Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

03:00
FOX Sports
BIG3 BASKETBALL 2018
Basketball

04:05
Novasports 1HD
Μάντσεστερ Σίτι - Ντόρτμουντ
International Champions Cup

12:00
Novasports 1HD
The Open Championship
3η μέρα

12:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Γερμανία
3ες ελεύθερες δοκιμές

15:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Γερμανία
Κατατακτήριες δοκιμές

16:00
Novasports 1HD
Ολυμπιακός - Γκενκ
Φιλικός αγώνας

16:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ελλάδα - Καζακστάν
Euro Beach Soccer League

17:00
ΕΡΤ1
Diamond League
Μεγάλη Βρετανία

17:05
Novasports 2HD
Μπάγερν Μονάχου - Παρί Σεν Ζερμέν
International Champions Cup

18:00
Novasports 4HD
The Open Championship
3η μέρα

18:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Neymar Jr's Five
Τελικοί



ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ORANGE IS THE NEW BLACK
Σεζόν 5

ΕΛ ΤΣΑΠΟ (EL CHAPO)
Σεζόν 3
Προσεχώς

ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ (AMAZING INTERIORS)
Σεζόν 2

ΠΕΡΝΑΜΕ... ΖΑΧΑΡΗ! (SUGAR RUSH)

ΡΩΜΑΪΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ: Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ (ROMAN EMPIRE: REIGN OF BLOOD: MASTER OF ROME)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΤΣΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΛΑ (HOW IT ENDS)

Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (FATHER OF THE YEAR)

ΕΞΟΝΤΩΣΗ (EXTINCTION)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΒΑΡΩΝΟΙ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ (DRUG LORDS)
Σεζόν 2


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ & ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΟΙ ΕΠΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΡΑΚΑ (THE EPIC TALES OF CAPTAIN UNDERPANTS)

ΛΟΥΝΑ ΠΕΤΟΥΝΙΑ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΜΕΖΙΑ (LUNA PETUNIA: RETURN TO AMAZIA)
Σεζόν 2


ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΑ ΜΑΓΙΣΣΑ (THE WORST WITCH)
Σεζόν 2
27/7/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

SUITS

Σεζόν 6


ΒΡΑΒΕΥΜΕΝΟ ΜΕ ΟΣΚΑΡ

ΕΜΠΟΔΙΑ (FENCES)


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




06:35 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
07:00 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
10:15 Αιγαίο Νυν και Αεί - κύκλος 1
10:50 Τα μυστικά του απόλυτου γαλάζιου
11:30 Πρόβα γάμου
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30 Σκάπετα
13:45 Μουσικό Χωριό
14:45 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Password Password
17:00 Στίβος: IAAF Diamond League LIVE
19:00 Μουσική παντού
19:50 Οίνος ο Αγαπητός
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Indian Summers
01:00 Οίνος ο Αγαπητός
01:50 Μουσικό Χωριό
02:50 Indian Summers
04:50 Σκάπετα






06:00 Κεντρική αγορά: Γεύσεις της πόλης
06:45 Η ευτυχία βρίσκεται στο πιάτο Κ3
07:10 Pajanimals
07:20 Pajanimals
07:30 Γουίσπερ
07:40 Γουίσπερ
07:45 Γουίσπερ
07:55 Γουίσπερ
08:05 Νιλς Χόλγκερσον
08:15 Νιλς Χόλγκερσον
08:25 Λούλου Ζίπαντου
08:35 Λούλου Ζίπαντου
08:50 Ολίβια
09:05 Ολίβια
09:15 Κυνηγοί δράκων
09:45 Ο Λούκι Λουκ σε Νέες Περιπέτειες
10:00 Οι περιπέτειες του Τεν Τεν
10:25 Ο Μικρός Πρίγκιπας Κ3
10:55 Μόμπι Ντικ
11:20 Η όαση του Όσκαρ
11:35 Η όαση του Όσκαρ
11:45 Η όαση του Όσκαρ
12:00 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ2
13:00 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ2
14:00 Ιστορίες της Αρκτικής
15:30 Selfie
16:30 Άνιμερτ
17:00 Close Up Γιάννης Καστρίτσης: Ο άνθρωπος και ο ίσκιος του.
18:00 Η αυλή των χρωμάτων
20:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8
21:00 SummERTime (Ζ) Μελοποιημένη ποίηση
00:00 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ
01:00 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ
02:00 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ
03:00 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ
04:00 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ
05:00 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ



  

06:00 Πάτερ ημών
07:00 Ελλάς το μεγαλείο σου
08:00 Ιδιαιτέρα για κλάματα
09:00 Θα βρεις τον δάσκαλό σου - 2ος κύκλος
10:00 Φίλα το βάτραχό σου
11:00 Λίτσα.com - 1ος κύκλος
12:00 My Way
13:00 Ant1 news
13:45 Αννέ
16:15 Πλάκα κάνεις
17:15 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Μπούμερανγκ
20:00 Ant1 news
21:00 Γοργόνες και μάγκες
23:00 Το ταίρι ξέρει
01:00 Drunk wedding
02:45 VICE Specials Κ6 VICE Specials
03:45 Το καφέ της Χαράς
04:45 Η Καλή Πεθερά
05:15 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας





06:00 Βέρα στο δεξί
07:00 Στο φως του φεγγαριού
07:50 Η απλή μέθοδος των τριών
08:40 Ο κακός βεζίρης
09:20 Μπουκιά και συχώριο
10:10 Πολυθρόνα για τρεις
10:50 Οι αταίριαστοι
12:00 Τηλεμπόρα
12:50 Εμείς και εμείς
14:20 Οι Βασιλιάδες
14:50 Οι Βασιλιάδες
15:20 Οι Βασιλιάδες
16:10 Ταξιδεύοντας
17:10 Είσαι το ταίρι μου
17:55 Είσαι το ταίρι μου
18:40 Μ και Μ - κύκλος 1
19:30 Το κόκκινο δωμάτιο
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 7 θανάσιμες πεθερές
23:20 Safe sex
00:00 Κάψε το σενάριο
00:50 Απίστευτα κι όμως ελληνικά
01:50 Πάλι από την αρχή
03:00 Παλίρροια
03:50 Ο επισκέπτης της ομίχλης
04:30 Ξενοδοχείο αμόρε
05:00 Φιλοδοξίες




06:15 The Land Before Time
06:45 Dinotrux
07:15 Μπομπ ο μάστορας
07:45 Timmy Time
08:15 Τομ και Τζέρι
08:40 Πέππα, το Γουρουνάκι Κ7 Πέππα, το Γουρουνάκι
09:00 Ben and Holly
09:30 Μπόμπι και Μπιλ
10:00 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, το Πρόβατο Κ5 Σον, το Πρόβατο
10:50 Garfield
11:20 Η Μπάρμπι στις 12 βασιλοπούλες
12:00 BEN 10
12:30 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
13:00 Γούντι ο τρυποκάρυδος
13:30 Tom and Jerry Show
14:00 Ηρακλής
15:00 STAR News
15:30 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:30 Modern Family - 1ος κύκλος
17:00 Modern Family - 1ος κύκλος
17:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 30 Rock - 1ος κύκλος
18:15 30 Rock - 1ος κύκλος
18:45 Money Drop
19:55 STAR News
21:00 Τζουράσικ Παρκ
23:45 Ο Χάρι Πότερ και ο αιχμάλωτος του Αζκαμπάν
02:45 Covert affairs Covert affairs - 3ος κύκλος
03:45 Psych - 4ος Κύκλος
05:15 Traction






06:30 TV Mall
07:00 Η μικρή γοργόνα
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Πήρα κόκκινα γυαλιά
09:00 Μυστικά και Λάθη - κύκλος 1
10:00 Μου το κρατάς μανιάτικο
11:00 Πες μου Ναι - κύκλος 1
12:00 Όλα στην Ταράτσα
13:00 Ειδήσεις
14:00 60 λεπτά Ελλάδα
15:50 Καμικάζι αγάπη μου
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ1
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Νότα Μία Βραδιάτικα
21:40 Το πιο λαμπρό αστέρι
23:40 Οι λέξεις
01:40 Σαπουνόπετρα - Το χρήμα στο λαιμό σας
04:00 Κόκκινος κύκλος Το τέλος του παιχνιδιού - 1ο μέρος
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Εικόνες
05:50 Οδός Παραδείσου 7





06:00 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00 Σαββατοκύριακο με δράση
11:30 Eco news
12:00 Μεγάλοι Έλληνες
13:00 Ιστορίες
13:45 Icarus Action 2018
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 Ξένη ταινία
16:30 Dot.com
17:30 Δελτίο στη Νοηματική
17:45 It's Your Life
18:45 Kitchen Lab
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά μας ρε Παιδιά
00:45 Το χάρισμα
03:15 Ερωτικό στοίχημα
05:00 Σαββατοκύριακο με δράση





06:00 Close Up
06:30 Close Up
07:00 Όλα καλά
08:00 Τρικυμία
09:00 Η αγορά σήμερα
12:00 Μπρούσκο
13:30 Vivere
14:00 Όλα καλά
15:00 Η αγορά σήμερα
18:30 Ζευγάρια
19:15 Τρικυμία
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Έρωτας κλέφτης
23:00 Μαύρος ωκεανός
00:00 Close Up
00:30 Η αγορά σήμερα
02:30 Mayday
03:30 Έρωτας κλέφτης
04:30 Μαύρος ωκεανός





06:00 Circo (E)
07:00 Από Νωρίς
09:15 Style Rules
10:00 Παιδιά Από Σπίτι
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:00 E News Στη Νοηματική
17:15 Μην Είδατε Τον Παναή
19:00 Live News Weekend
20:00 Αχ Και Να 'Μουν Άνδρας
22:00 Ημέρα Ανεξαρτησίας (Independence Day
01:15 Κωδικός: Geronimo (Code Name: Geronimo)
02:15 Off Camera (Ε)
03:15 Παιδιά Από Σπίτι (Ε)
03:30 Παιδιά Από Σπίτι (Ε)
06:00 Circo (E)






06:00 BALKAN EXPRESS
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
09:00 Η WEST-EASTERN DIVAN ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΣΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΥ BBC
10:30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΗΣ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
11:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
14:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
15:00 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
15:30 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
16:30 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ
17:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
18:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
20:30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
21:30 ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΕΛΛΑΔΑ- ΟΛΛΑΝΔΙΑ
23:00 ΠΕΘΑΜΕΝΟ ΛΙΚΕΡ
00:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:00 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:30 Η WEST-EASTERN DIVAN ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΣΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΥ BBC
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
06:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ





06:30 Drake and Josh
07:00 Big time rush
07:30 Kid e Cats
08:00 Η Κίβα Μπορεί
08:30 Team Umizoomi
09:00 Paw patrol
09:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
10:00 Rusty Rivets
10:30 Ντόρα η μικρη εξερευνητρια
11:00 Σίμερ και Σάιν
11:30 Kuu Kuu Harajuku
12:00 Lego friends
12:30 Τα Μυστικά της Αβύσσου
13:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
13:30 Winx Club
14:00 Regal Academy
14:30 Τα μυστικά της φάρμας
15:00 Μπάνσεν το Τέρας
15:30 Ομάδα Ιπποτών
16:00 Hunter Street
16:30 Χένρι ο επικίνδυνος
17:00 Ένα σχολείο πολύ ροκ
17:30 The Mojicons
18:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
18:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
19:00 Paw patrol
19:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
20:00 100 Πράγματα να κάνεις πριν το Λύκειο
21:30 Οι περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00 Χελωνονιντζάκια
22:30 Χελωνονιντζάκια
23:00 Ένα σχολείο πολύ ροκ
23:30 Hunter Street
00:00 Drake and Josh
00:30 Drake and Josh
05:35 The troop
06:00 Drake and Josh





09:00 Κάμερα Ζιζάνιο
10:00 Κάρτα Μέλους / Διαβουλεύσεις
11:30 Έλληνες αειναύτες - κύκλος 1 Γρηγόρης Καλλιμανόπουλος
12:00 Βουλή επί 7
13:30 Καινοτομία Κ2
14:00 Χάριν Ευφωνίας
15:00 Μαγικός Φανός Αιμίλιος Χειλάκης: Αυτό μπορεί να είναι (Επ)Ανάσταση
15:30 Αστικό τοπίο
16:00 Θεατροσκόπιο
16:30 Χορός
18:00 Ο λόγος της γραφής
19:00 Μια μέρα με τον Μίνωα
19:30 Από το μικρό στο μεγάλο
20:00 Φωτογραφία
20:30 Λόγω τέχνης - κύκλος 1 Εθνικό Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης
21:00 Ιστορίες Καθημερινών Ανθρώπων
22:00 Μαντέλα: Ο δρόμος προς την ελευθερία
00:30 Συναυλία: Ρεσιτάλ κιθάρας του Φλοριάν Λαρούς
03:00 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Η συναυλία της Κυριακής



ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

sficterman0

« Της ζήτησαν να κάνει αισχρά πράγματα, τη χτύπησαν και τη βίασαν», δήλωσε η γιαγιά - Ο πατέρας της κοπέλας τόνισε ότι θα κάνει τα πάντα για  να προστατεύσει το παιδί του -  Να ανοίξουν στόματα ζητά  ο πατέρας της άτυχης Ελένης Τοπαλούδη - Ο βιασμός της 19χρονης έγινε λίγες ημέρες μετά το  άγριο φονικό

15
sylalitirio-MACEDONIA-IS-GREECE

Ξεκινά την επόμενη του μεγάλου συλλαλητηρίου στην Αθήνα με στόχο τη συλλογή χιλιάδων υπογραφών σε όλη την επικράτεια για να μην κυρωθεί η Συμφωνία των Πρεσπών από την ελληνική πλευρά

28