Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv-epilogs-new

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Οι πρεμιέρες του Netflix- Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις


12:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Γαλλία
1ες ελεύθερες δοκιμές

15:00
ΕΡΤ1
Βραζιλία - Κόστα Ρίκα
Παγκόσμιο κύπελλο

16:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Γαλλία
2ες ελεύθερες δοκιμές

18:00
ΕΡΤ1
Νιγηρία - Ισλανδία
Παγκόσμιο κύπελλο

19:00
ΕΡΤ2
Athens Pole Vault 2018
Πλατεία Συντάγματος

21:00
ΕΡΤ1
Σερβία - Ελβετία
Παγκόσμιο κύπελλο


Οι ταινίες της ημέρας 

Ο ΝΑΥΑΓΟΣ
ANT1, 22.30
Ο Τσακ Νόλαντ είναι ένας πολυάσχολος επιθεωρητής της εταιρίας μεταφορών FED-EX . Γυρίζει όλο τον κόσμο ελέγχοντας αν όλα πάνε καλά στα κέντρα διανομής της εταιρίας που λειτουργούν σε κεντρικά αεροδρόμια. Είναι παραμονή Χριστουγέννων και πολυάσχολος όπως πάντα, τρέχοντας να προλάβει κάποια πτήση, δίνει στο κορίτσι του υπόσχεση γάμου. Δυστυχώς όμως, το αεροσκάφος χάνει τον προσανατολισμό του μέσα σε μία τροπική καταιγίδα και βυθίζεται στα βάθη του Ειρηνικού Ωκεανού . Σαν από θαύμα, ο Τσακ σώζεται και τα κύματα τον ξεβράζουν στην παραλία ενός ερημικού νησιού. Ο Τσακ πρέπει τώρα να μάθει να επιβιώνει εντελώς μόνος. Μόνη του συντροφιά μια μπάλα του βόλεϊ που ξεπέφτει κι αυτή στο ερημονήσι... Τομ Χανκς, Έλεν Χαντ, Κρις Νοθ


Η ΓΕΦΥΡΑ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ
ΣΚΑΪ, 00.30
Το 1962 η Αμερικανική Κυβέρνηση αναθέτει στον δικηγόρο Τζέιμς Ντόνοβαν να υπερασπιστεί έναν Σοβιετικό κατάσκοπο, μόνο και μόνο για να αναδειχθεί η ηθική ανωτερότητα της αμερικανικής δικαιοσύνης. Ο Ντόνοβαν, όμως, παίρνει την υπόθεση σοβαρά και καταφέρνει να καταδικαστεί ο κατάσκοπος μόνο σε 30 χρόνια φυλάκισης, και όχι σε θανατική ποινή. Η Κυβέρνηση, εντυπωσιασμένη από τις ικανότητές του, θα του αναθέσει την επόμενη αποστολή του, η οποία όμως δε θα είναι τόσο απλή. Τομ Χανκς, Μαρκ Ράιλανς, Έιμι Ράιαν, Άλαν Άλντα, Ιβ Χιούσον, Μπίλι Μάγκνουσεν κ.ά.

ΘΗΛΥΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
STAR 23.15
Πέντε συναισθηματικά ακάλυπτες έως σεξουαλικά υποτιμημένες σύζυγοι και μια νεαρή χήρα διαπιστώνουν, ότι τα μόνα που τους συνδέουν είναι το κομμωτήριο, η τράπουλα και τα άνομα συμφέροντα των συζύγων τους, μικρών και μεγάλων παραγόντων της επαρχιακής πόλης. Η ανομοιογενής παρέα μεταφέρει τη ροτόντα της μπιρίμπα από τα άδυτα του κομμωτηρίου μιας φιλενάδας - στο προικώο - δυάρι της ευκατάστατης «κολλητής» και η ερωτική δραστηριότητα των γυναικών είναι πλέον θέμα χρόνου και συντονισμού. Μοιραία και καταστροφικά είναι και τα πάσης φύσεως επακόλουθα, όταν ένας μοχθηρός ιδιωτικός - πρώην δημόσιος - αστυνομικός δεν καταφέρνει να εκβιάσει τον προύχοντα σύζυγο και τον εκδικείται εκθέτοντας τη γυναίκα του, την παρέα της και - λόγω του εύρους των συναναστροφών τους - ολόκληρη τη μικρή κλειστή κοινωνία. Κατά τον εορτασμό της 75ης επετείου της τοπικής καθημερινής εφημερίδας «Ο Φιλελεύθερος» ένας αυτοσχέδιος τηλεοπτικός πομπός προβάλλει μία βιντεοταινία στην οποία ο απελπισμένος και αυτοκαταστροφικός ντετέκτιβ έχει καταγράψει ερωτικές και άλλες παρεκτροπές από τις αρχές της αστικής ηθικής... Μαρία Γεωργιάδου, Σμαράγδα Διαμαντίδου, Σόφη Ζανίνου, Χριστίνα Θεοδωροπούλου, Δημήτρης Πουλικάκος, Γιώργος Πυρπασόπουλος, Φώτης Σπύρου.


Οι πρεμιέρες του Netflix για τον Ιούνιο

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
SENSE8: ΤΟ ΦΙΝΑΛΕ
SENSE8: THE SERIES FINALE


Ο ΛΟΥΚ ΚΕΪΤΖ ΤΗΣ MARVEL
MARVEL'S LUKE CAGE
Σεζόν 2
22/6/18

GLOW: ΟΙ ΛΑΜΠΕΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ ΤΟΥ WRESTLING​
GLOW
Σεζόν 2
29/6/18

13 ΝΟΕΜΒΡΗ: ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ​
NOVEMBER 13: ATTACK ON PARIS

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ
YOU ME HER
Σεζόν 3

ΦΙΛΑ ΜΕ ΠΡΩΤΑ
KISS ME FIRST
29/6/18

ΜΑΡΤΣΕΛΑ​
MARCELLA
Σεζόν 2

ΠΑΚΙΤΑ ΣΑΛΑΣ​
PAQUITA SALAS
Σεζόν 2
29/6/18

ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ​!
NAILED IT!
Σεζόν 2
29/6/18


UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
UNSOLVED: TUPAC & BIGGIE
18/6/18

ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ
LA FORÊT
29/6/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX
Ο ΑΛΕΞ ΨΑΧΝΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ​
ALEX STRANGELOVE


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX
Η ΣΚΑΛΑ
THE STAIRCASE

ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΠΕΞΑΡΤΗΣΗΣ
RECOVERY BOYS
29/6/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
ΟΙ ΑΡΚΟΥΔΟΝΤΕΤΕΚΤΙΒ
TREEHOUSE DETECTIVES


ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΕΝΟ
THE HOLLOW

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΧΑΡΒΕΪ
HARVEY STREET KIDS
29/6/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
Ο ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ
SHOOTER
Σεζόν 3
22/6/18

iZOMBIE
iZOMBIE
Σεζόν 4 Φινάλε

ΣΟΥΠΕΡΓΚΕΡΛ
SUPERGIRL
Σεζόν 3

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΣΕΛ ΓΟΥΛΦ
THE BREAK WITH MICHELLE WOLF

ΣΕ ΠΙΑΣΑΜΕ!
BUSTED!

