Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

10:00 ΕΡΤ2
Στίβος
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

10:50 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP Mottorad Grand Prix Von Osterreich
3ες Ελεύθερες Δοκιμές

11:55 ΕΡΤ2
Στίβος
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

12:35 COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
2ος Ημιτελικός Γυναικών

13:00 ΕΡΤ3
Ευρωπαϊκό Κωπηλασίας
5χλμ. ομαδικό

13:30 Eurosport 1
ΒΜΧ
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Ντούισμπουργκ-Μπόχουμ
Bundesliga 2

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Νιούκαστλ-Τότεναμ
Premier League

14:35 COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
Προημιτελικός Γυναικών

15:00 ΕΡΤ1
Ευρωπαϊκό Ενόργανης
Ομαδικό Ανδρών

15:07 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP Mottorad Grand Prix Von Osterreich
Κατατακτήριες Δοκιμές

15:35 COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
Ημιτελικός Ανδρών

16:35 COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
Ημιτελικός Γυναικών

17:35 COSMOTE SPORT 8 HD
FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour
Ημιτελικός Ανδρών

18:00 Novasports 1HD
Ναντ – Μονακό
Πρωτάθλημα Γαλλίας

18:00 Novasports 2HD
Σάλτσμπουργκ – Αούστρια
Πρωτάθλημα Αυστρίας

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Γουλβς-Έβερτον
Premier League

19:30 Novasports 5HD
Αγιαξ – Χέρακλες
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

19:30 Novasports 4HD
Ντέρμπι – Λιντς
Championship

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD
WTA Rogers Cup
1ος ημιτελικός

21:00 Novasports 3HD
Πρωτάθλημα PGA 2018 Γκολφ

21:45 Novasports 2HD
Αϊντχόφεν – Ουτρέχτη
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Rogers Cup
1ος ημιτελικός

22:05 Novasports 1HD
Ατλέτικο Μ. – Ίντερ
International Champions Cup

23:00 Eurosport 2
Γύρος της Γιούτα
5ο ΕΤΑΠ


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

OZARK
Σεζόν 2
31/8/18

Α.Τ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
PARADISE PD
31/8/18

ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ
DISENCHANTMENT
17/8/18

ΟΙ ΑΘΩΟΙ
THE INNOCENTS
24/8/18

ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
INSATIABLE


ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ
GREAT NEWS
23/8/18

Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΤΕΡΑΤΟΣ: Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ
ULTIMATE BEASTMASTER: SURVIVAL OF THE FITTEST
31/8/18

ΑΙΧΜΑΛΩΤΑ ΔΑΙΜΟΝΙΑ
GHOUL
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
TO ALL THE BOYS I'VE LOVED BEFORE
17/8/18


ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
THE AFTER PARTY
24/8/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΖΑΪΟΝ ΚΛΑΡΚ
ZION

ΚΑΝΕ FOLLOW
FOLLOW THIS
23/8/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΙΝΚΙ ΜΑΛΙΝΚΙ
PINKY MALINKY
17/8/18

ΡΩΤΗΣΕ ΤΑ STORYBOT
ASK THE STORYBOTS
Σεζόν 2
24/8/18

ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΝΙΣΙΤΕΡΣ
THE PONYSITTERS CLUB

ΣΕΙΡΕΣ ΓΙΑ BINGE-WATCH ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

HOW TO GET AWAY WITH MURDER
HOW TO GET AWAY WITH MURDER
Σεζόν 4
28/8/18

YOUR SUMMER CHILL-OUT

ΒΑΪΑΝΑ ΤΗΣ DISNEY
DISNEY'S MOANA

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
10:15 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ
10:50 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
11:30 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ
13:20 ΣΟΝΙΤΑ
15:00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ 2018 / ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ – ΤΕΛΙΚΟΣ
17:40 ΕΝΑΕΡΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
18:10 AMSTERDAM, LONDΟΝ, NEW YORK: THE MAGNIFICENT THREE
19:10 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΝΤΟΥ
20:05 ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 INDIAN SUMMERS (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
23:40 ΠΟΡΤΡΕΤΟ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΣΕ ΚΑΙΡΟ ΠΟΛΕΜΟΥ
01:15 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ
02:10 AMSTERDAM, LONDΟΝ, NEW YORK: THE MAGNIFICENT THREE
03:10 INDIAN SUMMERS (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
04:50 ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ
05:50 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΝΤΟΥ





06:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
07:10 PAJANIMALS
07:30 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
08:05 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
08:25 ΠΑΦΙΝ ΡΟΚ
08:50 ΟΛΙΒΙΑ
09:30 ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΡΑΚΩΝ
10:00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΒΕΡΟΛΙΝΟ 2018 / ΣΤΙΒΟΣ
11:55 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΒΕΡΟΛΙΝΟ 2018 / ΣΤΙΒΟΣ
13:45 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
15:30 SELFIE
16:30 ΑΝΙΜΕΡΤ
17:00 CLOSE UP
18:00 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
20:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
20:55 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΒΕΡΟΛΙΝΟ 2018 / ΣΤΙΒΟΣ
23:00 SOUNDBREAKING
00:00 ΑΝΙΜΕΡΤ
00:30 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
00:45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
01:30 CLOSE UP
02:30 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
04:30 SOUNDBREAKING
05:30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)



  


06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Λίτσα.com - 1oς Κύκλος (Ε)
12:00 My Way
13:00 Ant1 News
13:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε) - 1ος Κύκλος
15:30 Με Το Δεξί (Ε) - 1ος Κύκλος
16:30 Πλάκα Κάνεις (Ε)
17:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Ο Κροκοδειλάκιας (Crocodile Dundee)
20:00 Ant1 News
21:00 Το Ταίρι Ξέρει (Ε)
23:30 Δεν Θα Με Τρελάνεις Εσύ Εμένα
01:15 Vice Specials - 5ος Κύκλος (Ε)
01:45 Vice Specials - 5ος Κύκλος (Ε)
02:15 Ιστορίες Από Την Απέναντι Όχθη (Ε)
02:45 Ιστορίες Από Την Απέναντι Όχθη (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Τα Φιλαράκια (Ε)
04:45 Η Καλή Πεθερά (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)






06:00 Λένη (Ε)
07:00 Κρις Κρος (Ε)
07:40 Η Απλή Μέθοδος Των Τριών (Ε)
07:50 Η Απλή Μέθοδος Των Τριών (Ε)
08:30 Ο Κακός Βεζίρης (Ε)
08:40 Ο Κακός Βεζίρης (Ε)
09:10 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
09:20 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
10:00 Πολυθρόνα Για Τρεις (Ε)
10:10 Πολυθρόνα Για Τρεις (Ε)
10:50 Οι Μικρομεσαίοι (Ε)
11:00 Οι Μικρομεσαίοι (Ε)
12:10 Τηλεμπόρα (Ε)
13:00 Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20 Κλινική Περίπτωση (Ε)
15:10 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
16:10 Ακούνα Ματάτα (Ε)
17:10 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
17:50 Είσαι το ταίρι μου
18:40 Μ + Μ (Ε)
19:30 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:20 Safe Sex (Ε)
00:00 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:50 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
01:40 Απόσταση αναπνοής
01:50 Σκυλίσια Ζωή (Ε)
02:20 Άφρικα
03:00 Οι Τελευταίοι Εγγονοί
03:10 Παλίρροια (Ε)
03:40 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
03:50 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
04:20 Ξενοδοχείο Αμόρε (Ε)
04:30 Ξενοδοχείο Αμόρε (Ε)
04:40 Φιλοδοξίες
05:00 Φιλοδοξίες
05:30 Φιλοδοξίες (Ε)
05:40 Βέρα στο δεξί
05:50 Γη και ουρανός
06:00 Λένη (Ε)







06:15 The Land Before Time
06:45 Dinotrux
07:15 Μπομπ, Ο Μάστορας (Bob, The Builder)
07:45 Timmy Time
08:15 Tom & Jerry Kids
08:40 Πέππα, Το Γουρουνάκι
09:00 Ben And Holly
09:30 Bobby And Bill
10:00 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, Το Πρόβατο
10:50 Οι Περιπέτειες Του Γάτου Σπιρουνάτου
11:20 Barbie Dreamtopia - Α' Μέρος
12:00 Ben 10
12:30 Scooby Doo: Mystery Incorporated
13:00 Γούντι Ο Τρυποκάρυδος (New Woody Woodpecker)
13:30 Tom & Jerry Show
14:00 Ηρακλής (Hercules: The Legendary Journeys) - 3ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια - 9ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος
16:30 The Big Bang Theory - 9ος Κύκλος
17:00 The Big Bang Theory - κύκλος 9
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 How I Met Your Mother - 6ος Κύκλος
18:20 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος
18:45 Two And A Half Men - 11ος Κύκλος
19:20 Two and a Half Men - season 11
19:55 Star News
21:00 Η Ιστορία Του Ντεσπερό (Tale Of Desperaux)
22:50 Είναι Μπερδεμένο (It's Complicated)
00:45 Τα Σαγόνια Του Καρχαρία (Jaws)
01:15 Κάντο Όπως Οι Άλλες (Bring It On Again)
03:00 Money Drop (Ε)
03:30 Money Drop (Ε)
04:00 Psych - 4ος Κύκλος
04:30 Psych - 4ος Κύκλος
05:00 Traction (Ε)







