Στις εξέδρες του Σταντ ντε Φρανς είναι ο Αντώνης Ρέμος.
Ο διάσημος τραγουδιστής παρακολουθεί ζωντανά τον τελικό του Champions League ανάμεσα στην Ρεάλ Μαδρίτης και την Λίβερπουλ έχοντας παρέα το "αφεντικό" της ΠΑΕ Άρης Θοδωρή Καρυπίδη.
«Η καρδιά μας πηγαίνει εμάς», έγραψε ο Καρυπίδης στο Instagram ανεβάζοντας και μια φωτογραφία του με τον Αντώνη Ρέμο μέσα από το γήπεδο.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.