Το πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

tv_programm

Οι ταινίες που προτείνουμε - Οι πρεμιέρες του Netflix - Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα




Οι αθλητικές μεταδόσεις


ATP Masters: Internazionali BNL d'Italia
Τένις 12:00

ΕΡΤ2
Περιστέρι - Εθνική παλαιμάχων
Φιλικός αγώνας μπάσκετ 16:30

ΕΡΤ3
Ποτάισα Τούρντα - ΑΕΚ
Χάντμπολ 19:00

FOX
Cubs - Braves
MLB 21:00

COSMOTE SPORT 8
Βενέτσια - Κρεμόνα

Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 21:45
​NOVASPORTS 2

Φούλαμ - Ντέρμπι
Championship Αγγλίας 21:45


Οι πρεμιέρες του Netflix

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

H ΑΧΤΥΠΗΤΗ ΚΙΜΙ ΣΜΙΝΤ
UNBREAKABLE KIMMY SCHMIDT
Σεζόν 4
30/5/18

ΧΑΟΣ
FAUDA
Σεζόν 2
24/5/18

ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ
THE TOYS THE MADE US
Σεζόν 2
25/5/18

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΦΟΡΤΙΟ
CARGO
18/5/18

ΜΕΤΑΔΟΤΙΚΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ​
CATCHING FEELINGS
18/5/18

ΙΜΠΙΖΑ
IBIZA
25/5/18

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΚΥΝΗΓΟΙ ΤΡΟΛ
TROLLHUNTERS
Μέρος 3
25/5/18

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX
THE BLACKLIST
THE BLACKLIST
Σεζόν 5 Φινάλε
19/5/18

ΡΙΒΕΡΝΤΕΪΛ
RIVERDALE
Σεζόν 2 Φινάλε
17/5/18

O ΚΥΝΗΓΟΣ: Η ΜΑΧΗ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ
THE HUNTSMAN: WINTER'S WAR
21/5/18

Ο ΠΙΤ ΚΑΙ Ο ΔΡΑΚΟΣ ΤΟΥ
PETE'S DRAGON
15/5/18


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:





08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕ
18:30 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - FIFA FILMS
20:20 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 28 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ – 28 EUROPE (ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ)
23:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:30 Η ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:30 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - FIFA FILMS
03:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
04:20 Η ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
05:20 THE MITSI SHOW
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ






06:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
07:00 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
07:25 ΠΙΠΗ ΦΑΚΙΔΟΜΥΤΗ
07:50 ΛΟΥΛΟΥ ΖΙΠΑΝΤΟΥ
08:15 Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
08:40 ΙΝΤΙ - HOW TO BE INDIE
09:00 REINVENTING FORESTS
10:00 ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
11:00 Ο ΘΕΙΟΣ ΜΑΣ Ο ΜΙΜΗΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
12:00 ΜΗ ΜΟΥ ΓΥΡΝΑΣ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ
14:30 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΔΙΑΤΡΟΦΗ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
15:30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
16:15 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
16:30 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ
18:30 LA SENORA
20:00 Η ΔΕ ΠΟΛΙΣ ΕΛΑΛΗΣΕΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
20:30 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ...
21:00 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ: ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΜΙΑΣ ΗΜΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝΟΙΞΗΣ (DOC O
23:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23:40 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
00:40 ΕΚΤΟΣ ΠΟΡΕΙΑΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
01:30 Ο ΘΕΙΟΣ ΜΑΣ Ο ΜΙΜΗΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
02:30 ΜΗ ΜΟΥ ΓΥΡΝΑΣ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
04:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
04:45 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
05:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΝΟΤΙΟ ΑΦΡΙΚΗ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
06:00 ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ






06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
07:00 Καλημέρα Ελλάδα - 3ος Κύκλος
10:00 Το Πρωινό - 5ος Κύκλος
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) - 2ος Κύκλος
14:55 G Tech Trends
15:00 Ρουκ Ζουκ - 2ος Κύκλος
16:00 Το Καφέ Της Χαράς - 1ος Κύκλος (Ε)
17:45 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή
20:00 Ant1 News
21:00 Game Of Love
23:15 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια
00:15 Ράδιο Αρβύλα - 11ος Κύκλος
01:45 Fazilet
03:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Αδελφές Ψυχές (Ε)
05:15 Έρωτας (Ε)
06:00 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)





06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
07:30 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
07:40 Περί Ανέμων Και Υδάτων (Ε)
Σκηνοθεσία: Ρέινα Εσκενάζυ.
08:10 Το Σόι Μας (Ε)
08:20 Το Σόι Μας (Ε)
08:40 Αέρινες Σιωπές (Ε)
08:50 Αέρινες Σιωπές (Ε)
10:20 Μονάχους Μονάχους (Ε)
10:50 Κρις Κρος (Ε)
11:40 Τα Μυστικά Της Εδέμ (Ε)
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ
13:10 Κλεμμένα Όνειρα (Ε)
13:55 Κλεμμένα όνειρα
14:40 Κλεμμένα όνειρα
15:20 Η Οικογένεια Βλάπτει (Ε)
16:30 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
17:15 Η ώρα η καλή
18:00 Πενήντα Πενήντα (Ε)
18:45 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος
19:30 Η Νταντά (Ε)
19:55 Η νταντά
20:20 Παιδική Χαρά (Ε)
20:50 Στο Πάρα Πέντε (Ε)
21:40 Η Πολυκατοικία (Ε)
22:30 Να Με Προσέχεις (Ε)
23:20 Λόγω Τιμής (Ε)
00:10 Δικαίωση (Ε)
01:10 Bellas TV
01:40 Μπελάδες Για Δύο (Ε)
01:50 Μίλα μου Βρώμικα
02:30 Ένοχη Αγάπη (Ε)
02:40 Φεύγα
03:10 Επαφή (Ε)
03:30 Οι Χρηματιστές
04:00 Στη Σκιά Του Πολέμου (Ε)
04:10 Το τελευταίο αντίο
05:00 Φιλοδοξίες (Ε)
05:20 Βέρα στο δεξί
05:50 Βέρα Στο Δεξί (Ε)
06:00 Βέρα Στο Δεξί (Ε)






06:45 Traction (E)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος Κύκλος
15:00 Star News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif - 1ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Τροχός Της Τύχης
19:55 Star News
21:00 Money Drop
22:10 Unstoppable
00:15 Doomsday
00:30 Δικηγόρος Σκοτεινών Υποθέσεων (The Lincoln Lawyer)
02:15 Money Drop
02:30 Money Drop (Ε)
03:00 Ζητείται Φιλόζωος (Must Love Dogs)
03:30 Third Watch Κ3
03:45 Grimm - 1ος Κύκλος
04:30 Ο τάρανδος του Άι Βασίλη
05:30 Psych - 3ος Κύκλος









06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες, II
07:30 Οι Φίλοι Μου, Τίγρης Και Γουίνι
08:00 Happy Day Στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το Σόι Σου, IΙ (Ε)
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές Ιστορίες
17:45 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Deal, II
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, II
21:00 Το Σόι Σου, IV
21:50 Το Τατουάζ
22:50 Το Τατουάζ
23:50 Σκοτεινό Χωρίο
00:00 Σκοτεινό Χωρίο
02:00 Αυτές Είναι Οι Kardashians, IΙI
02:15 Αυτές Είναι Οι Kardashians, II + III
02:30 Αυτές Είναι Οι Kardashians, II + III
03:00 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
03:15 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
03:30 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, Ι (Ε)
04:00 Deal, II (E)
04:30 Deal, II (E)
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης







06:00 Σήμερα
10:00 Τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
15:00 Power Of Love
17:20 Δελτίο Στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:30 Dark Minds - 3ος Κύκλος
01:30 Η Δίκη Στον ΣΚΑΪ
02:30 Power Of Love (Ε)
03:15 Goldman Sachs: Η Εξουσία Του Χρήματος (Goldaman Sachs: Power And Peril)
04:15 Survivor Πανόραμα (Ε)
04:30 Survivor Πανόραμα (Ε)
06:00






06:30 Όλα Καλά (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
11:00 Μπρούσκο (Ε)
12:00 Κάρμα (Ε)
13:00 Κάρμα
14:00 Όλα Καλά
15:30 Η Αγορά Σήμερα
18:00 Είναι Στιγμές
19:00 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Derby
23:00 Κάρμα
00:00 Mayday (Ε)
01:00 Φυγόκεντρος (Ε)
02:00 Vice (Ε)
03:00 Mayday (Ε)
04:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:00 Βαλς με δώδεκα (12) θεούς






06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε Καφέ Να Στα Πω.
12:45 Εμείς
14:45 Κάθε Μέρα Σεφ
15:30 E News
15:45 Tatiana Live
18:30 Live News
19:50 Ειδήσεις Στη Νοηματική
20:00 Ρόδα Τσάντα Και Κοπάνα 3
22:00 Αστυνομική Ιστορία 3 (Supercop AKA Police Story III: Supercop)
23:45 Criminal Minds
00:00 Circo
00:45 Circo
01:00 Criminal Minds
01:45 Criminal Minds (Ε)
02:00 Criminal Minds
02:45 Η Κρουαζιέρα Του Έρωτα
03:30 Style Rules (E)
03:45 Style Rules (Ε)
04:15 Style Rules (E)
04:45 Κάθε Μέρα Σεφ (Ε)
05:00 Κάθε Μέρα Σεφ (Ε)
06:00 Ξυπνάμε Μαζί






08:00 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ
10:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
15:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
18:00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΕΡΤ ΑΘΛΗΤΙΚΑ/ ΕΡΤ ΚΑΙΡΟΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:30 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - FIFA FILMS
20:20 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
20:40 THE MITSI SHOW
20:55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ + ΑΘΛΗΤΙΚΑ + ΚΑΙΡΟΣ
22:00 28 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ – 28 EUROPE (ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ)
23:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:30 Η ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:30 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΩΣΙΑ - FIFA FILMS
03:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
04:20 Η ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ (Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
05:20 THE MITSI SHOW
05:40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:55 ΠΡΩΤΗ ΕΙΔΗΣΗ



06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 BIG TIME RUSH
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
Παιδική σειρά
08:00 PAW PATROL
08:30 BUBBLE GUPPIES
09:00 WALLYKAZAM!
09:30 ZACK AND QUACK
10:00 THE NEW TELETUBIES
10:30 TEAM UMIZOOMI
11:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΤΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ
12:30 YO KAI WATCH
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 FANBOY AND CHUM CHUM
14:00 PAW PATROL
14:30 WINX
15:00 REGAL ACADEMY
15:30 MAGGIE & BIANCA
16:00 KUU KUU HARAJUKU
16:30 ΤΡΙΠΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
17:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
17:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
18:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:30 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
20:00 PAW PATROL
20:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
21:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
21:30 MYSTICONS
22:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:30 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:00 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
23:30 HUNTER STREET
00:00 DRAKE AND JOSH
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 BIG TIME RUSH
01:25 VICTORIOUS
01:50 ICARLY
02:15 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 THE THUNDERMANS
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 THE TROOP
06:00 DRAKE AND JOSH






09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
23:00 ΟΙ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ













ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

paidia

Ο απαγωγέας είχε δώσει στα παιδιά λεμονάδα με ηρεμιστικά, ώστε να μην μπορέσουν να αντιδράσουν και να κοιμηθούν - Σήμερα αναμένεται να οδηγηθεί στο δικαστήριο για να ζητηθεί διάταγμα προσωρινής κράτησης

bitcoin-keelpno

Νέες αποκαλύψεις για τα πρόσωπα που έστησαν την κομπίνα με το σύστημα δημιουργίας bitcoin στα υπόγεια του ΚΕΕΛΠΝΟ φέρνει στο φως το protothema.gr - Συνεκλήθη Δ.Σ από τον πρόεδρο του φορέα που τον ενδιέφερε να μάθει ποιος διέρρευσε το βιντεοσκοπημένο υλικό στο Πρώτο Θέμα

farmakopoios

Η προσέγγιση του άντρα με το τζόκεϊ και το περίστροφο ήταν πολύ γρήγορη και το μόνο που πρόλαβε να να κάνει ο φαρμακοποιός ήταν να κατεβάσει λίγο το παράθυρο... - Πώς εξιχνίασαν οι Αρχές την υπόθεση 

rio

Απαγορευτική η πραγματοποίηση δρομολογίων στα πελάγη με τους ανέμους να φτάνουν ακόμη και τα 10 μποφόρ - Ξεριζώθηκαν δέντρα σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη - Παρασύρθηκαν πινακίδες και κάδοι στη Χαλκίδα