Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programk

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

02:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000
Western & Southern Open, Προημιτελικός

03:00
FOX Sports
BIG3 BASKETBALL 2018
Basketball

04:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000
Western & Southern Open, Προημιτελικός

13:00
ΕΡΤ3
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου 2018
Ανοιχτή Θάλασσα - 5χλμ Ομαδικό

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Κάρντιφ-Νιούκαστλ
Premier League

15:00
ΕΡΤ HD
Ενόργανη γυμναστική
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

15:20
COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
1ος Ημιτελικός Ανδρών

16:00
Eurosport 1
BINCKBANK TOUR
6ο ΕΤΑΠ

16:00
ΕΡΤ2
IAAF Diamond League
Στίβος

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC Γερμανίας
SS12 Panzerplatte 2

16:35
COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
2ος Ημιτελικός Ανδρών

17:00
Novasports 1HD
Μίλγουολ - Ντέρμπι
Championship

17:00
Novasports 1HD
Τότεναμ-Φούλαμ
Premier League

17:50
COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
Προημιτελικός Γυναικών

18:00
Novasports 5HD
Σάλτσμπουργκ - Χάρτμπεργκ
Πρωτάθλημα Αυστρίας

18:00
Novasports 3HD
Γκινγκάμπ - Παρί Σ.Ζ.
Πρωτάθλημα Γαλλίας

19:00
COSMOTE SPORT 6 HD
WTA Western & Southern Open
1ος Ημιτελικός

19:00
Novasports 1HD
Κιέβο - Γιουβέντους
Πρωτάθλημα Ιταλίας

19:05
COSMOTE SPORT 6 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
Προημιτελικός Γυναικών

19:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Θέλτα-Εσπανιόλ
LaLiga Santander

19:30
Novasports 4HD
Φένλο - Άγιαξ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι-Άρσεναλ
Premier League

20:00
FOX Sports
NY YANKEES - TORONTO BLUE JAYS
MLB

20:20
COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
Μικρός τελικός Ανδρών

20:35
COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
Τελικός Ανδρών

20:55
ΕΡΤ2
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
Στίβος

21:00
Novasports 3HD
Μονακό - Λιλ
Πρωτάθλημα Γαλλίας

21:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000
Western & Southern Open, 1ος Ημιτελικός

21:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Μποαβίστα - Μπενφίκα
LIGA NOS

21:00
ΕΡΤ2
Παναθηναϊκός - Λεβαδειακός
Φιλικό

21:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Σοσιεδάδ
LaLiga Santander

21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Έβερτον-Σαουθάμπτον
Premier League

21:30
Novasports 1HD
Λάτσιο - Νάπολι
Πρωτάθλημα Ιταλίας

21:45
Novasports 2HD
Φορτούνα Σιτάρντ - Αϊντχόφεν
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

22:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Λέστερ-Γουλβς
Premier League

23:00
Eurosport 2
ΣΙΑΤΛ ΣΑΟΥΝΤΕΡΣ - Λ.Α ΓΚΑΛΑΞΙ
MLS

23:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Βιτόρια Σετούμπαλ
LIGA NOS

23:00
FOX Sports
Cleveland Indians - Baltimore Orioles
MLB

23:00
COSMOTE SPORT 6 HD
WTA Western & Southern Open
2ος Ημιτελικός

23:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα-Αλαβές
LaLiga Santander


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

OZARK
Σεζόν 2
31/8/18

Α.Τ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
PARADISE PD
31/8/18

ΟΙ ΑΘΩΟΙ
THE INNOCENTS
24/8/18

ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
INSATIABLE


ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ
GREAT NEWS
23/8/18

Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΤΕΡΑΤΟΣ: Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ
ULTIMATE BEASTMASTER: SURVIVAL OF THE FITTEST
31/8/18

ΑΙΧΜΑΛΩΤΑ ΔΑΙΜΟΝΙΑ
GHOUL
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
THE AFTER PARTY
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΖΑΪΟΝ ΚΛΑΡΚ
ZION

ΚΑΝΕ FOLLOW
FOLLOW THIS
23/8/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΡΩΤΗΣΕ ΤΑ STORYBOT
ASK THE STORYBOTS
Σεζόν 2
24/8/18

ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΝΙΣΙΤΕΡΣ
THE PONYSITTERS CLUB

ΣΕΙΡΕΣ ΓΙΑ BINGE-WATCH ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

HOW TO GET AWAY WITH MURDER
HOW TO GET AWAY WITH MURDER
Σεζόν 4
28/8/18

YOUR SUMMER CHILL-OUT

ΒΑΪΑΝΑ ΤΗΣ DISNEY
DISNEY'S MOANA



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:



06:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
10:15 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ
10:50 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
11:30 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ
13:20 ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ: ΟΥΤΟΠΙΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΕΡΤ REPORT
17:00 28 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ – 28 EUROPE
18:00 AMSTERDAM, LONDΟΝ, NEW YORK: THE MAGNIFICENT THREE
19:00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΝΤΟΥ
19:50 ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 INDIAN SUMMERS (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
00:00 ΤΟ ΣΟΟΥ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ
01:40 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ
02:30 AMSTERDAM, LONDΟΝ, NEW YORK: THE MAGNIFICENT THREE
03:35 INDIAN SUMMERS (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
05:35 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΝΤΟΥ





06:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
07:10 PAJANIMALS
07:25 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
07:55 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
08:25 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
08:50 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ
09:10 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
09:40 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
10:10 ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΡΑΚΩΝ
10:40 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
11:10 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
11:40 Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ - A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 Ο ΑΣΤΕΡΙΞ ΣΤΗ ΒΡΕΤΑΝΙΑ
15:30 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
16:00 DIAMOND LEAGUE 2018 – Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑ (ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ)
18:00 ΣΟΥΗΔΙΑ-ΕΛΛΑΔΑ (ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ 2019 - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ)
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
21:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ)
22:45 Ο ΑΛΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΠΕΠΟΝΟΚΗΠΟΣ - μικροΦΙΛΜ
23:00 SOUNDBREAKING
00:00 ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ
01:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:50 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
02:05 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΑΣΤΕΡ ΚΙΤΟΝ
02:20 ΟΙ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
02:30 ΟΙ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
03:10 SOUNDBREAKING
03:30 SOUNDBREAKING
04:00 ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ
04:30 ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ
05:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
05:30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)



  

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Λίτσα.com - 1oς Κύκλος (Ε)
12:00 My Way
13:00 Ant1 News
13:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε) - 1ος Κύκλος
15:15 Με Το Δεξί (Ε) - 1ος Κύκλος
16:15 Πλάκα Κάνεις (Ε)
17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Ο Κροκοδειλάκιας 2 (Crocodile Dundee 2)
20:00 Ant1 News
21:00 Το Ταίρι Ξέρει (Ε)
23:30 Νύφη Κουράγιο
00:15 Δόκτωρ Ζιβέγγος
02:00 Vice Specials - 5ος Κύκλος (Ε)
02:45 Vice Specials - 6ος Κύκλος (Ε)
03:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Tα Φιλαράκια (Ε)
04:30 Τα Φιλαράκια (Ε)
05:00 Έρωτας (Ε)
05:15 Έρωτας - κύκλος 1
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)





