Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_program

Οι ταινίες και οι σειρές που προτείνουμε - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι ταινίες της ημέρας


ΞΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ



«THE BYE BYE MAN» (Πρεμιέρα)
Novacinema3HD, 22:00

Τρεις φοιτητές ανακαλύπτουν την ύπαρξη ενός επικίνδυνου υπερφυσικού πλάσματος κι ο μοναδικός τρόπος για να γλιτώσουν είναι να μην τον σκέφτονται και να μην προφέρουν το όνομά του... (Ταινία τρόμου, Ντάγκλας Σμιθ, Λούσιεν Λάβισκαουντ)


ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ (COLOR OF NIGHT)
ALPHA, 23:15

Όταν ο ψυχίατρος Μπιλ Κάπα βρεθεί αυτόπτης μάρτυρας στο δυσάρεστο τέλος ενός από τους πελάτες του, αποφασίζει γεμάτος ενοχές να εγκαταλείψει την καριέρα του στη Νέα Υόρκη για να μετακομίσει στο Λος Άντζελες. Εκεί θα ζητήσει βοήθεια από τον φίλο και συνάδελφό του Μπομπ Μουρ, αφού μετά τη δυσάρεστη εμπειρία του έχει αρχίσει να πάσχει από ψυχοσωματική αχρωματοψία. Ακόμα, ωστόσο, δεν μπορεί να φανταστεί ότι λίγο αργότερα θα τον βρει και αυτόν δολοφονημένο. Αν και ο Μπιλ αποφασίζει να αναζητήσει τον δράστη, παράλληλα, αναλαμβάνει να συνεχίσει τη θεραπεία των πελατών του φίλου του. Ήδη, όμως, έχει γνωρίσει την γοητευτική, όσο και αινιγματική Ρόουζ, σε μια προσπάθεια να ξεφύγει από τη ζοφερή κατάσταση που βιώνει. Η παθιασμένη σχέση όμως ανάμεσά τους θα τον οδηγήσει χωρίς να το καταλάβει σε ακόμα πιο δύσβατα και σκοτεινά μονοπάτια... Μπρους Γουίλις, Τζέθιν Μαρτς, Ρούμπεν Μπλέιντς, Λέσλι Αν Γουόρεν, Μπραντ Ντούριφ


«Ο θάνατός σου, η ζωή μου» (Essential Killing)
ΕΡΤ 2, 23:50

Ένας μαχητής των Ταλιμπάν στο Αφγανιστάν καταδιώκεται από Αμερικανούς και καταφέρνει να σκοτώσει τρεις στρατιώτες. Με απώλεια ακοής από την έκρηξη ενός πυραύλου, συλλαμβάνεται και υποβάλλεται σε βασανιστήρια. Ένα τροχαίο ατύχημα κατά τη διάρκεια της μεταφοράς του σε μυστικό κέντρο της Ευρώπης, οδηγεί στην απόδρασή του. Κυνηγημένος στα χιονισμένα δάση της Πολωνίας, θα πρέπει να δώσει σκληρή μάχη για να επιβιώσει. Η ταινία βραβεύθηκε με το Ειδικό Βραβείο της Κριτικής Επιτροπής και με το Κύπελλο Βόλπι Ανδρικής Ερμηνείας (Βίνσεντ Γκάλο) στο 67ο Κινηματογραφικό Φεστιβάλ Βενετίας, ενώ απέσπασε διθυραμβικές κριτικές και μετά την πανελλήνια πρεμιέρα της στο 23ο Πανόραμα Ευρωπαϊκού Κινηματογράφου.


