LIVE

Κορωνοϊός

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

remote-control-1863437_960_720

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

17:00
ΕΡΤ Sports HD
Λεβαδειακός - Πλατανιάς
Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2

21:45
Novasports 2HD
Λοριάν - Καέν
Ποδόσφαιρο

21:45
Novasports 1HD
Πάρμα - Λέτσε
Ποδόσφαιρο

02:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ιντιάνα Πέισερς - Φιλαδέλφια 76ερς


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:







10:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
10:15 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ, ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΞΩ
14:00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
17:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:20 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ
19:20 Ο ΠΑΡΑΣ ΚΑΙ Ο ΦΟΥΚΑΡΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 10
23:15 ΑΙΝΣΤΑΙΝ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 PEAKY BLINDERS (Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
01:30 ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
02:30 ΑΙΝΣΤΑΙΝ
03:25 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ
04:30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:50 ...ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΙ







06:30 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΠΟΔΗΛΑΤΟΥ
07:00 Η ΤΙΛΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
07:30 ΓΙΑΚΑΡΙ - (SEASON 4 & SEASON 5)
08:00 ΠΡΟΣΩΠΑ ΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
08:30 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
09:30 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
10:30 ΣΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΤΑΜΟΙ
13:00 ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
14:00 Ο ΑΡΘΟΥΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ ΤΡΑΠΕΖΗΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (2019-2020)
15:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Α' ΚΥΚΛΟΣ
16:10 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ
19:00 Η ΥΠΕΡΟΧΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ - 2019
20:30 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ...
21:00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ (2019)
22:00 THE AFFAIR - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
23:00 ΚΑΤΑΨΥΞΗ - ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
23:20 Η ΟΜΠΡΕΛΑ - ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:30 ΦΑΟΥΕΓΙΑ (ντοκgr) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:30 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (2019)
01:30 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ...
02:00 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ - 2019
02:30 THE AFFAIR - Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:30 Η ΥΠΕΡΟΧΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ
04:30 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ



  



06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα Χωρίς Όνομα - 2ος Κύκλος
19:30 Ant1 News
20:45 Αν Ήμουν Πλούσιος
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα - 2ος Κύκλος (Ε)
22:45 Άγριες Μέλισσες
23:45 Ενώπιος Ενωπίω
01:30 Αν ΄Ημουν Πλούσιος (Ε)
02:30 Η Εκδρομή (Ε)
03:30 Έρωτας (Ε)
05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα







06:00 Hart Of Dixie
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
15:00 Star News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif - 3ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 Σε Απόσταση Ασφαλείας (Security)
22:50 Colombiana
01:00 Without A Trace - 5ος Κύκλος
03:00 Black Death
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)







06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Xένρυ Τερατοαγκαλίτσας (Henry Hugglemonster)
07:30 Οδός Δαλματίας 101 (101 Dalmatian Street I)
08:00 Happy Day Στον Alpha
10:30 Εκτός Γραμμής Στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη, IX
15:40 Το Σόι Σου, ΙV (Ε)
16:40 Divided
17:40 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Deal, IV
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
21:00 Σπίτι Είναι (Ε)
21:50 Έρωτας Μετά
23:00 The Free World
01:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
02:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
03:50 Deal, IV (Ε)
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Divided (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης






06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:05 My Style Rocks
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 8 Λέξεις
23:00 Transformers 2: Η Εκδίκηση Των Ηττημένων (Transformers: Revenge Οf Τhe Fal
02:00 Ο Φτερωτός Θεός (Ε)
03:00 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα (Ε)
04:30 Καλό Μεσημεράκι (Ε)
06:00 Σήμερα






06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 La Patrona
18:00 Mistresses
19:00 Devious Maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Castle
22:00 Suits
23:00 Chicago P.D.
00:00 Castle (Ε)
01:00 Mayday
02:00 Mistresses (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
03:45 Mayday (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)







[ΟΠΕΝ] 07:00 [K8] Ώρα Ελλάδος 07:00
09:50 [K8] Ευτυχείτε
13:00 [K8] Open News
14:00 [K] Μεσημέρι Yes
15:30 [K8] Εικόνες
16:30 [K8] Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:45 [K] Open News Στη Νοηματική
17:00 [K] Ο Κύριος Πτέραρχος
18:55 [K] Open News
20:00 [K8] Ένας Για Όλους
21:00 [K12] 3 Μέρες Διορία (Three Days To Kill)
23:40 [K12] Η Δίκη Στο Open
01:45 [K16] Criminal Minds - 8ος Κύκλος
02:45 [K16] Criminal Minds - 8ος Κύκλος
03:45 [K8] Γράμματα Στην Ιουλιέτα (Letters To Juliet)






06:30 BORDERS
07:30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
08:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ
09:00 Η ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
10:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΑΓΡΟWEEK
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ
14:30 ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΧΩΡΙΟ
15:00 ΓΕΡΜΑΝΙΔΕΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ
16:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ
16:30 ΣΥΝ
18:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 Η ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
20:00 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
21:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΜΠΟΡΙΣ ΓΚΟΝΤΟΥΝΟΦ (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:00 8 ΜΕΡΕΣ
01:00 ΓΕΡΜΑΝΙΔΕΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ
02:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
04:00 ΣΥΝ
05:30 Η ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)







06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BUBBLE GUPPIES
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 RUSTY RIVETS
10:00 EVERYTHING'S ROSIE
10:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:00 PAW PATROL
11:30 BUTTERBEAN'S CAFE
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 ΤΟ ΓΑΤΟΣΚΥΛΟ
13:30 44 ΓΑΤΕΣ
14:00 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
14:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
15:00 LEGO FRIENDS
15:30 WINX
16:00 FANBOY AND CHUM CHUM
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 PAW PATROL
17:30 ABBY HATCHER
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 TOP WING
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 GORMITI
21:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:00 INFINITY NADO
22:30 NOOBEES
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 VICTORIOUS
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH



  



08:00 (Ε) VITA
09:00 (Ε) Ξένο πρόγραμμα
20:00 VITA
20:30 ONE NEWS
21:30 ΑΝΑΠΤΥΞΗ
22:00 (Ε) Ξένο πρόγραμμα







09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ
10:00 ΟΙ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΙ - ΔΙΑΜΟΡΦΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
11:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
12:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
12:30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
13:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
14:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
15:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
17:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
18:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:00 TOKYO GA
00:30 ΕΣΤΙΝ ΟΥΝ
02:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Protothema.gr

Ρoή Ειδήσεων

Ειδήσεις Δημοφιλή Σχολιασμένα

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης