Χασάν: Ντεμπούτο με γκολ στην Αλάνιασπορ κόντρα στην Ανκαραγκιουτσού του Χατζηγιοβάνη - Δείτε βίντεο

Ahmed_Hassan
Ιδανικό ντεμπούτο για τον Αχμέντ Χασάν με τη φανέλα της Αλάνιασπορ.

Ο Αιγύπτιος φορ που αγωνίζεται ως δανεικός στον τουρκικό σύλλογο από τον Ολυμπιακό πέρασε αλλαγή στο 61΄ και μόλις τέσσερα λεπτά αργότερα άνοιξε το σκορ απέναντι στην Ανκαραγκιουτσού με καρφωτή κεφαλιά.

Η ομάδα του Χατζηγιοβάνη ισοφάρισε προσωρινά σε 1-1 με τον Γκουρελέρ, όμως τελικά η Αλάνιασπορ πήρε τη νίκη χάρη στο γκολ του Μπεκίρογλου στο 87΄.

Βασίλισσα Ελισάβετ: Ακόμα και μετά θάνατον, «σπάει» την παράδοση - Στο αββαείο του Ουέστμινστερ η κηδεία της

Παιδική πορνογραφία: Συνελήφθη συνταξιούχος δάσκαλος από τη Σπάρτη - Πώς προσέγγιζε τα θύματά του

Βασιλιάς Κάρολος Γ': «Η στιγμή που φοβόμουν έφτασε», είπε στη Λιζ Τρας - Ο διάλογος στην πρώτη τους συνάντηση