Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-simer

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

15:30
Eurosport 2
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Βρετανίας
4o ETAΠ

16:00
Eurosport 1
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
11ο ΕΤΑΠ

19:00
Eurosport 1
AMEΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
Προημιτελικοί Γυναικών

20:00
FOX Sports
Cleveland Indians - Kansas City Royals
MLB

20:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ράιν Νέκαρ-Μέλσουνγκεν
Bundesliga Χάντμπολ

21:15
Eurosport 1
AMEΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ
Προημιτελικοί Ανδρών

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Σλοβακία-Δανία
Διεθνής φιλικός αγώνας

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΜΑΝΙΑΚΟΣ: ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ
MANIAC: LIMITED SERIES
21/9/18

Ο ΚΑΛΟΣ ΜΠΑΤΣΟΣ
THE GOOD COP
21/9/18

ΜΠΟΤΖΑΚ ΧΟΡΣΜΑΝ
BOJACK HORSEMAN
Σεζόν 5
14/9/18

Η ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΤΗΣ MARVEL
MARVEL'S IRON FIST
Σεζόν 2
7/9/18

ΟΙ ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΡΙΕΣ
CABLE GIRLS
Σεζόν 3
7/9/18

ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΒΑΝΔΑΛΟΣ
AMERICAN VANDAL
Σεζόν 2
14/9/18

ΑΤΥΠΟΣ
ATYPICAL
Σεζόν 2
7/9/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΣΕ ΣΚΟΤΩΣΩ;
LA FEMME LA PLUS ASSASSINÉE DU MONDE
7/9/18

Η ΣΙΕΡΑ ΜΠΕΡΤΖΕΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΝΕΡΩΤΗ
SIERRA BURGESS IS A LOSER
7/9/18

Η ΝΥΧΤΑ ΤΩΝ ΛΥΚΩΝ
HOLD THE DARK
28/9/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟΥ ΣΕΦ
CHEF'S TABLE
Μέρος 5
28/9/18

ΚΟΥΙΝΣΙ ΤΖΟΟΥΝΣ
QUINCY
21/9/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΔΡΑΚΟΣ
THE DRAGON PRINCE
14/9/18

ΧΙΛΝΤΑ
HILDA
21/9/18

ΗΡΩΕΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ
NEXT GEN
7/9/18

Ο ΣΤΡΕΤΣ ΑΡΜΣΤΡΟΝΓΚ ΚΑΙ ΟΙ ΦΛΕΞ ΦΑΪΤΕΡΣ
STRETCH ARMSTRONG & THE FLEX FIGHTERS
Σεζόν 2
7/9/18

Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΚΑΪΛΑΝΤΕΡΣ
SKYLANDERS ACADEMY
Σεζόν 3
28/9/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

Ο ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ
SHOOTER
Σεζόν 3
7/9/18

ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΟΥ ΚΟΛΛΗΜΑ

SUITS
Σεζόν 6 & 7
27/9/18

BROOKLYN NINE-NINE
Σεζόν 4
20/9/18

ΡΟΥ ΠΟΛ: ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΓΟΒΕΣ
RUPAUL'S DRAG RACE
Σεζόν 10
30/9/18

ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΣΙΝΕΜΑ... ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!

Η ΕΚΛΟΓΗ ΤΗΣ ΣΟΦΙ
SOPHIE'S CHOICE
8/9/18

ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ
OUT OF AFRICA
8/9/18

ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
THE UNTOUCHABLES
15/9/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕ
18:30 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
19:20 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
19:50 ΦΥΛΕΣ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ+ΑΘΛΗΤΙΚΑ+ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
23:00 THE AFFAIR (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
00:00 THE TRAFFICKERS
01:00 ΦΥΛΕΣ
02:00 ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΕΣ
02:50 THE AFFAIR (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
03:50 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
05:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:50 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ





06:10 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Β΄ΚΥΚΛΟΣ
06:30 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
07:00 Ο ΣΙΝΤΜΠΑΝΤ ΚΑΙ ΟΙ ΕΦΤΑ ΓΑΛΑΞΙΕΣ
07:25 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
07:50 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:15 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
08:40 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
09:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΝΟΤΙΟ ΑΦΡΙΚΗ
10:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
11:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 Ο ΖΗΤΙΑΝΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 Ο ΣΙΝΤΜΠΑΝΤ ΚΑΙ ΟΙ ΕΦΤΑ ΓΑΛΑΞΙΕΣ
13:30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
16:30 Η ΖΑΒΟΛΙΑΡΑ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:25 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ
18:30 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ
19:25 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ - ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
19:30 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ - ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
20:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Β΄ΚΥΚΛΟΣ
22:00 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:45 THE WIRE - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
00:40 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:40 Ο ΖΗΤΙΑΝΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:40 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:40 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΝΟΤΙΟ ΑΦΡΙΚΗ
04:40 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
05:40 GRAND TOURS OF SCOTLAND - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ


  


06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
14:00 Μια Ζωή (Kadin)
15:30 Άκρως Οικογενειακόν (Ε)
16:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 1ος Κύκλος
18:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 Το Ταίρι Ξέρει
23:30 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:30 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
01:45 Celebrity Travel
02:45 Entourage - 4ος Κύκλος
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)




06:40 Μετράω Στιγμές (Ε)
07:20 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
08:20 Μάνα Είναι Μόνο Μία (Ε)
09:00 Ο Ιός Του Πατέρα
10:10 Αν Θυμηθείς Τ' Ονειρό Μου (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
14:40 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
15:20 Η Ζωή Της Άλλης (Ε)
16:00 Η ζωή της άλλης - 1ος κύκλος
16:40 Το Σπίτι Της Έμμας (Ε)
17:30 Κάπου Σε Ξέρω (Ε)
18:10 Εραστής Δυτικών Προαστίων (Ε)
19:00 Δύο Ξένοι (Ε)
19:40 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
19:50 Ντόλτσε βίτα
20:20 Ντόλτσε βίτα
20:50 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
21:40 Πενήντα Πενήντα (Ε)
22:30 Μαύρα Μεσάνυχτα (Ε)
23:10 Απών (Ε)
00:00 L.A.P.D. (Ε)
00:50 Ίχνη (Ε)
01:40 Απόσταση Αναπνοής (Ε)
02:20 Άφρικα (Ε)
02:30 Άφρικα (Ε)
03:00 Οι Τελευταίοι Εγγονοί (Ε)
03:50 Ο Μεγάλος Θυμός (Ε)
04:40 Η Δίψα (Ε)
04:50 Η Δίψα (Ε)
05:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
05:50 Γη και Ουρανός (Ε)



06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
07:00 Sylvester And Tweety Mysteries
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Super Wings
08:30 Ένας Σκύλος Που Τον Έλεγαν Σκούμπι Ντου (A Pup Named Scooby Doo)
09:00 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:15 Ben And Holly
09:45 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
11:00 The Garfield Show
11:30 Dragons: Οι Φύλακες Του Μπερκ (Dragons: Defenders Of Berk)
12:00 Scooby Doo: Mystery Incorporated
12:30 Duck Dodgers
13:00 The Flash - 2ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 6ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Τρελή Οικογένεια (Ε)
16:00 Shopping Star (Ε)
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Two And A Half Men - 5ος Κύκλος
19:55 Star News
21:00 Major Crimes - 1ος & 2ος Κύκλος
22:00 Speed 2
00:15 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) -15ος Κύκλος
00:30 Αutomata
00:45 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) -15ος Κύκλος
02:00 To Love And Die
02:30 To Love And Die
02:45 Grimm - 1ος Κύκλος
03:45 Ζίνα (Xena: Warrior Princess) - 4oς Κύκλος
04:30 Ζίνα (Xena: Warrior Princess) - 4oς Κύκλος
04:45 Ηρακλής (Ηercules: The Legendary Journeys) - 3ος Κύκλος
06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος




06:30 TV Mall
07:00 Η 'Ελενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor), Ι
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), Ι
08:00 Alpha Παντού
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Η Κυρά Μας Η Μαμή
14:50 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
20:50 Το Σόι Σου, Ι (Ε)
21:40 Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:30 Grey's Anatomy, XI
00:30 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
01:20 Ξέχασέ Με (Ε)
01:30 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
02:20 Ο Ροζ Γάτος
04:20 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες, III (Ε)
05:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης




06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 On Line
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Kitchen Lab (Ε)
15:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:10 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can
23:30 Σκάσε & Κολύμπα
01:30 Ξένη Σειρά
01:45 Σκάσε & Κολύμπα
02:15 My Man Can (Ε)
03:30 My Man Can (Ε)
04:00 Hemlock Grove - 2oς Κύκλος
04:45 My Man Can (Ε)
05:30 Αταίριαστοι
06:00 Σήμερα





06:00 Black List (Ε)
06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
10:00 Το Κλειδί Του Παραδείσου
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:00 Η Αγορά Σήμερα
16:00 Η αγορά σήμερα
17:00 Chicago Fire
18:00 Άγγιγμα Ψυχής
19:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Το Φιλί Της Ζωής
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45 Close Up (Ε)
06:00 Black List (Ε)




06:00 Project Runway - 14oς Κύκλος
07:00 Από Νωρίς
11:00 Splash
14:30 E News
14:50 Τρελλοί Πολυτελείας
16:45 E News Στη Νοηματική
17:00 Μικροί Μεγάλοι Εν Δράσει
18:55 Live News
20:00 Βίβα Ρένα
21:50 The Music Of Silence
00:00 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
00:45 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:45 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
02:00 Η Αγάπη Είναι Γένους Θηλυκού (White Oleander)
02:45 Κορίτσια Από Σπίτι (Uptown Girls)
04:30 Έξυπνη Ζωή (Ε)
05:00 Circo (E)
06:00 Project Runway - 14oς Κύκλος







06:30 ANIMATED ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
08:30 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ
09:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
12:30 ΟΙ ΛΑΟΙ ΤΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΩΝ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΓΡΟWEEK
14:30 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ANIMATED ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ
16:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
20:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
21:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΧΑΜΑΙΛΕΩΝ
23:30 ΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΡΑΜΑΖΟΦ
00:30 ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΣΙΑ
01:30 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
02:30 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:30 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
06:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 BUBBLE GUPPIES
Παιδική σειρά
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 Ο Μπλέικ και οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 NINJAGO
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 KUU KUU HARAJUKU
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 REGAL ACADEMY
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
Κωμική σειρά
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH



09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
14:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
15:00 ΔΡΑΜΑ, ΕΚ ΦΥΣΕΩΣ ΜΟΝΑΔΙΚΗ
15:30 ΤΑ ΛΑΪΚΑ ΟΡΓΑΝΑ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥΣ
16:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
17:00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ, Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ
18:00 ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
18:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
19:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
20:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
20:30 Ο ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΒΑΦΗΣ
21:30 Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΦΩΣ
22:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
23:30 ΠΑΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

zak__1_

«Μπήκε μέσα στο κατάστημα άοπλος, χωρίς μάσκα και χωρίς γάντια - Ποιος ληστής μπαίνει για να ληστέψει έτσι;» αναρωτήθηκε ο Ευθύμιος Κωστόπουλος και πρόσθεσε ότι ο Ζακ ήταν σε διπλανή καφετέρια, όταν ξέσπασε ένας καυγάς και έφυγε για να κρυφτεί

1
metanastes_main_moria

Σύμφωνα με τη Διεθνή Επιτροπή Διάσωσης, το 64% όσων έχουν εξεταστεί από το Κέντρο Ψυχικής Υγείας της ΜΚΟ εμφανίζουν συμπτώματα κατάθλιψης, το 55% συμπτώματα άγχους και στρες, το 18% επιθετικότητα, το 15% προχωρά σε αυτοτραυματισμούς, το 6% εμφανίζει ψυχωτικά συμπτώματα, ενώ ένα 41% εμφανίζει μετατραυματικό στρες

3
genn

Ο διοικητής, μετά την καταγγελία της ΠΟΕΔΗΝ, ζήτησε από τη διοίκηση του «Γεννηματάς» τα σχετικά έγγραφα και ενημέρωσε αμέσως το υπουργείο Υγείας, προκειμένου να διερευνήσει το θέμα