Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

03:00
FOX Sports
BIG3
Week 3 - Oakland

12:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Μεγάλη Βρετανία
3ες ελεύθερες δοκιμές

13:30
Novasports 3HD
Wimbledon

14:20
COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Εσπίνιο, ημιτελικά γυναικών

15:00
Novasports 2HD
Wimbledon

15:00
Novasports 1HD
Wimbledon

15:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Μεγάλη Βρετανία
Κατατακτήριες δοκιμές

16:45
Eurosport 1
Γύρος της Γαλλίας

17:00
ΕΡΤ1
Σουηδία - Αγγλία
Παγκόσμιο κύπελλο - Προημιτελικά

17:30
Novasports 4HD
Wimbledon

17:45
Eurosport 1
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Κ18
Györ, Hungary

18:35
COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Εσπίνιο, μικρός τελικός γυναικών

19:50
COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Εσπίνιο, τελικός γυναικών

20:00
Novasports 1HD
ΑΕΚ - Μιετζ Λεγκνίκα
Φιλικός αγώνας

20:15
Eurosport 1
Global Champions Tour
Paris, France

21:00
ΕΡΤ1
Ρωσία - Κροατία
Παγκόσμιο κύπελλο - Προημιτελικά

21:00
FOX Sports
Twins - Orioles
MLB


Οι ταινίες της ημέρας

Εγώ, ο Απαισιότατος 3 (Μεταγλ.)
COSMOTE CINEMA 1HD 21:00
Ο Γκρου επανέρχεται για να αντιμετωπίσει τον Μπαλτάζαρ Μπρατ, έναν κακοποιό με εμμονή στη δεκαετία του ’80. Σαν να μην έφταναν οι προκλήσεις, ξαφνικά θα ανακαλύψει ότι έχει έναν χαμένο δίδυμο αδελφό με τον οποίο μοιάζει ελάχιστα.

MAMMA MIA !
STAR 17.40
Μια μητέρα, μια κόρη, τρεις πιθανοί μπαμπάδες, μας κάνουν να αναφωνήσουμε ΜΑΜΜΑ ΜΙΑ! Το διασημότερο μιούζικαλ, το παγκόσμιο φαινόμενο, που κατέκτησε το Λονδίνο, το Broadway και στη συνέχεια όλο τον κόσμο και έχουν απολαύσει πάνω εκατομμύρια θεατές, μεταφέρεται ως ρομαντική κομεντί στη μεγάλη οθόνη. Ένα επιτελείο εξαιρετικών ηθοποιών ξεσηκώνει το κινηματογραφόφιλο κοινό με πολλή μουσική, χορό, διαχρονικά τραγούδια των ΑΒΒΑ και ακόμα περισσότερη Ελλάδα! Μέριλ Στριπ, Αμάντα Σέιφριντ, Πιρς Μπρόσναν, Κόλιν Φερθ, Στέλαν Σκάρσγκαρντ, Τζούλι Γουόλτερς

Η ΑΡΠΑΓΗ
STAR 23.15
Η 17χρονη Κιμ, είναι μεγάλη αδυναμία του πατέρα της, Μπράιαν Μιλς. Ο Μπράιαν είναι πρώην πράκτορας, που εγκατέλειψε την καριέρα του και τους κινδύνους της για να είναι κοντά στην αγαπημένη του κόρη στην Καλιφόρνια. Η Κιμ ζει με τη μητέρα της και τον πλούσιο πατριό της Στιούαρτ και καταφέρνει να πείσει τον διστακτικό πατέρα της να της επιτρέψει να ταξιδέψει στο Παρίσι με τη φίλη της Αμάντα. Μια αδίστακτη σπείρα, που… «ειδικεύεται» στο εμπόριο νεαρών κοριτσιών, τις απαγάγει. Η Κιμ προλαβαίνει να καλέσει τον πατέρα της και να τον ενημερώσει για το τι της συμβαίνει. Αυτό είναι ίσως το χειρότερο, που θα μπορούσε να συμβεί σε έναν πατέρα, να παρακολουθεί αβοήθητος μέσα από το κινητό του τηλέφωνο την απαγωγή της ίδιας του της κόρης. Αυτός ο φρικτός εφιάλτης γίνεται μια αβάσταχτη πραγματικότητα για τον Μπράιαν. Τώρα, δεν του απομένουν παρά ελάχιστες ώρες για να πάει στο Παρίσι και να σώσει την Κιμ. Και είναι αποφασισμένος να φτάσει στα άκρα για να το καταφέρει... Λίαμ Νίσον, Μάγκι Γκρέις, Φάμκε Γιάνσεν



Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ORANGE IS THE NEW BLACK
Σεζόν 5
16/7/18

ΕΛ ΤΣΑΠΟ (EL CHAPO)
Σεζόν 3
Προσεχώς

ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ (AMAZING INTERIORS)
Σεζόν 2
20/7/18

ΠΕΡΝΑΜΕ... ΖΑΧΑΡΗ! (SUGAR RUSH)
13/7/18

ΡΩΜΑΪΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ: Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ (ROMAN EMPIRE: REIGN OF BLOOD: MASTER OF ROME)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΤΣΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΛΑ (HOW IT ENDS)
13/7/18

Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (FATHER OF THE YEAR)
20/7/18

ΕΞΟΝΤΩΣΗ (EXTINCTION)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΒΑΡΩΝΟΙ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ (DRUG LORDS)
Σεζόν 2
10/7/18


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ & ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΟΙ ΕΠΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΡΑΚΑ (THE EPIC TALES OF CAPTAIN UNDERPANTS)
13/7/18

ΛΟΥΝΑ ΠΕΤΟΥΝΙΑ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΜΕΖΙΑ (LUNA PETUNIA: RETURN TO AMAZIA)
Σεζόν 2
20/7/18

ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΑ ΜΑΓΙΣΣΑ (THE WORST WITCH)
Σεζόν 2
27/7/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

SUITS
Σεζόν 6
13/7/18

ΒΡΑΒΕΥΜΕΝΟ ΜΕ ΟΣΚΑΡ

ΕΜΠΟΔΙΑ (FENCES)
19/7/18



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 

06:15 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
07:00 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Αιγαίο Νυν και Αεί - κύκλος 1
10:30 Τα μυστικά του απόλυτου γαλάζιου
11:00 Ελληνικοί παραδοσιακοί οικισμοί
11:30 Πρόβα γάμου
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30 Ντοκιμαντέρ
13:30 Europe
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Μικτή Ζώνη
17:00 Ποδόσφαιρο: FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο 2018 LIVE
19:00 Μικτή Ζώνη
19:20 Φόρτσα Πατρίδα Κ2 Φόρτσα Πατρίδα
19:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
21:00 Ποδόσφαιρο: FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο 2018 LIVE
23:00 Ώρα Μουντιάλ
01:00 Ποδόσφαιρο: FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο 2018 (Μ)
03:00 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
04:50 Europe


 

06:00 Μητροπόλεις
07:10 Pajanimals
07:30 Η όαση του Όσκαρ
08:05 O Γκρίζι και τα Λέμινς
08:25 Λούλου Ζίπαντου
08:50 Ολίβια
09:15 Κυνηγοί δράκων
09:45 Ο Λούκι Λουκ σε Νέες Περιπέτειες
10:00 Οι περιπέτειες του Τεν Τεν
10:25 Ο Μικρός Πρίγκιπας Κ3
10:55 Μόμπι Ντικ
11:20 Ίντι
12:00 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ2
14:00 Είμαστε Όλοι Πολίτες
15:00 Μονόγραμμα
15:30 Free birds: Οι γαλοπούλες το έσκασαν
17:00 Close Up Γιάννης Καστρίτσης: Ο άνθρωπος και ο ίσκιος του.
18:00 Η αυλή των χρωμάτων
20:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8
21:00 Πέντε λεπτά ακόμα
22:45 Μικροφίλμ Αποθυμιά
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:40 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ
03:40 Μονόγραμμα
04:10 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8
04:50 Είμαστε Όλοι Πολίτες
05:30 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ2



 

06:00 Πάτερ ημών
07:00 Ελλάς το μεγαλείο σου
08:00 Ιδιαιτέρα για κλάματα
09:00 Θα βρεις τον δάσκαλό σου - 2ος κύκλος
10:00 Φίλα το βάτραχό σου
11:00 Λίτσα.com - 1ος κύκλος
12:00 Super Μουντιάλ
13:00 Ant1 news
13:45 Αννέ
16:15 Πλάκα κάνεις
17:15 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Γυναίκα στη θάλασσα
20:00 Ant1 news
21:00 Πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης
22:45 Celebrity Game Night
00:15 Almanac: Η μηχανή του χρόνου
02:15 VICE Specials
03:15 Το καφέ της Χαράς
04:15 Η Καλή Πεθερά
05:15 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας



 

06:00 Βέρα στο δεξί
06:50 Στο φως του φεγγαριού
07:50 Η απλή μέθοδος των τριών
08:40 Ο κακός βεζίρης
09:20 Μπουκιά και συχώριο
10:10 Πολυθρόνα για τρεις
10:50 Οι αταίριαστοι
12:00 Τηλεμπόρα
12:50 Εμείς και εμείς
14:20 Οι Βασιλιάδες
16:10 Ταξιδεύοντας
17:10 Είσαι το ταίρι μου
18:40 Μ και Μ
19:40 Το κόκκινο δωμάτιο
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 7 θανάσιμες πεθερές
23:20 Safe sex
00:00 Κάψε το σενάριο
00:50 Συναυλία Γ. Νταλάρα - Θα Αλλάξουνε για Εμάς τα Πράγματα
01:50 C' est La Vie
02:40 Παλίρροια
03:10 Ο επισκέπτης της ομίχλης
04:10 Το τελευταίο αντίο
05:00 Φιλοδοξίες


 

06:30 The Land Before Time
07:00 Xiaolin Showdown
07:25 Τομ και Τζέρι
08:15 Super Wings!
08:40 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν Κ2 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν
09:10 Πέππα, το Γουρουνάκι Κ7 Πέππα, το Γουρουνάκι
09:30 Μπόμπι και Μπιλ
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, το Πρόβατο Κ5 Σον, το Πρόβατο
10:50 Garfield
11:10 DC Superhero Girls Κ2 DC Superhero Girls
11:20 Barbie (Μπάρμπι): Σχολείο για πριγκίπισσες
12:00 BEN 10
12:30 Beyblade Burst
13:00 Tom and Jerry Show
13:20 Ο Σκούμπι Ντου και ο βασιλιάς καλικάντζαρος
15:00 STAR News
15:30 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:30 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος
17:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Μπρίτζετ Τζόουνς: Η επόμενη σελίδα
19:55 STAR News
21:00 Μόνος στο σπίτι 3
23:15 Η αρπαγή
01:15 Οι υποψήφιοι
03:00 Covert affairs Covert affairs - 3ος κύκλος
04:45 Psych - 4ος Κύκλος


 

06:30 TV Mall
07:00 Η μικρή γοργόνα
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Πήρα κόκκινα γυαλιά
09:00 Νόστιμη γη
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Γυρίστε τον γαλαξία με οτοστόπ
16:00 Βασικά... καλησπέρα σας
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ1
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Νότα Μία Βραδιάτικα
21:00 Η Αλίκη στο ναυτικό
23:50 Σεφ
02:00 Αγάπη και αφοσίωση
04:00 Κόκκινος κύκλος Το τέλος του παιχνιδιού - 1ο μέρος
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Εικόνες
05:50 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - Β' κύκλος



 

06:00 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00 Σαββατοκύριακο με δράση
11:30 Eco news
12:00 Goal χωρίς σύνορα
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 Ελληνικό πρόγραμμα
16:30 It's Your Life
17:30 Δελτίο στη Νοηματική
17:45 Dot.com
18:45 Kitchen Lab
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά μας ρε Παιδιά
00:45 Ο δρόμος
02:30 Κυνηγοί των ωκεανών
03:15 Frozen planet
04:15 It's Your Life
05:15 Σαββατοκύριακο με δράση


 

06:00 Close Up
06:30 Close Up
07:00 Όλα καλά
08:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Μπρούσκο
13:30 Vivere
14:00 Όλα καλά
15:00 Η αγορά σήμερα
18:30 Ζευγάρια
19:15 Τρικυμία
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Έρωτας κλέφτης
23:00 Μαύρος ωκεανός
00:00 Close Up
00:30 Η αγορά σήμερα
02:30 Mayday
03:30 Έρωτας κλέφτης
04:30 Μαύρος ωκεανός