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ
DOCTOR STRANGE
DOCTOR STRANGE
30/6/18

ΟΙ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ
FRIENDS WITH MONEY

ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ 2
BAD NEIGHBOURS 2

ΓΚΑΝΤΙ
GANDHI

WARCRAFT: Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΔΥΟ ΚΟΣΜΩΝ
WARCRAFT
26/6/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


 


08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15:00 ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
17:00 ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ
18:00 ΝΙΓΗΡΙΑ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
20:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
21:00 ΣΕΡΒΙΑ - ΕΛΒΕΤΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
23:00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
01:00 ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
02:50 ΝΙΓΗΡΙΑ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
04:40 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ



 


06:15 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
07:00 Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ - A΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
07:25 O ΓΚΡΙΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΙΝΓΚΣ
07:50 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:15 ΟΛΙΒΙΑ
08:40 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIE
09:00 ΤΑΧΥΤΗΤΑ: ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΕΠΙΒΙΩΣΗ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
10:00 EAT, COOK, LOVE
11:00 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
14:00 GREAT MYSTERIES & MYTHS OF THE 20th CENTURY
14:30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
16:30 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΩΝ ΙΠΠΟΤΩΝ
18:00 ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ κ. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΣΤΟΝ ΣΕΒΕ
19:00 ATHENS POLE VAULT 2018 - ΣΤΙΒΟΣ, ΠΛΑΤΕΙΑ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ
21:00 ΕΝΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΓΙΑ ΔΥΟ ΚΟΥΝΟΥΠΑΚΙΑ
22:25 ΕΝΑΣ ΛΑΜΠΕΡΟΣ ΗΛΙΟΣ - μικροΦΙΛΜ
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:50 ΣΑΝ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ
02:00 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
04:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
05:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
05:45 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
06:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ


 


06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
06:30 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 1ος Κύκλος
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing (Ε)
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 The Wall
22:30 Ο Ναυαγός (Cast Away)
00:00 Hell's Kitchen (Ε)
01:30 Vice Specials - 6oς Κύκλος
02:30 Λόλα (Ε)
03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Η Καλή Πεθερά (Ε)
04:30 Η Καλή Πεθερά (Ε)
05:00 Έρωτας (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)


 


06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:40 Το Σόι Μας (Ε)
08:00 Για Μια Θέση Στον Ήλιο (Ε)
08:30 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
09:20 Αέρινες Σιωπές (Ε)
11:00 Ρετιρέ (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:20 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Οι Βασιλιάδες (Ε)
16:00 Οι Βασιλιάδες
16:40 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
17:25 Η ώρα η καλή
18:10 Είσαι Το Ταίρι Μου (Ε)
19:00 Singles 2 (Ε)
19:50 Δέκα Λεπτά Κήρυγμα (Ε)
20:50 Ήρθε Κι Έδεσε (Ε)
21:40 Η Πολυκατοικία (Ε)
22:30 Η Ζωή Μας Μια Βόλτα (Ε)
23:20 Οι Μάγισσες Της Σμύρνης (Ε)
00:00 Κάψε Το Σενάριο (Ε)
00:10 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
00:50 Απίστευτα Κι Όμως Ελληνικά (Ε)
01:00 Η Γενιά Των 592 Ευρώ (Ε)
01:50 Η Αγάπη Της Γάτας (Ε)
02:10 Η αγάπη της γάτας
02:40 Πειρασμός (Ε)
02:50 Πειρασμός
03:30 Το Μυστικό Του Άρη Μπονσαλέντη (Ε)
03:40 Το Μυστικό του Άρη Μπονσαλέντη
04:10 Το Τελευταίο Αντίο (Ε)
04:20 Σκορπιός (Ε)
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)



 

06:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Οι Γαμπροί Της Ευτυχίας
23:15 Θηλυκή Εταιρεία
01:30 Ένα Κορίτσι Για Δύο
03:15 Vampire Diaries - 3ος Κύκλος
03:45 Third Watch - 3ος Κύκλος
04:45 Ζίνα - 5ος Κύκλος
05:00 Ζίνα - 5ος Κύκλος
05:30 Τροχός Της Τύχης (Ε)


 

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 TV Mall
07:00 Η Έλενα Του Άβαλορ (Elena Of Avalor)
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το Σόι Σου, IΙ (Ε)
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές Ιστορίες
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Deal, II
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, V (Ε)
21:50 Νότα Μία Βραδιάτικα
23:30 Φως Στο Τούνελ
01:15 Πάτερ Γκομένιος
02:00 Αυτές είναι οι Kardashians Κ6
02:20 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VI
03:15 10η Εντολή ΙΙΙ (Ε)
03:30 Κόκκινος Κύκλος, I (Ε)
04:10 Κόκκινος Κύκλος, II (Ε)
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες (Ε)
05:15 Εικόνες
05:45 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. II (Ε)


 


06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Power Of Love Gala
00:30 Η Γέφυρα Των Κατασκόπων (Bridge Of Spies)
00:45 Ο Άλλος Μου Εαυτός (The Beaver)
02:45 Η Γέφυρα Των Κατασκόπων (Bridge Of Spies)
03:15 Survivor Πανόραμα (Ε)
05:00 Τώρα (Ε)
06:00 Καλημέρα

 

06:30 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Vivere
11:30 Μπρούσκο (Ε)
12:15 Κάρμα (Ε)
13:00 Κάρμα
14:00 Όλα Καλά
15:00 Η Αγορά Σήμερα
18:00 Επιθυμίες
19:00 Επιθυμίες
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κάρμα
23:00 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Επιθυμίες (Ε)
05:00 Επιθυμίες (Ε)


 

06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω
12:45 Εμείς
14:50 Anamesa
15:30 E News
15:45 Τατιάνα Live
18:30 Live News
19:50 E News Στη Νοηματική
20:00 Ο Πεθερόπληκτος
21:45 Η Δύναμη Του Κεραυνού (Thunderbolt)
00:15 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:15 Criminal Minds - 4ος Κύκλος
01:30 Αποστολή Αυτοκτονίας (Cleanskin)
02:15 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω (Ε)
03:30 Annita Gr (Ε)
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει


 


06:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
07:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
Eπεισόδιο 158 - Η ΒΡΑΔΙΝΗ ΕΞΟΔΟΣ
09:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ
11:00 ΓΑΛΛΙΑ- ΠΕΡΟΥ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΛΙΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
15:00 Ο ΦΑΡΟΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
16:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
17:00 ΚΑΙΡΟΣ
17:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
18:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:00 BALKAN EXPRESS
21:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ-Α΄ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
22:00 ΚΑΦΕΣ ΚΑΙ ΤΣΙΓΑΡΑ
23:40 ΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΡΑΜΑΖΟΦ
00:30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ-Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:00 ΣΕΡΒΙΑ- ΕΛΒΕΤΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2018 – ΡΩΣΙΑ)
03:00 Ο ΦΑΡΟΣ
04:00 Ο ΦΑΡΟΣ
05:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

 

06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 THE NEW TELETUBIES
Παιδική σειρά
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 LITTLE CHARMERS
10:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
10:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
11:00 PAW PATROL
11:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
12:00 RUSTY RIVETS
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 DANNY PHANTOM
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 ΑΒΑΤΑΡ
16:00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 Η ΝΤΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
18:00 LEGO FRIENDS
18:30 KUU KUU HARAJUKU
19:00 PAW PATROL
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΡΟ
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:30 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH

 

09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΜΕΤΑ ΤΗ ΛΟΥΤΣΙΑ
23:30 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

knosos

Εκκενώθηκαν όλες οι εστίες, οι έρευνες συνεχίζονται - Στην περιοχή επιχειρούν 28 πυροσβέστες με 25 οχήματα, με τις δυνάμεις να ενισχύονται συνεχώς - Πυκνοί καπνοί στην περιοχή 

iliofaneia-kairos-ilios-kalokairi

Από 19 έως 31 βαθμούς Κελσίου η θερμοκρασία στην Αττική - Από 16 έως 31 βαθμούς Κελσίου στη Θεσσαλονίκη - Οι άνεμοι θα πνέουν από βόρειες διευθύνσεις, εντάσεως 3-5 μποφόρ και πρόσκαιρα στο Αιγαίο τοπικά 6 μποφόρ