Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις
17:00
ΕΡΤ2
Σαουδική Αραβία - Αίγυπτος
Παγκόσμιο κύπελλο

17:00
ΕΡΤ1
Ουρουγουάη - Ρωσία
Παγκόσμιο κύπελλο

21:00
ΕΡΤ2
Ιράν - Πορτογαλία
Παγκόσμιο κύπελλο

21:00
ΕΡΤ1
Ισπανία - Μαρόκο
Παγκόσμιο κύπελλο



Οι πρεμιέρες του Netflix για τον Ιούνιο

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
SENSE8: ΤΟ ΦΙΝΑΛΕ
SENSE8: THE SERIES FINALE


GLOW: ΟΙ ΛΑΜΠΕΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ ΤΟΥ WRESTLING​
GLOW
Σεζόν 2
29/6/18

13 ΝΟΕΜΒΡΗ: ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ​
NOVEMBER 13: ATTACK ON PARIS

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ
YOU ME HER
Σεζόν 3

ΦΙΛΑ ΜΕ ΠΡΩΤΑ
KISS ME FIRST
29/6/18

ΜΑΡΤΣΕΛΑ​
MARCELLA
Σεζόν 2

ΠΑΚΙΤΑ ΣΑΛΑΣ​
PAQUITA SALAS
Σεζόν 2
29/6/18

ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ​!
NAILED IT!
Σεζόν 2
29/6/18


ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ
LA FORÊT
29/6/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Ο ΑΛΕΞ ΨΑΧΝΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ​
ALEX STRANGELOVE


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX
Η ΣΚΑΛΑ
THE STAIRCASE

ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΠΕΞΑΡΤΗΣΗΣ
RECOVERY BOYS
29/6/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
ΟΙ ΑΡΚΟΥΔΟΝΤΕΤΕΚΤΙΒ
TREEHOUSE DETECTIVES


ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΕΝΟ
THE HOLLOW

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΧΑΡΒΕΪ
HARVEY STREET KIDS
29/6/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

iZOMBIE
iZOMBIE
Σεζόν 4 Φινάλε

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 3

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΣΕΛ ΓΟΥΛΦ
THE BREAK WITH MICHELLE WOLF

ΣΕ ΠΙΑΣΑΜΕ!
BUSTED!

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ
DOCTOR STRANGE
DOCTOR STRANGE
30/6/18

ΟΙ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ
FRIENDS WITH MONEY

ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ 2
BAD NEIGHBOURS 2

ΓΚΑΝΤΙ
GANDHI

WARCRAFT: Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΔΥΟ ΚΟΣΜΩΝ
WARCRAFT
26/6/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 


10:00 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Άλλη διάσταση
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:10 Αφανείς ήρωες
16:35 Ποδοσφαιριστές που έγραψαν ιστορία
17:00 Ποδόσφαιρο: Ουρουγουάη - Ρωσία LIVE
19:00 Μικτή Ζώνη
19:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
21:00 Ποδόσφαιρο: Ισπανία - Μαρόκο LIVE
23:00 Ώρα Μουντιάλ
01:00 Ποδόσφαιρο: Ουρουγουάη - Ρωσία (Μ)
02:50 Ποδόσφαιρο: Σαουδική Αραβία - Αίγυπτος (Μ)
04:40 Ποδοσφαιριστές που έγραψαν ιστορία
05:10 Αφανείς ήρωες
05:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:55 Πρώτη Είδηση



 


