Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

11:55
Novasports 24 HD
Συνέντευξη Τύπου ΠΑΟΚ

12:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
German Tennis Championships

13:30
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Κίνα

14:00
Novasports 6HD
ATP 500
German Tennis Championships

16:00
Novasports 6HD
ATP 500
German Tennis Championships

18:00
ΕΡΤ1
Κλήρωση πρωταθλήματος
Μπάσκετ



ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ORANGE IS THE NEW BLACK
Σεζόν 5

ΕΛ ΤΣΑΠΟ (EL CHAPO)
Σεζόν 3
Προσεχώς

ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ (AMAZING INTERIORS)
Σεζόν 2

ΠΕΡΝΑΜΕ... ΖΑΧΑΡΗ! (SUGAR RUSH)

ΡΩΜΑΪΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ: Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ (ROMAN EMPIRE: REIGN OF BLOOD: MASTER OF ROME)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΤΣΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΛΑ (HOW IT ENDS)

Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (FATHER OF THE YEAR)

ΕΞΟΝΤΩΣΗ (EXTINCTION)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΒΑΡΩΝΟΙ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ (DRUG LORDS)
Σεζόν 2


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ & ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΟΙ ΕΠΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΡΑΚΑ (THE EPIC TALES OF CAPTAIN UNDERPANTS)

ΛΟΥΝΑ ΠΕΤΟΥΝΙΑ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΜΕΖΙΑ (LUNA PETUNIA: RETURN TO AMAZIA)
Σεζόν 2


ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΑ ΜΑΓΙΣΣΑ (THE WORST WITCH)
Σεζόν 2
27/7/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

SUITS

Σεζόν 6


ΒΡΑΒΕΥΜΕΝΟ ΜΕ ΟΣΚΑΡ

ΕΜΠΟΔΙΑ (FENCES)


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




10:00 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Άλλη διάσταση
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Κάπου στη Γη
17:00 Ιστορία από το μακρινό παρελθόν - κύκλος 1
18:00 Basket League LIVE
19:15 Μις Μαρπλ
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Ένα Ξενοδοχείο Δίπλα στη Θάλασσα
23:00 The Affair Κ1
00:00 Μις Μαρπλ
02:00 Άλλη διάσταση
03:45 Ένα Ξενοδοχείο Δίπλα στη Θάλασσα
04:40 Κάπου στη Γη
05:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:55 Πρώτη Είδηση





08:15 Ολίβια
08:30 Ολίβια
08:40 Οι περιπέτειες του Τεν Τεν
09:00 Οι κατακτητές
10:00 Κεντρική Αγορά: Γεύσεις της πόλης Κ3 Ελσίνκι
11:00 Κάθε Κατεργάρης στον Πάγκο του
11:30 Κάθε Κατεργάρης στον Πάγκο του
12:00 Κλειστοί Δρόμοι
13:00 Στα φτερά του έρωτα Κ4
13:20 Στα φτερά του έρωτα Κ4
13:40 Στα φτερά του έρωτα Κ4
14:00 Η ευτυχία βρίσκεται στο πιάτο
14:30 Έξι αδελφές
15:30 Έξι αδελφές
16:30 Εσένα μονό αγαπώ
18:30 Τοπικές κουζίνες
19:30 Ες αύριον τα σπουδαία Κ4
20:00 Από αγκάθι ρόδο Κ2
21:00 SummERTime (Ζ) Μελοποιημένη ποίηση
00:00 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ
01:00 Κάθε Κατεργάρης στον Πάγκο του
01:30 Κάθε Κατεργάρης στον Πάγκο του
02:00 Κλειστοί Δρόμοι
03:00 Στα φτερά του έρωτα Κ4
03:20 Στα φτερά του έρωτα Κ4
03:40 Στα φτερά του έρωτα Κ4
04:00 Ες αύριον τα σπουδαία Κ4
04:30 Η ευτυχία βρίσκεται στο πιάτο Κ3
05:00 Οι κατακτητές



  

10:00 Καλοκαίρι Μαζί στις 10:00
13:00 Ant1 news
13:45 Μια ζωή
15:30 Άκρως οικογενειακόν - 1ος κύκλος
16:30 Το καφέ της Χαράς
17:30 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος
18:55 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος
20:00 Ant1 news
21:00 Το ταίρι ξέρει
23:30 Κάτι χωρισμένα παλικάρια
00:30 Κάτι χωρισμένα παλικάρια
01:30 Το ταίρι ξέρει
04:00 True blood True blood - 4ος Κύκλος
05:00 Το καφέ της Χαράς





08:30 Και οι τέσσερις ήταν υπέροχες
09:20 Love sorry
10:00 Βίος ανθόσπαρτος
10:50 Το ρετιρέ
11:40 Τα μυστικά της Εδέμ
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα όνειρα
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Οι Βασιλιάδες
16:00 Οι Βασιλιάδες
16:40 Ένας μήνας και κάτι
17:30 Μπαμπά μην τρέχεις - κύκλος 1
18:10 Σαββατογεννημένες - 1ος κύκλος
19:00 Singles 2 1/2
19:50 Δέκα λεπτά κήρυγμα
20:50 Η πολυκατοικία - 2ος κύκλος
21:40 Η πολυκατοικία - 2ος κύκλος
22:30 Μαύρα μεσάνυχτα
23:20 Η Αίθουσα του Θρόνου
00:10 Είμαστε στον αέρα
01:00 Άγρια παιδιά
01:40 Μην φοβάσαι τη φωτιά
02:30 Άφρικα
03:10 Οι Τελευταίοι Εγγονοί
04:00 Έρωτας και πάθος
05:00 Φιλοδοξίες




