LIVE

Κορωνοϊός

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

11:00 ΕΡΤ SPORTS
Γαλλία - Αυστραλία Μουντομπάσκετ - Μικρός Τελικός

15:00 ΕΡΤ SPORTS
Ισπανία - Αργεντινή Μουντομπάσκετ - Τελικός

15:00 COSMOTESPORT 7
Αλαβές - Σεβίλλη La Liga

16:00 NOVASPORTS 1
Σπαλ - Λάτσιο Serie A

18:30 COSMOTESPORT 1
Γουότφορντ - Άρσεναλ Premier League

19:15 NOVASPORTS 2
ΑΕΚ - Λαμία Σούπερ Λίγκα

19:15 NOVASPORTS 3
Πανιώνιος - ΑΕΛ Σούπερ Λίγκα

20:00 NOVASPORTS 4
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Προμηθέας Τουρνουά Μπάσκετ

21:30 NOVASPORTS 1
Άρης - Παναθηναϊκός Σούπερ Λίγκα

22:00 NOVASPORTS 3
Μονακό - Μαρσέιγ Ligue 1




ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΛΙΤ
ELITE
Σεζόν 2
6/9/19


I-LAND
THE I-LAND
12/9/19


CRIMINAL: ΗΝΩΜΕΝΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
CRIMINAL: UK
20/9/19


Ο ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
THE POLITICIAN
27/9/19


ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ
DISENCHANTMENT: PART 2
20/9/19


ΨΗΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
TALL GIRL
13/9/19


ΤΟ ΡΑΝΤΣΟ
THE RANCH
Μέρος 7
13/9/19


ΤΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
FASTEST CAR
Σεζόν 2
20/9/19


ΤΖΑΚ ΓΟΥΑΤΙΧΟΛ: ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ
JACK WHITEHALL: TRAVELS WITH MY FATHER
Σεζόν 3
6/9/19


ΜΙΝΙ ΣΠΙΤΙΑ, ΜΕΓΑΛΕΣ ΙΔΕΕΣ
TINY HOUSE NATION: VOLUME 2
29/9/19


ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ
UNBELIEVABLE
13/9/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


BETWEEN TWO FERΝS: 
20/9/19


ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ
IN THE SHADOW OF THE MOON
27/9/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX


CHEF SHOW
THE CHEF SHOW
Τόμος 2
13/9/19


Η ΤΣΕΛΣΙ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΠΡΟΝΟΜΙΟ
HELLO, PRIVILEGE. IT'S ME, CHELSEA
13/9/19


ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ: ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΜΥΑΛΟ
THE MIND, EXPLAINED
12/9/19


ABSTRACT: Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ
ABSTRACT: THE ART OF DESIGN
Σεζόν 2
25/9/19


ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ
EXPLAINED
Σεζόν 2
26/9/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΑΡΤΣΙΜΠΑΛΝΤ
ARCHIBALD'S NEXT BIG THING
6/9/19


ΟΜΑΔΑ ΚΕΪΛΙ
TEAM KAYLIE
23/9/19


BACK TO CLASSICS


ΟΔΗΓΟΣ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑΣ
SILVER LININGS PLAYBOOK
1/9/19


Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ
THE KING'S SPEECH
1/9/19


SULLY
SULLY
1/9/19


DIRTY DANCING
DIRTY DANCING
1/9/19


ΤΑ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ
THE PERKS OF BEING A WALLFLOWER
1/9/19


SUITS
SUITS
Σεζόν 8
25/9/19


Ο ΦΥΓΑΣ
THE FUGITIVE
1/9/19


ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ
GOODFELLAS
1/9/19


ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΖΩΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ
FANTASTIC BEASTS AND WHERE TO FIND THEM
1/9/19


ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ ΝΟ3
SUPERMAN III
1/9/19


THE SNOWMAN
Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ
16/9/19


ΟΙ ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ 2
THE EXPENDABLES 2
1/9/19


ΛΗΣΤΕΙΑ ΣΕ... 30΄
30 MINUTES OR LESS
1/9/19


ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΗΣ ΤΡΕΛΑΣ
SOUTH PARK: BIGGER, LONGER AND UNCUT
1/9/19

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:









06:15 ΤΕΤΡΑΔΙΑ, ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΛΑΣ (E)
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 Ο,ΤΙ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ... ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ!
10:30 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:00 84η ΔΕΘ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
17:20 ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΣΤΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ ΤΩΝ ΜΕΔΙΚΩΝ
18:20 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
19:20 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
19:35 ΘΑΝΑΣΗ ΠΑΡΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
21:40 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
21:45 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01:00 ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ
03:05 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
04:00 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ
04:50 ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΣΤΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ ΤΩΝ ΜΕΔΙΚΩΝ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ





06:00 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ (E)
07:00 Ο ΚΗΠΟΣ ΜΕ ΤΑ ΑΓΑΛΜΑΤΑ
07:30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΧΑΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
08:00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10:30 ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΚΡΑΣΙΑ ΧΑΙΡΕ
11:15 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ
12:00 ΕΠΙ ΤΑ ΙΧΝΗ
12:30 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ
13:00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ
14:00 ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΥΝΟΙΚΕΣΙΩΝ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
15:30 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ
16:30 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
18:00 ART WEEK
19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ
20:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ
22:00 ΤΕΛΕΙΟΙ ΞΕΝΟΙ - ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
23:30 ΚΑΡΤ - PICK ΠΑΤΡΑΣ
02:00 ART WEEK
03:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ
05:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ
06:00 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ





  



06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
08:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
09:00 Thrive
09:45 Μια Ζωή (Kadin) - 2os Κύκλος
10:45 Παρθένα Ζωή (Ε)
11:45 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
13:00 Ant1 News
13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:15 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
16:15 Η Κυρία Του Κυρίου
18:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:15 Οργή
19:30 Ant1 News
20:45 Mrs. Doubtfire
00:30 Η Ζηλιάρα
01:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα - 2ος Κύκλος (Ε)
02:30 Κάρμα (Ε)
03:30 Ιωάννα Της Καρδιάς (Ε)
04:30 Στον Ήλιο Του Αιγαίου (Ε)
05:15 Είναι Στιγμές (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα






06:00 Beyblade Burst
06:30 Sylvester And Tweety Mysteries
07:00 Daffy Duck Show
07:30 Μικρό Μου Πόνυ: Η Φιλία Είναι Μαγική (My Little Pony: Friendship Is Magic)
08:00 Leo Και Tig
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Η Τρου Και Το Βασίλειο Του Ουράνιου Τόξου (True And The Rainbow Kingdom)
09:15 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος (Masha And The Bear)
09:45 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Barbie: Η Πριγκίπισσα Και Η Ροκ Σταρ (Barbie Rock N' Royal) - Β' Μέρος
12:00 Κυνηγοί Τρολ (Troll Hunters)
12:30 Yogi Bear
13:00 84η Δ.Ε.Θ. - Συνέντευξη Τύπου
13:10 Σκούμπι Ντου! Το τέρας της λίμνης
14:00 Yogi Bear
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 8ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
16:40 Johnny English: Η Επιστροφή (Johnny English, Reborn)
18:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 Τα Κίτρινα Γάντια
22:50 I Love Karditsa
00:45 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 17ος Κύκλος
01:00 Υπόθεση Καρλίτο (Carlito's Way)
01:45 NCIS - 13ος Κύκλος
02:45 Ομάδα NCIS - 13ος κύκλος
03:45 Human Target - 1ος Κύκλος
04:00 Traction (Ε)
04:45 Human Target - 1ος Κύκλος








06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Μου Το Κρατάς Μανιάτικο (Ε)
07:00 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
08:00 Total Dreamer
09:00 Νόστιμη Γη (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
13:00 Ειδήσεις / Ομιλία Α.Τσίπρα Στη Δ.Ε.Θ.
14:50 Έλα Ν' Αγαπηθούμε Ντάρλινγκ
16:50 Kitchen Lab (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Αστέρια Στην Άμμο
21:00 Αστέρια στην άμμο
22:00 Prince Of Persia: The Sands Of Time
00:20 Σκοτεινό Χωριό (The Village)
00:30 Grey's anatomy - 12ος Κύκλος
01:30 Αστέρια Στην Άμμο (Ε)
02:30 Λίγο Πριν Τα 30 (Laggies)
03:20 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
04:00 Πάνω Κάτω (Ε)
04:30 Φύγε Εσύ, Έλα Εσύ (Ε)
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Καλά Να Πάθεις (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης







06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραία Φαινόμενα
12:00 Guess My Age (Ε)
13:00 Συνέντευξη Τύπου Αλέξη Τσίπρα Στη ΔΕΘ
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:45 Icarus Action 2019
15:00 Η Κόρη Μου (Ε)
15:50 The Tourίστες
16:00 The Tourίστες (Ε)
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:15 Ο Τελευταίος Μαχητής Του Ανέμου (The Last Airbender)
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Transformers 5: Ο Τελευταίος Ιππότης (Transformers: The Last Knight)
00:00 Τυφώνας Ντόριαν, Η Επέλαση
00:15 WWE - Smackdown Live
00:50 World Wrestling Entertainment - Smackdown Live
01:00 Deadly Women
02:00 8 Λέξεις (Ε)
02:30 Η απρόσκλητη
02:45 Η Απρόσκλητη (The Uninvited)
03:45 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα (Ε)
04:15 Η Κόρη Μου
04:30 Η Κόρη Μου (Ε)
05:15 The Tourίστες (Ε)
06:00 Σήμερα