06:00 Λένη (Ε)
06:50 Κρις Κρος (Ε)
07:40 Η Απλή Μέθοδος Των Τριών (Ε)
08:30 Ο Κακός Βεζίρης (Ε)
09:10 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
10:00 Πολυθρόνα Για Τρεις (Ε)
10:50 Οι Μικρομεσαίοι (Ε)
12:10 Τηλεμπόρα (Ε)
13:00 Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20 Κλινική Περίπτωση (Ε)
15:10 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
16:10 Ακούνα Ματάτα (Ε)
17:00 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
18:00 Αν Υπήρχες Θα Σε Χώριζα (Ε)
18:40 Μ + Μ (Ε)
19:30 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:20 Safe Sex (Ε)
00:00 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:50 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
01:40 Απόσταση αναπνοής
01:50 Σκυλίσια Ζωή (Ε)
02:20 Άφρικα
02:50 Παλίρροια (Ε)
03:00 Παλίρροια (Ε)
03:30 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
03:40 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
03:50 Ο μεγάλος θυμός
04:10 Ξενοδοχείο Αμόρε (Ε)
04:20 Ξενοδοχείο Αμόρε (Ε)
04:30 Φιλοδοξίες
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:50 Γη και ουρανός
06:00 Λένη (Ε)




06:15 The Land Before Time
06:45 Dinotrux
07:15 Μπομπ, Ο Μάστορας (Bob, The Builder)
07:45 Timmy Time
08:15 Tom & Jerry Kids
08:40 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
09:00 Ben And Holly
09:30 Bobby And Bill
10:00 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep) - 5ος Κύκλος
10:50 Οι Περιπέτειες Του Γάτου Σπιρουνάτου (Puss In Boots)
11:20 Η Barbie Παρουσιάζει Την Θαμπελίνα (Barbie Presents Thumbelina) - Α' Μέρος
12:00 Ben 10
12:30 Scooby Doo: Mystery Incorporated
13:00 Γούντι Ο Τρυποκάρυδος (New Woody Woodpecker)
13:30 Tom & Jerry Show
14:00 Η Μαμά Λείπει Ταξίδι Για Δουλειές
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 9ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος
16:30 The Big Bang Theory - 9ος Κύκλος
17:00 The Big Bang Theory - κύκλος 9
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 How I Met Your Mother - 6ος Κύκλος
18:00 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος
18:45 Two And A Half Men - 11ος Κύκλος
19:25 Two and a Half Men - season 11
19:55 Star News
21:00 Απαραίτητη Γονική Συμφορά (Parental Guidance)
23:15 Σίγουρα, Ίσως (Definitely, Maybe)
01:45 Πρίγκιπας Κι Εγώ 3 (Prince And Me 3: Holiday Honeymoon)
02:15 Κάντο Όπως Οι Άλλες: Όλα Ή Τίποτα (Bring It On: All Or Nothing)
04:00 Money Drop (Ε)
04:30 Money Drop (Ε)
05:00 Traction (Ε)





06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γοργόνα (The Little Mermaid), ΙΙΙ
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), Ι
08:00 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
09:00 Μυστικά Και Λάθη (Ε)
10:00 Πες Μου Ναι (Ε)
11:00 Μου Το Κρατάς Μανιάτικο (Ε)
11:30 Μου το κρατάς μανιάτικο
12:00 Όλα Στην Ταράτσα (Ε)
13:00 Ειδήσεις
13:50 60' Ελλάδα, IV (Ε)
15:50 Ράκος No14 Και Ο Πρώτος Μπουνάκιας
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία Βραδιάτικα (Ε)
21:30 Κάτι Να Καίει
23:45 Ο Παραχαράκτης (The Forger)
01:45 Γυναίκες Δηλητήριο
03:45 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες
05:10 Εικόνες, III (Ε)
05:50 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)





06:00 Why Planes Crash
07:00 Ενημέρωση
10:00 Ιστορίες (Ε)
11:00 Happy Traveller (Ε)
12:00 Kitchen Lab (Ε)
13:00 DOT. (Ε)
13:45 Icarus Action 2018
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Σκάσε & Κολύμπα (Ε)
16:15 It's Your Life (Ε)
17:15 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά! (Ε)
00:45 Why Planes Crash
01:30 Δύο Έρωτες (Two Lovers)
01:45 Happy Traveller
02:00 Σκάσε και Κολύμπα
02:30 Σκάσε & Κολύμπα (Ε)
03:15 Happy traveller
03:30 Κρατικά Μυστικα: Οι Κρυμμένες Αποδείξεις (Inside Secret Government Warehouses Ak
04:15 It's Your Life (Ε)
05:00 1000 μίλια γεύσεις
05:15 It's Your Life (Ε)
06:00 Υποβρύχιοι Κόσμοι