Αθλητικές μεταδόσεις

 OTE SPORT5
Formula 1 08:50


OTE SPORT1 & ΕΡΤ1
Κλήρωση UEFA Champions League 2017-18  14:00 


OTE SPORT 4
Παναθηναϊκός Superfoods- Κολοσσός
Πρωτάθλημα Basket League  18:00 


ΕΡΤ1
Πανιώνιος ΒΙΚΟΣ COLA - Ολυμπιακός
Πρωτάθλημα Basket League 18:30 



 OTE SPORT6
Τένις: 2018 ATP World Tour 250 20:00 


NOVASPORTS2
Χεράκλες - Αλκμάαρ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 21:00 
 

OTE SPORT1
Βόλφσμπουργκ - Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 21:30


NOVASPORTS 3
Αστον Βίλα- Λιντς
Championship Αγγλίας 21:45 


NOVASPORTS1
Ανζέ - Νις
Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου  21:45 


OTE SPORT6
Τένις: 2018 ATP World Tour 250 22:00 


OTE SPORT2
Ζιρόνα - Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 22:00 



Πρεμιέρες στο NETFLIX

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Χαμένοι στο Διάστημα: Σεζόν 1 (13/4/2018) Lost in Space
Παγιδευμένη σε μεγάλη απόσταση από τον προορισμό της, η οικογένεια Ρόμπινσον μάχεται για να επιζήσει. Δραματική σειρά βασισμένη στην κλασική σειρά της δεκαετίας του 1960.


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Όταν Έρθει η Κυριακή (13/4/2018) Come Sunday
Ο διεθνούς φήμης ιερέας Κάρλτον Πίρσον διακυβεύει τα πάντα αμφισβητώντας το εκκλησιαστικό δόγμα και λανσάρει μια μοντέρνα αίρεση. Βασισμένο σε πραγματικά γεγονότα.

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

Στο Τραπέζι του Σεφ: Γλυκά (13/4/2018) Chef's Table: Pastry
Σε αυτήν τη σεζόν, το γλυκό βγαίνει πρώτο. Τέσσερις ξακουστοί ζαχαροπλάστες σερβίρουν απολαυστικές λιχουδιές, τολμηρές νέες γεύσεις και ιστορίες επιμονής και θριάμβου.

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Το Μαγικό Σχολικό στο Δρόμο Ξανά: Σεζόν 2 (13/4/2018) The Magic School Bus Rides Again
Το Μαγικό Σχολικό δεν πτοείται με τίποτα προκειμένου να φτάσει με την κυρία Φριζλ και την τάξη όχι μόνο στο μακαρονόβουνο, αλλά και στο κέντρο του ήλιου.

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ NETFLIX

Ο Φλας: Σεζόν 4 The Flash
Ένας ειδικός εγκληματολόγος ξυπνάει από κώμα με απίστευτες νέες δυνάμεις και έρχεται αντιμέτωπος με δυνάμεις που απειλούν την πόλη σε μια σειρά δράσης με υπερήρωες.

Σούπεργκερλ: Σεζόν 3 (17/4/2018) Supergirl
Για να αποτρέψει την καταστροφή η Κάρα Ντάνβερς αποκαλύπτει την πραγματική της ταυτότητα: είναι η ξαδέλφη του Σούπερμαν, η Σούπεργκερλ και προστάτιδα της Νάσιοναλ Σίτι.


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
14:00 CHAMPIONS LEAGUE / ΚΛΗΡΩΣΗ – ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ & ΕΚΠΟΜΠΗ
14:30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
18:30 BASKET LEAGUE : ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
01:00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
02:50 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
05:50 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ






07:00 ΝΙΛΣ ΧΟΛΓΚΕΡΣΟΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:30 ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ
08:00 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:30 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
09:00 ΕΘΝΙΚΑ ΠΑΡΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
10:00 ΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ - B΄ ΚΥΚΛΟΣ
11:00 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΑΣΗΜΙΝΑ ΛΑΪΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΜΥΣΤΙΚA ΚΑΦE ( Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
13:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
14:30 ΝΕΟΙ ΣΕΦ, ΝΕΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
16:30 ΗΤΑΝ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΚΟΡΟΙΔΑ
18:00 EUROPA LEAGUE – ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
19:00 Η ΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ
20:00 Ο ΓΚΑΤΣΟΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
22:30 Η ΤΡΟΦΟΣ - μικροΦΙΛΜ
22:45 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:50 Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΟΥ, Η ΖΩΗ ΜΟΥ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:30 ΜΕΘΥΣΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΑΣΗΜΙΝΑ ΛΑΪΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
04:15 ΕΘΝΙΚΑ ΠΑΡΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
05:00 ΝΕΟΙ ΣΕΦ, ΝΕΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ
06:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ






06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
07:00 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
14:55 G Tech Trends
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Ταμάμ (Ε) -1ος Κύκλος
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing (Ε)
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 Dancing With The Stars - 6ος Κύκλος
00:30 Vice - 6ος κύκλος
01:00 Fazilet
01:30 Λόλα (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Διπλανή Πόρτα (Ε)
05:15 Σοφία Ορθή (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)





07:10 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
07:20 Περί ανέμων και υδάτων
07:50 Το Σόι Μας (Ε)
08:00 Καρέ της ντάμας
08:20 Καρέ Της Ντάμας (Ε)
08:50 Με τα παντελόνια κάτω
09:20 Με Τα Παντελόνια Κάτω (Ε)
09:40 Mega Friday all nighters
10:10 Όταν Ο Χάρης Χώρισε Τη Μαίρη (Ε)
10:50 Κρις Κρος (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
14:00 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Λατρεμένοι Μου Γείτονες (Ε)
16:20 Ευτυχισμένοι μαζί
16:30 Ευτυχισμένοι Μαζί (Ε)
17:10 Ευτυχισμένοι μαζί
18:00 Πενήντα Πενήντα (Ε)
18:45 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
19:30 Η Νταντά (Ε)
20:00 Η νταντά
20:20 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
20:30 Η ώρα η καλή
21:10 Στο Πάρα Πέντε (Ε)
21:20 Στο Παρά Πέντε
21:50 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
22:10 Είσαι το ταίρι μου
22:40 4 (Ε)
23:00 Τέσσερις
23:30 Λόγω Τιμής (Ε)
23:50 Δικαίωση
00:20 Δικαίωση (Ε)
00:40 Ουκ Αν Λάβεις Παρά Του Μη Έχοντος (Ε)
00:50 Οι καλύτερες φίλες
01:10 Bellas TV (Ε)
01:50 Επιφάνεια (Ε)
02:40 Προδοσία (Ε)
03:20 Επαφή (Ε)
03:30 Οι Χρηματιστές (Ε)
04:10 Στην Κόψη Του Ξυραφιού (Ε)
04:50 Φιλοδοξίες (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:40 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
05:50 Βέρα στο δεξί




06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα - 3ος Κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 8ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 MasterChef 2
22:50 X - Men: Η Τελική Αναμέτρηση (X - Men: The Last Stand)
01:00 Η Νεράιδα Και Το Παλικάρι
01:15 Λευκή Απειλή (Bait)
03:00 Vampire Diaries - 3ος Κύκλος
03:15 Third Watch - 3ος Κύκλος
04:15 Ζίνα (Xena: Warrior Princess)
05:00 Ζίνα - 5ος Κύκλος
05:15 Τροχός Της Τύχης (Ε)






06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 TV Mall
07:00 Η Μικρή Γιατρός: Νοσοκομείο Παιχνιδιών, IV
07:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Η Θεία Μου Η Χίπισσα
17:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:55 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, V
21:50 Νότα Μία… Βραδιάτικα
23:30 Το Χρώμα Της Νύχτας (Color Of Night)
00:00 Ο Άνθρωπος Του Νοέμβρη (The November Man)
02:00 Ο Άνθρωπος Της Βροχής (Rain Man)
02:15 21 Jump Street
03:15 Θυρίδα Τηλεπώλησης
03:45 Πάτερ γκομένιος
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:45 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:30 Σφηνάκια (Ε)
05:40 Σφηνάκια
05:45 Θα Σε Δω Στο Πλοίο, II (Ε)








06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Power Of Love Gala
00:30 Η Προφητεία (The Omen)
00:45 Το Συμβάν (The Happening)
02:30 Ο Πόλεμος Των Ρόουζ (The War Of The Roses)
02:45 Criminal Minds
03:45 Εργαζόμενο Κορίτσι (Working Girl)
04:30 DOT (Ε)
05:15 Survivor Πανόραμα (Ε)
06:00 Καλημέρα








06:00 Τρικυμία (Ε)
07:00 Επιθυμίες (Ε)
08:00 Δημοπρασίες
Δημοπρασίες
14:00 Μπρούσκο (Ε)
16:00 Κάρμα (Ε)
18:00 Βαλς Με 12 Θεούς
19:00 Είναι Στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κάρμα
00:00 Τρικυμία
01:00 Επιθυμίες
02:00 Ζευγάρια
03:00 Άγγιγμα Ψυχής
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:00 Βαλς Με 12 Θεούς (Ε)
06:00 Τρικυμία (Ε)





06:00 Ξυπνάμε Μαζί
Ενημερωτική εκπομπή με τον Σπύρο Χαριτάτο. Παρουσίαση: Σπύρος Χαριτάτος (ΤΠ).
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω…
12:45 Εμείς
14:45 Artbox
15:30 E News
15:45 Tatiana Live
18:30 Live News
19:50 Circo
20:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική
21:00 Μάντεψε Τι Κάνω Τα Βράδια
22:50 Υπό Το Μηδέν (Frozen Ground)
00:50 Criminal Minds
01:50 Circo (Ε)
02:00 Circo Special
02:45 Artbox (Ε)
03:30 Criminal Minds - 1ος Κύκλος
04:00 Criminal Minds
05:00 Διλήμματα (Ε)
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
14:00 CHAMPIONS LEAGUE / ΚΛΗΡΩΣΗ – ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ & ΕΚΠΟΜΠΗ
14:30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
18:30 BASKET LEAGUE : ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
01:00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
02:50 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
05:50 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ







06:30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΑΞΕΙ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
12:00 ΟΙ ΑΚΤΕΣ ΤΗΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑΣ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:30 ΟΨΟΝ ΚΑΙ ΨΑΛΜΟΣ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΔΙΓΑΜΜΑ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
22:00 ΚΟΛΑΣΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ: ΦΙΟΝΤΟΡ ΝΤΟΣΤΟΓΙΕΦΣΚΙ
23:00 Η ΑΓΝΩΣΤΗ
01:00 ΚΟΛΑΣΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ: ΦΙΟΝΤΟΡ ΝΤΟΣΤΟΓΙΕΦΣΚΙ
02:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ






06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 THE NEW TELETUBIES
08:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
Παιδική σειρά
08:30 BUBBLE GUPPIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:00 LEGO FRIENDS
10:30 SUNNY DAY
11:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:30 PAW PATROL
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 WINX
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:30 TOON MARTY
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH







09:00 ΙΕΡΑ ΒΟΥΝΑ
09:30 ΜΕΡΑΜΠΕΛΛΙΩΤΙΚΗ ΣΟΥΜΑΔΑ
10:00 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΣΥΡΡΑΚΟ, ΜΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ
13:00 Ο ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΟΛΙΔΑΚΗΣ
13:30 ΙΕΡΑ ΒΟΥΝΑ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:00 ΙΕΡΑ ΒΟΥΝΑ
15:30 Ο Λόγος της Γραφής
16:30 ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ ΑΡΧΑΙΑ ΘΕΑΤΡΑ
18:00 ΙΕΡΑ ΒΟΥΝΑ
18:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
19:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΜΠΕΙΡΙΚΟΣ
20:00 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ
21:00 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
22:00 ΛΟΣ ΟΛΒΙΔΑΔΟΣ
23:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ









ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

az

Ο Αζμάτ Ουλάχ  έχει μαύρα μαλλιά, σκούρα καστανά μάτια, έχει ύψος 1,70 μ. και είναι αδύνατος - Φορούσε μοβ μπουφάν, πράσινο καρό πουκάμισο, μουσταρδί παντελόνι και μαύρα αθλητικά παπούτσια, ενώ φοράει σκουλαρίκι στο αριστερό αυτί

2