Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

remote-control-1863437_960_720

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

05:20
COSMOTE SPORT 8 HD
WRC 2019
SS7 Sherwood 2

08:25
COSMOTE SPORT 8 HD
WRC 2019
SS8 Kookaburra Road 2

09:55
COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 2019

10:00
COSMOTE SPORT 8 HD
WRC 2019

10:50
COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP 2019

11:50
COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 2019

14:10
COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 2019

15:05
COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP 2019

15:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2019 - Grand Prix Βραζιλίας

16:00
ΕΡΤ Sports HD
Formula 1 2019 - Grand Prix Βραζιλίας

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Nitto ATP Finals 2019

16:05
COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 2019

17:30
ΕΡΤ Sports HD
Δόξα Δράμας - Παναχαϊκή ΓΕ

19:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Νορβηγία - Νήσοι Φερόες
Euro 2020 - Προκριματικά

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Φινλανδία - Λιχτενστάιν
Euro 2020 - Προκριματικά

19:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Αρμενία - Ελλάδα
Euro 2020 - Προκριματικά

19:00
OPEN TV
Αρμένια - Ελλάδα
Euro 2020 - Προκριματικά

19:00
Novasports 2HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Φενέρμπαχτε
Turkish Airlines EuroLeague

19:30
COSMOTE SPORT 7 HD
2019 MotoGP

19:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2019 - Grand Prix Βραζιλίας

20:00
ΕΡΤ Sports HD
Formula 1 2019 - Grand Prix Βραζιλίας

20:00
Novasports 3HD
Ερυθρός Αστέρας - Βιλερμπάν
Turkish Airlines EuroLeague

21:30
Novasports 1HD
Ολυμπιακός - Ζάλγκιρις
Turkish Airlines EuroLeague

21:45
COSMOTE SPORT 9 HD
Ελβετία - Γεωργία
Euro 2020 - Προκριματικά

21:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Δανία - Γιβραλτάρ
Euro 2020 - Προκριματικά

21:45
COSMOTE SPORT 7 HD
Ρουμανία - Σουηδία
Euro 2020 - Προκριματικά

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Ισπανία - Μάλτα
Euro 2020 - Προκριματικά

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Βοσνία-Ερζεγοβίνη - Ιταλία
Euro 2020 - Προκριματικά

22:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Ντανιίλ Μεντβέντεφ - Αλεξάντερ Ζβέρεφ
Nitto ATP Finals 2019

22:00
Novasports 2HD
Βαλένθια - Μπάγερν Μονάχου
Turkish Airlines EuroLeague


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:







06:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
06:20 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ - ΣΥΝΕΧΕΙΑ
08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ
10:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
10:15 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (E)
13:15 ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΥΖΙΝΕΣ (E)
14:00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (E)
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
16:15 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΟΡΙΣΑΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ (E)
17:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:25 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (E)
19:15
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΑΔΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 BALLERS - Δ ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:45 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΟΡΙΣΑΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ (E)
01:30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (E)
02:15 BALLERS - Δ ΚΥΚΛΟΣ (E)
02:45 ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΥΖΙΝΕΣ (E)
03:30 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (E)
04:20 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (E)
05:30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)







07:00 SPIRIT (E)
08:00 Η ΑΡΧΑΙΑ ΣΚΟΥΡΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
10:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
12:00 ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΜΑΤΑ
13:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (E)
15:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ - Α' ΚΥΚΛΟΣ (E)
16:15 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
19:15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΝΤΑΡΕΛ - Α ΚΥΚΛΟΣ (E)
20:00 ART WEEK - 2019
21:00 Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ 2019)
23:00 ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ
00:45 ART WEEK (E)
01:45 Η ΑΡΧΑΙΑ ΣΚΟΥΡΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
03:45 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
05:30 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ (E)
06:00 SPIRIT (E)



  



06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα Χωρίς Όνομα - 2ος Κύκλος
19:30 Ant1 News
20:45 Αν Ήμουν Πλούσιος
21:45 Τρώει Στόρυ 30 Χρόνια Τώρα
01:30 Η Κουκλίτσα Με Τα Ροζ (Pretty In Pink)
03:30 Κάρμα (Ε)
04:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)







06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος + 2ος Κύκλος
15:00 Star News
15:45 Keep Running
15:50 Shopping Star
17:30 Elif - 3ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 Transporter 3
23:15 Greece's Next Top Model 2 (Ε)
02:30 25 Καράτια (25 Kilates)
04:15 Το Παιδί Με Την Κουρδιστή Καρδιά (Boy With The Cuckoo - Clock Heart)
06:00 Beyblade Burst







06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
07:30 Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard)
08:00 Happy Day Στον Alpha
10:30 Εκτός Γραμμής Στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη, IX
15:30 Αστέρια Στην Άμμο
16:30 Divided
17:40 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Πάνω Κάτω
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
21:00 Κρατάς Μυστικό;
21:50 Ψάχνοντας Την Ντόρι (Finding Dory)
23:50 Φως Στο Τούνελ
02:30 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
03:30 Πάνω Κάτω (Ε)
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Αστέρια Στην Άμμο (Ε)






06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:55 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Ο Φτερωτός Θεός
17:40 Δελτίο Στη Νοηματική
17:45 Boom
18:45 Guess My Age
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Θα Γίνει Της Πολυκατοικίας
22:00 The Voice Of Greece
01:30 Η Πηγή Της Ζωής (The Fountain)
03:30 Boom (Ε)
04:15 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα (Ε)
06:00 Καλημέρα







06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Λίτσα.Com (Ε)
17:00 La Patrona (Ε)
18:00 Mistresses
19:00 Devious Maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Castle
22:00 Chicago Med
23:00 Chicago P.D.
00:00 Castle (Ε)
01:00 Mayday
02:00 Mistresses (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
03:45 Mayday (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)







07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:50 Ευτυχείτε
13:00 Open News
14:00 Μεσημέρι Yes
15:30 MacGyver - 1oς Κύκλος
16:45 Μεσημεριάτικα
17:00 Open News Στη Νοηματική
17:10 Ένας Για Όλους (Ε)
18:15 Pre Game Στο Δρόμο Για Το Εuro 2020
18:55 Pre Game Στο Δρόμο Για Το Εuro 2020
19:00 Ελλάδα - Αρμενία UEFA Euro 2020 Προκριματικά
21:10 Post Game Στο Δρόμο Για Το Εuro 2020
21:30 Open News
22:15 Εκτός Ορίων (Crank)
00:00 Criminal Minds Beyond Borders - 1ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds Beyond Borders - 1ος Κύκλος
02:00 Η Σιωπή Των Αμνών (Silence Of The Lambs)
04:15 Ελληνικό Πρόγραμμα







06:30 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ - B ΚΥΚΛΟΣ (E)
07:30 ΑΓΡΟWEEK (E)
08:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ (E)
09:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ (E)
10:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - B' Κύκλος (E)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ (E)
15:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ (E)
16:00 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ (E)
16:30 ΣΥΝ
18:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΒΑΛΚΑΝΙΑ ΕΞΠΡΕΣ
20:00 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ - B ΚΥΚΛΟΣ (E)
21:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ (E)
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ ΖΩΕΣ
00:45 VOLUME (E)
02:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ (E)
04:00 ΣΥΝ (E)
05:30 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ (E)







06:00 BUBBLE GUPPIES
06:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING'S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 NICKELODEON CLASSICS
13:30 NICKELODEON CLASSICS
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 FANBOY AND CHUM CHUM
16:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 PAW PATROL
17:30 ABBY HATCHER
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 TOP WING
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 GORMITI
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 DRAGON BALL SUPER
23:00 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 VICTORIOUS
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 BUBBLE GUPPIES



  



06:00 (Ε) ONE TALK
08:00 (Ε) VITA
09:00 Antony Bourdain - The Layover
10:00 Hitler: The Definite Story
11:00 Nigel Slater's Middle East
12:00 Antony Bourdain - No Reservations
13:00 Antony Bourdain - No Reservations
14:00 Divided States
15:00 Murder In Washington
16:00 ONE LINE
18:00 ONE DIRECT
20:00 VITA
20:30 ONE NEWS
21:30 ΝΕΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
22:00 CITIZEN ONE
00:00 Murder In Washington
01:00 Hitler: The Definite Story
02:00 (Ε) Divided States
03:00 (Ε) Antony Bourdain - No Reservations
04:00 (Ε) ONE DIRECT
06:00 (Ε) CITIZEN ONE







09:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
20:30 ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ 20ου ΑΙΩΝΑ
21:00 ΟΙ ΛΕΞΕΙΣ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
22:00 ΤΕΖΑ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ


ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

ergastirio-nosokomeio-diftheritida

Ο εντοπισμός του τοξινογόνου στελέχους θολώνει ακόμη περισσότερο το τραγικό σκηνικό, με το δεδομένο της πλήρους εμβολιαστικής κάλυψης του παιδιού που παρουσιάζουν τα προνοιακά ιδρύματα όπου αυτό μεγάλωσε μέχρι τα 5 του - Μπορεί κάποιο παιδί που είναι εμβολιασμένο να εμφανίσει διφθερίτιδα;

fwtia-ksenodoxeio0

«Έντονη οσμή πετρελαίου στο δωμάτιο 203» είναι η ακριβής φράση που καταγράφηκε στον ασύρματο της Πυροσβεστικής καθώς εκεί εντοπίστηκαν δυο μικρά μπιτόνια με πετρέλαιο - Τα συγκεκριμένα ευρήματα ενδέχεται να ρίξουν φως στα αίτια που προκάλεσαν την πυρκαγιά στο Athenaeum Palace Luxury Suites

astynomia-vouli00

Από τα Προπύλαια θα ξεκινήσουν οι δύο συγκεντρώσεις: Στις 12:00 των μαθητών, στις 18:00 των αντεξουσιαστών - Από τις 9 κλειστός ο σταθμός «Πανεπιστήμιο» - Επί ποδός 3.500 αστυνομικοί  - Στόχος να μην γίνουν ορμητήρια επεισοδίων τα πανεπιστήμια