06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γοργόνα (The Little Mermaid), II
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard), I
08:00 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
09:00 Μυστικά Και Λάθη (Ε)
10:00 Πες Μου Ναι (Ε)
11:00 Μου Το Κρατάς Μανιάτικο (Ε)
12:00 Όλα Στην Ταράτσα (Ε)
12:30 Όλα στην ταράτσα - 1ος κύκλος
13:00 Ειδήσεις
13:50 60' Ελλάδα, IV (Ε)
15:50 Κλεφτρόνι Και Τζέντλεμαν
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία Βραδιάτικα (Ε)
21:30 Ο Τρελός Τα 'Χει 400
23:30 Σε Ξένα Παπούτσια (The Cobbler)
01:30 Θηριοτροφείο Αρρένων Εναντίον Θηλέων
01:45 10η Εντολή, ΙΙI (Ε)
02:30 Ο καβαλάρης των FM Stereo
03:15 Κόκκινος Κύκλος, II (Ε)
03:30 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
03:40 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες, II (Ε)
05:50 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)







06:00 Coral Reef
07:00 Ενημέρωση
10:00 Ιστορίες (Ε)
11:00 Happy Traveller (Ε)
12:00 Kitchen Lab (Ε)
13:00 DOT. (Ε)
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Σκάσε & Κολύμπα (Ε)
16:15 It's Your Life (Ε)
17:15 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda - 2ος Κύκλος
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά! (Ε)
00:45 Δόλωμα Γένους Θηλυκού (Stone)
01:00 Why Planes Crash
02:00 Happy Traveller
02:45 Το Νεκρό Κορίτσι (The Dead Girl)
03:00 Σκάσε & Κολύμπα (Ε)
04:30 It's Your Life (Ε)
05:15 Υποβρύχιοι Κυνηγοί (Fascination Coral Reef)
06:00 Frozen Planet








06:30 Close Up
07:00 Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
08:00 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:30 Vivere (Ε)
14:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Φυγόκεντρος (Ε)
18:00 Άγγιγμα Ψυχής
18:30 Άγγιγμα Ψυχής
19:15 Η Αγάπη Ήρθε Από Μακριά
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Το Φιλί Της Ζωής
23:00 Το Φιλί Της Ζωής
00:00 Close Up (Ε)
00:30 Η Αγορά Σήμερα
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
02:30 Mayday (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
03:30 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
04:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
04:30 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:00 Το Φιλί Της Ζωής (Ε)
05:45 Close Up (Ε)
06:00 Close Up






06:00 Circo (E)
06:15 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
07:00 Σαββατοκύριακο Παντού
11:00 Παιδιά Από Σπίτι
14:30 E News
14:50 Κακά Κορίτσια (Whip It)
17:00 E News Στη Νοηματική
17:10 Η Κυρία Δήμαρχος
19:00 Live News Weekend
20:00 Τα Ντερβισόπαιδα
21:30 Liz And Dick
23:30 Η Κρυφή Ζωή Της Marilyn Monroe (The Secret Life Of Marilyn Monroe)
00:30 Απαγωγή Στη Δαμασκό (Inescapable)
02:30 Criminal Minds - 3ος Κύκλος
03:30 Παιδιά Από Σπίτι (Ε)







06:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
08:50 Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΥ BBC
10:30 ΕΙΝΑΙ Η ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ;
11:30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
12:30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:00 ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ 2018-ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ 5χλμ ΟΜΑΔΙΚΟ
14:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
15:30 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
16:30 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
17:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
18:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
20:30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 ΜΗ ΜΟΥ ΑΠΤΟΥ
00:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
02:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ






06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 TEAM UMIZOOMI
Παιδική σειρά
09:00 PAW PATROL
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00 RUSTY RIVETS
10:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 KUU KUU HARAJUKU
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 WINX
14:00 REGAL ACADEMY
14:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
17:30 THE MOJICONS
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 100 Πράγματα να Κάνεις πριν το Λύκειο
21:30 Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 Drake & Josh
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH





09:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
10:00 ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ
11:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
11:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
12:00 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:30 Η Νίκη της Σαμοθράκης
13:30 1917, Η ΜΕΓΑΛΗ ΠΥΡΚΑΓΙΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:30 ΧΟΡΟΣ
19:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
19:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ
20:00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
20:30 ΠΑΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 ΤΣΑΙ ΣΤΗ ΣΑΧΑΡΑ
00:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

turia

 Υπουργός παρέθεσε τα… επιτεύγματα της Κυβέρνησης, αλλά δεν έδωσε λύσεις στα αιτήματά τους και έτσι από τη Δευτέρα ανακοίνωσαν κινητοποιήσεις με αρχή τη Θεσσαλία. «Οι απαντήσεις που πήραµε όχι µόνο δεν µας ικανοποιούν αλλά δείχνουν ότι η κυβέρνηση έχει κάνει την επιλογή της να µην στηρίξει τον αγροτικό τοµέα»