Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-new-ft

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας


17:00
ΕΡΤ1
Βραζιλία - Μεξικό
Παγκόσμιο κύπελλο - Φάση των 16

18:00
Novasports 4HD
ΠΑΟΚ - Νόρτζελαντ
Φιλικός αγώνας

19:00
ΕΡΤ2
Εσθονία - Ελλάδα
Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου

21:00
ΕΡΤ1
Βέλγιο - Ιαπωνία
Παγκόσμιο κύπελλο - Φάση των 16

Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ORANGE IS THE NEW BLACK
Σεζόν 5
16/7/18

ΑΝΝΑ ΜΕ Α(ANNE WITH AN E)
Σεζόν 2
6/7/18

ΕΛ ΤΣΑΠΟ (EL CHAPO)
Σεζόν 3
Προσεχώς

ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ (AMAZING INTERIORS)
Σεζόν 2
20/7/18

ΠΕΡΝΑΜΕ... ΖΑΧΑΡΗ! (SUGAR RUSH)
13/7/18

ΚΩΜΙΚΟΙ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ: ΦΡΕΣΚΟΑΛΕΣΜΕΝΟΣ - 2018
(COMEDIANS IN CARS GETTING COFFEE: NEW 2018: FRESHLY BREWED)
6/7/18

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (GOOD GIRLS)
3/7/18

ΡΩΜΑΪΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ: Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ (ROMAN EMPIRE: REIGN OF BLOOD: MASTER OF ROME)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ ΛΕΥΚΟΟΥΡΟΥ ΕΛΑΦΙΟΥ (THE LEGACY OF A WHITETAIL DEER HUNTER)
6/7/18

ΕΤΣΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΟΛΑ (HOW IT ENDS)
13/7/18

Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (FATHER OF THE YEAR)
20/7/18

ΕΞΟΝΤΩΣΗ (EXTINCTION)
27/7/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

ΠΡΩΤΗ ΟΜΑΔΑ: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ (FIRST TEAM: JUVENTUS)
Σεζόν 1, Μέρος Β
6/7/18

ΒΑΡΩΝΟΙ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ (DRUG LORDS)
Σεζόν 2
10/7/18

ΟΙ ΠΙΟ ΣΚΛΗΡΕΣ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (INSIDE THE WORLD'S TOUGHEST PRISONS)
Σεζόν 2
6/7/18


ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ & ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


ΟΙ ΕΠΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΡΑΚΑ (THE EPIC TALES OF CAPTAIN UNDERPANTS)
13/7/18

ΛΟΥΝΑ ΠΕΤΟΥΝΙΑ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΜΕΖΙΑ (LUNA PETUNIA: RETURN TO AMAZIA)
Σεζόν 2
20/7/18

ΑΧΑΛΙΝΩΤΑ ΟΝΕΙΡΑ (FREE REIN)
Σεζόν 2
6/7/18

ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΑ ΜΑΓΙΣΣΑ (THE WORST WITCH)
Σεζόν 2
27/7/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΣΕΛ ΓΟΥΛΦ (THE BREAK WITH MICHELLE WOLF)
1/7/18

ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ (EXPLAINED)
4/7/18


Ο ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ (SHOOTER)
6/7/18

ΣΕΡΛΟΚ (SHERLOCK)
Σεζόν 4
1/7/18

SUITS
Σεζόν 6
13/7/18

ΒΡΑΒΕΥΜΕΝΟ ΜΕ ΟΣΚΑΡ

ΕΜΠΟΔΙΑ (FENCES)
19/7/18

ΒΡΑΔΙΕΣ ΜΠΛΟΚΜΠΑΣΤΕΡ

IRON MAN 1-3
1/7/18

THOR 1-2
1/7/18

CAPTAIN AMERICA 1-2
1/7/18

ΟΙ ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ THE AVENGERS
1/7/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 


08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ
17:00 ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΜΕΞΙΚΟ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
19:00 ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ
19:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
21:00 ΒΕΛΓΙΟ - ΙΑΠΩΝΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
23:00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
01:00 ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΜΕΞΙΚΟ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
02:50 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
03:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
03:20 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
05:10 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ



 

06:00 PAJANIMALS
07:00 Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ - A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:25 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
07:50 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:15 ΟΛΙΒΙΑ
08:40 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIE
09:00 AΛΑΣΚΑ, ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΥΝΟΡΟ
10:00 EXTREME FASHIONISTAS
11:00 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 SNAPSHOTS OF HISTORY
14:30 ΦΥΛΕΣ ΣΤΑ ΙΜΑΛΑΪΑ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
16:30 ΤΑ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
18:00 ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: I LOVE LUCY
19:00 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ : ΕΣΘΟΝΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ
21:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:40 ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΚΑΜΠΑΝΕΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
05:15 EXTREME FASHIONISTAS
06:00 ΦΥΛΕΣ ΣΤΑ ΙΜΑΛΑΪΑ


 

06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 07:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 10:00
13:00 Ant1 News
14:00 Άκρως Οικογενειακόν (Ε) - 1ος Κύκλος
15:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
16:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Το Καφέ Της Χαράς - 1ος Κύκλος (Ε)
19:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε) - 1ος Κύκλος
20:00 Ant1 News
21:00 Μια Ζωή - Kadin
00:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
01:00 True Blood - 4ος Κύκλος
02:15 Λόλα (Ε)
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:00 Το καφέ της Χαράς
04:15 Η Καλή Πεθερά (Ε)
05:00 Έρωτας - κύκλος 1
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)


 


06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:40 Το Σόι Μας (Ε)
08:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
08:30 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
09:20 Αέρινες Σιωπές (Ε)
10:50 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Οι Βασιλιάδες (Ε)
16:00 Οι Βασιλιάδες
16:40 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
17:25 Η ώρα η καλή
18:10 Σαββατογεννημένες (Ε)
19:00 Singles 2 (Ε)
19:50 Δέκα Λεπτά Κήρυγμα (Ε)
20:50 Η Πολυκατοικία (Ε)
21:40 Η πολυκατοικία - 2ος κύκλος
22:30 Η Ζωή Μας Μια Βόλτα (Ε)
23:20 Οι Μάγισσες Της Σμύρνης (Ε)
00:10 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
00:50 Η Γενιά Των 592 Ευρώ (Ε)
01:40 Η Αγάπη Της Γάτας (Ε)
01:50 Μίλα μου Βρώμικα
02:30 Πειρασμός (Ε)
02:40 Παλίρροια
03:10 Το Μυστικό Του Άρη Μπονσαλέντη (Ε)
04:00 Ένας Έρωτας (Ε)
04:10 Το τελευταίο αντίο
04:50 Φιλοδοξίες (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)


 

06:30 Psych - 3ος Κύκλος
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 NCIS - 14ος Κύκλος
22:00 Μνημείων Άνδρες (The Monuments Men)
00:30 Κάθαρση: Αναρχία (The Purge: Anarchy)
01:45 Ανίκητος (Invictus)
02:45 The Paperboy
03:00 Money Drop
04:15 Covert affairs
04:30 Psych - 3ος Κύκλος
05:00 Psych - 3ος Κύκλος
05:15 Το γουρουνάκι Γουίλμπουρ η Αράχνη Σάρλοτ



 

06:30 Tv Mall
07:00 Η Έλενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor)
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ρόδα, Τσάντα Και Κοπάνα, Νο1
14:50 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
15:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, ΙΙΙ (Ε)
21:00 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
21:50 Το σόι σου - 1ος κύκλος
22:40 World Party (Ε)
00:00 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙΙ (Ε)
01:10 Kourtney & Kim Take Miami , III
02:10 10η Εντολή, Ι (Ε)
03:10 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:10 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:40 Εικόνες III (Ε)
05:20 Οδός Παραδείσου 7 (Ε)
05:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης


 

06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Ελληνική Σειρά
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:15 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Ελληνική Σειρά (Ε)
02:30 Hemlock Grove - 1oς Κύκλος
03:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
05:15 Ελληνικό Πρόγραμμα (Ε)
06:00 Σήμερα

 

06:00 Close Up (Ε)
06:30 Close Up
07:00 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
13:00 Τρικυμία (Ε)
14:00 Όλα Καλά
15:00 Η Αγορά Σήμερα
18:00 Ζευγάρια
19:00 Τρικυμία
20:00 Μπρούσκο
22:00 Έρωτας Κλέφτης
23:00 Μαύρος Ωκεανός
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
05:00 Μαύρος Ωκεανός (Ε)
06:00 Close Up (Ε)

 

06:00 Ξυπνάμε Μαζί
09:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω
13:00 Fashion Blogger Of The Year
14:50 Κάθε Μέρα Chef
15:30 E News
15:45 Τατιάνα Live
18:30 Live News
19:50 E News Στη Νοηματική
20:00 Θηλυκό Θυριοτροφείο
22:00 Ο Ευεργέτης
00:00 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
00:15 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:15 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
02:00 Τατιάνα Live (Ε)
02:15 Τατιάνα Live (Ε)
04:15 Κάθε Μέρα Chef (Ε)
05:00 Off Camera (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί

 


06:30 ALLERT3
07:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ
08:00 BORDERS
09:00 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
09:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
10:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
11:00 ΙΣΠΑΝΙΑ - ΡΩΣΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΠΑΕΙ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
16:45 ΚΑΙΡΟΣ
17:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
18:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
22:00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ΤWIST
22:15 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: THE FAKE
22:25 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ΤΟΙΧΟΣ
22:40 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: ΒΥΘΙΣΜΑ
23:00 ΔΟΚΤΩΡ ΖΙΒΑΓΚΟ
00:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
01:00 ΚΡΟΑΤΙΑ - ΔΑΝΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
06:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ


 

06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
Παιδική σειρά
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 ΑΒΑΤΑΡ
16:00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 LEGO FRIENDS
18:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
19:30 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
20:00 GAME SHAKERS
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 THE THUNDERMANS
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH




 

09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:00 ΟΙ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

mati_istoria_arthro

«Μέσα στη θάλασσα ένιωσα ότι θα πεθάνω» λέει ο Δημήτρης Φιλιππής - «Το μόνο που ήθελα, ήταν να ξέρω ότι είναι καλά η γυναίκα μου και το παιδί μου» ανέφερε, ενώ αυτό που παλεύει να συνειδητοποιήσει είναι πώς χάθηκαν τόσες ζωές άδικα, τονίζοντας ότι το κράτος απουσίαζε