Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης - Προτάσεις - Αθλητικές μεταδόσεις

remote-control-1863437_960_720

Οι αθλητικές μεταδόσεις - Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

09:55
Moto3 2019 (Ζ)
COSMOTE SPORT 7 HD

10:50
MotoGP 2019 (Ζ)
COSMOTE SPORT 7 HD

11:50
Moto2 2019 (Ζ)
COSMOTE SPORT 7 HD

12:50
Formula 1 2019 - Grand Prix Σιγκαπούρης (Ζ)
COSMOTE SPORT 5 HD

13:00
SportShow (Ζ)
COSMOTE SPORT 1 HD

13:30
Moto3 2019 (Ζ)
COSMOTE SPORT 7 HD

14:00
Ποδόσφαιρο: Βιγιαρεάλ - Βαγιαδολίδ (Ζ)
COSMOTE SPORT 2 HD

Ποδόσφαιρο: Νυρεμβέργη - Καρλσρούη (Ζ)
COSMOTE SPORT 8 HD

14:25
MotoGP 2019 (Ζ)
COSMOTE SPORT 7 HD

14:30
Ποδόσφαιρο: Λέστερ - Τότεναμ (Ζ)
COSMOTE SPORT 1 HD

15:00
Τένις: 2019 ATP World Tour 250 (Ζ)
COSMOTE SPORT 6 HD

15:05
MotoGP 2019 (Ζ)
COSMOTE SPORT 7 HD

15:50
Formula 1 2019 - Grand Prix Σιγκαπούρης (Ζ)
COSMOTE SPORT 5 HD

16:00
Moto2 2019 (Ζ)
COSMOTE SPORT 7 HD

Μπάσκετ: PreGame Show (Ζ)
COSMOTE SPORT 4 HD

Ουντινέζε - Μπρέσια Serie A (Ζ)
Novasports 2

16:30
Sportshow Live Action (Ζ)
COSMOTE SPORT 1 HD

Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου - Κολονία (Ζ)
COSMOTE SPORT 3 HD

Ποδόσφαιρο: Λεβερκούζεν - Ουνιόν Βερολίνου (Ζ)
COSMOTE SPORT 8 HD

16:45
Μπάσκετ: Φενέρμπαχτσε - Αρμάνι Μιλάνο (Ζ)
COSMOTE SPORT 4 HD

17:00
Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι - Γουότφορντ (Ζ)
COSMOTE SPORT 2 HD

Τένις: 2019 ATP World Tour 250 (Ζ)
COSMOTE SPORT 6 HD

Κάρντιφ - Μίντλεσμπρο EFL Championship (Ζ)
Novasports 3

17:15
Red Bull Moto GP Rookies Cup (Ζ)
EDGEsport HD

Βόλος - ΟΦΗ Super League 1 (Ζ)
Novasports 1

17:20
Red Bull MotoGP Rookies Cup 2019 (Ζ)
COSMOTE SPORT 7 HD

18:30
Ελλάδα - Ρωσία Euro Volley Ανδρών (Ζ)
ΕΡΤ 3

Μαρσέιγ - Μονπελιέ Ligue 1 (Ζ)
Novasports 4

18:40
Μπάσκετ: PreGame Show (Ζ)
COSMOTE SPORT 4 HD

19:00
Μπάσκετ: Αναντολού Εφές - Άλμπα Βερολίνου (Ζ)
COSMOTE SPORT 7 HD

Μπάσκετ: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ζ)
COSMOTE SPORT 4 HD

Γιουβέντους - Βερόνα Serie A (Ζ)
Novasports 3

19:30
Ποδόσφαιρο: Νιουκάστλ - Μπράιτον (Ζ)
COSMOTE SPORT 2 HD

Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης - Θέλτα (Ζ)
COSMOTE SPORT 1 HD

Ποδόσφαιρο: Βέρντερ Βρέμης - Λειψία (Ζ)
COSMOTE SPORT 3 HD

Μπάσκετ: Μπαρτσελόνα - Βαλένθια (Ζ)
COSMOTE SPORT 8 HD

Αστέρας Τρίπολης - Ατρόμητος Super League 1 (Ζ)
Novasports 2

21:00
Μπάσκετ: PostGame Show (Ζ)
COSMOTE SPORT 4 HD

Νιμ - Τουλούζ Ligue 1 (Ζ)
Novasports 3

21:45
Μίλαν - Ιντερ Serie A (Ζ)
Novasports 1

22:00
Ποδόσφαιρο: Γρανάδα - Μπαρτσελόνα (Ζ)
COSMOTE SPORT 2 HD

Μπάσκετ: Ρεάλ Μαδρίτης - Φουενλαμπράδα (Ζ)
COSMOTE SPORT 8 HD


Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:







06:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ (E)
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ (E)
10:15 EUROPE
11:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΜΕΤΑ - ΜΟΥΣΕΙΟ
13:20 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ
14:20 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
14:30 ΤΕΤΡΑΔΙΑ, ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΛΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
17:00 ΕΡΤ REPORT
18:00 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
18:10 ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΡΟΝΕΜΕΝΟΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
22:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
01:10 ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
02:00 ΕΡΤ REPORT
02:50 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ (E)
03:00 EUROPE
04:30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ
04:35 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ (E)
05:30 ΜΕΤΑ - ΜΟΥΣΕΙΟ
05:35 ΜΕΤΑ - ΜΟΥΣΕΙΟ (E)







07:00 Η ΓΟΥΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ
08:00 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ
08:30 ΓΙΑΚΑΡΙ
09:30 Η ΟΑΣΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ
10:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
10:30 DUO FINA
11:15 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
11:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (E)
12:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
14:00 Ο ΘΥΜΙΟΣ ΤΑ’ΧΕΙ 400 (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
15:30 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ
16:30 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
17:30 ΣΑΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟΙ... (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
18:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
19:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
20:00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ
22:00 STILL ALICE: ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕΤΡΑΕΙ - ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΛΤΣΧΑΪΜΕΡ - ΑΦΙΕΡΩΜΑ -ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
23:45 42ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΑΙΝΙΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΔΡΑΜΑΣ - Τα δεκάλεπτα
00:00 VIS A VIS (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
02:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
03:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:45 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ
04:45 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Β' ΚΥΚΛΟΣ
06:00 ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ



  



06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Πρωινοί Τύποι
11:00 Υγεία Πάνω Απ' Όλα
12:00 Μια Ζωή (Kadin) - 2os Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Πέτα Τη Φριτέζα (Ε)
18:30 Πέτα τη φριτέζα
19:30 Ant1 News
20:45 Για Ποιον Χτυπά Η Κουδούνα
23:00 Captain Phillips
00:30 The Amazing Spiderman 2
01:30 T2: Trainspotting
03:30 Ιωάννα Της Καρδιάς (Ε)
04:00 Στον Ήλιο Του Αιγαίου (Ε)
04:15 Στον Ήλιο Του Αιγαίου (Ε)
05:00 Είναι Στιγμές (Ε)
05:15 Είναι στιγμές
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)







06:00 Beyblade Burst
06:30 Sylvester And Tweety Mysteries
07:00 Daffy Duck Show
07:30 Ben And Holly's Little Kingdom
08:00 Robocar Poli
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
09:15 Αρχηγός Από Κούνια (Boss Baby)
09:45 Bobby And Bill
10:15 PJ Masks
10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
11:15 Barbie: Μια Video Game Περιπέτεια (Barbie Video Game Hero) - Α΄Μέρος
12:00 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
12:30 New Looney Tunes
12:40 Back To The Future 3
15:00 Star News
15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 8ος Κύκλος
16:00 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος
16:30 Two And A Half Men - 4ος Κύκλος
17:00 Δύο και κάτι άνδρες - 4ος κύκλος
17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Η Ζωή Σου, Η Ζωή Μου (Identity Thief)
19:50 Star News
21:00 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης (Penguins Of Madagaskar)
22:50 Η Συμμορία Των Μάγων (Now You See Me)
01:15 Τα Κίτρινα Γάντια
01:30 Μπρίτζετ Τζόουνς: Η Επόμενη Σελίδα (Bridget Jones: The Edge Of Reason)
03:30 O Κύκλος Των Αναμνήσεων (The Railway Man)
03:45 Grimm - 2ος Κύκλος
06:00 Beyblade Burst







06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Μου Το Κρατάς Μανιάτικο (Ε)
07:00 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
08:00 Total Dreamer
09:00 Νόστιμη Γη (Ε)
10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται, II
16:50 Kitchen Lab (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
21:00 Ο Ξυπόλητος Πρίγκηψ
22:50 Έρωτας Μετά (Ε)
00:30 Πυροσβεστικός Σταθμός 49 (Ladder 49)
01:50 Οικογενειακές Ανισορροπίες (Infinitely Polar Bear)
02:45 World Party, I (Ε)
03:30 World Party, I(Ε)
03:45 Φύγε Εσύ, Έλα Εσύ, I (Ε)
04:30 Φύγε Εσύ, Έλα Εσύ (Ε)
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Καλά Να Πάθεις (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης







06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραία Φαινόμενα
12:00 Ο Φτερωτός Θεός (Ε)
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:50 Μαζί Σου Σαββατοκύριακο
17:30 Δελτίο Στη Νοηματική
17:40 Happy Traveller
18:40 Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Το Μαγικό Μενταγιόν (The Medallion)
23:00 Μικρόκοσμος (Downsizing)
01:00 World Wrestling Entertainment - Smackdown Live
02:15 World Wrestling Entertainment - Raw
03:00 Μαζί Σου Σαββατοκύριακο (Ε)
04:15 Happy Traveller (Ε)
05:00 Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
06:00 Καλημέρα







