Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις
17:00
ΕΡΤ2
Σαουδική Αραβία - Αίγυπτος
Παγκόσμιο κύπελλο

17:00
ΕΡΤ1
Ουρουγουάη - Ρωσία
Παγκόσμιο κύπελλο

21:00
ΕΡΤ2
Ιράν - Πορτογαλία
Παγκόσμιο κύπελλο

21:00
ΕΡΤ1
Ισπανία - Μαρόκο
Παγκόσμιο κύπελλο



Οι πρεμιέρες του Netflix για τον Ιούνιο

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
SENSE8: ΤΟ ΦΙΝΑΛΕ
SENSE8: THE SERIES FINALE


GLOW: ΟΙ ΛΑΜΠΕΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ ΤΟΥ WRESTLING​
GLOW
Σεζόν 2
29/6/18

13 ΝΟΕΜΒΡΗ: ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ​
NOVEMBER 13: ATTACK ON PARIS

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ
YOU ME HER
Σεζόν 3

ΦΙΛΑ ΜΕ ΠΡΩΤΑ
KISS ME FIRST
29/6/18

ΜΑΡΤΣΕΛΑ​
MARCELLA
Σεζόν 2

ΠΑΚΙΤΑ ΣΑΛΑΣ​
PAQUITA SALAS
Σεζόν 2
29/6/18

ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ​!
NAILED IT!
Σεζόν 2
29/6/18


ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ
LA FORÊT
29/6/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Ο ΑΛΕΞ ΨΑΧΝΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ​
ALEX STRANGELOVE


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX
Η ΣΚΑΛΑ
THE STAIRCASE

ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΠΕΞΑΡΤΗΣΗΣ
RECOVERY BOYS
29/6/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
ΟΙ ΑΡΚΟΥΔΟΝΤΕΤΕΚΤΙΒ
TREEHOUSE DETECTIVES


ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΕΝΟ
THE HOLLOW

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΧΑΡΒΕΪ
HARVEY STREET KIDS
29/6/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

iZOMBIE
iZOMBIE
Σεζόν 4 Φινάλε

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 3

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΣΕΛ ΓΟΥΛΦ
THE BREAK WITH MICHELLE WOLF

ΣΕ ΠΙΑΣΑΜΕ!
BUSTED!

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ
DOCTOR STRANGE
DOCTOR STRANGE
30/6/18

ΟΙ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ
FRIENDS WITH MONEY

ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ 2
BAD NEIGHBOURS 2

ΓΚΑΝΤΙ
GANDHI

WARCRAFT: Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΔΥΟ ΚΟΣΜΩΝ
WARCRAFT
26/6/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 


10:00 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Άλλη διάσταση
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:10 Αφανείς ήρωες
16:35 Ποδοσφαιριστές που έγραψαν ιστορία
17:00 Ποδόσφαιρο: Ουρουγουάη - Ρωσία LIVE
19:00 Μικτή Ζώνη
19:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
21:00 Ποδόσφαιρο: Ισπανία - Μαρόκο LIVE
23:00 Ώρα Μουντιάλ
01:00 Ποδόσφαιρο: Ουρουγουάη - Ρωσία (Μ)
02:50 Ποδόσφαιρο: Σαουδική Αραβία - Αίγυπτος (Μ)
04:40 Ποδοσφαιριστές που έγραψαν ιστορία
05:10 Αφανείς ήρωες
05:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:55 Πρώτη Είδηση



 


