Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programma

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

00:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ΑTP 250 Winston-Salem
Προημιτελικός

02:00
COSMOTE SPORT 4 HD
WNBA Playoffs
2ος Γύρος

03:00
FOX Sports
Browns - Eagles
NFL

05:00
COSMOTE SPORT 8 HD
WNBA Playoffs
2ος Γύρος

11:50
COSMOTE SPORT 5 HD
FORMULA 1 JOHNNIE WALKER BELGIAN GRAND PRIX
1ες Ελεύθερες Δοκιμές

12:50
FOX Sports
Eels - Cowboys
NRL 2018

15:00
Eurosport 1
Tour Of Germany
Ποδηλασία

15:50
COSMOTE SPORT 5 HD
FORMULA 1 JOHNNIE WALKER BELGIAN GRAND PRIX
2ες Ελεύθερες Δοκιμές

16:45
Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο
Γυναικών Κ-20

19:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ντάρμσταντ-Ντούισμπουργκ
Bundesliga 2

20:15
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο
Γυναικών Κ-20

21:00
FOX Sports
Cubs - Reds
MLB

21:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε-Έιμπαρ
LaLiga Santander

21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου-Χόφενχαϊμ
Bundesliga

21:45
Novasports 2HD
Μίντλεσμπρο – Γουέστ Μπρόμιτς
Championship

21:45
Novasports 1HD
Λιόν - Στρασβούργο
Πρωτάθλημα Γαλλίας

23:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγανές-Ρεάλ Σοσιεδάδ
LaLiga Santander


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

OZARK
Σεζόν 2
31/8/18

Α.Τ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
PARADISE PD
31/8/18

ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
INSATIABLE

Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΤΕΡΑΤΟΣ: Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ
ULTIMATE BEASTMASTER: SURVIVAL OF THE FITTEST
31/8/18


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΖΑΪΟΝ ΚΛΑΡΚ
ZION


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΝΙΣΙΤΕΡΣ
THE PONYSITTERS CLUB


ΣΕΙΡΕΣ ΓΙΑ BINGE-WATCH ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

HOW TO GET AWAY WITH MURDER
HOW TO GET AWAY WITH MURDER
Σεζόν 4
28/8/18

YOUR SUMMER CHILL-OUT

ΒΑΪΑΝΑ ΤΗΣ DISNEY
DISNEY'S MOANA



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



06:30 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ
07:00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ
10:30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ
11:00 ΜΗΛΑ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ
11:50 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
13:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ – Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ
17:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ /ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
18:15 SHAANXI: CHINA GREAT GATEWAY
19:15 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
19:50 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ – Γ’ ΚΥΚΛΟΣ
23:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
00:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
00:30 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ – Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:25 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
01:30 SHAANXI: CHINA GREAT GATEWAY
02:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ – Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:25 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
02:30 THE AFFAIR - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:00 SHAANXI: CHINA GREAT GATEWAY
03:25 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ – Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:30 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ – Γ’ ΚΥΚΛΟΣ
04:00 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:25 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ
05:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ
05:30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ
06:00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ





06:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
07:00 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
07:25 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
07:50 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:15 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
09:00 BLUE ZOO
10:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
11:00 Η ΚΥΡΙΑ ΜΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΣΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 ΜΥΣΤΙΚA ΚΑΦE - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
16:30 ΤΟ ΤΥΧΕΡΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ
19:30 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ - ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
20:00 ΑΠΟ ΤΟ ΖΑΠΠΕΙΟ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΤΗΣ ΕΡΤ - ΤΟ ΡΟΚ ΣΥΝΑΝΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
23:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
00:00 ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
01:45 Η ΚΥΡΙΑ ΜΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:45 ΣΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ
04:30 ΜΥΣΤΙΚA ΚΑΦE - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
05:00 BLUE ZOO
06:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS



  

06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
13:45 Μια Ζωή (Kadin)
15:30 Άκρως Οικογενειακόν (Ε)
16:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
18:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 Ρόδα Τσάντα Και Κοπάνα No2
23:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:00 Κάτι χωρισμένα παλικάρια
01:00 Vice
01:45 Celebrity Travel
02:00 True Blood - 7ος Κύκλος
02:45 True blood
03:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:45 Το καφέ της Χαράς
04:00 Τα Φιλαράκια (Ε)
04:30 Τα φιλαράκια
05:00 Έρωτας (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)





06:40 Άλμα Λίμπρε (Ε)
07:30 Εκμέκ Παγωτό (Ε)
08:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
08:30 Και Οι Τέσσερις Ήταν Υπέροχες (Ε)
09:20 Love Sorry (Ε)
10:10 Βίος Ανθόσπαρτος (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
14:40 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
15:20 Όμορφος Κόσμος (Ε)
16:10 Με Δύο Μαμάδες (Ε)
16:40 Το Σπίτι Της Έμμας (Ε)
17:30 Κάπου Σε Ξέρω (Ε)
18:10 Εραστής Δυτικών Προαστίων (Ε)
18:50 Singles 3 (Ε)
19:50 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
20:20 Ντόλτσε Βίτα
20:50 Η Πολυκατοικία (Ε)
21:40 Πενήντα - Πενήντα (Ε)
22:30 Μαύρα Μεσάνυχτα (Ε)
23:20 Αναστασία (Ε)
00:00 L.A.P.D. (Ε)
00:50 Ίχνη (Ε)
01:30 Απόσταση Αναπνοής (Ε)
01:40 Απόσταση αναπνοής
01:50 Σκυλίσια Ζωή (Ε)
02:20 Άφρικα (Ε)
02:50 Παλίρροια (Ε)
03:00 Οι Τελευταίοι Εγγονοί (Ε)
03:40 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
03:50 Ο Μεγάλος Θυμός (Ε)
04:30 Φιλοδοξίες (Ε)
05:50 Γη και ουρανός
06:00 Λένη (Ε)




06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
07:00 Sylvester And Tweety Mysteries
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Super Wings
08:30 Ένας Σκύλος Που Τον Έλεγαν Σκούμπι Ντου (A Pup Named Scooby Doo)
09:00 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:15 Ben And Holly
09:45 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
11:00 Οι Περιπέτειες Του Γάτου Σπιρουνάτου (Puss In Boots)
11:30 Dragons: Οι Καβαλάρηδες Του Μπερκ (Dragons Riders Of Berk)
12:00 Τα Χρονικά Του Ματ Χάτερ (Matt Hatter)
12:30 Duck Dodgers
13:00 The Flash - 2ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 6ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Τρελή Οικογένεια (Ε)
16:00 Shopping Star (Ε)
17:15 Elif - 1ος Κύκλος
18:20 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:30 Two And A Half Men - 4ος Κύκλος
19:00 Δύο και κάτι άνδρες - 4ος κύκλος
19:30 Δύο και κάτι άνδρες - 4ος κύκλος
19:55 Star News
21:00 Ο Σκοτεινός Ιππότης: Η Επιστροφή (The Dark Knight Rises)
22:50 Ο Σκοτεινός Ιππότης: Η Επιστροφή (The Dark Knight Rises)
00:30 Beowulf
01:45 Step Up Revolution 4
02:00 American pie: Ένα τρελό τρελό Σαββατοκύριακο
02:15 NCIS - 12ος Κύκλος
02:45 NCIS - 12ος Κύκλος
03:45 Grimm - 1ος Κύκλος
04:00 Covert Affairs - 3oς Κύκλος
04:15 Covert affairs
04:30 Covert Affairs - 3oς Κύκλος
04:45 Covert affairs
05:00 Traction (Ε)






06:30 TV Mall
07:00 Η 'Ελενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor), Ι
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), Ι
08:00 Alpha Παντού
11:00 360°, IV (Ε)
12:15 Ειδήσεις
13:00 Έλα Ν' Αγαπηθούμε Ντάρλινγκ
14:50 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
20:50 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
21:40 Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:30 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά, I (Ε)
01:15 Ξέχασέ Με (Ε)
01:30 Ξέχασέ Με (Ε)
01:40 10η Εντολή, Ι (Ε)
02:10 Τρελός Είμαι Ό,τι Θέλω Κάνω
02:30 Τρελός Είμαι Ό,τι Θέλω Κάνω
03:50 Φύγε Εσύ, Έλα Εσύ (Ε)
04:00 Φύγε Εσύ, Έλα Εσύ (Ε)
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες, I (Ε)
05:50 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)





06:00 Ενημέρωση
10:00 Online
12:00 Magazino
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 My Man Can (Ε)
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Κονσέρτο Για Πολυβόλα
23:00 Σκάσε & Κολύμπα
23:15 Σκάσε και Κολύμπα
00:45 My Man Can (Ε)
01:00 My Man Can
01:30 Κονσέρτο Για Πολυβόλα
03:30 Fatal Vows - 1ος Κύκλος
04:30 Hemlock Grove - 2oς Κύκλος
05:00 Icarus Action (Ε)
05:15 Traction (Ε)
06:00 Happy Traveller (Ε)




06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
10:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Vivere
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:00 Η Αγορά Σήμερα
15:30 Η αγορά σήμερα
18:00 Άγγιγμα Ψυχής
19:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Το Φιλί Της Ζωής
00:00 Mayday (Ε)
00:30 Η Αγορά Σήμερα
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
02:30 Mayday (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
03:30 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
04:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
04:30 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45 Close Up (Ε)




06:15 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
07:00 Από Νωρίς
10:00 Splash
13:30 Project Runway - 13oς Κύκλος
14:30 E News
14:50 O Mελέτης Στην Άμεσο Δράση
16:45 E News Στη Νοηματική
17:00 Ο Χρυσός Και Ο Τενεκές
19:00 Live News
20:00 Μίνι Φούστα Και Καράτε
21:50 Τα Δικά Σου, Τα Δικά Μου, Τα Δικά Μας (Yours, Mine And Ours)
23:50 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
00:50 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:45 Project Runway - 13oς Κύκλος
02:45 Splash (Ε)
05:15 Circo (E)





06:00 BALKAN EXPRESS
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
06:00 BALKAN EXPRESS
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
09:00 ΑΡΚΤΙΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
10:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
11:00 BALKAN EXPRESS
12:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ALLERT3
14:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΑΡΚΤΙΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
21:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
22:00 ΠΑΤΡΙΚΟΣ ΔΕΣΜΟΣ
23:45 VOLUME
01:00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: HELP POINT
01:15 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: FIRE
01:30 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ADONIS
01:40 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: COFFEE TO GO
02:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
06:00 BALKAN EXPRESS





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 BUBBLE GUPPIES
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 Ο Μπλέικ και οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 KUU KUU HARAJUKU
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
19:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
20:00 GAME SHAKERS
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
10:30 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ: ΑΜΑΛΙΑ ΦΛΕΜΙΝΓΚ, ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ
11:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
12:00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
13:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
14:00 ΜΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ. Ο ΑΝΤΙΔΙΚΤΑΤΟΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΟ ΑΜΕΡΙΚΗ 1967-1974
15:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
15:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
16:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
16:30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ
17:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
17:30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΔΟΥΝΑΒΗ
19:00 ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ
20:30 ΠΑΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
21:00 ΡΙΤΣΑΡΝΤ ΝΙΞΟΝ
22:00 Η ΓΗ ΤΡΕΜΕΙ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

elas1

Η ανήλικη έκανε «επίθεση αγάπης» στον εμβρόντητο 74χρονο τη στιγμή που επιβιβαζόταν στο αυτοκίνητό του που ήταν σταθμευμένο στην πόλη της Άρτας το πρωί της Πέμπτης. Στο κάθισμα του συνοδηγού, το θύμα είχε ήδη αφήσει το τσαντάκι, το οποίο περιείχε χρηματικό ποσό, τραπεζικές κάρτες και διάφορα προσωπικά του έγγραφα

toyrkoi_aksiwmatikoi_arthro

Οι οκτώ Τούρκοι αξιωματικοί θα αποτελέσουν μέρος του «μενού» και της δεύτερης συνάντησης ανάμεσα σε Τσίπρα και Ερντογάν μέσα σε τρεις μήνες - Το ζήτημα των «οκτώ» εξακολουθεί να επισκιάζει τις ελληνοτουρκικές σχέσεις - Ο χώρος που φυλάσσονται είναι απροσπέλαστος για περαστικούς και δεν βρίσκεται στην Αττική

2