 

09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:20 E News
13:40 Αποκαλυπτικά
17:15 Ένας Βλάκας Και Μισός
19:35 Live News Weekend
21:00 E News Στη Νοηματική
21:10 Το 24Ωρο Μιας Ξανθιάς (Walk Of Shame)
23:10 Έξι Σφαίρες (Six Bullets)
01:30 Παράβαση Καθήκοντος (Dark Blue)
02:00 Έξι Σφαίρες (Six Bullets)
04:00 Έξυπνη Ζωή (Ε)
04:15 Ανάμεσα (Ε)
05:00 Οff Camera (Ε)
05:30 Τώρα Ό,Τι Συμβαίνει



 

06:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
09:00 ΜΠΕΡΛΙΟΖ, ΡΕΚΒΙΕΜ
10:30 NATURA 2000: ΖΩΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
11:00 ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ-ΓΑΛΛΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018- ΡΩΣΙΑ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
14:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
15:00 ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
15:30 ΣΙΘΩΝΙΑ
16:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΠΑΕΙ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
17:00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ -ΟΨΕΙΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ ΤΟΥ 20ου ΑΙΩΝΑ
17:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
18:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
20:30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
23:00 RICORDI MI
01:00 ΡΩΣΙΑ – ΚΡΟΑΤΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
06:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ


 

06:30 Drake and Josh
07:00 Big time rush
07:30 Kid e Cats
08:00 Η Κίβα Μπορεί
08:30 Team Umizoomi
09:00 Paw patrol
09:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
10:00 Rusty Rivets
10:30 Ντόρα η μικρη εξερευνητρια
11:00 Σίμερ και Σάιν
11:30 Kuu Kuu Harajuku
12:00 Lego friends
12:30 Τα Μυστικά της Αβύσσου
13:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
13:30 Winx Club
14:00 Regal Academy
14:30 Τα μυστικά της φάρμας
15:00 Μπάνσεν το Τέρας
15:30 Ομάδα Ιπποτών
16:00 Hunter Street
16:30 Χένρι ο επικίνδυνος
17:00 Ένα σχολείο πολύ ροκ
17:30 The Mojicons
18:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
18:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
19:00 Paw patrol
19:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
20:00 100 Πράγματα να κάνεις πριν το Λύκειο
21:30 Οι περιπέτειες του Μικρού Επικίνδυνου
22:00 Χελωνονιντζάκια
22:30 Χελωνονιντζάκια
23:00 Ένα σχολείο πολύ ροκ
23:30 Hunter Street
00:00 Drake and Josh
05:35 The troop
06:00 Drake and Josh


 

09:00 Κάμερα Ζιζάνιο
10:00 Κάρτα Μέλους / Διαβουλεύσεις
11:30 Έλληνες αειναύτες - κύκλος 1 Γρηγόρης Καλλιμανόπουλος
12:00 Βουλή επί 7
13:30 Καινοτομία
14:00 Χάριν Ευφωνίας
15:00 Μαγικός Φανός Αιμίλιος Χειλάκης: Αυτό μπορεί να είναι (Επ)Ανάσταση
15:30 Αστικό τοπίο
16:00 Θεατροσκόπιο
16:30 Χορός
18:00 Ο λόγος της γραφής
19:30 Από το μικρό στο μεγάλο
20:00 Φωτογραφία
20:30 Λόγω τέχνης - κύκλος 1 Εθνικό Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης
21:00 Ιστορίες Καθημερινών Ανθρώπων
22:00 Αι ειδοί του Μαρτίου
23:30 Συναυλία: Ρεσιτάλ κιθάρας του Φλοριάν Λαρούς
03:00 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

crisis_arthro

Πλούσιοι και φτωχοί στη μέγγενη των μνημονίων: Κατά την περίοδο 2008-2016 η μέση αμοιβή μειώθηκε πάνω από 1/5 (21,8%) ανά εργαζόμενο, ενώ το ψαλίδι στο εισόδημα της μέσης ελληνικής οικογένειας έφτασε το 42% (2009-2014) - Τι δείχνει η νέα έρευνα της διαΝΕΟσις με συντονιστή τον καθηγητή Μάνο Ματσαγγάνη

4