06:00 ΟΜΜΑ Στις Τέχνες
06:30 I Love Lucy
07:00 Η όαση του Όσκαρ
07:10 Η όαση του Όσκαρ
07:15 Η όαση του Όσκαρ
07:25 O Γκρίζι και τα Λέμινς
07:30 O Γκρίζι και τα Λέμινς
07:35 O Γκρίζι και τα Λέμινς
07:40 O Γκρίζι και τα Λέμινς
07:50 Λούλου Ζίπαντου
08:05 Λούλου Ζίπαντου
08:15 Ολίβια
08:30 Ολίβια
08:40 Ίντι
09:00 Ταχύτητα: Εισιτήριο για Επιβίωση Κ2
10:00 Ακραίοι Σχεδιαστές Μόδας
11:00 Η αλεπού και ο μπούφος
11:30 Η αλεπού και ο μπούφος
12:00 Αστροφεγγιά
13:00 Στα φτερά του έρωτα Κ4
13:20 Στα φτερά του έρωτα Κ4
13:40 Στα φτερά του έρωτα Κ4
14:00 Snapshots of History
14:30 Φυλές στα Ιμαλάια Ιμαλάια, οι χαμένες κοιλάδες του Παλντάρ
15:25 Γεύσεις από Ελλάδα
16:10 Κουζίνα μεταναστών - κύκλος 1 Ρωσία
17:00 Ποδόσφαιρο: Σαουδική Αραβία - Αίγυπτος LIVE
19:00 La Senora Κ2
20:20 Άσπρο - Μαύρο: Οι Ταινίες Μικρού Μήκους του Μπάστερ Κίτον
21:00 Ποδόσφαιρο: Ιράν - Πορτογαλία LIVE
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:40 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ
00:40 Βραδινές καμπάνες
01:05 Βραδινές καμπάνες
01:30 Η αλεπού και ο μπούφος
02:00 Η αλεπού και ο μπούφος
02:30 Παράθυρο στον Ήλιο
03:30 Στα φτερά του έρωτα Κ4
03:50 Στα φτερά του έρωτα Κ4
04:10 Στα φτερά του έρωτα Κ4



 


06:00 Οι μεν και δεν Εορταστικό επεισόδιο
06:30 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Το καφέ της Χαράς
17:45 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 news
21:00 Μια ζωή
22:30 The Game of Love
00:45 True blood
02:00 Μια ζωή
03:30 Το καφέ της Χαράς
04:30 Η Καλή Πεθερά
05:00 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας



 

06:00 Βέρα στο δεξί
07:40 Το σόι μας
08:00 Για μια θέση στον ήλιο
08:30 Περί ανέμων και υδάτων
09:20 Αέρινες σιωπές
10:50 Το ρετιρέ
11:40 Τα μυστικά της Εδέμ
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα όνειρα
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Οι Βασιλιάδες
16:00 Οι Βασιλιάδες
16:40 Η ώρα η καλή
17:25 Η ώρα η καλή
18:10 Είσαι το ταίρι μου
19:00 Singles 2 1/2
19:50 Δέκα λεπτά κήρυγμα
20:50 Ήρθε και έδεσε
21:40 Η πολυκατοικία - 1ος κύκλος
22:30 Η ζωή μας μια βόλτα
23:20 Οι μάγισσες της Σμύρνης
00:10 Είμαστε στον αέρα
01:00 Η γενιά των 592 ευρώ
01:50 Η αγάπη της γάτας
02:30 Πειρασμός Πειρασμός
03:20 Το Μυστικό του Άρη Μπονσαλέντη
04:20 Ένας έρωτας
05:00 Φιλοδοξίες



 

06:45 Traction
07:30 Shopping Star
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος κύκλος
15:00 STAR News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif Κ1
18:30 STAR News
18:45 Ο τροχός της τύχης
19:55 STAR News
21:00 Money Drop
22:10 Η μέρα της Βαστίλης
00:00 Αγριότητα
02:45 Money Drop
04:00 Grimm - 1ος Κύκλος
05:30 Psych Κ3 Psych


 

06:30 TV Mall
07:00 Η Έλενα του Άβαλορ
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Happy Day στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το σόι σου - 1ος κύκλος
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές ιστορίες
17:45 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη Θέση μου Κ2
21:00 Το Σόι σου Κ4
21:50 Το Τατουάζ
22:50 Το Τατουάζ
00:00 Rage
02:00 Αυτές είναι οι Kardashians Κ6
03:15 Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα - 1oς κύκλος
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες


 


06:00 Σήμερα
10:00 Σκάι τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Power of Love
17:20 Δελτίο στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor - 2018
00:30 Η ιστορία με τα δικά του λόγια: Κωνσταντίνος Μητσοτάκης
01:30 Η Δίκη στον ΣΚΑΪ
03:30 Facing evil Κ4
04:15 Survivor Πανόραμα


 

06:30 Όλα καλά
08:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Μπρούσκο
12:00 Κάρμα
13:00 Κάρμα
14:00 Όλα καλά
15:00 Η αγορά σήμερα
18:00 Επιθυμίες
19:00 Επιθυμίες
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κάρμα
23:00 Κάρμα
00:00 Mayday
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Επιθυμίες
05:00 Επιθυμίες



 

06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω
12:45 Εμείς
14:45 Κάθε Μέρα Chef
15:30 E News
15:45 Τατιάνα Live
18:30 Live News
19:50 E News Στη Νοηματική
20:00 Ο Παπατρέχας
22:00 Η Δύναμη Του Κεραυνού (Thunderbolt)
00:00 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
02:00 Πλανήτης Hulk (Planet Hulk)
02:15 Το Μαγικό Σπίτι (Thunder And The House Of Magic)
03:45 Έξυπνη Ζωή (Ε)
04:00 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
04:30 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
04:45 Off Camera (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί



 


06:30 ALLERT3
07:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ-Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 BORDERS
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
11:00 ΙΑΠΩΝΙΑ- ΣΕΝΕΓΑΛΗ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΠΑΕΙ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
16:45 ΚΑΙΡΟΣ
17:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
18:00 ΑΓΡΟWEEK
18:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
22:00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: THE WOMAN
22:15 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: HELP POINT
22:30 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: Η ΑΛΙΚΗ ΣΤΟ ΚΑΦΕ
23:00 VOLUME
00:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
01:00 ΙΣΠΑΝΙΑ- ΜΑΡΟΚΟ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
06:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ


 

06:30 Drake and Josh
07:00 Big time rush
07:30 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
08:00 Paw patrol
08:30 Bubble guppies
09:00 Wallykazam!
09:30 Zack and Quack
10:00 The New Teletubies
10:30 Team Umizoomi
11:00 Ντόρα η μικρη εξερευνητρια
11:30 Rusty Rivets
12:00 Rusty Rivets
12:30 Yo και Watch
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 Fanboy and Chum Chum
14:00 Paw patrol
14:30 Winx Club
15:00 Regal Academy
15:30 Maggie & Bianca
16:00 Kuu Kuu Harajuku
16:30 Τριπλός Μπελάς
17:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
17:30 Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
18:00 Τα Μυστικά της Αβύσσου
18:30 Νελλα, η πριγκίπισσα ιπποτης
19:00 Σίμερ και Σάιν
19:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
20:00 Paw patrol
20:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
21:00 Τα Μυστικά της Αβύσσου
21:30 Mysticons
22:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
22:30 The Loud House
23:00 Χελωνονιντζάκια
23:30 Hunter Street
00:00 Drake and Josh
05:35 The troop
06:00 Drake and Josh



 

09:00 Πρωινή ανάγνωση
10:00 Κοινοβουλευτικό έργο
18:00 Κοινοβουλευτικό έργο
22:00 Συνάντηση Αλέκος Αλεξανδράκης
23:00 Οι Πρόσφυγες για τους Πρόσφυγες
00:00 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

zak

Οι πρώτοι συλληφθέντες θα περάσουν την πόρτα του Δικαστικού Μεγάρου Ζακύνθου το πρωί της Δευτέρας, ενώ μέχρι την Τετάρτη αναμένεται να έχει ολοκληρωθεί η διαδικασία των απολογιών για όλους

voutsis

Ο πρόεδρος της Βουλής κατέθεσε στεφάνι στη μνήμη των εκτελεσμένων από τα στρατεύματα κατοχής κατά τον Β' Παγκόσμιο Πόλεμο στο Μπλόκο της Κοκκινιάς και δήλωσε ότι έχει καθυστερήσει πολύ η διεκδικήση των αποζημιώσεων

8
tah_kne

Η 17χρονη Παλαιστίνια που χαστούκισε Ισραηλινό στρατιώτη και φυλακίστηκε για πολλούς μήνες, παραχώρησε συνέντευξη Τύπου στο Στέκι Πολιτισμού και Νεανικής Δημιουργίας της ΚΝΕ

3
agrinio_19xroni_arthro

Το αιματηρό περιστατικό σημειώθηκε κατά τη διάρκεια της πορείας στο Αγρίνιο για τα πέντε χρόνια από τη δολοφονία του Παύλου Φύσσα - Η 19χρονη τραυματίστηκε σοβαρά στο πρόσωπο και παραμένει στο νοσοκομείο, με την κατάσταση της υγείας της να παρουσιάζει βελτίωση

17
kosmimatopwleio_omonoia_arthro

Σύμφωνα με πηγές της Αστυνομίας, στο σημείο του κοσμηματοπωλείου της οδού Γλάδστωνος βρέθηκε ένα μαχαίρι, το οποίο αναμένεται να εξεταστεί από τους ειδικούς, προκειμένου να διαπιστωθεί εάν φέρει αποτυπώματα του 33χρονου - Αναζητείται ακόμα ο δεύτερος άνδρας που τον κλώτσησε μαζί με τον κοσμηματοπώλη

30