Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

13:30
Novasports 3HD
Wimbledon

15:00
Novasports 2HD
Wimbledon

15:00
Novasports 1HD
Wimbledon

19:00
Novasports 4HD
Ολυμπιακός - Μποτσοσάνι
Φιλικός αγώνας

20:00
FOX Sports
Yankees - Braves
MLB


Οι ταινίες της ημέρας

X – MEN
STAR, 22.00
Στο κοντινό μέλλον κάποιοι άνθρωποι εξελίσσονται σε μεταλλαγμένους, κατέχοντας ασυνήθιστες, εξωπραγματικές δυνάμεις. Άλλοι τους χαρακτηρίζουν επιστημονικά παράδοξα, άλλοι τέρατα της φύσης. Με την καθοδήγηση του καθηγητή Χ, οι χαρισματικοί μαθητές του μαθαίνουν να ελέγχουν, να κατευθύνουν και να χρησιμοποιούν τις δυνάμεις τους για το καλό της ανθρωπότητας, αγνοώντας τη συνεχή απόρριψη, που δέχονται από ένα μεγάλο μέρος της. Ο μεγαλύτερος αντίπαλος του καθηγητή X είναι ο Μαγκνέτο, ένας από τους πιο σημαντικούς μεταλλαγμένους, που όμως στρέφεται ενάντια στην ανθρώπινη κοινωνία, καθώς πιστεύει ότι άνθρωποι και μεταλλαγμένοι είναι αδύνατο να συμβιώσουν… Χιου Τζάκμαν, Πάτρικ Στιούαρτ, Χάλι Μπέρι, Ίαν Μακ Κέλεν, Φάμκε Γιάνσεν, Άννα Πάκουιν

Palo Alto
COSMOTE CINEMA 2HD, 22:00
Πάλο Άλτο, Καλιφόρνια. Στο τελευταίο έτος της σχολικής τους διαδρομής, τέσσερις μαθητές δοκιμάζουν τα όριά τους. Αντιμέτωποι με τον ίδιο τους τον εαυτό, τολμούν να κοιτάξουν τη ζωή κατάματα και να μάθουν από τα λάθη τους! Έμμα Ρόμπερτς, Τζέιμς Φράνκο, Τζακ Κίλμερ

Και μόνο την αλήθεια
ΕΡΤ1 23:00
Τολμηρό πολιτικό θρίλερ του Ροντ Λιούρι, που βασίζεται στην πραγματική ιστορία της δημοσιογράφου των «New York Times», Τζούντιθ Μίλερ, η οποία επέλεξε να φυλακιστεί παρά να αποκαλύψει την πηγή της σχετικά με άρθρο της για τις βρόμικες δουλειές της CIA. Ο Λιούρι αλλάζει το πολιτικό υπόβαθρο της πραγματικής ιστορίας (οι αποκαλύψεις της Μίλερ αναφέρονταν στον πόλεμο του Ιράκ) με μια συνωμοσία για δολοφονία του Αμερικανού προέδρου δήθεν από την κυβέρνηση της Βενεζουέλας, για να δοθεί στον πρόεδρο η δικαιολογία να επιτεθεί σ’ αυτήν. Κέιτ Μπέκινσεϊλ, Ματ Ντίλον, Άλαν Άλντα, Άντζελα Μπάσετ


Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ORANGE IS THE NEW BLACK
Σεζόν 5
16/7/18

ΑΝΝΑ ΜΕ Α(ANNE WITH AN E)
Σεζόν 2
6/7/18

ΕΛ ΤΣΑΠΟ (EL CHAPO)
Σεζόν 3
Προσεχώς

ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ (AMAZING INTERIORS)
Σεζόν 2
20/7/18

ΠΕΡΝΑΜΕ... ΖΑΧΑΡΗ! (SUGAR RUSH)
13/7/18

ΚΩΜΙΚΟΙ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ: ΦΡΕΣΚΟΑΛΕΣΜΕΝΟΣ - 2018
(COMEDIANS IN CARS GETTING COFFEE: NEW 2018: FRESHLY BREWED)
6/7/18


ΡΩΜΑΪΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ: Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ (ROMAN EMPIRE: REIGN OF BLOOD: MASTER OF ROME)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ ΛΕΥΚΟΟΥΡΟΥ ΕΛΑΦΙΟΥ (THE LEGACY OF A WHITETAIL DEER HUNTER)
6/7/18

ΕΤΣΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΛΑ (HOW IT ENDS)
13/7/18

Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (FATHER OF THE YEAR)
20/7/18

ΕΞΟΝΤΩΣΗ (EXTINCTION)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΡΩΤΗ ΟΜΑΔΑ: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ (FIRST TEAM: JUVENTUS)
Σεζόν 1, Μέρος Β
6/7/18

ΒΑΡΩΝΟΙ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ (DRUG LORDS)
Σεζόν 2
10/7/18

ΟΙ ΠΙΟ ΣΚΛΗΡΕΣ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (INSIDE THE WORLD'S TOUGHEST PRISONS)
Σεζόν 2
6/7/18


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ & ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


ΟΙ ΕΠΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΡΑΚΑ (THE EPIC TALES OF CAPTAIN UNDERPANTS)
13/7/18

ΛΟΥΝΑ ΠΕΤΟΥΝΙΑ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΜΕΖΙΑ (LUNA PETUNIA: RETURN TO AMAZIA)
Σεζόν 2
20/7/18

ΑΧΑΛΙΝΩΤΑ ΟΝΕΙΡΑ (FREE REIN)
Σεζόν 2
6/7/18

ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΑ ΜΑΓΙΣΣΑ (THE WORST WITCH)
Σεζόν 2
27/7/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ (EXPLAINED)
4/7/18


Ο ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ (SHOOTER)
6/7/18


SUITS
Σεζόν 6
13/7/18

ΒΡΑΒΕΥΜΕΝΟ ΜΕ ΟΣΚΑΡ

ΕΜΠΟΔΙΑ (FENCES)
19/7/18



Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 

10:00 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Άλλη διάσταση
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Ο πυρετός του Μουντιάλ
17:00 Η μετεωρολογία του διαστήματος
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:30 Ποδόσφαιρο: FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο 2018 (Μ)
20:35 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Η Ιστορία του Ελληνικού Ποδοσφαίρου
23:00 Και μόνο την αλήθεια
01:05 Ο πυρετός του Μουντιάλ
02:00 Η Ιστορία του Ελληνικού Ποδοσφαίρου
03:00 Άλλη διάσταση
04:45 Η μετεωρολογία του διαστήματος
05:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:55 Πρώτη Είδηση



 

06:00 Στα βήματα του Μάρκο Πόλο
07:00 Η όαση του Όσκαρ
07:25 O Γκρίζι και τα Λέμινς
07:50 Λούλου Ζίπαντου
08:15 Ολίβια
08:40 Ίντι
09:00 Αλάσκα: Το τελευταίο σύνορο
10:00 Οι Μετρ των oνείρων
11:00 Η αλεπού και ο μπούφος
12:00 Παράθυρο στον Ήλιο
13:00 Στα φτερά του έρωτα Κ4
14:00 Snapshots of History
14:30 Στα βήματα του Μάρκο Πόλο
15:30 Γεύσεις από Ελλάδα
16:15 Ένα μήλο την ημέρα
16:30 Φουσκοθαλασσιές
18:00 I Love Lucy
18:30 La Senora Κ2
20:00 Από Αγκάθι Ρόδο
21:00 Έξι αδελφές
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:40 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ
00:40 Βραδινές καμπάνες
01:30 Η αλεπού και ο μπούφος
02:30 Παράθυρο στον Ήλιο
03:30 Στα φτερά του έρωτα Κ4


 

06:00 Οι μεν και δεν Εορταστικό επεισόδιο
07:00 Καλοκαίρι Μαζί στις 7:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί στις 10:00
13:00 Ant1 news
14:00 Άκρως οικογενειακόν - 1ος κύκλος
15:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
17:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Το καφέ της Χαράς
19:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή Κ1
20:00 Ant1 news
21:00 Μια ζωή
00:00 Κάτι χωρισμένα παλικάρια
01:00 True blood True blood - 4ος Κύκλος
02:15 Λόλα
03:15 Το καφέ της Χαράς
04:15 Η Καλή Πεθερά
05:15 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας


 

06:00 Βέρα στο δεξί
07:40 Το σόι μας
08:00 Για μια θέση στον ήλιο
08:30 Περί ανέμων και υδάτων
09:20 Αέρινες σιωπές
10:50 Το ρετιρέ
11:40 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Οι Βασιλιάδες
16:40 Η ώρα η καλή
18:10 Σαββατογεννημένες - 1ος κύκλος
19:00 Singles 1
19:50 Δέκα λεπτά κήρυγμα
20:50 Η πολυκατοικία - 2ος κύκλος
22:30 Η ζωή μας μια βόλτα
23:20 Η αίθουσα του θρόνου
00:10 Είμαστε στον αέρα
01:00 Εμπόλεμη Ζώνη
02:10 Η αγάπη της γάτας
02:50 Πειρασμός Πειρασμός
03:40 Το Μυστικό του Άρη Μπονσαλέντη
04:30 Ένας έρωτας
05:00 Φιλοδοξίες


 

06:30 Ο τροχός της τύχης
07:30 Shopping Star
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ- 4ος κύκλος
15:00 STAR News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif Κ1
18:30 STAR News
18:45 Ο τροχός της τύχης
19:55 STAR News
21:00 NCIS - κύκλος 14
22:00 X-Men
00:15 Ο πεζοναύτης 2
02:15 Συνέντευξη με έναν βρυκόλακα
04:15 Psych Κ3 Psych



 

06:30 TV Mall
07:00 Η μικρή γοργόνα
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Happy Day στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ο περίεργος... και ο πρώτος ματάκιας
14:50 Εντιμότατοι... κερατάδες
15:50 Οικογενειακές ιστορίες
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ1
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ3
21:00 Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:40 World Party
01:10 Kourtney and Kim Take Miami Κ3
02:10 Ψηλός, λιγνός και ψεύταρος
04:10 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:40 Εικόνες
05:20 Οδός Παραδείσου 7
05:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης


 

06:00 Σήμερα
10:00 Σκάι τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 My Man Can
16:15 Kitchen Lab
17:15 Δελτίο στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can
22:15 Survivor - 2018
01:45 Dark minds - 1ος κύκλος
02:45 Hemlock Grove - 1ος κύκλος
03:45 Survivor Πανόραμα
05:15 Traction


 

06:00 Close Up
06:30 Close Up
07:00 Όλα καλά
08:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Μπρούσκο
13:00 Τρικυμία
14:00 Όλα καλά
15:00 Η αγορά σήμερα
18:00 Ζευγάρια
19:00 Τρικυμία
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Έρωτας κλέφτης
23:00 Μαύρος ωκεανός
00:00 Mayday
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Έρωτας κλέφτης
05:00 Μαύρος ωκεανός


 

06:00 Ξυπνάμε Μαζί
09:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω
13:00 Fashion Blogger Of The Year
14:50 Κάθε Μέρα Chef
15:30 E News
15:45 Τατιάνα Live
18:30 Live News
19:50 E News Στη Νοηματική
20:00 Από Πού Πάνε Για Τη Χαβούζα
22:00 Εξομολογήσεις Ενός Επικίνδυνου Μυαλού
00:15 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
02:15 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω (Ε)
02:30 Η Χιονάτη Και Οι Επτά Σπασίκλες
05:00 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί



 

06:00 ΒΟΤΑΝΑ, ΚΑΡΠΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
09:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
09:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
10:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
11:00 ΣΟΥΗΔΙΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΓΡΟWEEK
14:30 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΠΑΕΙ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
16:45 ΚΑΙΡΟΣ
17:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
18:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
22:00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑRΤΟΠΟΙΗΜΑΤΑ
23:00 ΧΑΜΑΙΛΕΩΝ
00:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
01:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
02:00 BALKAN EXPRESS
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
06:00 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ


 

06:00 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 ΑΒΑΤΑΡ
16:00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 LEGO FRIENDS
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
19:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
20:00 GAME SHAKERS
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH


 

09:00 Πρωινή ανάγνωση
10:00 Κοινοβουλευτικό έργο
18:00 Κοινοβουλευτικό έργο
22:00 Κάρτα Μέλους / Διαβουλεύσεις
23:30 Παλέτες που έγραψαν ιστορία Ντελακρουά (1798 - 1863)
00:00 Επανάληψη προγράμματος
01:00 Επανάληψη προγράμματος


ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

bluehorizon-bluegalaxy

Από την πρόσκρουση των δύο πλοίων δεν αναφέρθηκε κάποιος τραυματισμός ενώ μετά από επιθεώρηση από τον παρακολουθούντα νηογνώμονα τα δύο πλοία αναχώρησαν για τους προορισμούς τους