Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

remote

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Προτάσεις για το Netflix - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας



15:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ντιέγκο Σβάρτζμαν - Σαμ Κουέρι
2019 ATP World Tour 500





16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Ρισάρ Γκασκέ - Ρομπέρτο Μπαουτίστα-Αγκούτ
2019 ATP World Tour 500



17:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Χίον Τσουνγκ - Αντρέι Ρούμπλεφ
2019 ATP World Tour 500



18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Στέφανος Τσιτσιπάς - Ρικάρντας Μπεράνκις
2019 ATP World Tour 500




19:55
COSMOTE SPORT 5 HD
Πόρτο - Ρέιντζερς
UEFA Europa League 2019 - 2020


19:55
COSMOTE SPORT 4 HD
Ρόμα - Γκλάντμπαχ
UEFA Europa League 2019 - 2020


19:55
COSMOTE SPORT 9 HD
Σλόβαν Μπρατισλάβας - Γουλβς
UEFA Europa League 2019 - 2020


19:55

COSMOTE SPORT 8 HD
Γάνδη - Βόλφσμπουργκ
UEFA Europa League 2019 - 2020

19:55
COSMOTE SPORT 7 HD
Λουντογκόρετς - Εσπανιόλ
UEFA Europa League 2019 - 2020

19:55
COSMOTE SPORT 3 HD
Παρτιζάν - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
UEFA Europa League 2019 - 2020

19:55
COSMOTE SPORT 2 HD
Γκάραμπαγκ - ΑΠΟΕΛ
UEFA Europa League 2019 - 2020

20:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Φράνσις Τιαφό - Στάνισλας Βαβρίνκα
2019 ATP World Tour 500

20:00
Novasports 1HD
Ζενίτ - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Turkish Airlines EuroLeague

20:15
Novasports 2HD
Αναντολού Εφές - Ρεάλ Μαδρίτης
Turkish Airlines EuroLeague

21:05
Novasports 5HD
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Βαλένθια
Turkish Airlines EuroLeague

21:30
Novasports 3HD
Μπάγερν Μονάχου - Χίμκι
Turkish Airlines EuroLeague

22:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Σέλτικ - Λάτσιο
UEFA Europa League 2019 - 2020

22:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Σταντάρ Λιέγης
UEFA Europa League 2019 - 2020

22:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Ντιναμό Κίεβου - Κοπεγχάγη
UEFA Europa League 2019 - 2020

22:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Χετάφε - Βασιλεία
UEFA Europa League 2019 - 2020

22:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Αϊντχόφεν - Λίντσερ
UEFA Europa League 2019 - 2020

22:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Φίλιπ Κραζίνοβιτς - Φάμπιο Φονίνι
2019 ATP World Tour 500

22:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Άρσεναλ - Βιτόρια
UEFA Europa League 2019 - 2020

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Σεβίλη - F91 Ντουντελάνζ
UEFA Europa League 2019 - 2020

22:00
Novasports 4HD
Ερυθρός Αστέρας - Μπαρτσελόνα
Turkish Airlines EuroLeague

00:55
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3 2019
Δείτε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 1 του Australian Motorcycle Grand Prix

01:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2 2019
Δείτε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 1 του Australian Motorcycle Grand Prix


02:45
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP 2019
Παρακολουθήστε τα ελεύθερα δοκιμαστικά 1 του Australian Motorcycle Grand Prix

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Χιούστον Ρόκετς - Μιλγουόκι Μπακς
NBA 2019 - 2020




ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ
LIVING WITH YOURSELF
18/10/19


ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΝΤΙΟΝ
RAISING DION
4/10/19


RHYTHM + FLOW
RHYTHM + FLOW
9/10/19


PRANK ENCOUNTERS: ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ
PRANK ENCOUNTERS
25/10/19


ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ
HAUNTED: SEASON 2
11/10/19


INSATIABLE
ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
Σεζόν 2
11/10/19


BABY
BABY
Σεζόν 2
18/10/19


LA CASA DE LAS FLORES
ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ
Σεζόν 2
18/10/19


POSE
ΠΟΖΑ
Σεζόν 2
30/10/19


Η ΜΕΘΟΔΟΣ ΚΟΜΙΝΣΚΙ
THE KOMINSKY METHOD
Σεζόν 2
25/10/19


BIG MOUTH
BIG MOUTH
Σεζόν 3
4/10/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


ΤΟ ΞΕΠΛΥΜΑ
THE LAUNDROMAT
18/10/19


ΤΡΑΥΜΑΤΑ
WOUNDS
ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ


ΚΡΟΤΑΛΙΑΣ
RATTLESNAKE
25/10/19


EL CAMINO: ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ BREAKING BAD
EL CAMINO: A BREAKING BAD MOVIE
11/10/19


ΣΤΑ ΨΗΛΑ ΧΟΡΤΑΡΙΑ
IN THE TALL GRASS
4/10/19


ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ
ELI
18/10/19


ΜΕ ΛΕΝΕ DOLEMITE
DOLEMITE IS MY NAME
25/10/19


ΤΟ ΚΑΤΑΓΜΑ
FRACTURED
11/10/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX


Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ
LIVING UNDOCUMENTED
2/10/19


ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΣΟΥΓΚΑΡ ΛΑΝΤ
GHOSTS OF SUGAR LAND
16/10/19


ΠΡΩΙΝΟ, ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΚΑΙ ΒΡΑΔΙΝΟ
BREAKFAST, LUNCH & DINNER
23/10/19


LITTLE MISS SUMO
LITTLE MISS SUMO
28/10/19


ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΚΡΙΝΧΑΟΥΖ
GREENHOUSE ACADEMY
Σεζόν 3
25/10/19


ΚΑΡΜΕΝ ΣΑΝΤΙΕΓΚΟ
CARMEN SANDIEGO
Σεζόν 2
01/10/19


ΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
SUPER MONSTERS
Σεζόν 3
4/10/19


ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX


ΡΙΒΕΡΝΤΕΪΛ
RIVERDALE
Σεζόν 4
10/10/19


BACK TO BASICS!


MAD MAX: O ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΟΡΓΗΣ
MAD MAX: FURY ROAD
1/10/19


ΕΝΑ ΗΣΥΧΟ ΜΕΡΟΣ
A QUIET PLACE
12/10/19


ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ
THE CONJURING
1/10/19


Ο ΥΠΟΚΙΝΗΤΗΣ
INSIDE MAN
11/10/19


PEAKY BLINDERS
PEAKY BLINDERS
Σεζόν 5
4/10/19


ΟΙ ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΝΕΚΡΟΙ
THE WALKING DEAD
Σεζόν 9
9/10/19


12 ΠΙΘΗΚΟΙ
12 MONKEYS
11/10/19


ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΑΛΑΘΙΑ
SPACE JAM
1/10/19


ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ 3
BACK TO THE FUTURE PART III
11/10/19


ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ...
LOVE ACTUALLY
11/10/19


ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
WHAT A GIRL WANTS
1/10/19


ΜΙΑ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
A CINDERELLA STORY
1/10/19




Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:








08:00 [K8] ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ
09:50 [K8] ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 [K] ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ, ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΞΩ (E)
14:00 [K] ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (E)
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 [K8] ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΖΩΪΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ (E)
17:00 [K8] ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (E)
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:30 [K8] ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
18:45 [K8] Β' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ, ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΤΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ
20:00 [K8] Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 [K12] ΝΟΣΤΑΛΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΦΩΣ (E)
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:15 [K16] BALLERS - Γ ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:45 [K8] ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΖΩΪΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ (E)
01:45 [K8] ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (E)
02:45 [K8] Β' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ, ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΤΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ (E)
03:45 [K] ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (E)
04:35 [K] ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ, ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΞΩ (E)
05:30 [K8] ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
05:50 [K8] ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ






07:00 [K] SPIRIT (E)
07:30 [K] ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ (E)
08:00 [K8] ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (E)
08:50 [K8] ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ) (E)
09:40 [K8] ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (E)
10:10 [K8] ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΖΩΪΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
11:05 [K8] ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
12:00 [K8] ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ... (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
13:30 [K] SPIRIT (E)
14:00 [K] ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:30 [K] 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (E)
15:00 [K8] ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
17:45 [K8] Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΒΑΛΑΡΗ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 [K8] Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ - Γ ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 [K8] Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ - 2019)
21:00 [K12] ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Η΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
22:00 [K16] FARGO - Γ ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:00 [K12] ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
00:45 [K8] Η ΑΥΛΗ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ (E)
02:30 [K8] Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ - 2019) (E)
03:30 [K8] Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (E)
04:15 [K16] FARGO - Γ ΚΥΚΛΟΣ (E)
05:05 [K8] ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)



  



06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Αν Ήμουν Πλούσιος (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα Χωρίς Όνομα - 2ος Κύκλος
19:30 Ant1 News
20:45 Αν Ήμουν Πλούσιος
21:45 Μην Ψαρώνεις - 2ος Κύκλος
22:45 Άγριες Μέλισσες
23:45 The 2Night Show - 4ος Κύκλος
02:00 Έγκλημα Και Πάθος (Ε)
03:00 Κάρμα (Ε)
04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα





06:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 [K8] Shopping Star (Ε)
09:00 [K8] Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 8ος Κύκλος
15:00 [K] Star News
15:50 [K8] Shopping Star
17:30 [K8] Elif - 3ος Κύκλος
18:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
19:50 [K] Star News
21:00 [K12] Δουνκέρδη (Dunkirk)
23:15 [K16] Dredd
01:15 [K16] Το Φαινόμενο Της Πεταλούδας (The Butterfly Effect)
03:30 [K18] Top Dog
06:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)






06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 [K] Ο Τζέικ Και Οι Πειρατές Από Τη Χώρα Του Ποτέ (Jake And The Neverland Pirates
07:30 [K] Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard)
08:00 [K8] Happy Day Στον Alpha
10:30 [K8] Εκτός Γραμμής Στον Alpha
12:15 [K] Ειδήσεις
13:00 [K8] Ελένη
15:30 [K8] Divided
16:30 [K8] Αστέρια Στην Άμμο
17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 [K8] Πάνω Κάτω
19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 [K8] Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
21:00 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VIΙ
21:50 [K8] Κρατάς Μυστικό;
22:50 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VIΙ (Ε)
23:50 [K8] 360°
01:10 [K12] Grey's Anatomy, XIII
02:10 [K12] 10η Εντολή, ΙΙΙ (Ε)
03:00 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
04:00 [K8] Πάνω Κάτω (Ε)
04:40 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 [K8] Αστέρια Στην Άμμο (Ε)
06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης







06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Ο Φτερωτός Θεός
17:40 Δελτίο Στη Νοηματική
17:45 Guess My Age
18:45 Boom
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 8 Λέξεις
23:00 Λόγω Τιμής 20 Χρόνια Μετά
00:00 Αποτύπωμα
02:00 Καλό Μεσημεράκι (Ε)
03:45 Guess My Age (Ε)
04:30 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα (Ε)
06:00 Σήμερα








06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 La Patrona
18:00 Mistresses
19:00 Devious Maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Castle
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Chicago Med
23:00 Chicago P.D.
00:00 Castle (Ε)
01:00 Mayday
02:00 Mistresses (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
03:45 Mayday (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)






07:00 [K8] Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 [K8] Ευτυχείτε
13:00 [K] Open News
14:00 [K8] Μεσημέρι Yes
15:30 [K8] MacGyver - 2oς Κύκλος
16:30 [K8] Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:50 [K] Open News Στη Νοηματική
17:05 [K] Οι Κληρονόμοι
18:55 [K] Open News
20:00 [K8] Ένας Για Όλους
21:00 [K8] X-Factor
01:00 [K8] Celebrity Travel
02:00 [K16] Criminal Minds - 7ος Κύκλος
03:00 [K18] Το Τρένο Του Μεσονυχτίου (The Midnight Train)
04:45 [K8] Ελληνικό Πρόγραμμα
06:00 [K8] Ώρα Ελλάδος 05:30





07:30 [K8] ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ (E)
08:30 [K8] ΔΙΑΛΟΓΟΣ (E)
09:00 [K8] ΚΑΥΚΑΣΟΣ: ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ
10:00 [K8] ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 [K8] ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 [K8] ΚΑΥΚΑΣΟΣ: ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ (E)
15:00 [K8] ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ (E)
16:30 [K8] ΣΥΝ
18:00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΧΑΝΙΩΝ 2019
18:15 [K8] Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 [K8] ΤΕΛΕΤΟΥΡΓΙΕΣ ΖΩΗΣ (E)
20:00 [K8] ΤΑ ΤΑΓΜΑΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ ΤΩΝ ΝΑΖΙ (E)
21:00 [K12] SALVATION - B ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 [K12] MERCY STREET - Α ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:00 [K16] ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ - B ΚΥΚΛΟΣ (E)
01:10 [K8] ΤΕΛΕΤΟΥΡΓΙΕΣ ΖΩΗΣ (E)
02:00 [K8] ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ (E)
04:00 [K8] ΣΥΝ (E)
05:30 [K8] ΤΑ ΤΑΓΜΑΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ ΤΩΝ ΝΑΖΙ (E)





06:00 BUBBLE GUPPIES
06:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
🔍Παιδική σειρά
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING'S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΤΑ ΑΠΙΘΑΝΑ ΜΩΡΑ
13:30 ΤΟ ΓΑΤΟΣΚΥΛΟ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 PAW PATROL
17:30 ABBY HATCHER
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 TOP WING
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 GORMITI
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 DRAGON BALL SUPER
23:00 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 VICTORIOUS
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 BUBBLE GUPPIES







08:00 [K8] ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
09:00 [K] ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
23:00 [K8] ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
00:30 [K8] ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

2337156

Το πρόγραμμα των εκδηλώσεων με τίτλο «Χριστούγεννα στο Πάρκο μας» θα ολοκληρωθεί στις 7 Ιανουαρίου  - Σηματοδοτεί την προτεραιότητα που δίνει η Περιφέρεια Αττικής στην αξιοποίηση και ανάδειξη του μητροπολιτικού πάρκου

koropi

Καταπέλτης η αδελφή της αδικοχαμένης γυναίκας: «Ήταν μια εμμονική που ζήλευε την αδελφή μου» - Τα παιδιά είδαν την αδελφή μου κάτω και από πάνω της την κατηγορουμένη να την μαχαιρώνει - Πήραν το μαχαίρι και το πέταξαν στο απέναντι οικόπεδο» - «Δεν είχε σκοπό, βγήκε εκτός εαυτού» ισχυρίστηκε ο πατέρας της κατηγορούμενης

7
kataigida3nyxta

Στην Αττική θα εκδηλωθούν βροχές και καταιγίδες στο σύνολο του νομού, με τα φαινόμενα να είναι τοπικά έντονα - Την Πέμπτη τα φαινόμενα θα περιοριστούν σημαντικά και ο καιρός σε αρκετές περιοχές θα βελτιωθεί πρόσκαιρα

6
1dimografiko-arthro

Έντονα καθοδικός ρυθμός μείωσης του πληθυσμού – Το 2017 είχαμε 88.553 γεννήσεις και 124.501 θανάτους – Δυσοίωνες προβλέψεις και για τη γήρανση του πληθυσμού, καθώς το 36% των κατοίκων της Ελλάδας το 2050 θα είναι άνω των 65 ετών

82