Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης

remote-control-1863437_960_720

Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




09:00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
16:50 Η ΖΩΗ ΑΛΛΙΩΣ
17:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:00 COVID-19: ΣΥΝΕΧΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
19:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
20:35 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
20:40 COVID-19: ΣΥΝΕΧΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
21:30 ΕΙΣΠΡΑΚΤΩΡ 007 (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
23:15 ΣΗΜΕΙΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 TESIS
02:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
03:00 ΣΗΜΕΙΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ
03:35 Η ΖΩΗ ΑΛΛΙΩΣ
04:20 ΠΑΡΙΣΙ- ΒΕΡΟΛΙΝΟ : ΜΟΙΡΕΣ ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ
05:15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:30 ...ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΙ



11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
12:00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (2008-2009)
13:15 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
14:00 Ο ΤΑΥΡΟΜΑΧΟΣ ΠΡΟΧΩΡΕΙ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
14:05 Ο ΤΑΥΡΟΜΑΧΟΣ ΠΡΟΧΩΡΕΙ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
15:30 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ
17:00 ΟΙ ΑΔΕΛΦΟΙ ΝΤΑΛΤΟΝ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
17:15 ΟΙ ΑΔΕΛΦΟΙ ΝΤΑΛΤΟΝ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
17:30 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
17:45 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ
18:30 ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ...ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
18:35 ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ...ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 SELFIE RELOADED
20:05 SELFIE RELOADED
21:00 Η ΥΠΕΡΟΧΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ
21:05 Η ΥΠΕΡΟΧΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ
22:00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
23:00 ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΙΝΗ ΑΠΟΥΣΙΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)
23:05 ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΙΝΗ ΑΠΟΥΣΙΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)
00:30 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
03:30 Η ΥΠΕΡΟΧΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ
04:30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
05:30 ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ...ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ)

MEGA

11:30 Μπουκιά Και Συχώριο
12:20 Νόστιμα Και Απλά
13:00 Mega Sports Weekend
14:00 Μega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:50 Φονικά Χρυσάνθεμα (Flower Shop Mystery: Mum's The World)
16:50 Όμορφος Κόσμος
17:45 Camera Cafe
18:00 Δελτίο Νοηματικής
18:10 Έκτακτη Εκπομπή: Η Κρίση Του Κορωνοϊού
20:30 Μega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
21:45 Δελτίο Καιρού
22:00 Επαναστάτης Ποπολάρος
00:00 Gothika
02:00 Φονικά Χρυσάνθεμα (Flower Shop Mystery: Mum's The World)
04:00 Είμαστε Στον Αέρα
05:00 Ο Πέτρος Και Τα Κορίτσια Του
05:40 Παράλληλοι Δρόμοι
05:50 Η Ώρα Η Καλή

  

10:30 Special Report (Ε)
12:00 Υγεία Πάνω Απ' Όλα
13:00 Ant1 News
15:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
17:00 Food N' Friends
18:00 Μαριχουάνα Στοπ
18:30 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Μαριχουάνα Στοπ
20:30 Ant1 News
21:45 Your Face Sounds Familiar (Ε)
01:15 Best Friend's Fear (Ε)
02:15 Food N' Friends (Ε)
03:15 Ιστορίες Από Την Απέναντι Όχθη (Ε)
04:00 Έρωτας (Ε)
06:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)



11:15 PJ Masks
11:45 Miraculous Lady Bug
12:15 Barbie Dreamhouse Adventure
13:00 Κυνηγοί Τρολ (Troll Hunters)
13:20 Ο Ψευταράς (Liar, Liar)
15:10 Traction
16:00 Star News
16:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 2ος Κύκλος
17:30 How I Met Your Mother - 8ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 MasterChef - MasterClass - 4ος Κύκλος
20:50 Star News
22:00 Πολυτεχνίτης Και Ερημοσπίτης
23:50 MasterChef - 4ος Κύκλος (Ε)
03:15 Begin Again
05:15 Blade Runner



11:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
14:00 Ειδήσεις
14:50 Καλύτερα Δε Γίνεται, II
17:50 Kitchen Lab, II
18:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
19:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
20:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Akis' Food Tour
22:00 Ο Πρώτος Εκδικητής: Captain America (Captain America: The First Avenger)
00:45 Στοιχειωμένο Νερό (Dark Water)
03:00 Η Δίκη Των Δικαστών
05:00 Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ (Ε)
05:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης



11:00 Ακραία Φαινόμενα
13:10 Dot.
15:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:50 Μαζί Σου
18:30 Δελτίο Στη Νοηματική
18:40 Happy Traveller (Ε)
19:40 Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
20:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
22:15 Transformers 3: Dark Of The Moon
01:15 Στα Άδυτα Της Δυναστείας Των Άσαντ - Γ' Μέρος
02:15 Deadly Women
03:15 Crime INC
04:15 Dot. (Ε)
06:00 Happy Traveller (Ε)



09:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla (Ε)
16:00 Santa Diabla (Ε)
17:00 La Patrona (Ε)
18:00 Imagine That
20:00 Chicago Fire (Ε)
21:00 Castle (Ε)
22:00 Suits (Ε)
23:00 Suits (Ε)
00:00 Fury
02:30 Mayday (Ε)
03:15 Castle (Ε)
04:00 Chicago P.D. (Ε)
04:45 Mayday (Ε)
05:30 Vice (Ε)



10:50 Έλα Χαμογέλα
14:00 Open News
14:30 Revenge Body (Ε)
15:40 Αννίτα Κοίτα
18:45 Open News Στη Νοηματική
19:00 Αννίτα Κοίτα
19:45 My Greece (Ε)
20:30 Open News
22:00 Το Κόκκινο Ποτάμι Special
00:00 Ο Ιντιάνα Τζόουνς Και Το Βασίλειο Του Κρυστάλλινου Κρανίου (Ιndiana Jones
02:30 Life Stories
03:30 Το Τέλειο Χτύπημα (The Best Offer)
06:00 Ελληνικό Πρόγραμμα



11:00 ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΟΥ HOLLYWOOD
12:00 ΕΝΑΣ ΠΕΡΙΠΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΤΕΧΝΗ
13:00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
14:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
15:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
16:30 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
17:00 ΑΓΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
18:00 24 ΩΡΕΣ ΕΛΛΑΔΑ
19:00 ΒΑΛΚΑΝΙΑ ΕΞΠΡΕΣ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
20:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20:30 ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΧΩΡΙΟ
21:00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ: Ο Β΄ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ
22:00 ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΓΟ
00:15 ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
01:30 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ: Ο Β΄ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ
02:30 ΒΑΛΚΑΝΙΑ ΕΞΠΡΕΣ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
03:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
05:00 ΝΤΑΝΙΕΛ ΧΟΟΥΠ: ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΓΕΧΟΥΝΤΙ ΜΕΝΟΥΧΙΝ



11:30 Enchantimals
12:00 Paw Patrol
12:30 44 Γάτες
13:00 Butterbean's Cafe
13:30 Transformers Cyberverse
14:00 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
14:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
15:00 Winx
15:30 Regal Academy
16:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
16:30 Nickelodeon Classics: Hey Arnold!/ Rugrats
17:30 Η Μέρα Της Σάνη
18:00 Paw Patrol
18:30 Ράστυ Ρίβετς
19:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
19:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
20:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
21:00 Lego City Adventures
21:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
22:00 Power Rangers
22:30 Jurassic World
23:00 Infinity Nado
23:30 The Loud House
00:30 Zoey
01:00 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
01:30 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
01:50 Νίκι, Ρίκι, Ντίκι & Νταν
02:40 Χένρι Ο Επικίνδυνος
03:05 Χένρι Ο Επικίνδυνος
03:25 Game Shakers
03:45 Game Shakers
04:15 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
04:35 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
05:00 The Troop
05:25 The Troop
05:50 True Jackson





11:30 ΤΕΤΡΑΔΙΑ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ
12:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
13:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
15:00 ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΨΥΧΗΣ
16:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ (E)
17:30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΖΩΓΡΑΦΩΝ
18:00 ΑΖΟΥΡ ΚΑΙ ΑΣΜΑΡ
19:30 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ (E)
20:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
21:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
22:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
23:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
00:00 ΟΠΕΡΑ
02:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ (E)
04:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Protothema.gr

Ρoή Ειδήσεων

Ειδήσεις Δημοφιλή Σχολιασμένα

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης