Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

foto-tv-1

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

09:55
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: Γερμανία
3ες ελεύθερες δοκιμές

10:50
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: Γερμανία
3ες ελεύθερες δοκιμές

11:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: Γερμανία
3ες ελεύθερες δοκιμές

12:30
Eurosport 1
Γύρος της Γαλλίας

12:35
COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Γκστάαντ, προημιτελικά γυναικών

13:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: Γερμανία
Κατατακτήριες δοκιμές

16:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού
Σλοβακία

16:00
Novasports 1HD
Wimbledon
Τελικός μονού γυναικών

17:00
ΕΡΤ1
Βέλγιο - Αγγλία
Παγκόσμιο κύπελλο - Μικρός τελικός

18:00
Novasports 1HD
Wimbledon
Τελικός διπλού ανδρών

20:00
Novasports 2HD
Ολυμπιακός - Θες Σπορτ Τεσεντέρλο
Φιλικός αγώνας

20:00
Novasports 1HD
Wimbledon
Τελικός διπλού γυναικών

Οι ταινίες της ημέρας

THE HOLIDAY
ALPHA, 23.50
Η Άιρις, δημοσιογράφος σε μια βρετανική εφημερίδα και η Αμάντα, επιχειρηματίας στην Καλιφόρνια, μοιάζουν τόσο, …όσο ένα γραφικό αγρόκτημα στην αγγλική εξοχή με μια πολυτελή βίλα στο Λος Άντζελες. Το μόνο κοινό σημείο τους είναι η ατυχία τους στους άντρες! Η ευαίσθητη και εσωστρεφής Άιρις μαθαίνει με άκομψο τρόπο ότι ο άντρας με τον οποίο είχε μια σχέση με σκαμπανεβάσματα, τελικά παντρεύεται με μια άλλη γυναίκα. Την ίδια στιγμή, στην άλλη άκρη του Ατλαντικού, η δυναμική και αποφασιστική Αμάντα διαπιστώνει ότι ο δικός της δεσμός έχει παράλληλη σχέση με τη γραμματέα του. Σύντομα, αυτές οι δύο γυναίκες θα γνωριστούν στο Διαδίκτυο με αφορμή την προσωρινή ανταλλαγή των σπιτιών τους σε μια προσπάθεια να… ανακαινίσουν για λίγο το μυαλό και τα αισθήματά τους με χριστουγεννιάτικες διακοπές η μία στη χώρα της άλλης. Το τελευταίο πράγμα που θα περίμεναν όμως, είναι να συναντήσουν τον αληθινό έρωτα χιλιόμετρα μακριά από το σπίτι τους! Κάμερον Ντίαζ, Κέιτ Γουίνσλετ, Τζουντ Λο, Έλι Γουάλας, Τζακ Μπλακ, Έντουαρντ Μπερνς, Ρούφους Σιούελ


ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
STAR, 22.50
Το 2027 ο κόσμος έχει βυθιστεί στην αναρχία καθώς η γονιμότητα των ανθρώπων έχει φτάσει σε μηδενικά επίπεδα από έναν ιό και αυτό έχει δημιουργήσει τεράστια προβλήματα στην παγκόσμια ισορροπία. Ο νεαρότερος άνθρωπος του πλανήτη, πέφτει θύμα δολοφονίας στα δεκαοκτώ του και η ανθρωπότητα αντιμετωπίζει προοπτική σταδιακής εξαφάνισης. Με φόντο ένα Λονδίνο, που σπαράσσεται από τη βία, την εγκληματικότητα και τον πόλεμο αντιμαχόμενων εθνικιστικών φατριών, ένας απογοητευμένος πρώην ακτιβιστής, που έχει γίνει γραφειοκράτης αναγκάζεται να αντιμετωπίσει τους δαίμονές του. Προστατεύει την τελευταία ελπίδα για τη συνέχεια της ανθρωπότητας, μία έγκυο γυναίκα, που θα γίνει αντικείμενο ερευνών από τους επιστήμονες.... Κλάιβ Όουεν, Τζούλιαν Μουρ, Μάικλ Κέιν

Ανακαλύπτοντας την Αλταμίρα
COSMOTE CINEMA 2HD, 22:00
Το 1879 στην Ισπανία, ένας αρχαιολόγος και η μικρή κόρη του ανακαλύπτουν μια σπηλιά με προϊστορικές ζωγραφιές και προκαλούν μεγάλη αναταραχή στην καθολική εκκλησία, στην επιστημονική κοινότητα αλλά και στην οικογένειά τους. Αντόνιο Μπαντέρας Ρούπερτ Έβερετ Πιερ Νινέ


Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ORANGE IS THE NEW BLACK
Σεζόν 5
16/7/18

ΕΛ ΤΣΑΠΟ (EL CHAPO)
Σεζόν 3
Προσεχώς

ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ (AMAZING INTERIORS)
Σεζόν 2
20/7/18

ΠΕΡΝΑΜΕ... ΖΑΧΑΡΗ! (SUGAR RUSH)
13/7/18

ΡΩΜΑΪΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ: Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ (ROMAN EMPIRE: REIGN OF BLOOD: MASTER OF ROME)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΤΣΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΛΑ (HOW IT ENDS)
13/7/18

Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (FATHER OF THE YEAR)
20/7/18

ΕΞΟΝΤΩΣΗ (EXTINCTION)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΒΑΡΩΝΟΙ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ (DRUG LORDS)
Σεζόν 2
10/7/18


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ & ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΟΙ ΕΠΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΡΑΚΑ (THE EPIC TALES OF CAPTAIN UNDERPANTS)
13/7/18

ΛΟΥΝΑ ΠΕΤΟΥΝΙΑ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΜΕΖΙΑ (LUNA PETUNIA: RETURN TO AMAZIA)
Σεζόν 2
20/7/18

ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΑ ΜΑΓΙΣΣΑ (THE WORST WITCH)
Σεζόν 2
27/7/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

SUITS
Σεζόν 6
13/7/18

ΒΡΑΒΕΥΜΕΝΟ ΜΕ ΟΣΚΑΡ

ΕΜΠΟΔΙΑ (FENCES)
19/7/18



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 

06:35 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
07:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
10:15 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ
10:50 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
11:30 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
12:30 SNAKE CHARMER
13:30 EUROPE
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ
17:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ: ΒΕΛΓΙΟ - ΑΓΓΛΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018 - ΡΩΣΙΑ)
19:15 ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ
19:50 ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ – ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΣΤΟ ΕΝΤΕΚΑ»
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
00:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ: ΒΕΛΓΙΟ - ΑΓΓΛΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018 - ΡΩΣΙΑ)
02:15 ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ – ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΣΤΟ ΕΝΤΕΚΑ»
03:15 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ
03:45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
04:15 EUROPE
05:40 SNAKE CHARMER

 

06:00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΙΣ
07:10 PAJANIMALS
07:30 ΓΟΥΙΣΠΕΡ
08:05 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ
08:25 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:50 ΟΛΙΒΙΑ
09:15 ΚΥΝΗΓΟΙ ΔΡΑΚΩΝ
09:45 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
10:00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ TEN TEN
10:25 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ – Γ΄ΚΥΚΛΟΣ
10:55 ΜΟΜΠΙ ΝΤΙΚ
11:20 Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ - A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
12:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ
15:30 SELFIE
16:30 ΑΝΙΜΕΡΤ
17:00 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
19:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ - ΠΑΤΡΑ 2018
20:50 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
21:00 ΑΥΤΗ Η ΝΥΧΤΑ ΜΕΝΕΙ
21:30 ΓΑΛΛΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ / ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ - ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ 2018
22:45 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
23:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
01:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
03:40 SELFIE
04:30 ΑΝΙΜΕΡΤ
05:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)



 

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Ελλάς Το Μεγαλείο Σου (Ε)
08:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
09:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλο Σου (Ε)
Κωμική σειρά, ελληνικής παραγωγής 2005-2006.
10:00 Φίλα Το Βάτραχό Σου - 1ος Κύκλος (Ε)
11:00 Λίτσα.com - 1oς Κύκλος (Ε)
12:00 Super Μουντιάλ
13:00 Ant1 News
13:45 Anne
16:00 Πλάκα Κάνεις (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Αόρατος Εραστής (Ghost)
20:00 Ant1 News
21:00 Το Ανθρωπάκι
22:45 Το Ταίρι Ξέρει (Ε)
00:45 Αληθινό Θράσος (True Grit)
01:45 VICE Specials
02:15 Vice Specials - 5ος Κύκλος (Ε)
02:45 True Blood - 4ος Κύκλος
03:00 Vice Specials - 5ος Κύκλος (Ε)
03:15 Ivory Tower
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Η Καλή Πεθερά (Ε)
05:00 Έρωτας (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)


 

06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:00 Στο Φως Του Φεγγαριού (Ε)
07:50 Η Απλή Μέθοδος Των Τριών (Ε)
08:40 Ο Κακός Βεζίρης (Ε)
09:20 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
10:10 Πολυθρόνα Για Τρεις (Ε)
10:50 Οι Αταίριαστοι (Ε)
12:00 Τηλεμπόρα (Ε)
12:50 Εμείς Και Εμείς (Ε)
14:20 Οι Βασιλιάδες (Ε)
14:50 Οι Βασιλιάδες
15:20 Οι Βασιλιάδες
16:10 Ταξιδεύοντας (Ε)
17:10 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
17:55 Είσαι το ταίρι μου
18:40 Μ + Μ (Ε)
19:30 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
23:20 Safe Sex (Ε)
00:00 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:50 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
01:40 Η αγάπη της γάτας
01:50 Πάλι Από Την Αρχή (Ε)
02:30 Άφρικα
03:00 Παλίρροια (Ε)
03:10 Το Μυστικό του Άρη Μπονσαλέντη
03:50 Ο Επισκέπτης Της Ομίχλης (Ε)
04:00 Ένας έρωτας
04:30 Ξενοδοχείο Αμόρε (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες
05:30 Φιλοδοξίες (Ε)
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
 

06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Tom & Jerry Kids
08:15 Super Wings
08:40 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν - 2ος Κύκλος
09:10 Πέππα, Το Γουρουνάκι - 7ος Κύκλος
09:30 Bobby And Bill
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, Το Πρόβατο
10:50 The Garfield Show
11:10 DC Super Hero Girls -2ος Κύκλος
11:20 Η Barbie Στη Λίμνη Των Κύκνων (Barbie Of Swan Lake) - Α΄ Μέρος
12:00 Ben 10
12:30 Beyblade Burst
13:00 Tom & Jerry Show
13:20 Lego Dc Comics: Η Επίθεση Της Λεγεώνας Του Χαμού (Lego Dc Super Heroes: Justice
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια - 8ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:30 How I Met Your Mother - 6ος Κύκλος
17:00 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Μόνος Στο Σπίτι 3 (Home Alone 3)
19:55 Star News
21:00 Πως Να Εκπαιδεύσετε Τον Δράκο Σας 2 (How To Train Your Dragon)
23:15 Τα Παιδιά Των Ανθρώπων (Children Of Men)
01:30 Το Χρήμα Στο Λαιμό Σου (Money Talks)
03:30 Covert Affairs - 3ος Κύκλος
04:00 Covert Affairs - 3ος Κύκλος
04:30 Psych - 4ος Κύκλος
05:00 Psych - 4ος Κύκλος

 

06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γοργόνα (The Little Mermaid)
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
08:00 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
09:00 Νόστιμη Γη (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Μις Με Το Ζόρι (Miss Congeniality)
16:00 Έλα Να Αγαπηθούμε Ντάρλινγκ
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Νότα Μία Βραδιάτικα (Ε)
21:40 Τι Τριάντα, Τι Σαράντα, Τι Πενήντα
23:50 The Holiday
00:30 Chef
01:50 Το παίζω και πολύ άντρας
02:30 10η Εντολή, Ι (Ε)
02:50 10η Εντολή, Ι (Ε)
03:30 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
03:50 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες, IV (Ε)
05:10 Εικόνες
05:20 Οδός Παραδείσου 7
05:50 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. II (Ε)


 

06:00 Καλημέρα
10:00 Σαββατοκύριακο Με Δράση
11:30 Eco News
12:00 Goal Χωρίς Σύνορα
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
14:30 Ελληνικό Πρόγραμμα (Ε)
16:30 DOT. Best Of
17:30 Δελτίο Στη Νοηματική
17:45 It's Your Life
18:45 Kitchen Lab (Ε)
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor Πανόραμα - Special
23:15 Kara Sevda - 1ος Κύκλος
00:30 Η Πρώτη Αγάπη (The Best Of Me)
01:15 Το Τελευταίο Φιλί (The Last Kiss)
02:15 Το Τελευταίο Φιλί (The Last Kiss)
02:45 Απρόσμενος Έρωτας (Sliding Doors)
03:15 Frozen Planet - Summer
04:15 It's Your Life (Ε)
04:30 Frozen Planet - Late Summer
05:15 Σαββατοκύριακο Με Δράση (Ε)
06:00 Καλημέρα


 

06:00 Close Up (Ε)
06:30 Close Up
07:00 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Τρικυμία (Ε)
09:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
12:00 Μπρούσκο (Ε)
13:30 Vivere (Ε)
14:00 Όλα Καλά (Ε)
15:00 Η Αγορά Σήμερα
18:30 Ζευγάρια
19:15 Τρικυμία
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Έρωτας Κλέφτης
23:00 Μαύρος Ωκεανός
00:00 Close Up (Ε)
00:30 Η Αγορά Σήμερα
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
02:30 Mayday (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
03:30 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
04:00 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
04:30 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
05:00 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
06:00 Close Up (Ε)


 

06:00 Βρέχει Έρωτα (Ε)
07:00 Από Νωρίς
10:00 Παιδιά Από Σπίτι
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:00 E News Στη Νοηματική
17:15 Ησαΐα Χόρευε
19:00 Live News Weekend
20:00 Τζακ Ο Καβαλάρης
22:15 Κωδικός: Geronimo (Code Name: Geronimo)
00:15 Σαμποτάζ (Sabotage)
00:30 Κωδικός: Geronimo (Code Name: Geronimo)
02:20 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
02:30 Σαμποτάζ (Sabotage)
03:15 Παιδιά Από Σπίτι (Ε)
04:45 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
06:00 Βρέχει Έρωτα (Ε)


 

06:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:45 Η ΜΑΡΘΑ ΑΡΓΚΕΡΙΧ ΚΑΙ Η WEST-EASTERN DIVAN ΟΡΧΗΣΤΡΑ
10:45 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΗΣ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
11:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
14:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
15:00 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
15:30 ΒΙΣΤΩΝΙΔΑ: ΕΝΑΣ ΕΠΙΓΕΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ!
16:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΠΑΕΙ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
17:00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ- ΟΙ 20 ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ
18:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
20:30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
21:30 ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΓΑΛΛΙΑ- ΕΛΛΑΔΑ
23:00 ΔΙΟΡΘΩΣΗ
00:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:00 Η ΜΑΡΘΑ ΑΡΓΚΕΡΙΧ ΚΑΙ Η WEST-EASTERN DIVAN ΟΡΧΗΣΤΡΑ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
06:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ


 

06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 KID E CATS
08:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 PAW PATROL
Παιδική σειρά
09:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
10:00 RUSTY RIVETS
10:30 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 KUU KUU HARAJUKU
12:00 LEGO FRIENDS
12:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
13:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
13:30 WINX
14:00 REGAL ACADEMY
14:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ
15:00 ΜΠΑΝΣΕΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
15:30 ΟΜΑΔΑ ΙΠΠΟΤΩΝ
16:00 HUNTER STREET
16:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
17:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
17:30 THE MOJICONS
18:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
18:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 100 Πράγματα Που Πρέπει Να Κάνεις Πριν Το Λύκειο
20:30 100 Πράγματα να Κάνεις πριν το Λύκειο
21:30 Οι Περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH

 

09:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
10:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
Αγαμέμνων Αισχύλου
16:30 ΧΟΡΟΣ
17:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
18:30 Η ΛΕΗΛΑΣΙΑ ΤΩΝ ΝΑΖΙ
19:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ - ΗΛΙΑΣ ΣΚΟΥΛΑΣ
20:00 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 ΟΤΑΝ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΛΕΙΠΕΙ ΣΕ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ
00:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

az

Ο Αζμάτ Ουλάχ  έχει μαύρα μαλλιά, σκούρα καστανά μάτια, έχει ύψος 1,70 μ. και είναι αδύνατος - Φορούσε μοβ μπουφάν, πράσινο καρό πουκάμισο, μουσταρδί παντελόνι και μαύρα αθλητικά παπούτσια, ενώ φοράει σκουλαρίκι στο αριστερό αυτί

2