06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 Santa Diabla (Ε)
15:00 Santa Diabla (Ε)
16:00 Santa Diabla (Ε)
17:00 Spymate
19:00 Mistresses (Ε)
20:00 Mistresses (Ε)
21:00 Devious Maids (Ε)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Devious Maids (Ε)
23:00 Chicago P.D. (Ε)
01:00 Castle (Ε)
02:00 Mayday (Ε)
03:00 Vice (Ε)
04:30 Mayday (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)







09:45 Έλα Χαμογέλα
13:00 Open News
13:30 Open Sport
14:40 Με Το Νι Και Με Το Σίγμα
15:40 Αννίτα Κοίτα
17:40 Open News Στη Νοηματική
17:50 Αννίτα Κοίτα
18:55 Open News
20:00 Πίσω Μου Σ' Έχω Σατανά
22:00 Μαύρος Κύκνος (Black Swan)
00:15 Ου Φονεύσεις (Ε)
01:15 Η Επιστροφή (The Revenant)
03:15 Scary Movie 3
04:15 Ελληνική Ταινία
04:45 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Τώρα Ό,τι Συμβαίνει







06:30 ΑΠΟ ΤΗ ΡΩΣΙΑ ΣΤΟ ΙΡΑΝ: ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΣΥΝΟΡΑ
07:30 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
08:30 EUROPAKONZERT 2018 ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΪΡΟΙΤ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
10:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ)
11:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ)
12:00 ΣΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
14:30 ΟΙ ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
15:00 BORDERS
16:00 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΗΣ
17:30 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΕΠΟΧΕΣ- Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΙΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
18:30 ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ-ΦΑΣΗ ΤΩΝ “16”: ΕΛΛΑΔΑ-ΡΩΣΙΑ
19:00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΕΠΟΧΕΣ- Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΙΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ (E)
20:00 ΙΡΕΖΟΥΜΙ , Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΤΑΤΟΥΑΖ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:00 ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΦΙΣΕΡ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΑΙΝΙΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΔΡΑΜΑΣ 2019
22:45 ΜΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ ΣΤΟ ΤΑΞΙ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:45 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
01:45 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΑΙΝΙΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΔΡΑΜΑΣ 2019
02:00 ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΦΙΣΕΡ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ)
03:00 ΙΡΕΖΟΥΜΙ , Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΤΑΤΟΥΑΖ
04:00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΕΠΟΧΕΣ- Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΙΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
05:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
06:00 ΟΙ ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ







06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 WALLYKAZAM!
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 To Μπουλούκι Της Μπέκα
08:30 Η Κίβα Mπορεί
09:00 Thomas & Friends
09:30 Top Wing
10:00 Σίμερ & Σάιν
10:30 Barbie Dreamtoria
11:00 Paw Patrol
11:30 44 Γάτες
12:00 Butterbean's Cafe
12:30 Lego Friends
13:00 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:00 Winx
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Nickelodeon Classics
16:30 Kuu Kuu Harajuku
17:00 Paw Patrol
17:30 Ράστυ Ρίβετς
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
19:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Fan Boy And Chum Chum
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Μαραθώνιος: Ninjago Masters Of Spinjitzu
22:00 Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
22:30 Hunter Street
23:00 Game Shakers
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Drake & Josh



  



06:00 (Ε) CITIZEN ONE
08:00 We'll meet again
09:00 The Traffickers
10:00 The Clinton Affair
11:00 Jamie's Super Food Family Classics
12:00 Antony Bourdain - No Reservations
13:00 The Eighties
14:00 How to Lose the Presidency
15:00 War Child
16:00 ONE LINE WEEKEND
18:00 ONE DIRECT WEEKEND
20:00 VITA
20:30 ONE NEWS WEEKEND
21:30 BHMAGAZINO
22:00 ONE TALK WEEKEND
00:00 War Child
01:00 The Young Pope
02:00 (Ε) The Eighties
03:00 (Ε) Antony Bourdain - No Reservations
04:00 (Ε) ONE LINE WEEKEND
06:00 (Ε) ONE TALK WEEKEND







09:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
09:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
10:00 ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
17:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 Η ΨΥΧΗ ΕΝΟΣ ΛΑΟΥ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ NAHID
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Απομένουν χαρακτήρες
* Υποχρεωτικά πεδία

Δείτε Επίσης

karabina

Οι υπάλληλοι της ΔΕΗ είχαν πάει στο αγρόκτημα του ηλικιωμένου για να προβούν σε μετακίνηση πυλώνα, που βρισκόταν εντός του χωραφιού του - Έπειτα από διαπραγματεύσεις δυο ωρών, άντρες της Ασφάλειας Σπάρτης κατάφεραν να ηρεμήσουν τα πνεύματα