκη αποχαιρέτησε το τηλεοπτικό κοινό για το 2023.
Η εκπομπή «Ελένη» σταματά προσωρινά λόγω εορτών, με την παρουσιάστρια και την ομάδα της να επιστρέφουν στη μικρή οθόνη, το νέο έτος.
Κατά τη διάρκεια της τελευταίας εκπομπής για το 2023, η Ελένη Μενεγάκη έστειλε τις ευχές της στο τηλεοπτικό κοινό για την περίοδο των εορτών και το νέο έτος.
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cxuwt9fhprll)
Κλείσιμο
Συγκεκριμένα, είπε: «Όσο για εμάς, σιγά σιγά αποχωρούμε, ξεκουραζόμαστε, ηρεμούμε, χαλαρώνουμε, γεμίζουμε τις μπαταρίες μας και γιορτάζουμε. Εμείς θα παραγιορτάσουμε γενικώς».
Στη συνέχεια, πρόσθεσε: «Να είναι καλά οι άνθρωποι όλοι, τους αγαπάμε, τους ευχαριστούμε, θα σας έρθουμε αλλιώτικοι με τη νέα χρονιά. Να περνάτε καλά, να είσαστε καλά και να εκδηλώνετε την αγάπη σας. Γεια σας».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.