06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 Santa Diabla (Ε)
15:00 Santa Diabla (Ε)
16:00 Santa Diabla (Ε)
17:00 The Best Of Me (Ε)
19:00 Mistresses (Ε)
20:00 Mistresses (Ε)
21:00 Devious Maids (Ε)
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Devious Maids (Ε)
23:00 ΕxPatriot
00:00 Castle (Ε)
01:00 Castle (Ε)
02:00 Mayday (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:00 Vice (Ε)
04:30 Mayday (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 La Dona (Ε)






09:45 Έλα Χαμογέλα
13:00 Open News
13:10 84η Δ.Ε.Θ. - Συνέντευξη Τύπου Αλέξη Τσίπρα
13:30 Open Sport
14:40 Με Το Νι Και Με Το Σίγμα
15:00 Με Το Νι Και Με Το Σίγμα
15:40 Αννίτα Κοίτα
17:40 Open News Στη Νοηματική
17:50 Αννίτα Κοίτα
18:55 Open News
20:00 Φωνάζει Ο Κλέφτης
21:50 Total Football
00:15 Ου Φονεύσεις (Ε)
01:00 Ου Φονεύσεις (Ε)
01:15 Hitman Πράκτορας 47 (Hitman Agent 47)
02:00 Hitman Πράκτορας 47 (Hitman Agent 47)
03:00 Δυναστεία - 1ος Κύκλος
03:15 Η Νύχτα Των Αιχμαλώτων (Hart's War)
04:00 Γλυκός Μπελάς (Jersey Girl)
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30







06:00 ΟΙ ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
06:30 ΣΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
07:30 BORDERS
08:30 ΤΟ ΤΡΙΠΛΟ ΚΟΝΤΣΕΡΤΟ ΤΟΥ ΜΠΕΤΟΒΕΝ ΣΤΗ ΛΥΩΝ
10:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ)
11:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ)
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:00 84Η ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ- ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ ΑΛΕΞΗ ΤΣΙΠΡΑ
16:00 ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
18:00 ΤΟ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ
19:00 Η ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΒΑΛΚΑΝΙΑ ΕΞΠΡΕΣ
21:00 ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΦΙΣΕΡ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 Η ΘΕΑ ΜΕ ΤΑ ΕΚΑΤΟ ΧΕΡΙΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:00 ΜΙΚΡΟΠΛΑΣΙΑ
01:00 ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΦΙΣΕΡ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ)
02:00 Η ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
03:00 ΟΙ ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
03:30 ΜΙΚΡΟΠΛΑΣΙΑ
04:30 ΤΟ ΤΡΙΠΛΟ ΚΟΝΤΣΕΡΤΟ ΤΟΥ ΜΠΕΤΟΒΕΝ ΣΤΗ ΛΥΩΝ
06:00 ΤΟ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ




06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 WALLYKAZAM!
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 To Μπουλούκι Της Μπέκα
08:30 Η Κίβα Mπορεί
09:00 Top Wing
09:30 Top Wing
10:00 Σίμερ & Σάιν
10:30 Enchantimals
11:00 Paw Patrol
11:30 44 Γάτες
12:00 Butterbean's Cafe
12:30 Lego Friends
13:00 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:00 Winx
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Nickelodeon Classics
16:30 Kuu Kuu Harajuku
17:00 Paw Patrol
17:30 Ράστυ Ρίβετς
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
19:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Fan Boy And Chum Chum
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Power Rangers
21:30 Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
22:00 Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
22:30 Hunter Street
23:00 Game Shakers
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Drake & Josh




09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
14:00 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ
15:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
16:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ - ΗΛΙΑΣ ΣΚΟΥΛΑΣ
17:00 ΒΟΗΘΕΙΑ, ΣΥΡΡΙΚΝΩΣΑ ΤΗ ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΟΥ
18:30 ΚΟΝΤΑΚΤ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΚΑΘΡΕΦΤΗ
23:00 ΟΠΕΡΑ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
Ακολουθήστε το protothema.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Protothema.gr

Ρoή Ειδήσεων

Ειδήσεις Δημοφιλή Σχολιασμένα

Δείτε Επίσης