06:00 ΟΜΜΑ Στις Τέχνες
06:30 I Love Lucy
07:00 Η όαση του Όσκαρ
07:10 Η όαση του Όσκαρ
07:15 Η όαση του Όσκαρ
07:25 O Γκρίζι και τα Λέμινς
07:30 O Γκρίζι και τα Λέμινς
07:35 O Γκρίζι και τα Λέμινς
07:40 O Γκρίζι και τα Λέμινς
07:50 Λούλου Ζίπαντου
08:05 Λούλου Ζίπαντου
08:15 Ολίβια
08:30 Ολίβια
08:40 Ίντι
09:00 Ταχύτητα: Εισιτήριο για Επιβίωση Κ2
10:00 Ακραίοι Σχεδιαστές Μόδας
11:00 Η αλεπού και ο μπούφος
11:30 Η αλεπού και ο μπούφος
12:00 Αστροφεγγιά
13:00 Στα φτερά του έρωτα Κ4
13:20 Στα φτερά του έρωτα Κ4
13:40 Στα φτερά του έρωτα Κ4
14:00 Snapshots of History
14:30 Φυλές στα Ιμαλάια Ιμαλάια, οι χαμένες κοιλάδες του Παλντάρ
15:25 Γεύσεις από Ελλάδα
16:10 Κουζίνα μεταναστών - κύκλος 1 Ρωσία
17:00 Ποδόσφαιρο: Σαουδική Αραβία - Αίγυπτος LIVE
19:00 La Senora Κ2
20:20 Άσπρο - Μαύρο: Οι Ταινίες Μικρού Μήκους του Μπάστερ Κίτον
21:00 Ποδόσφαιρο: Ιράν - Πορτογαλία LIVE
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:40 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ
00:40 Βραδινές καμπάνες
01:05 Βραδινές καμπάνες
01:30 Η αλεπού και ο μπούφος
02:00 Η αλεπού και ο μπούφος
02:30 Παράθυρο στον Ήλιο
03:30 Στα φτερά του έρωτα Κ4
03:50 Στα φτερά του έρωτα Κ4
04:10 Στα φτερά του έρωτα Κ4



 


06:00 Οι μεν και δεν Εορταστικό επεισόδιο
06:30 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Το καφέ της Χαράς
17:45 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 news
21:00 Μια ζωή
22:30 The Game of Love
00:45 True blood
02:00 Μια ζωή
03:30 Το καφέ της Χαράς
04:30 Η Καλή Πεθερά
05:00 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας



 

06:00 Βέρα στο δεξί
07:40 Το σόι μας
08:00 Για μια θέση στον ήλιο
08:30 Περί ανέμων και υδάτων
09:20 Αέρινες σιωπές
10:50 Το ρετιρέ
11:40 Τα μυστικά της Εδέμ
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα όνειρα
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Οι Βασιλιάδες
16:00 Οι Βασιλιάδες
16:40 Η ώρα η καλή
17:25 Η ώρα η καλή
18:10 Είσαι το ταίρι μου
19:00 Singles 2 1/2
19:50 Δέκα λεπτά κήρυγμα
20:50 Ήρθε και έδεσε
21:40 Η πολυκατοικία - 1ος κύκλος
22:30 Η ζωή μας μια βόλτα
23:20 Οι μάγισσες της Σμύρνης
00:10 Είμαστε στον αέρα
01:00 Η γενιά των 592 ευρώ
01:50 Η αγάπη της γάτας
02:30 Πειρασμός Πειρασμός
03:20 Το Μυστικό του Άρη Μπονσαλέντη
04:20 Ένας έρωτας
05:00 Φιλοδοξίες



 

06:45 Traction
07:30 Shopping Star
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος κύκλος
15:00 STAR News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif Κ1
18:30 STAR News
18:45 Ο τροχός της τύχης
19:55 STAR News
21:00 Money Drop
22:10 Η μέρα της Βαστίλης
00:00 Αγριότητα
02:45 Money Drop
04:00 Grimm - 1ος Κύκλος
05:30 Psych Κ3 Psych


 

06:30 TV Mall
07:00 Η Έλενα του Άβαλορ
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Happy Day στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το σόι σου - 1ος κύκλος
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές ιστορίες
17:45 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη Θέση μου Κ2
21:00 Το Σόι σου Κ4
21:50 Το Τατουάζ
22:50 Το Τατουάζ
00:00 Rage
02:00 Αυτές είναι οι Kardashians Κ6
03:15 Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα - 1oς κύκλος
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες


 


06:00 Σήμερα
10:00 Σκάι τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Power of Love
17:20 Δελτίο στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor - 2018
00:30 Η ιστορία με τα δικά του λόγια: Κωνσταντίνος Μητσοτάκης
01:30 Η Δίκη στον ΣΚΑΪ
03:30 Facing evil Κ4
04:15 Survivor Πανόραμα


 

06:30 Όλα καλά
08:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Μπρούσκο
12:00 Κάρμα
13:00 Κάρμα
14:00 Όλα καλά
15:00 Η αγορά σήμερα
18:00 Επιθυμίες
19:00 Επιθυμίες
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κάρμα
23:00 Κάρμα
00:00 Mayday
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Επιθυμίες
05:00 Επιθυμίες



 

06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω
12:45 Εμείς
14:45 Κάθε Μέρα Chef
15:30 E News
15:45 Τατιάνα Live
18:30 Live News
19:50 E News Στη Νοηματική
20:00 Ο Παπατρέχας
22:00 Η Δύναμη Του Κεραυνού (Thunderbolt)
00:00 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
02:00 Πλανήτης Hulk (Planet Hulk)
02:15 Το Μαγικό Σπίτι (Thunder And The House Of Magic)
03:45 Έξυπνη Ζωή (Ε)
04:00 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
04:30 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
04:45 Off Camera (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί



 


06:30 ALLERT3
07:00 ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ-Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 BORDERS
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
11:00 ΙΑΠΩΝΙΑ- ΣΕΝΕΓΑΛΗ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΠΑΕΙ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
16:45 ΚΑΙΡΟΣ
17:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
18:00 ΑΓΡΟWEEK
18:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
22:00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: THE WOMAN
22:15 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: HELP POINT
22:30 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: Η ΑΛΙΚΗ ΣΤΟ ΚΑΦΕ
23:00 VOLUME
00:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
01:00 ΙΣΠΑΝΙΑ- ΜΑΡΟΚΟ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
06:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ


 

06:30 Drake and Josh
07:00 Big time rush
07:30 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
08:00 Paw patrol
08:30 Bubble guppies
09:00 Wallykazam!
09:30 Zack and Quack
10:00 The New Teletubies
10:30 Team Umizoomi
11:00 Ντόρα η μικρη εξερευνητρια
11:30 Rusty Rivets
12:00 Rusty Rivets
12:30 Yo και Watch
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 Fanboy and Chum Chum
14:00 Paw patrol
14:30 Winx Club
15:00 Regal Academy
15:30 Maggie & Bianca
16:00 Kuu Kuu Harajuku
16:30 Τριπλός Μπελάς
17:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
17:30 Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
18:00 Τα Μυστικά της Αβύσσου
18:30 Νελλα, η πριγκίπισσα ιπποτης
19:00 Σίμερ και Σάιν
19:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
20:00 Paw patrol
20:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
21:00 Τα Μυστικά της Αβύσσου
21:30 Mysticons
22:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
22:30 The Loud House
23:00 Χελωνονιντζάκια
23:30 Hunter Street
00:00 Drake and Josh
05:35 The troop
06:00 Drake and Josh



 

09:00 Πρωινή ανάγνωση
10:00 Κοινοβουλευτικό έργο
18:00 Κοινοβουλευτικό έργο
22:00 Συνάντηση Αλέκος Αλεξανδράκης
23:00 Οι Πρόσφυγες για τους Πρόσφυγες
00:00 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

xrwma_th

Ανείπωτος ο πόνος στην «οικογένειά» του στο ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ - Με συνταγή την αποκαλυπτική δημοσιογραφία, δημιούργησε το πιο επιτυχημένο έντυπο της τελευταίας 30ετίας - Γεννημένος αγωνιστής ο Θέμος Αναστασιάδης δεν τα κατάφερε αυτή τη φορά, σε μία άνιση μάχη με τον καρκίνο

melinas

Ο αντεισαγγελέας Πρωτοδικών Ηρακλείου, Ευστάθιος Θεοφανίδης, αποφαίνεται ότι προκύπτουν ευθύνες στην αναισθησιολόγο σε ό,τι αφορά στην μετεγχειρητική διαχείριση της διαδικασίας αφύπνισης της 4χρονης

sillalitirio

Σε ανακοίνωσή της, η Επιτροπή Αγώνα , καλεί τον κόσμο να μετάσχει σε συγκέντρωση στο Σύνταγμα στις 19:00 την Πέμπτη, ημέρα ψήφισης της Συμφωνίας των Πρεσπών στη Βουλή, αυτή τη φορά χωρίς εξέδρες και ομιλητές