06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:30 Vivere (Ε)
14:00 Η Αγορά Σήμερα
18:30 Άγγιγμα Ψυχής
19:15 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Το Φιλί Της Ζωής
23:00 Το Φιλί Της Ζωής
00:00 Close Up (Ε)
00:30 Η Αγορά Σήμερα
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
02:30 Mayday (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
03:30 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
04:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
04:30 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45 Close Up (Ε)





06:15 Κάθε Μέρα Σεφ
07:00 Σαββατοκύριακο Παντού
11:00 Παιδιά από Σπίτι
14:15 E News
15:15 Μίνι πράκτορες
17:00 Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική
17:10 Βοήθεια ο Βέγγος! Φανερός πράκτωρ 000
19:00 Live News Weekend
20:00 Κολωνάκι διαγωγή μηδέν
21:50 Whitney
23:30 Ο αρχηγός του εγκλήματος
01:30 Criminal Minds - 3ος κύκλος
02:30 Criminal Minds - 3ος κύκλος
03:30 Παιδιά από Σπίτι





06:00 BALKAN EXPRESS
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
08:40 Ο ΑΝΤΡΙΣ ΝΕΛΣΟΝΣ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΣΟΣΤΑΚΟΒΙΤΣ ΚΑΙ ΜΠΑΡΤΟΚ
10:30 ΣΤΗ ΣΚΑΛΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΝΟΥ
11:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
14:30 ΤΑΪΓΚΑ
15:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
16:00 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ- ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΟΡΒΗΓΙΑ- ΕΛΛΑΔΑ
18:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
20:30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΜΕΤΑΙΧΜΙΟ
00:30 ΤΑΪΓΚΑ
01:30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
02:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
06:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ





06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00 RUSTY RIVETS
10:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 KUU KUU HARAJUKU
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 WINX
14:00 REGAL ACADEMY
14:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
17:30 THE MOJICONS
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 100 Πράγματα να Κάνεις πριν το Λύκειο
21:30 Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH





09:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
10:00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ: ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ’40 - ΜΝΗΜΕΣ ΤΟΥ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΙΩΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΑΚΗ
11:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
11:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
12:00 ΣΚΗΝΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΤΣΑΡΟΥΧΗ
12:30 ΤΕΤΡΑΔΙΑ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ
13:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:30 ΧΟΡΟΣ
18:00 ΜΕ ΕΝΑ ΔΟΛΛΑΡΙΟ
19:00 ΘΗΡΑΣΙΑ
19:30 ΑΠΌ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ - ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΙΑΛΑΜΑΣ
20:00 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΒΙΒΛΙΩΝ
20:30 ΠΑΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
00:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ


ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

akyvernito

Οι επιβαίνοντες στο ιστιοφόρο είναι όλοι καλά στην υγεία τους και επιβιβάστηκαν στο φορτηγό «IVER ACCORD», σημαίας Γιβραλτάρ, ενώ εν συνεχεία μετεπιβιβάστηκαν, το απόγευμα, στο σκάφος του Λιμενικού και μεταφέρθηκαν στο λιμάνι του Πειραιά

paidia

Εξετάστηκαν από επταμελή πολυθεματική ομάδα ειδικών γιατρών όλες οι ενδεδειγμένες κλινικές και εργαστηριακές εξετάσεις έδειξαν ότι δεν διατρέχουν κίνδυνο - Ο 35χρονος απαγωγέας φέρεται να είχε ναρκώσει τα παιδιά