LIVE

Κορωνοϊός

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-oprog1

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

08:05 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP Michelin Australian Motorcycle Grand Prix
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

08:30 Eurosport 2
Ο Γύρος του Χαϊνάν
Ποδηλασία

11:00 COSMOTE SPORT 9 HD
WTA Finals Singapore, Ημιτελικοί
Τένις

11:00 COSMOTE SPORT 8 HD
WRC Ισπανία
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

14:00 ΕΡΤ2
ΠΑΟΚ - Φάληρο
Α1 πόλο ανδρών

14:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Κολονία-Χάιντενχαϊμ
Bundesliga

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Τζιρόνα-Ράγιο Βαγιεκάνο
LaLiga Santander

14:30 Novasports 1HD
Μίντλεσμπρο - Ντέρμπι
Championship

15:00 COSMOTE SPORT 8 HD
ATP 500 Erste Bank Open, Ημιτελικοί
Τένις

15:15 COSMOTE SPORT 5 HD
Γκαζιαντέπ-Φενερμπαχτσέ
TBF Basketball Super League

15:45 ΕΡΤ Play1
Χολαργός - ΠΑΟΚ
Basket League

16:00 Novasports 4HD
Αταλάντα - Πάρμα
Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Ανόβερο-Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Ντόρτμουντ-Χέρτα Βερολίνου
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μάιντς-Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

17:00 ΕΡΤ3
ΠΑΟΚ - Ηρακλής
Volley League

17:00 Novasports 3HD
Μπόλτον - Χαλ
Championship

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπιλμπάο-Βαλένθια
LaLiga Santander

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ-Κάρντιφ
Premier League

17:15 Novasports 2HD
ΑΕΛ - ΟΦΗ
Super League

18:00 ΕΡΤ2
Προμηθέας - ΑΕΚ
Basket League

18:00 Novasports 4HD
Ανζέ - Λιόν
Ligue 1

19:00 Novasports 1HD
Έμπολι - Γιουβέντους
Serie A

19:00 ΕΡΤ1
Λαμία - Λεβαδειακός
Super League

19:30 Novasports 2HD
Λιντς - Νότιγχαμ Φόρεστ
Championship

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Λεβάντε-Λεγανές
LaLiga Santander

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Χόφενχαϊμ-Στουτγκάρδη
Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Θέλτα-Έιμπαρ
LaLiga Santander

19:30 Novasports 1HD
Λέστερ-Γουέστ Χαμ
Premier League

20:30 Eurosport 2
Καλλιτεχνικό πατινάζ: Grand Prix Καναδά
Ελεύθερο πρόγραμμα ζευγαριών

20:45 Novasports 3HD
Χρόνιγκεν - Αϊντχόφεν
Eredivisie

20:50 COSMOTE SPORT 5 HD
FORMULA 1 GRAND PREMIO DE MEXICO
Κατατακτήριες Δοκιμές

21:00 Novasports 1HD
Μονακό - Ντιζόν
Ligue 1

21:30 Novasports 2HD
Τορίνο - Φιορεντίνα
Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης-Ρεάλ Σοσιεδάδ
LaLiga Santander

22:00 Eurosport 2
Καλλιτεχνικό πατινάζ: Grand Prix Καναδά
Ελεύθερο πρόγραμμα ανδρών

22:00 Eurosport 1
Ποδηλασία πίστας: Six Day
Track Championship, Λονδίνο

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Μπελενένσες-Μπενφίκα
Liga NOS




ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΟΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΑΜΠΡΙΝΑ
CHILLING ADVENTURES OF SABRINA


ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΙΔΗΣΗΣ
GREAT NEWS
Σεζόν 2

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΑΕΙ ΚΑΙΡΟΣ
BEEN SO LONG



ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ

ΓΚΟΘΑΜ
GOTHAM
Σεζόν 4



HOME CINEMA

ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ
GHOST IN THE SHELL


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
08:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΠΑΜΕ ΑΛΛΙΩΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΙΧΝΗ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
17:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
17:50 TΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ… (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ
23:30 ΜΝΗΜΕΣ - ΕΠΕΤΕΙΑΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
01:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE)
03:45 ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΙΧΝΗ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
03:46 THN ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ... - A' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
03:50 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
04:40 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
04:50 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ - ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ
05:40 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
05:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ





07:00 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
07:55 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
08:25 ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ ΠΑΤ
08:50 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
09:10 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
09:40 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΘΗΣΑΥΡΩΝ
10:10 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
11:10 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Ε΄ ΚΥΚΛΟΣ)
13:00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ : ΠΑΟΚ - ΦΑΛΗΡΟ
15:30 BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
18:00 BASKET LEAGUE: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕΚ
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
21:00 ΤΟ ΜΟΝΟΝ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΤΑΞΕΙΔΙΟΝ
22:45 ΜΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΝΥΣΤΑΓΜΕΝΑ - μικροΦΙΛΜ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΘΟ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:45 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
02:45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΘΟ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
03:45 ΜΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΝΥΣΤΑΓΜΕΝΑ - μικροΦΙΛΜ
04:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΘΟ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
05:00 ΟΙ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
05:05 ΑΛΕΚΟΣ ΞΕΝΟΣ, Ο ΣΥΝΘΕΤΗΣ ΤΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ (ΕΡΤ



  

06:00 Καθρέφτη, Καθρεφτάκι Μου (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
Κωμική σειρά, ελληνικής παραγωγής 2005-2006.
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Λίτσα.com - 1oς Κύκλος (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Κάθε Μέρα Αξίζει
14:00 Ο Ιντιάνα Τζόουνς Και Η Τελευταία Σταυροφορία (Indiana Jones And The Last Crusad
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Το Ταίρι Ξέρει
19:30 Ant1 News
20:45 Nomads - 2ος Κύκλος
23:45 Καμικάζι Τσαντάκιας
01:45 Ιστορίες Μυστηρίου (Ε)
02:45 Ivory Tower
03:30 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
05:00 Καθρέφτη, Καθρεφτάκι Μου (Ε)
06:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)




06:20 Η Ζωή Που Δεν Έζησα (Ε)
07:10 Κρις Κρος (Ε)
07:50 Γοργόνες (Ε)
08:40 Ασυνήθεις Ύποπτοι (Ε)
09:30 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
10:20 Αμαρτίες Γονέων (Ε)
11:00 Εσύ Φταις (Ε)
12:10 Ψίθυροι Καρδιάς (Ε)
13:00 Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20 Ήρθε Και Έδεσε (Ε)
15:00 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
15:50 Όμορφος Κόσμος 2 (Ε)
16:40 Με Λένε Βαγγέλη (Ε)
17:30 Αν Υπήρχες Θα Σε Χώριζα (Ε)
18:10 Παιδική Χαρά (Ε)
18:40 Παιδική χαρά
19:10 Η Νύφη
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
22:50 Safe Sex (Ε)
23:00 Safe sex
00:10 Σκορπιός (Ε)
01:00 Και Πάλι Φίλοι (Ε)
02:10 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
02:50 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
03:20 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
03:30 Ροζαλία (Ε)
03:50 Η Δίψα (Ε)
05:20 Η Ζωή Που Δεν Έζησα (Ε)





06:15 Land Before Time
07:15 Tom & Jerry Kids
07:40 Ben And Holly
08:10 Robocar Poli
08:40 Χταποδοναύτες (Octonauts)
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:25 Κλίο Και Κουκίν (Cleo & Cuquin)
09:45 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
10:15 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep) - 5ος Κύκλος
10:45 The Garfield Show
11:15 Barbie Mariposa: Η Περιπέτεια Μιας Ονειρεμένης Πεταλούδας (Barbie: Mariposa And
12:00 Ben 10
12:30 Mecard
13:00 Tom & Jerry Show
13:10 Ο Σκούμπι Ντου και οι πειρατές
13:30 MasterChef Junior (Ε)
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 1ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος
16:30 How I Met Your Mother - 7ος Κύκλος
17:00 How I met your mother - 7ος Κύκλος
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Τάνγκο Και Κας (Tango And Cash)
19:55 Star News
21:00 Εγώ, Ο Απαισιότατος 2 (Despicable Me 2)
23:00 Το Λυκόφως - Χαραυγή - 1ο μέρος
23:15 MasterChef Junior (Ε)
01:00 Mamma Mia!
01:30 Ελληνική Ταινία
03:15 Κάντο Όπως Οι Άλλες: Μάχη Μέχρι Το Τέλος (Bring It On: Fight To The Finish)
03:30 Κάντο όπως οι άλλες: μάχη μέχρι το τέλος
04:15 30 Rock - 3ος Κύκλος
05:15 Land Before Time






06:00 TV Mall
06:30 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West), I
07:20 Amore Mio (Ε)
08:00 Για Πάντα Φίλες, I (Ε)
09:00 Νόστιμη Γη (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
16:45 Bake Off Greece (Ε)
17:30 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:35 Bake Off Greece (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Πάμε Πακέτο
22:00 Υπολοχαγός Νατάσσα
00:30 Checkpoint Alpha, V
02:30 Άθικτοι (The Intouchables)
03:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:10 Miss Νταίζη (Ε)
05:00 TV Mall
05:30 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West), I
06:00 TV Mall




06:00 Καλημέρα
10:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση
12:00 Goal Χωρίς Σύνορα
13:45 Icarus Action 2018
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Δελτίο Στη Νοηματική
14:40 Ooh La La!
16:20 Θαλασσόλυκοι
17:20 Dot.
18:40 Food Ν' Friends
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
00:45 Οι Μάχες Των Ελλήνων (Β' Παγκόσμιος Πόλεμος - Κατοχή Και Αντίσταση)
02:45 Dark Minds - 1ος Κύκλος
03:45 Frozen Planet
05:00 Καλημέρα
06:00 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά





06:00 Mayday (Ε)
07:00 Suits (Ε)
08:00 Στον Ήλιο Του Αιγαίου (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
10:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
11:00 Top Gear (Ε)
12:00 Top gear
13:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Η αγορά σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Chicago Fire (Ε)
19:00 Chicago Fire (Ε)
21:00 Ice
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Ice
23:00 Shades Of Blue (Ε)
01:00 Satisfaction (Ε)
02:00 Ice (Ε)
03:00 Close Up (Ε)
04:00 Φυγόκεντρος (Ε)
05:00 Mayday (Ε)
06:00 Suits (Ε)





09:45 Έλα Χαμογέλα
13:00 Για Την Παρέα (Ε)
14:00 Δελτίο Ειδήσεων
14:20 Αποκαλυπτικά
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
18:00 Ο Πρίγκιπας Της Φωτιάς
19:00 Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Κουζίνα Για Δύο
21:00 Florence: Φάλτσο Σοπράνο (Florence Foster Jenkins)
23:15 Η Ζωή Είναι Ωραία (Life Is Beautiful)
01:15 Project Runway (Ε)
03:00 Project Runway (Ε)






06:00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
06:30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ
07:00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑ
08:15 Ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΒΑΚΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΔΑΝΙΗΛ ΤΡΙΦΟΝΟΦ
10:00 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ "30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3" - ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
11:00 «ΑΦΙΕΡΩΜΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΤ3-ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΑΡΧΕΙΟΥ»
12:00 ΑΓΡΟWEEK
12:30 i LAB
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
14:30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
15:00 FOOTBALL LEAGUE: ΤΡΙΚΑΛΑ- ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
17:00 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ:ΠΑΟΚ- ΗΡΑΚΛΗΣ
18:30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
19:00 ΣΟΥΚΟΥΤΟΥ του ΑΠΟΥΘΟΥ
20:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
21:00 ΤΡΕΠΑΛΙΟΥΜ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΣΥΝΤΡΙΜΜΙΑ ΨΥΧΗΣ
00:30 JANET KING, Η ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ
01:30 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: UMMI
01:45 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: Η ΑΛΙΚΗ ΣΤΟ ΚΑΦΕ
02:10 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: DOVE
02:30 Ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΒΑΚΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΔΑΝΙΗΛ ΤΡΙΦΟΝΟΦ
03:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
04:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
05:30 ΣΟΥΚΟΥΤΟΥ του ΑΠΟΥΘΟΥ
06:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 BUBBLE GUPPIES
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 Η Κίβα Μπορεί
08:30 Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
09:00 Paw Patrol
09:30 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
10:00 Top Wing
10:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
11:00 Σίμερ & Σάιν
11:30 Η Μέρα Της Σάνη
12:00 Lego Friends: Friends On A Mission
12:30 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
13:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
13:30 Το Ρομπότ Και Το Τέρας
14:00 Winx Club
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Star Falls
16:00 Ομάδα Ιπποτών
16:30 Χένρι O Επικίνδυνος
17:00 Μπομπ Σφουγγαράκης
17:30 Rusty Rivets
18:00 Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
18:30 Paw Patrol
19:00 Μπάνσεν Το Τέρας
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Άβαταρ: Ο Θρύλος Της Κόρρα
20:30 Avatar
21:00 Μαραθώνιος: Τα Χρονικά Του Ζορρό
22:30 Δύο Φανταστικοί Γονείς
23:00 Make It Pop
23:30 The Thundermans
00:00 Hunter Street
00:30 Drake & Josh
01:00 Drake & Josh
01:25 Big Time Rush
01:50 Victorious
02:15 iCarly
02:40 The Haunted Hathaways
03:00 The Haunted Hathaways
03:20 Supah Ninjas
03:30 The Thundermans
03:45 True Jackson
03:55 Supah Ninjas
04:10 True Jackson
04:35 The Troop
05:00 Drake & Josh
05:30 Big Time Rush
06:00 Bubble Guppies





09:00 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
09:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
10:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΤΑΞΙΔΙ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:30 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ… ΝΤΑΧΑΟΥ 52000
16:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
17:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
18:30 ΚΟΝΤΑΚΤ
19:00 ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΤΕΙΟ ΤΗΣ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
20:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 ΓΕΡΜΑΝΙΑ, ΕΤΟΣ ΜΗΔΕΝ
23:30 ΧΟΡΟΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
Ακολουθήστε το protothema.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Protothema.gr

Ρoή Ειδήσεων

Ειδήσεις Δημοφιλή Σχολιασμένα

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης