Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programma

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

00:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ΑTP 250 Winston-Salem
Προημιτελικός

02:00
COSMOTE SPORT 4 HD
WNBA Playoffs
2ος Γύρος

03:00
FOX Sports
Browns - Eagles
NFL

05:00
COSMOTE SPORT 8 HD
WNBA Playoffs
2ος Γύρος

11:50
COSMOTE SPORT 5 HD
FORMULA 1 JOHNNIE WALKER BELGIAN GRAND PRIX
1ες Ελεύθερες Δοκιμές

12:50
FOX Sports
Eels - Cowboys
NRL 2018

15:00
Eurosport 1
Tour Of Germany
Ποδηλασία

15:50
COSMOTE SPORT 5 HD
FORMULA 1 JOHNNIE WALKER BELGIAN GRAND PRIX
2ες Ελεύθερες Δοκιμές

16:45
Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο
Γυναικών Κ-20

19:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ντάρμσταντ-Ντούισμπουργκ
Bundesliga 2

20:15
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο
Γυναικών Κ-20

21:00
FOX Sports
Cubs - Reds
MLB

21:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε-Έιμπαρ
LaLiga Santander

21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου-Χόφενχαϊμ
Bundesliga

21:45
Novasports 2HD
Μίντλεσμπρο – Γουέστ Μπρόμιτς
Championship

21:45
Novasports 1HD
Λιόν - Στρασβούργο
Πρωτάθλημα Γαλλίας

23:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγανές-Ρεάλ Σοσιεδάδ
LaLiga Santander


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

OZARK
Σεζόν 2
31/8/18

Α.Τ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
PARADISE PD
31/8/18

ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
INSATIABLE

Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΤΕΡΑΤΟΣ: Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ
ULTIMATE BEASTMASTER: SURVIVAL OF THE FITTEST
31/8/18


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΖΑΪΟΝ ΚΛΑΡΚ
ZION


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΝΙΣΙΤΕΡΣ
THE PONYSITTERS CLUB


ΣΕΙΡΕΣ ΓΙΑ BINGE-WATCH ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

HOW TO GET AWAY WITH MURDER
HOW TO GET AWAY WITH MURDER
Σεζόν 4
28/8/18

YOUR SUMMER CHILL-OUT

ΒΑΪΑΝΑ ΤΗΣ DISNEY
DISNEY'S MOANA



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



06:30 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ
07:00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ
10:30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ
11:00 ΜΗΛΑ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ
11:50 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
13:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ – Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ
17:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ /ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
18:15 SHAANXI: CHINA GREAT GATEWAY
19:15 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
19:50 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ – Γ’ ΚΥΚΛΟΣ
23:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
00:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
00:30 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ – Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:25 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
01:30 SHAANXI: CHINA GREAT GATEWAY
02:00 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ – Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
02:25 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
02:30 THE AFFAIR - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:00 SHAANXI: CHINA GREAT GATEWAY
03:25 ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΗ – Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:30 ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ – Γ’ ΚΥΚΛΟΣ
04:00 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:25 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ
05:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ
05:30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ
06:00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ





06:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
07:00 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
07:25 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
07:50 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:15 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
08:40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
09:00 BLUE ZOO
10:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
11:00 Η ΚΥΡΙΑ ΜΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΣΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 ΜΥΣΤΙΚA ΚΑΦE - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
16:30 ΤΟ ΤΥΧΕΡΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
18:30 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ
19:30 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ - ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
20:00 ΑΠΟ ΤΟ ΖΑΠΠΕΙΟ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΤΗΣ ΕΡΤ - ΤΟ ΡΟΚ ΣΥΝΑΝΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
23:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
00:00 ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
01:45 Η ΚΥΡΙΑ ΜΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:45 ΣΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ
04:30 ΜΥΣΤΙΚA ΚΑΦE - Β΄ ΚΥΚΛΟΣ
05:00 BLUE ZOO
06:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS



  

06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
13:45 Μια Ζωή (Kadin)
15:30 Άκρως Οικογενειακόν (Ε)
16:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
18:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 Ρόδα Τσάντα Και Κοπάνα No2
23:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
00:00 Κάτι χωρισμένα παλικάρια
01:00 Vice
01:45 Celebrity Travel
02:00 True Blood - 7ος Κύκλος
02:45 True blood
03:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:45 Το καφέ της Χαράς
04:00 Τα Φιλαράκια (Ε)
04:30 Τα φιλαράκια
05:00 Έρωτας (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)





06:40 Άλμα Λίμπρε (Ε)
07:30 Εκμέκ Παγωτό (Ε)
08:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
08:30 Και Οι Τέσσερις Ήταν Υπέροχες (Ε)
09:20 Love Sorry (Ε)
10:10 Βίος Ανθόσπαρτος (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
14:40 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος
15:20 Όμορφος Κόσμος (Ε)
16:10 Με Δύο Μαμάδες (Ε)
16:40 Το Σπίτι Της Έμμας (Ε)
17:30 Κάπου Σε Ξέρω (Ε)
18:10 Εραστής Δυτικών Προαστίων (Ε)
18:50 Singles 3 (Ε)
19:50 Ντόλτσε Βίτα (Ε)
20:20 Ντόλτσε Βίτα
20:50 Η Πολυκατοικία (Ε)
21:40 Πενήντα - Πενήντα (Ε)
22:30 Μαύρα Μεσάνυχτα (Ε)
23:20 Αναστασία (Ε)
00:00 L.A.P.D. (Ε)
00:50 Ίχνη (Ε)
01:30 Απόσταση Αναπνοής (Ε)
01:40 Απόσταση αναπνοής
01:50 Σκυλίσια Ζωή (Ε)
02:20 Άφρικα (Ε)
02:50 Παλίρροια (Ε)
03:00 Οι Τελευταίοι Εγγονοί (Ε)
03:40 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
03:50 Ο Μεγάλος Θυμός (Ε)
04:30 Φιλοδοξίες (Ε)
05:50 Γη και ουρανός
06:00 Λένη (Ε)




06:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
07:00 Sylvester And Tweety Mysteries
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Super Wings
08:30 Ένας Σκύλος Που Τον Έλεγαν Σκούμπι Ντου (A Pup Named Scooby Doo)
09:00 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:15 Ben And Holly
09:45 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
11:00 Οι Περιπέτειες Του Γάτου Σπιρουνάτου (Puss In Boots)
11:30 Dragons: Οι Καβαλάρηδες Του Μπερκ (Dragons Riders Of Berk)
12:00 Τα Χρονικά Του Ματ Χάτερ (Matt Hatter)
12:30 Duck Dodgers
13:00 The Flash - 2ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 6ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Τρελή Οικογένεια (Ε)
16:00 Shopping Star (Ε)
17:15 Elif - 1ος Κύκλος
18:20 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:30 Two And A Half Men - 4ος Κύκλος
19:00 Δύο και κάτι άνδρες - 4ος κύκλος
19:30 Δύο και κάτι άνδρες - 4ος κύκλος
19:55 Star News
21:00 Ο Σκοτεινός Ιππότης: Η Επιστροφή (The Dark Knight Rises)
22:50 Ο Σκοτεινός Ιππότης: Η Επιστροφή (The Dark Knight Rises)
00:30 Beowulf
01:45 Step Up Revolution 4
02:00 American pie: Ένα τρελό τρελό Σαββατοκύριακο
02:15 NCIS - 12ος Κύκλος
02:45 NCIS - 12ος Κύκλος
03:45 Grimm - 1ος Κύκλος
04:00 Covert Affairs - 3oς Κύκλος
04:15 Covert affairs
04:30 Covert Affairs - 3oς Κύκλος
04:45 Covert affairs
05:00 Traction (Ε)






06:30 TV Mall
07:00 Η 'Ελενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor), Ι
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), Ι
08:00 Alpha Παντού
11:00 360°, IV (Ε)
12:15 Ειδήσεις
13:00 Έλα Ν' Αγαπηθούμε Ντάρλινγκ
14:50 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
20:50 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
21:40 Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:30 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά, I (Ε)
01:15 Ξέχασέ Με (Ε)
01:30 Ξέχασέ Με (Ε)
01:40 10η Εντολή, Ι (Ε)
02:10 Τρελός Είμαι Ό,τι Θέλω Κάνω
02:30 Τρελός Είμαι Ό,τι Θέλω Κάνω
03:50 Φύγε Εσύ, Έλα Εσύ (Ε)
04:00 Φύγε Εσύ, Έλα Εσύ (Ε)
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες, I (Ε)
05:50 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)





06:00 Ενημέρωση
10:00 Online
12:00 Magazino
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 My Man Can (Ε)
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Κονσέρτο Για Πολυβόλα
23:00 Σκάσε & Κολύμπα
23:15 Σκάσε και Κολύμπα
00:45 My Man Can (Ε)
01:00 My Man Can
01:30 Κονσέρτο Για Πολυβόλα
03:30 Fatal Vows - 1ος Κύκλος
04:30 Hemlock Grove - 2oς Κύκλος
05:00 Icarus Action (Ε)
05:15 Traction (Ε)
06:00 Happy Traveller (Ε)




06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
10:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Vivere
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:00 Η Αγορά Σήμερα
15:30 Η αγορά σήμερα
18:00 Άγγιγμα Ψυχής
19:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Το Φιλί Της Ζωής
00:00 Mayday (Ε)
00:30 Η Αγορά Σήμερα
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
02:30 Mayday (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
03:30 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
04:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
04:30 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45 Close Up (Ε)




06:15 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
07:00 Από Νωρίς
10:00 Splash
13:30 Project Runway - 13oς Κύκλος
14:30 E News
14:50 O Mελέτης Στην Άμεσο Δράση
16:45 E News Στη Νοηματική
17:00 Ο Χρυσός Και Ο Τενεκές
19:00 Live News
20:00 Μίνι Φούστα Και Καράτε
21:50 Τα Δικά Σου, Τα Δικά Μου, Τα Δικά Μας (Yours, Mine And Ours)
23:50 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
00:50 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:45 Project Runway - 13oς Κύκλος
02:45 Splash (Ε)
05:15 Circo (E)





06:00 BALKAN EXPRESS
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
06:00 BALKAN EXPRESS
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
09:00 ΑΡΚΤΙΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
10:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
11:00 BALKAN EXPRESS
12:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ALLERT3
14:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΑΡΚΤΙΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
21:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
22:00 ΠΑΤΡΙΚΟΣ ΔΕΣΜΟΣ
23:45 VOLUME
01:00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: HELP POINT
01:15 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: FIRE
01:30 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ADONIS
01:40 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: COFFEE TO GO
02:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
06:00 BALKAN EXPRESS





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 BUBBLE GUPPIES
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 Ο Μπλέικ και οι Εξωγήινοι Σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 REGAL ACADEMY
16:00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 KUU KUU HARAJUKU
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
19:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
20:00 GAME SHAKERS
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




09:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
10:30 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ: ΑΜΑΛΙΑ ΦΛΕΜΙΝΓΚ, ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ
11:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
12:00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
13:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
14:00 ΜΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ. Ο ΑΝΤΙΔΙΚΤΑΤΟΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΟ ΑΜΕΡΙΚΗ 1967-1974
15:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
15:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
16:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
16:30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ
17:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
17:30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΔΟΥΝΑΒΗ
19:00 ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ
20:30 ΠΑΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
21:00 ΡΙΤΣΑΡΝΤ ΝΙΞΟΝ
22:00 Η ΓΗ ΤΡΕΜΕΙ
00:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

amvrosiosf

Πως είναι δυνατόν οι Μουφτήδες της Θράκης να μισθοδοτούνται από το Υπουργείο των Εξωτερικών και οι Εφημέριοι της Ορθοδόξου Εκκλησίας να «εξωπετάγωνται;» διερωτήθηκε ο Μητροπολίτης  Καλαβρύτων

12
genim

H Πανελλήνια Συνομοσπονδία Νοσηλευτών κατήγγειλε ότι η διευθύντρια παύθηκε αίφνης και αναιτιολόγητα από τα καθήκοντά της και έγινε προσωρινή ανάθεση καθηκόντων σε άλλη νοσηλεύτρια

alexandroupolews_anthimos

Ο Μητροπολίτης Αλεξανδρουπόλεως Άνθιμος υποστήριξε ότι το προσύμφωνο του Αρχιεπισκόπου Ιερώνυμου με τον Αλέξη Τσίπρα «στο Μέγαρο Μαξίμου ήταν μια καλή πρόθεση να αρχίσει ένας διάλογος» - Κύριο μέλημα είναι να πληρώνονται οι κληρικοί από το κράτος 

1
4622843

« Η από κοινού συνεργασία αποτελεί ένα περαιτέρω βήμα για την εμβάθυνση των διακριτών μας ρόλων στο πλαίσιο πάντα της από κοινού εξυπηρέτησης των συμφερόντων του λαού μας» ανέφερε ο Αρχιεπίσκοπος

9
sinedriasi_main01

Να δώσει εικόνα ενότητας επιχείρησε ο Αρχιεπίσκοπος Ιερώνυμος, ο οποίος δέχθηκε σφοδρά πυρά από ιεράρχες για το ζήτημα της  μισθοδοσίας του κλήρου - Προσχηματική και εκβιαστική η πρόσκληση της κυβέρνησης για διάλογο, λένε στο protothema.gr κορυφαίοι μητροπολίτες της Ιεραρχίας

16