08:15 Ένας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo
08:45 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:00 Ben and Holly
09:30 Μπόμπι και Μπιλ
10:00 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, το πρόβατο
11:00 Garfield
11:30 Τομ και Τζέρι: Γρήγοροι και μαλλιαροί
13:00 The Flash Κ1
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ- 4ος κύκλος
15:00 STAR News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif Κ1
18:30 STAR News
18:45 Η μαμά λείπει ταξίδι για δουλειές
19:55 STAR News
21:00 NCIS - κύκλος 14
22:00 Rush
00:30 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα Κ14
01:15 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα Κ14
02:15 Ενεχυροκολαστήριο
04:45 Psych - 4ος Κύκλος






11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο 4
14:50 Εντιμότατοι... κερατάδες
15:50 Οικογενειακές ιστορίες
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ1
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ3
21:00 Το σόι σου - 1ος κύκλος
21:50 Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:30 Αστέρας Ραχούλας
23:30 World Party
01:30 Kourtney and Kim Take Miami Κ3
02:20 10η Εντολή Κ2 Να τα πούμε;
03:20 Κόκκινος κύκλος Η μέρα της γυναίκας
04:20 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:50 Εικόνες
05:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης





10:00 Σκάι τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Σκάσε και κολύμπα
16:45 Happy traveller
17:20 Δελτίο στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda Κ2
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can
22:15 Σκάσε και κολύμπα
00:00 Dark minds Κ3
01:00 Kara Sevda Κ2
03:00 Hemlock Grove - 2ος κύκλος
04:00 ΣΠΟΡΤέξ
05:00 1000 μίλια γεύσεις





11:00 Μπρούσκο
12:00 Όλα καλά
13:00 Η αγορά σήμερα
15:00 Η αγορά σήμερα
18:00 Ζευγάρια
19:00 Τρικυμία
20:00 Μπρούσκο
22:00 Έρωτας κλέφτης
23:00 Μαύρος ωκεανός
00:00 Mayday
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Έρωτας κλέφτης
05:00 Μαύρος ωκεανός





06:00 Circo (E)
07:00 Ξυπνάμε Μαζί
13:30 Project Runway - 12oς Κύκλος
14:30 E News
14:50 Το Τεμπελόσκυλο
16:45 E News Στη Νοηματική
17:00 Έξω Φτώχεια Και Καλή Καρδιά
19:00 Live News
20:00 Αχ Αυτή Η Γυναίκα Μου
22:00 Η Πολιορκία (The Siege)
00:30 Criminal Minds - 1ος Κύκλος
00:50 Criminal Minds - 1ος Κύκλος
01:30 Criminal Minds - 1ος Κύκλος
01:50 Style Rules (Ε)
02:30 Splash (Ε)
05:15 Off Camera (Ε)
06:00 Circo (E)







06:30 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
07:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ
08:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
09:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
09:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
10:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
11:00 BALKAN EXPRESS
12:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ - Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:45 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
21:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
22:00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: 3 ΑΥΓΟΥΛΙΕΡΕΣ ΣΧΕΔΟΝ 4
22:30 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: THIS WAY OUT
22:50 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: DIVERSITY
23:00 ΔΟΚΤΩΡ ΖΙΒΑΓΚΟ
00:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
01:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
02:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
06:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ




08:30 The New Teletubies
09:00 Wallykazam!
09:30 Little Charmers
10:00 Σίμερ και Σάιν
10:30 Νελλα, η πριγκίπισσα ιπποτης
11:00 Paw patrol
11:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
12:00 Rusty Rivets
12:30 Ο Μπλέικ και οι εξωγήινοι σκίουροι
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 Danny phantom
14:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Regal Academy
15:30 Yo και Watch
16:00 Ninjago
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
17:30 Η Ντόρα και οι φιλοι της
18:00 Kuu Kuu Harajuku
18:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
19:00 Με λένε Φράνκι
19:30 Χένρι ο επικίνδυνος
20:00 Game shakers
20:30 Τα Μυστικά της Αβύσσου
21:00 Τα Χρονικά του Ζορρό
21:30 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
22:00 Χελωνονιντζάκια
22:30 Νικι, Ρικι, Ντικι & Νταν
23:00 The thundermans
23:30 Hunter Street
00:00 Drake and Josh
05:35 The troop
06:00 Drake and Josh





09:00 Πρωινή ανάγνωση
10:00 Κοινοβουλευτικό έργο
18:00 Κοινοβουλευτικό έργο
22:00 Συνάντηση Αλέκος Αλεξανδράκης
23:00 Ντοκιμαντέρ
00:00 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος




ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

politex99

 «Το κόστος των ζημιών είναι μεγάλο. Ανέρχεται περίπου στις 20.000 ευρώ. Ενδέχεται να είναι μεγαλύτερο. Δεν ξέρουμε ακόμη πόσα έκλεψαν οι ταραξίες από ηλεκτρονικό εξοπλισμό», δήλωσε ο  αντιπρύτανης συντονισμού Θοδωρής Λαόπουλος

samos_hotspot_makett

«Η πρώτη ελαφρά βροχή προκάλεσε ανησυχητικές καταστάσεις» προειδοποιεί τον Δημήτρη Βίτσα η Περιφερειάρχης Βορείου Αιγαίου – Ζητούν να τηρηθεί η υπόσχεση για αποσυμφόρηση των εγκαταστάσεων - Κατά του τελεσιγράφου της περιφερειάρχου για να κλείσουν οι δομές της Μόριας και της Σάμου έχει προσφύγει το υπουργείο

1